>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Masters 2023 (8-15.01.2023)

psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Masters 2023
8-15 stycznia 2023


Masters to jeden z najbardziej prestiżowych turniejów snookerowych, który razem z UK Championship i Mistrzostwami Świata tworzy tzw. Potrójną Koronę snookerowego sezonu. Złote korony które na kamizelkach mają niektórzy zawodnicy to właśnie przywilej z tym związany, mogą je nosić tylko ci którzy wygrali wszystkie te trzy największe turnieje. Masters nie jest turniejem rankingowym, ale rangę i prestiż czerpie ze swojej bogatej historii datowanej nieprzerwanie od 1975 roku, również z wysokich nagród pieniężnych, ale przede wszystkim z faktu, że w tym turnieju z definicji grają tylko najlepsi gracze na świecie. Drabinkę tworzy bowiem 16 najlepszych graczy rankingu aktualizowanego na koniec UK Championsip, dlatego zwykle do ostatniego możliwego momentu trwa wyścig graczy o zapewnienie sobie miejsca w The Masters, bo oznacza to nie tylko ogromny prestiż ale również szansę na udział w ogromnej puli nagród. Tytułu sprzed roku bronić będzie Neil Robertson, który rok temu w finale ograł Barryego Hawkinsa (10-4).


Turniej odbędzie się w Alexandra Palace w Londynie w dniach 8-15 stycznia 2023 roku. Pula nagród wynosi £725,000, z czego £250 000 przewidziano dla zwycięzcy. Z kolei autor najwyższego breaka turnieju nagrodzony zostanie £15,000. Wszystkie mecze turnieju aż do półfinałów będą rozgrywane w formacie best-of-11 (do 6 wygranych frejmów), dopiero w finale dystans wydłuża się do 10 wygranych frejmów (best-of-19).

Format turnieju
Drabinka turnieju
Livescore



Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
Ostatnia edycja:
M 73K

Mitre

Znawca - Snooker
Selby - Vafei
(dzisiaj, godz. 20)

Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 1.60 (STS)
Stawka: 7/10

[wynik: 2:6]


Vafei posiada bardzo przyzwoity bilans spotkań z Selbym - ich dwie ostatnie potyczki, obie w ramach UK Championship, rozstrzygnęły się po myśli Irańczyka. Selby zwieńczył miniony rok triumfem w English Open, zacierając niekorzystne wrażenie po przeciętnym sezonie. Za wcześnie wyrokować, że jest to zwiastunem renesansu Anglika, niemniej nie sposób przejęć obojętnie obok perspektywy, że Mark łapie wiatr w żagle. Rywal trafia mu się trudny (w zastępstwie za zawieszonego Xintonga) - Vafei to porządna marka snookerowa, zawodnik wszechstronny. Enigmatyczną rzeczą pozostaje natomiast mentalne usposobienie Persa - wszak będzie to jego pierwszy występ w Mastersie, i to z zaskoczenia. Ów element też poczytuję jako okoliczność przemawiającą na rzecz Anglika. Idę w tym pojedynku tropem, że Selby odzyskał wysoki pułap, złapał flow i będzie w stanie pokonać Vafeia różnicą co najmniej dwóch frejmów.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ronnie O'Sullivan - Luca Brecel
Liczba frejmów: Powyżej 8.5 frejmów @ 1.52 6-1
Handicap frejmowy: Luca Brecel (+2.5) @ 1.72
Handicap frejmowy: Luca Brecel (+1.5) @ 2.26
Zwycięzca: Luca Brecel @ 3.15
Betfan

Ronniemu ewidentnie pasuje format Mastersa: krótki turniej i zero ogórków, bo z definicji w Mastersie gra top16 rankingu. Ale ostatnie jego poczynania przy stole każą myśleć, że mimo że zawsze siedzi w nim geniusz który może się w każdej chwili obudzić, to jego aktualna forma jest bardzo chwiejna. Jak nie wchodzą długie wbicia to szanse dla rywali się sypią, a tutaj będą sami najlepsi rywale, które nie mają problemu z wykorzystywaniem prezentów. Brecel na pewno nie ma kompleksu O’Sullivana, bo sam ma podobne dość nonszalanckie podejście, a przy tym ostatnio forma Belga naprawdę dobra. Przecież Brecel tuż przed świętami dotarł do finału English Open gdzie musiał uznać wyższość Selbyego (6-9). Dlatego myślę, że to może być dla Ronniego trudny test na początek, duża szansa na scenariusz wyrównanego meczu a nie zdziwi mnie również niespodzianka i przegrana faworyta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +209
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Brecel to win and Brecel at list one century
4.2 williamhill Minus!

Baby trzeba wykorzystywać bo nie wykorzystane się mszczą , tak samo jest z sytuacjami bramkowymi tak samo jest w snookerze .
Ale ten mecz chociaż był prawdziwy !
Bo wczorajszy mecz Selbiego z Vafaei
był mocno podejrzany Selby pudłował i wystawiał prezenty a Iranczyk odpakowywał.Trochę to przypominało mecz Iranczyka z przed roku z Osolivanem ten który Ronie grał w jasnozielonych skarpetkach!!!!!
Ostatnio zawiesili Chinskich snookerzystów bo śmieli ustawiać mecze! A mecze snookerowe ustawiać mogą przecież tylko Agenci Jej Królewskiej Mości hehe
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Osullivan - Williams
each player over 1 centuries kurs 12
each player over 2 centures kurs 126
Williamhill
Ronie 6:1 zmasakrował brecela 3 setki i 90
Mark Gilberta 6:2 a po setce wbił już w pierwszych dwóch partiach
Obaj w formie I dobrych humorach tutaj nie zdziwi nawet gdy obaj wbija maxa.
Ostatni ich mecz skończył się w deciderze I kilka innych.
Screenshot_20230112-185302_Samsung Internet.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +594
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mark Williams - Ronnie O´Sullivan
Handicap: Mark Williams (+2.5) @ 1.66 6-5
Handicap: Mark Williams (+1.5) @ 2.15
Zwycięzca: Mark Williams @ 2.85
Etoto

Jak zwykle w przypadku Ronniego kurs na niego niewspółmiernie niski do możliwości niespodzianki. O ile Masters to raczej pożądany przez niego turniej i olewania raczej nie prezentuje, to faktem jest że na liście zawodników którzy go ogrywali w ostatnich 2 miesiącach jest wielu dużo niżej notowanych niż Mark Williams: 1-4 z Gouldem, 3-4 z G.Wilsonem, 0-6 z Dingiem, 3-4 z Grace’em. Obaj w pierwszej rundzie pokazali się z bardzo dobrej strony, nawet nie wiem czy Williams nie zaimponował bardziej. Kapitalny początek z Gilbertem, przez pierwsze 2-3 partie był nie do dotknięcia, po regulaminowej przerwie trochę pozwolił rywalowi wrócić do meczu, ale dwa ostatnie frejmy to świetne kradzieże Walijczyka po trudnych czyszczeniach pod presją i końcowy wynik 6-2. Z kolei Ronnie odprawił Brecela 6-1 po meczu który się świetnie oglądało bo obaj grali do przodu, obaj powbijali wysokie brejki, a jak wchodzą O’Sullivanowi długie wbicia to ciężko go złapać. Stąd wysoki wynik. Ale jak pamiętamy z tego sezonu forma Rakiety bywa kapryśna, a rywal z wyższej półki, wszelkie obsuwy powinny być karane. Dlatego spodziewam się wyrównanego meczu między dwoma wirtuozami w której szanse na niespodziankę - a tych w tegorocznym Mastersie masa - jest większa niż wskazują kursy i na pewno większa niż wydawało się w tych wymienionych meczach O’Sullivana. Setki też wydają się dobrym pomysłem na takie zestawienia, bo stół w Mastersie bardzo przyjemny do wbijania, kieszenie niezbyt wymagające, dużo przyjmują.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1844
act 8,6K

act

Użytkownik
Osullivan - Williams
each player over 1 centuries kurs 12
each player over 2 centures kurs 126
Williamhill
Ronie 6:1 zmasakrował brecela 3 setki i 90
Mark Gilberta 6:2 a po setce wbił już w pierwszych dwóch partiach
Obaj w formie I dobrych humorach tutaj nie zdziwi nawet gdy obaj wbija maxa.
Ostatni ich mecz skończył się w deciderze I kilka innych.
Pokaż załącznik 25857
Jak to możliwe, że masz rozliczony na plus zakład na kazdy powyżej 1 setki?
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ostatnia edycja:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Psotnik co myślisz jeśli chodzi o kierunek
+2.5 Hawkins i +1.5 Bingham ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +209
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Wiesz co pomylili się , nie pierwszy pewnie nie ostatni raz , trzeba im patrzeć na ręce!!!!!
Ale to pierwszy raz a gram tam od trzech lat gdy pomylili się na moją korzysc:) więc nie będę ich wyprowadzał z błędu.

Murphy- Bigam
Stuart Bingham At Least 1 50+ Break In Each Of The 1st 2 Frames
Kurs 6.5vWilliamhill
Przeczucie w meczu z Wilsonem wbił dwie setki w dwóch pierwszych frejmach , Stuart w formie
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Wygląda na to, że rozliczyli jako ilość stu punktów (Ronnie miał 3 frejmy z ponad 100 punktami), a nie wbitych setek.
Żeby nie było spamu to na dzisiaj w obu meczach obaj gracze po setce (kursy 2,65).
Wczoraj brakło setki Lisowskiego (miał 96 w pierwszym frejmie).
Dodatkowo w obu meczach najwyższy break over 140,5 za drobne - kurs 11. Wczoraj weszło w obu meczach
 
Otrzymane punkty reputacji: +594
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Psotnik co myślisz jeśli chodzi o kierunek
+2.5 Hawkins i +1.5 Bingham ?
Myślę podobnie, dogi w tegorocznym Mastersie mają się bardzo dobrze.
=====

Barry Hawkins - Judd Trump
Handicap frejmowy: Barry Hawkins (+2.5) @ 1.52 5-6
Handicap frejmowy: Barry Hawkins (+1.5) @ 1.90
Zwycięzca: Barry Hawkins @ 2.52
Betfan

Nie da się nie grać w tym zestawieniu w stronę doga. Wiem że taka sportowa logika, że jak jeden pokonał drugiego który pokonał trzeciego, to ten pierwszy na pewno ogra trzeciego, ale zestawienie prostych faktów z ostatnich dni daje do myślenia. Otóż Hawkins w 1 rundzie rozbił do zera 6-0 najlepszego zawodnika tego sezonu czyli Allena prezentując wręcz bezbłędną grę, zwłaszcza jeśli chodzi o odstawne. Natomiast Trump powinien przegrać z Dayem 3-6 i tylko zaćmieniu rywala zawdzięcza że pozwolił mu wrócić do meczu i ostatecznie wygrać. Nie zmienia to faktu że w tym meczu Trump grał gorzej od rywala i nie wiem czy jest szansa na poprawę, skoro Anglik z formą boryka się przez cały sezon. Jeśli obaj zaprezentują dzisiaj choćby zbliżoną grę jak w poprzedniej rundzie to będzie to gładka wygrana Hawkinsa. Ale nawet jeśli zobaczymy Trumpa w najlepszej formie to również będzie miał problemy z tak grającym Hawkinsem. Być może taki bezbłędny mecz mu się już nie trafi, ale nawet 50% tego mogłaby wystarczyć na dzisiejszego Trumpa. Niestety, ale taka jest prawda.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1014
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Myślę podobnie, dogi w tegorocznym Mastersie mają się bardzo dobrze.
=====

Barry Hawkins - Judd Trump
Handicap frejmowy: Barry Hawkins (+2.5) @ 1.52
Handicap frejmowy: Barry Hawkins (+1.5) @ 1.90
Zwycięzca: Barry Hawkins @ 2.52
Betfan

Nie da się nie grać w tym zestawieniu w stronę doga. Wiem że taka sportowa logika, że jak jeden pokonał drugiego który pokonał trzeciego, to ten pierwszy na pewno ogra trzeciego, ale zestawienie prostych faktów z ostatnich dni daje do myślenia. Otóż Hawkins w 1 rundzie rozbił do zera 6-0 najlepszego zawodnika tego sezonu czyli Allena prezentując wręcz bezbłędną grę, zwłaszcza jeśli chodzi o odstawne. Natomiast Trump powinien przegrać z Dayem 3-6 i tylko zaćmieniu rywala zawdzięcza że pozwolił mu wrócić do meczu i ostatecznie wygrać. Nie zmienia to faktu że w tym meczu Trump grał gorzej od rywala i nie wiem czy jest szansa na poprawę, skoro Anglik z formą boryka się przez cały sezon. Jeśli obaj zaprezentują dzisiaj choćby zbliżoną grę jak w poprzedniej rundzie to będzie to gładka wygrana Hawkinsa. Ale nawet jeśli zobaczymy Trumpa w najlepszej formie to również będzie miał problemy z tak grającym Hawkinsem. Być może taki bezbłędny mecz mu się już nie trafi, ale nawet 50% tego mogłaby wystarczyć na dzisiejszego Trumpa. Niestety, ale taka jest prawda.
Witam wszystkich :D
Zgadzam się z kolegą powyżej ale chciałbym tez coś od siebie dorzucić.

Barry w tym sezonie zagrał tak naprawdę jeden dobry turniej w European Masters gdzie zagrał bardzo dobrze w półfinale z Mareczkiem. Potem poszła na niego masówka w finale bo jego przeciwnikiem był średnio grający Wilson. Efekt 9-3 dla Wilsona w finale. Oprócz tego turnieju wygrał z Allenem 6-0, gdzie jednak musimy brać pod uwagę że Allen kiedyś musiał obniżyć loty. Trump w tym sezonie bardzo słabo, ale uważam że tak fatalnego drugiego meczu z rzędu po prostu nie zagra. Dodatkowo sukno w meczu Trump- Day nie pomagało, było już bardzo zużyte. W tym meczu na pewno pójdzie masówka na Hawkinsa dlatego jestem skłonny zagrać na Trumpa, bo snooker to taki sport gdzie na podstawie jednego meczu nie jesteśmy w stanie nic wywnioskować :D pozdrawiam :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +594
act 8,6K

act

Użytkownik
Wygląda na to, że rozliczyli jako ilość stu punktów (Ronnie miał 3 frejmy z ponad 100 punktami), a nie wbitych setek.
Żeby nie było spamu to na dzisiaj w obu meczach obaj gracze po setce (kursy 2,65).
Wczoraj brakło setki Lisowskiego (miał 96 w pierwszym frejmie).
Dodatkowo w obu meczach najwyższy break over 140,5 za drobne - kurs 11. Wczoraj weszło w obu meczach
3 mecze 3xbreak 143 ;O.

Edit: w pierwszym meczu wszystko siedzi, w drugim niestety Murphy nie dojechał...
Oglądał ktoś może? Dużo zabrakło Binghamowi do breaka 131? Bo zamykało mi to ako 110 (4xbreak ov 130)
 
Ostatnia edycja:
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
3 mecze 3xbreak 143 ;O.

Edit: w pierwszym meczu wszystko siedzi, w drugim niestety Murphy nie dojechał...
Oglądał ktoś może? Dużo zabrakło Binghamowi do breaka 131? Bo zamykało mi to ako 110 (4xbreak ov 130)
Nie pamiętam, ale miałem over 2.5 setek w meczu i po przerwie już nie było raczej szans.. Murphy faktycznie nieobecny, a liczyłem że obaj się złozą na te 3 setki.. Szkoda.

PS Co to za typ był na over 4 setki powyzej 130pkt? (chyba ze coś nie zrozumiałem) W tym meczu czy całym dniu? I gdzie?
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Lisowski - Williams
Podwójnie a nawet potrójnie ciekawą sytuacją.Rywalizują nie tylko ze sobą, pół godziny wcześniej startują derby Menchesteru.Około 14.15 zapewne w wielu domach telewidzowie zmienią kanał i zaczną ich oglądać.Dodatkowy smaczek tłusty czek za najwyższy brejk w Mastersie na razie do podziału na 3
Vafaei , Trump i Williams zrobili po 143 punkty w jednym podejściu hm i zaczyna pachnieć maxem.Czy już w tym meczu nie wiem ale Williams punktuje znakomicie , Lisowski na razie bez setki ale tylko patrzeć jak się przełamie.Ronie za burtą kota nie ma myszy charcują.
A jeszcze a propos tego derby w Manchesterze ostatnie zakończyło się zwycięstwem niebieskich 6 : 3 a czerwoni do przerwy bez bramek .
LISOWSKI - WILIAMS w meczu padnie 147 vel max kurs 41.
Citi - United Obydwie strzela w obu polowach kurs 9
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Dobry zakład i pomysł ale mogłeś podzielić stawkę i zagrać 4 dubelki i 2 treble i 1 four folds i byłbyś do przodu .
Nie sądziłem, że wejdzie. Ale ov 120 wszedł w ako i singlami ov 140.
Na dzisiaj to próbujemy to samo w dublach:
Obaj gracze setka - ako 4,73
W obu meczach ov 120 break (3,33), ov 130 (8,7) i singlami 140 @ 10
Jeżeli mecze potrwają po 9-10 frejmòw to powinno być kilka szans na wysokie podejścia.

Edit: wtopa po całości, przeciwnicy niestety nie dojechali...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom