>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marzenia? Możliwe, że realia.

S 1

satan169

Użytkownik
Witam każdego odwiedzającego mój temat, bukmacherke traktuję jako hobby, które często przynosi zyski, marzenia związane z większymi pieniędzmi &quot;zarobionymi&quot; w ten sposób zapewne są, ale tak jak zaznaczyłem wyżej to dla mnie tylko zabawa. Osobiście gram na sportingbet i stamtąd będę podawał typy, zdarza się gra &quot;in play&quot; także na szybkiego też będę starał się typ tutaj zamieścić. Ogólnie staram się grać single ale bywa również inaczej. Stan początkowy konta i dalszy bilans postaram się przedstawić jutro gdyż &quot;kupony&quot; w grze. Mam nadzieję, że będzie jak najwięcej trafnych typów i pomogę Wam co do typowania. (KUPONÓW NIE BĘDĘ CYTOWAŁ, PLUSY I MINUSY BĘDĘ WSTAWIAŁ PRZEZ EDYCJĘ, ABY UTRZYMAĆ PORZĄDEK W TEMACIE)
 
S 1

satan169

Użytkownik
Nie chce czekać do wieczora, żeby przedstawiać stan początkowy środków do gry, w tej chwili na koncie jest 61zl, plus kupon w grze, niżej zamieszczam co w nim zawarłem:
1. Belarus v Canada(hokej) - Canada 1.181✅
Wisla Krakow v Gornik - Wisla Krakow 1.45⛔
Fluminense v Libertad - Fluminense 1.444✅
Zaklad zawarty za 10,10 zł do wygrania równe 25zł, została tylko Wisła.
 
S 1

satan169

Użytkownik
Gra na zapałki ale chce dojść do większego stanu konta i wtedy stawki podbić w górę.
2. Motherwell v Rangers - Rangers 1.45✅
Real Sociedad v Barcelona - Barcelona 1.333 ⛔
Stawka: 11zl
Wygrana: 21,27zl
 
S 1

satan169

Użytkownik
4. FC Cologne v Bayer Leverkusen - Bayer Leverkusen 1.75 ⛔
Borussia Dortmund v Nurnberg - Borussia Dortmund 1.40 ✅
Mam mieszane uczucia co do wyniku Bayeru ale walczą o LM także powinni wygrać. Życzę im powodzenia jak i również sobie.
Stawka:10
Wygrana:24,50
 
S 1

satan169

Użytkownik
5. Leeds v Burnley - Leeds 1.30(live)✅
Real Madryt v Saragossa - Real Madryt 1.222⛔
Paris Saint Germain v Valenciennes - Paris Saint Germain 1.50 ✅
Stawka:10zł
Wygrana:23.83zł
 
S 1

satan169

Użytkownik
Zwariowane wyniki dzisiaj, konto do zera wyczyściłem ostatnim kuponem. Dzisiaj żadnego singla, wszystko akumulatorem, może ten kupon wejdzie ????
6. CSKA Sofia v Lokomotiv Sofia 1.333 ✅
Paris Saint Germain v Valenciennes 1.50 ✅
Deportivo La Coruna v Atletico Madryt 1.95 ✅
Stawka:20zł
Przewidywana wygrana:78zł ✅
Szkoda że na powitanie kupony nie weszły, inaczej by to wyglądało ale nie ma co się łamać to tylko zabawa.
 
S 1

satan169

Użytkownik
8. Liverpool v Newcastle(live) 1.142✅
Heerenveen v Ajax 1.45 ✅
PSV Eindhoven v Vitesse 1.15 ✅
Stawka:13
Przewidywana wygrana:24,77zł✅
 
S 1

satan169

Użytkownik
10. Celtic v Dundee U. 1.222 ✅
Twente(-1) v Willem II 1.25 ✅
Venlo v Feyenoord 1.571 ⛔
Stawka:15zł
Przewidywana wygrana:36,01zł
 
S 1

satan169

Użytkownik
13. Almeria v Sevilla 1.80 ✅
Anderlecht v Club Brugge 1.70 ⛔
Osasuna v Valencia 2.40 ⛔
Stawka:15zł
Przewidywana wygrana:110,16zł
 
S 1

satan169

Użytkownik
14. Marsylia v Auxerre 1.35 ⛔
Granada v Tenerife 1.55 ✅
Fenerbahce v Istanbul 1.222 ⛔
Manchester City v West Ham 1.35 ✅
Stawka:5zł
Przewidywana wygrana:17,26zł
 
S 1

satan169

Użytkownik
15. Tak jak wczoraj faworyci zawodzą, eh. Kupon za 20zł wszystko na jedna kartę.
Osasuna v Valencia(-1) 5.50 ⛔
Olhanense v Benfica(-1)(live) 2.40 ⛔
Stawka:20zł
Przewidywana wygrana:264zł
Mam nadzieję, że będą dobre widowiska i typy wejdą ???? jeżeli nie to zostaję z 10 zł na koncie ;/
 
S 1

satan169

Użytkownik
16. Jednak postawie jeszcze kupon.
Bari v Roma(-1) 1.909 ⛔
Vitoria de Setubal v FC Porto(-1) 2.30 ✅
Stawka:10zł
Przewidywana wygrana:43,91zł
 
S 1

satan169

Użytkownik
Przegrałem dzisiaj wszystko, co widać wyżej czyli ⛔, ale nie ma co się przejmować wpłata na konto była z wygranego kuponu, to tylko zabawa ???? . Typy będę podawał pewnie nadal bo gram również u stacjonarnego bukmachera- Milenium. Chociaż myślę nad jakąś przerwą i wróceniem na sportingbet z większym funduszem. A dla innych to jest idealny temat do zauważenia, że w bukmacherce nic na siłę, ja dzisiaj tą zasadę złamałem i mam za swoje.
 
S 1

satan169

Użytkownik
17. Jednak gramy dalej, kupon na dzisiaj, 3 mecze być może wejdzie i odrobię straty. Dzisiaj stawiam w Milenium.
Odense-Esbjerg ✅
Pilka Nozna - Dania 1 1 1.72
Teplice-Sparta ⛔
Pilka Nozna - Czechy 1 2 1.65
Evian Thonon G.-Le Mans ✅
Pilka Nozna - Francja 2 1 2.10


Kurs ogólny: 5.96
Stawka: 10.00 zł
Przewidywana wygrana:
52.45 zł
 
J 2

jakubek11

Użytkownik
Przegrałem dzisiaj wszystko, co widać wyżej czyli ⛔, ale nie ma co się przejmować wpłata na konto była z wygranego kuponu, to tylko zabawa ???? . Typy będę podawał pewnie nadal bo gram również u stacjonarnego bukmachera- Milenium. Chociaż myślę nad jakąś przerwą i wróceniem na sportingbet z większym funduszem. A dla innych to jest idealny temat do zauważenia, że w bukmacherce nic na siłę, ja dzisiaj tą zasadę złamałem i mam za swoje.
zgadza sie kolego.nie ma co na sile grac.lepiej starannie dobrac jedno czy dwa spotkania i wtedy grac.z bukmacherki mozna zyc ,pod warunkiem ze gra sie rzadko,grubo i starannie dobiera mecze.zycze powodzenia w dalszym typowaniu:grin:
 
Do góry Bottom