>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Marzec z WilliamHill- wygraj m.in tablet Galaxy Note 10.1, Smartfon Galaxy Ace oraz..

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marcowa promocja w William Hill


Wygraj dodatkowe nagrody - tylko u nas!
Tylko w marcu mamy do rozlosowania kilka ciekawych nagród:

1. Tablet Samsung Galaxy Note 10.1 (obecnie najlepszy na rynku tablet)
2. Smartfon Galaxy Ace
3. nagroda &quot;życzenie&quot; do kwoty 200PLN*
3. 30 darmowych zakładów, każdy o wartości 10E
4. 15 darmowych zakładów, każdy o wartości 5E
4. Jeden darmowy zakład o wartości 50$
5. 5 unikalnych koszulki forum.bukmacherskie.com
*Nagroda &quot;życzenie&quot; (w mailu zgłoszeniowym proszę napisać, co byś chciał ewentualnie wygrać np. słuchawki, grę na konsole itp. do kwoty 200PLN)

Oprócz tego, każdy nowy gracz może skorzystać z innych promocji:

Promocja w William Hill: Darmowy Zakład 25 EURO/GBP dla nowych graczy!


Jak skorzystać z promocji i zakwalifikować do loterii

1. Gracz musi założyć konto w dniach 06 - 31 marca z promocyjnego linku:
&gt;&gt; Link upoważniający do skorzystania z oferty i promocji &lt;&lt; (wpisz kod PL25)
Dla bezpieczeństwa zalecam przed wejściem i rejestracją wyczyścić ciasteczka w przeglądarce

2. Dokonaj depozytu na minimum 10E i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu

3. Wyślij zgłoszenie na adres: [email protected] w treści wpisując:
- datę założenia konta
- login z WilliamHill
- nagroda &quot;życzenie&quot;
W tytule proszę wpisać &quot;marcowa promocja WilliamHill&quot;

To wszystko :wink: Promocja jest przeznaczona tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com. Promocja trwa tylko do 31 marca!
Nie będzie lepszej okazji do rejestracji konta w WilliamHill niż teraz :wink:
W WilliamHill mało osób rejestruje się, nagród jest sporo, a więc na 99% każdy wygra jakąś nagrodę!
Pozostałe promocje można łączyć ze sobą!
Lista nagrodzonych zostanie ogłoszona w tym temacie do 10 kwietnia.


Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz!

Powodzenia!
 
K 0

kamilz

Użytkownik
Wygrałem z freebeta trochę funciaków, ale mam problem z wypłatą środków na konto moneybookers z którego wcześniej robiłem depozyt. Po zleceniu wypłaty na konto kwota po kilku godzinach zostaje cofnięta i wraca spowrotem na konto główne. Jak zatem wypłacić kasę na moneybookers?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Weryfikowałeś konto poprzez wysłanie np. dowodu osobistego?
Napisz jutro do supportu to wszystko wytłumaczą.
 
K 0

kamilz

Użytkownik
tak, wysłałem skan dowodu i zweryfikowali - już nawet wypłatę robiłem po depozycie i nie było problemów a teraz nagle są po wygranej z freebeta...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Odpisujecie na zgłoszenia, że zostały zaakceptowane? Pozdrawiam
Nie. Ewentualnie na priv wyślij login to sprawdzę.
Ile osób już zapisanych w konkursie ? Jest jakieś minimum żeby były losowane główne nagrody?
1. Mało, bo 8
2. Raczej nie ma progu, będzie mało to już więcej tego typu promocji nie będzie i tyle. W sumie to i tak raczej ostatnia edycja.
 
S 0

slasher

Użytkownik
Witam wszystkich!
Zarejestrowałem się, wpłaciłem, wpisałem kod PL25, postawiłem zakład za 12 Euro, upominam się o darmowy zakłąd do 25, wyskakuje mi error 404, mial ktoś tak już wcześniej?
Edit- Ok, problem rozwiazany, post do usuniecia
 
zaleschief 3

zaleschief

Użytkownik
Przepraszam za spam ,ale mam jeszcze jedno pytanie.
&quot;Dokonaj depozytu na minimum 10E i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu&quot;
jak wpłacę np 20 euro , dostane darmowy zakład 20 euro to mogę brać udział w konkursie?
bo w sumie jak zrobię te 2 zakłady to suma wyniesie 40 euro a w regulaminie jest równowartość depozytu.
czy wpłacam 20 euro , gram za 10 dostaje darmowy za 10 i to jest = depozytowi
 
K 0

kokonekus

Użytkownik
Właśnie założyłem konto na WilliamHill. Podczas rejestracji miałem wybraną walutę Euro, po rejestracji okazało się, że konto zostało założone na GBP... Nie będzie to w niczym przeszkadzać abym wziął udział w tej marcowej promocji? Wpłaciłbym 10GBP.
Na live powiedzieli mi, że musiałbym założyć nowe konto bo oni nie mogą zmienić waluty.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@zaleschief
W obu przypadkach jest ok. Minimum dwa zakłady oraz minimum 10 euro obrotu. Darmowy zakład wlicza się do obrotu.
@kokonekus
Wszystko jest ok, pod warunkiem że zarejestrowałeś się z promocyjnego linku oraz spełniłeś pozostałe warunki. Waluta nie jest istotna.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Wpłaciłem 25£ i jeśli zagram jeden kupon za wszystko, a potem tylko z freebeta to już kwalifikuję się do promocji? Czy skorzystanie z freebeta nie jest liczone jako ten drugi zakład? :p

e: już nieaktualne, można skasować, jak pisałem to jeszcze nie było posta Marcin_Odra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom