>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Marzec z WilliamHill - dodatkowy freebet 10Eur + szansa wygrania IPad Air Wifi 32GB

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mega promocja w William Hill
Wygraj dodatkowe nagrody - tylko u nas!
Dla każdego nowego gracza dodatkowy freebet 10 Euro!
Tylko w marcu mamy do rozlosowania kilka ciekawych nagród:

1. IPad Air Wifi 32 GB srebrny
2. Nagroda &quot;życzenie&quot; (w mailu zgłoszeniowym proszę napisać, co byś chciał ewentualnie wygrać np. słuchawki, grę na konsole itp. do kwoty 200PLN)
3. Jeden darmowy zakład o wartości 40 Euro
4. Jeden darmowy zakład o wartości 25 Euro
5. Pozostali gracze otrzymają freebet o wartości 10 Euro


Oprócz tego, każdy nowy gracz może skorzystać z innych promocji:

Promocja w William Hill: Darmowy Zakład 25 EURO/GBP dla nowych graczy!


Jak skorzystać z promocji i zakwalifikować do loterii

1. Gracz musi założyć konto w dniach 01 - 31 marca z promocyjnego linku:
&gt;&gt; Link upoważniający do skorzystania z oferty i promocji &lt;&lt; (wpisz kod PL25)
Dla bezpieczeństwa zalecam przed wejściem i rejestracją wyczyścić ciasteczka w przeglądarce

2. Dokonaj depozytu na minimum 10E i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu

3. Wyślij zgłoszenie na adres: [email protected] w treści wpisując:
- datę założenia konta
- login z WilliamHill
- nagroda &quot;życzenie&quot;
W tytule proszę wpisać &quot; Marzec z WilliamHill&quot;

To wszystko :wink: Promocja jest przeznaczona tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com. Promocja trwa tylko do 31 marca!
Nie będzie lepszej okazji do rejestracji konta w WilliamHill niż teraz :wink:
Nagrody gwarantowane - darmowy zakład 10 euro dla każdego + do 25 euro darmowy zakład z promocji powitalnej!
Pozostałe promocje można łączyć ze sobą!
Lista nagrodzonych zostanie ogłoszona w tym temacie do 15 kwietnia.


Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz!

Powodzenia!
 
belo 106

belo

Użytkownik
Założyłem dziś konto, zagrałem pierwszy zakład za 25E. Czy ten drugi zakład mogę zagrać w kwietniu żeby wziąć udział w tej promocji czy koniecznie dzisiaj?
 
samarama 119

samarama

Użytkownik
Jeżeli konto założyłem pod koniec marca a drugi zakład postawiłem wczoraj wieczorem na mecz który odbył się dziś w nocy (nba) to czy mogę zgłosić się do tej promocji?
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Belo: tak, drugi zaklad musi byc w miesiacu marcu &quot;Promocja trwa tylko do 31 marca&quot;
Samarama- to samo tyczy sie Ciebie - zgłoszenia można było dawać do końca marca.P.S. Czy bedzie kwietniowa edycja, bo znajomi sie pytaja ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wyniki
&lt;table cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; border=&quot;0&quot; height=&quot;126&quot; width=&quot;216&quot;&gt;&lt;colgroup&gt;&lt;col style=&quot;mso-width-source:userset;mso-width-alt:4352;width:89pt&quot; width=&quot;119&quot;&gt; &lt;col style=&quot;mso-width-source:userset;mso-width-alt:3547;width:73pt&quot; width=&quot;97&quot;&gt; &lt;/colgroup&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt;width:89pt&quot; height=&quot;20&quot; width=&quot;119&quot;&gt;jamesbond**&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;width:73pt&quot; width=&quot;97&quot;&gt;ipad Air
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;emiloczekaszt**
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;słuchawki&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;pawell**&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;right&quot;&gt;40euro&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt; &lt;td style=&quot;height:15.0pt&quot; height=&quot;20&quot;&gt;mutek1**&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;right&quot;&gt;25euro
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Pozostali gracze otrzymają freebet 10 euro
Gratuluję.
Osoby, które wygrały nagrody rzeczowe proszę wysłać na adres email: [email protected] dane do wysyłki.
Nowa promocja:
HOT promocja w WilliamHill - 25e+10e freebet + wygraj Iphone 5s, Asus HD7...
 
Do góry Bottom