>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Marze O Browarze By Sąsiad

piterptf 1,4K

piterptf

Użytkownik
Mi te typy to przynajmniej wchodzą a nie jak tym pionkom z forum,Ci co zbierają na wycieczke samochód, oszukują buków i takie tam,waąl tasiemce albo 90-t zdarzeń dziennie i sie dziwi jełop ze non stop na minusie a jak yield +3% to sukces, olać leszcczy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 13

ziomeczek

Użytkownik
To nie bądź, sobie obstawiaj i bądź na plusie, kogo to obchodzi prócz ciebie to nie wiem, ale ludzi zazdrosnych, albo tych nie mających własnych spraw i interesującymi się takimi ograniczonymi osobnikami.
 
piterptf 1,4K

piterptf

Użytkownik
no tak tak ale piszą do mnie prują się o typy skany i takie tam. i ze jak to robie ze jestem na plusie, wiesz ta zawiść zazdrość mnie zwyczajnie wkurwia!
 
piterptf 1,4K

piterptf

Użytkownik
No tak, ale jak baran wpiera Ci że aaa ty to jesteś x ... a sam tutaj nic nie osiągnął no to czyż taka osoba nie jest pionem? Jest i to jest naturalna kolej rzeczy. Boli mnie to że tak wiele osób tu przegrywa i pokazuje wszystkim że TO TEN BUKmacher zawsze wygrywa.
 
S 9

serbskiekosovo

Użytkownik
Powiem Ci tak, typy dajesz fajne ale pajacujesz strasznie. Wyzywasz każdego od pionów, jedziesz ogólnikami a tak na prawdę nie wiesz co ten ktoś osiągnął. Ilość postów czy posiadanie tematu z wygranymi nie jest wyznacznikiem tego czy ktoś jest &quot;pionem&quot; czy nie. Uroiłeś sobie jakąś misję w głowie i nie wiem po co Ci to... Rób swoje, jak ktoś hejtuje to odpisz mu na PW, zgłoś post a nie rób wiochy. Takie jest moje zdanie ale Twój temat, Twoja sprawa.
 
Do góry Bottom