>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

martinspoker 20E free

Status
Zamknięty.
O 0

ogryzekpl

Użytkownik
nie wiem kto z was mowil ze ta promocja sie skonczyla ale sa to bzdury. Ja dzis wlasnie otrzymalem na konto 20euro. Trwalo to kilka dni ale kasa jest ???? a oto potwierdzenie:
Dear player,



We have now transfered €20 to your account.



We will apology that €20 is paid late.



We hope that you enjoy playing at Martinspoker.



If you have some promotional questions dont hesitate to contact us at [email protected] .

If you face any Technical or Transaction related problems dont hesitate to contact us at [email protected] .



Have a Great Day!





Customer Support, Martinspoker
 
F 0

frantic20

Użytkownik
boze ale ten poker jest bez sensowny 5 pk vip brakowalo do 200 39$ na koncie na rece AA 30$ w plecy koles kolor z kart 10 7... nastepne rozdanie kk 9$ w plecy 2 pary 6 4 nie rozumiem jak z takimi kartami ludzie wchadza ..... bezsens NIE NAWIDZE POKERA !!!!!
 
N 2

najdzel9

Użytkownik
dokladnie. w 100% zgadzam sie z ironem ta siec jest do dupy. dadza mi na reke QQ a pozniej na stół 4 z jednego koloru oczyiwscie ja damy z tego koloru nie mam. wiele razy tak mialem i zdecydowanie nie polecam ????
 
O 0

ogryzekpl

Użytkownik
Zgadzam sie z wami panowie ze tyle ile jest tu bad beatow to sie w glowie nie miesci. Wczoraj otrzymalem 20euro i zaczalem grac, Na poczatku szlo mi slabo przegralem do 10euro pozniej sie odbilem do 35, na rece mialem KK i przegralem do 18euro. Pozniej sie troche odbilem do 45euro i na rece znowu KK. Podbijam do 5euro gosciu mnie sprawdza, na flopie pojawia sie J 5 8. Mysle sobie dobra karta. Koles wchodzi all in za jakies 20euro sprawdzam go. Zgadnijcie co mial? A9 i A doszedl mu w riverze. LOL. W ciagu 30minut przegralem 2razy z KK na rece. Raz mialem BB ktory nwplynal na moja korzysc ???? na rece mam JJ na stole pojawia sie 10 10 J. 2 panow podbija ostro no wie ja ich przebijam. Jeden wchodzi all in drugi sprawdza. na turnie dochodzi 9. Kolega ktory mial jeszcze zetony wchodzi all in:_) Ja zadowolony sprawdzam go. Na riverze dochodzi 8. A wiec jest 10 10 J 9 8. Ja mialem JJ, jeden gracz mial 10 9 a drugi 10 5. Tyle ile mialem tu BB przez jedna noc to sie w glowie nie miesci. Ponizej zamieszczam scan mojego najgorszego BB w turnieju z wpisowym. Moge sie pocieszyc tym ze jeszcze nie przegralem pieniedzy. Mam na koncie 21,6euro ( hehe) i ponad 50VIP ugranych. Podzielcie sie swoimi najgorszymi BB w siedzi B2B
pozdro
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
screena nie mam , ale chyba na pierwszym sit&amp;go 1v1 jakiego tam gralem, mialem Q7 na stole QQ4 , to ciesze sie, turn 10 , river 7 to mysle no spoko, a on mi tu pokazuje Q10 :mrgreen: ale gorsze rozdania bywaja..
 
D 0

davidoff9

Użytkownik
Podobnie miałem w Everescie....

Już nie pamiętam dokładnie ale miałem fulla z flopa QQQ/1010 (Q/10 na ręce) i koleś zagrał all in za ok 20$ więc i ja przygrzałem:] (graliśmy na małych stawkach chyba 0,05/0,10 więc reszta chyba zawału dostała lol) i river siadł J, pokazał mi QQQ/JJ i pier**** tym roomem, zostały mi tam chyba 2$, ale już tam nie wchodzę nie mam nerwów tym bardziej ze przerżnąłem moją kasę :zy3ou:
 
hali 3

hali

Użytkownik
haha śmieszne te naliczanie pkt jest, miałem 196e w puli i dostałem 5pkt tylko :/ grałęm na 0,5/1 eh...
 
frans 0

frans

Użytkownik
Witam niechciałem zakładać nowego wątku więc spytam się w tym !

Dziś wygrałem 3 dolce w freerollu 200$ ugrałem z tej sumy 40$ zleciłem wypłate przez moneybookers i niewiem czy coś jest nie tak ? ponieważ wpisąć musiałem tylko adres e-mail z moneybookers i hasło na marinspoker ?
Co wy robilście kiedy wybieraliście kase z tego rooma ? Prosze o info !

PS. to moja pierwsza wypłata przez moneybookers

a i jeszcze 1 w caskier mama takie ifo :
An amount has been reserved due to either a failed transfer (please contact support in this case) or you have made a withdrawal which is still pending.

a obok na dole : Reserved Amount 40.00

pogubiłem się bo przy wypłacie mam coś takiego : Pending Withdrawals
Amount: € 40.00 View/Hide | Delete
i chyba wszytsko gra :-?

Proszę o fachowe informacje ?!
 
hali 3

hali

Użytkownik
An amount has been reserved due to either a failed transfer (please contact support in this case) or you have made a withdrawal which is still pending.
To zawsze się pojawia jak się zleci wyplatę. Jeśli korzystaleś wtedy z tej promocji 20E i nie dobiłeś do 200vip punktów to bedziesz musiał je zrobić. Ja maiłęm podobną sytuację, też wygrałem w tym freerollu 3e a bonus przewalilem. I sobie poobracałem a jak chciałem wypłacić to supportu dostałem info że musze zrobić 200vip. Ale jeśli masz ugrane to wszystko ok bedzie. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom