>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Martingale na tuziny

W 0

wnuq

Użytkownik
Przetestowalem ostatnio taki system na stawce poczatkowej 10$ na wirtualne pieniadze i wynik byl dosyc satysfakcjonujacy bo w 15 min bylo z 200$ na plusie. Niby gra for fun to nie to samo co na realne pieniadze ale zawsze jest jakis obraz. Otoz zaczynamy obstawianie na dwoch wybranych tuzinach przykladowo po 1$ na kazdy, swoje typy mozna zmieniac w trakcie gry albo grac tymi dwoma przez caly czas. Gdy wypadnie jeden z naszych tuzinow jestesmy 1$ do przodu, w przypadku porazki tracimy 2$. Jesli trafimy na nie obstawiony przez nas tuzin podwajamy nasza kwote z poprzedniego zakladu na dwoch tuzinach,czyli gdy poprzednio stawialismy po 1$ na kazdy tuzin teraz stawiamy po 2$ jesli wtedy wygramy wyjdziemy na 0. Natomiast jesli podwoimy kwote poprzedniego zakladu oraz dodamy dodatkowo kwote pierwszego zakladu, wyjdziemy na plus o ta wlasnie kwote. Wg mnie dwa sposoby sa dobre. Statystycznie czesciej bedziemy wygrywac za pierwszym razem i z tego bedziemy czerpac zysk a w przypadku przegranej bedziemy musieli sie tylko odegrac za pomoca podwojenia naszego zakladu a jesli chcemy dodatkowo byc na plusie mozna dodac ta kwote pierwszego zakladu. Statystycznie odegranie sie powinno nastapic od razu po przegranym zakladzie albo jeszcze w nastepnym. Jednakze jak wiadomo zdazaja sie bardzo pechowe cykle a wiec zeby temu zapobiec nalezaloby nacisnac hamulec bezpieczenstwa i zaczac cykl od nowa dajmy na to po 3,4 nieudanej probie. Co o tym myslicie?
 
R 13

reward

Użytkownik
Nie widzę w tym przyszłości... ciekawe jaką progresję zastosujesz i ile będziesz stratny jak dostaniesz serię 8 razy pod rząd taki sam tuzin, a obstawiał będziesz dwa pozostałe... widziałem jeden tuzin 8 razy pod rząd, a później zero, więc martingale jest na krótką metę.
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Ewentualnie można poczekać aż się tuziny powtórzą 2-3 razy i wtedy wejść, tyle odemnie.
Powiedz jak poszło za real.
 
W 0

wnuq

Użytkownik
Nie widzę w tym przyszłości... ciekawe jaką progresję zastosujesz i ile będziesz stratny jak dostaniesz serię 8 razy pod rząd taki sam tuzin, a obstawiał będziesz dwa pozostałe... widziałem jeden tuzin 8 razy pod rząd, a później zero, więc martingale jest na krótką metę.
Oczywiscie, ze jeden tuzin moze wypasc pod rzad kilka razy, ale to sa przypadki sporadyczne, a 8 razy to przesada.
I czemu od razu zakladasz, ze wypadnie ci 8 razy pod rzad ten tuzin, ktorego ty akurat nie masz obstawionego. Moze sie tak kiedys zdarzyc, lecz szanse na to sa niewielkie.
Pozatym jest hamulec bezpieczenstwa po 3,4 nieudanym razie.
Do tego czasu powinno sie byc juz na plusie, albo odegrac sie w kolejnych cyklach.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
A realnym wydaje Ci się pod rząd 16x czerwone ? Bo mi nie ;p a nie raz nie dwa ludzie kase utopili ????
 
R 13

reward

Użytkownik
Dokładnie Kanas tak jak piszesz... widocznie nie wszyscy już się o tym przekonali ???? że 8 razy jeden tuzin w grze realnej jest możliwy... chyba, że ktoś gra np. codziennie kilkanaście minut to może mu życia nie starczyć, aby takie coś zobaczył ????
 
W 0

wnuq

Użytkownik
Z kulką wypadającą kilka razy pod rząd na jeden kolor radziłem sobie w taki sposób, że tak jak w tym wypadku grałem cykle do określonej liczby prób i określałem wczesniej wzorce zakładów np. dwa na czerwone, dwa na czarne na zmiane itp. i tak mogłoby być w tym przypadku.
Dajmy na to, grając do max 4 prób w cyklu stawiałoby się
1szy i 2gi tuzin
1szy i 2gi tuzin
2gi i 3ci tuzin
2gi i 3ci tuzin
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
ostatnio na prawdziwej ruletce widziałem serie około 25 spinów pod rząd bez 3 tuzinu (25-36), cały czas był 1i2, potem po przełamaniu za 26 razem jak wypadł to znowu nie pojawił sie o ile dobrze pamiętam w 8-10 spinach, czyli reasumując na około 35 rzutów tylko raz wpadł trzeci tuzin????
 
W 0

wnuq

Użytkownik
Hmm no to grubo ;&gt;
Dlatego nalezaloby troche pomieszac z zakladami tak jak to napisalem post wyzej.
Kiedys wlasnie stawialem zaklady na jeden kolor dopoki nie wypadnie i to byl wlasnie blad bo zdarzalo sie tak ze przeciwny wypadal po kilkanascie razy nawet.
Jak zaczalem troche mieszac np 2 x na czerwony, 2x na czarny od razu bylo lepiej bo na 4 zaklady (do tylu gralem cykl) niszczylo mnie tylko zestawienie 2 x na czarny, 2x na czerwony.
 
M 0

mastermind

Użytkownik
Jak chcecie grać w ruletkę to tylko z dilerem na żywo reszta to oszustwo. poza tym idzie zarobić na ruletce. WnuQ jesteś na dobrej drodze z myśleniem :)
Rada dla wszystkich obstawiajcie tuzin dopiero, gdy nie wypadł minimum 7 raz lub kolory jak kto woli.
 
Do góry Bottom