>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Martinagle

futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Witam.. kazdy dzien przynosi mi nową wiedze ktorą wykozystuje w kazdym nastepnym dniu. Obecnie bawie sie w single-duele oraz tradingiem na betfair.
Nie moge narzekac na zyski, ale nie jest to do konca powodem dobrej taktyki lecz raczej dobrym typowaniem.

Odejde od uwagi na temat typowania- analizowania. Zalozmy ze chcemy zgenerowac male lecz pewne zyski poprzez najprostsza i chyba najstarsza metoda Martinagle. Sens polega na podwajaniu w przypadku straty kolejnego spotaknia.
Np zaczynamy od:

10zł x kurs 2.0 = 10zł✅
jesli przegrywamy- podwajamy:
20zł x kurs 2.0 = 10zł✅
40zł x kurs 2.0 = 10zł✅
80zł x kurs 2.0 = 10zł✅
itd..

Najwazniejsze jest aby kurs nie byl nizszy niz 2.0
Zalozenie z takim kursem powoduje zarobek stawki pierwszej (tutaj-10zł). Jesli typujemy np. duelek z kursem 2.40 zachowujemy sie tak jakbysmy obstawili po kursie 2.0 Jesli trafimy, nasz zysk bedzie poprostu wiekszy a nie zaburzy nam to zadnej hierachi.

Naturalne jest ze mozemy zaczac od wyzszego stopnia, spowoduje to większy zysk. Warte jest zalozenie ze trafimy nie pozniej niz za 3,4 razem (zwykły mnozący ciag jak to w progresji powoduje coraz wieksza stawke ktorej moze nam zabraknac). Np:

50zł x kurs 2.0 = 50zł✅
...
100zł x kurs 2.0 = 50zł✅
200zł x kurs 2.0 = 50zł✅

Proste, ale o co mi tak naprawde chodzi?
Moze nie jest to sposob na zarabianie duzych kwot, tym bardziej ze stawki momentami tez sa dosc wysokie ale..
krus 2.0 z matematycznego punktu widzenia przewiduje szanse: 50% na trafienie (nie mowie juz o marzy itd). Jesli nasz budzet pozwala (chcąc zarobic 50zł w jednym cyklu) na np 4 stopien tej progresji (400zł) to oznacza to nic innego jak cztery 50% szanse na zysk.
Metoda dobra dla osob poczatkujących, majacych pewien budzet, nie chcacych wiele przegrac ale zapewnic sobie pewne zyski.

Metoda przynosi &quot;teoretyczne&quot; zyski (o ile sie nie myle) od 51% naszej skutecznosci w 1 stopniu progresji ;)

Naturalnie wydaje sie komus to bardzo logiczne i grajacy single stwierdzi: tak, ale ja gram bez zadnych zasad i jestem na ✅
Otoz w tym zawodzie nie da sie odniesc dlugotrwalego zysku nie przeszczegajac wczesniej zakladanych zasad! Metoda Martinagle pozwala uporzadkowac nasz system w pewnym ładzie i zabezpiecza nas przed stratami wynikającymi z złym doborem stawek (nawet jesli nasza skutecznosc przekracza 50%).

Co typer to nowa metoda ;) Najmniej skomplikowane metody przynosza najmniejsze ale najpewniejsze zyski.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Nie chce dodawac post pod postem ale ta wiadomosc na ciut inne znaczenie..
Wiem ze wydaje sie to dosc prostackie, ale jesli nasz budzet (np 500zł) pomnozymy przez 4 osobne progresje dziennie, pomyslmy w jaki sposob mozemy dorobic sie malymi krokami pewnych zyskow?
Małe sprostowanie; kurs 2.0 nie oznacza naturalnie 50% szans bo nie bralem pod uwage remisu w meczu pilkarskim.. chodz z drugiej strony sam juz nie wiem xD ;/ Ile w takim razie szans daje np. kurs 3.0? xD
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
To jest zwykła progresja, wałkowana tysiąc razy na tym forum, prędzej czy później tym sposobem zbankrutujesz. Jak pierwszy raz usłyszałem o progresji to myślałem tak samo jak Ty, ale rzeczywistość była inna.
 
P 1

premi

Użytkownik
Daj sobie spokój z martinagle i pozostań przy tradingu. Progresja doprowadzi Ciebie do bankructwa. Gram kilka lat zaczynałem wiele progresji (i innych systemów) i jeszcze miliona się nie dorobiłem. Obecnie zajmuję sie tradingiem, ew polecem grę na single ale płaską stawką.
 
lemo 0

lemo

Użytkownik
Progresja doprowadzi Ciebie do bankructwa.
Progresja jest tylko narzędziem. Może być częścią bardzo dobrze sprawdzającego się systemu, jednak to co jest proponowane w tym wątku na pewno nim nie jest.

Z progresją jest jak z nożem. Możesz za jego pomocą przygotować posiłek, zjeść obiad itp. Jednak jeśli będziesz się nim źle obsługiwał wybijesz sobie oko.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Ok.. złe i niepoprawne. Ale dlaczego?
Moze jakies argumenty?
Metoda Martinagle jest ograniczona do wielu mozliwosci strat czy zyskow. Wydaje mi sie ze nikt z was nie przeczytal calosci tekstu tylko zobaczyl slowo &quot;progresja&quot; i odrazu podziekowal... Jesli sa typerzy (a jest ich wielu) ktorzy grają typową progresją na remisy, to wydaje mi sie ze metoda Martinagle stosowana przy kuponach ktore mają o niebo wieksze szanse na zaistnienie staje sie bardziej racjonalne...
Nie jest to typowa progresja, wrecz przeciwnie... Polega to na odpowiednim doborze stawek na poszczegolne kupony np. &quot;single&quot;. Mając przecietna skutecznosc mamy pewnosc ze wiekszymi czy mniejszymi krokami doznamy zyskow a nie ciagle bedziemy wychodzic na zero...
I jesli ktos mi mowi ze trading jest bardziej ekonomiczny od tej metody to wydaje mi sie ze malo kto zrozumial moj sposob (ktory wydaje sie banalny). Fakt, progresja byla na tym forum walkowana tysiac razy, ale chodzi mi tu bardziej o pewien schemat gry.
 
lemo 0

lemo

Użytkownik
Ok.. złe i niepoprawne. Ale dlaczego?
Moze jakies argumenty?
A może jakieś argumenty za? Ty przedstawiasz swój pomysł więc słuchamy. Testowałeś ten system &quot;na sucho&quot;, czy grałeś na pieniądze? Ile takich ciągów przeprowadziłeś do końca, na jakich poziomach się kończyły, jakie było stawkowanie itp? Poproszę o analizy.

Sprawdziłeś ten system, czy coś Ci się przyśniło i myślisz, że to będzie skuteczne?

W teorii to i &quot;czysta progresja&quot; na remisy wygląda cudownie.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ok.. złe i niepoprawne. Ale dlaczego?
Moze jakies argumenty?

Metoda Martinagle jest ograniczona do wielu mozliwosci strat czy zyskow. Wydaje mi sie ze nikt z was nie przeczytal calosci tekstu tylko zobaczyl slowo &quot;progresja&quot; i odrazu podziekowal... Jesli sa typerzy (a jest ich wielu) ktorzy grają typową progresją na remisy, to wydaje mi sie ze metoda Martinagle stosowana przy kuponach ktore mają o niebo wieksze szanse na zaistnienie staje sie bardziej racjonalne...
Nie jest to typowa progresja, wrecz przeciwnie... Polega to na odpowiednim doborze stawek na poszczegolne kupony np. &quot;single&quot;. Mając przecietna skutecznosc mamy pewnosc ze wiekszymi czy mniejszymi krokami doznamy zyskow a nie ciagle bedziemy wychodzic na zero...

I jesli ktos mi mowi ze trading jest bardziej ekonomiczny od tej metody to wydaje mi sie ze malo kto zrozumial moj sposob (ktory wydaje sie banalny). Fakt, progresja byla na tym forum walkowana tysiac razy, ale chodzi mi tu bardziej o pewien schemat gry.
Ja przeczytałem cały tekst bo myślałem że wymyśliłeś coś nowego, ale okazało się jednak że nie. Przeprowadź symulacje takich zakładów na sucho w tym temacie, podając typy oraz stawki spotkań a przekonasz się że to nie jest wcale genialny system. Nawet najlepszym typerom zdarzają się czarne serio po 10 nietrafionych spotkań.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Troche racji. Analize chcialem przeprowadzic i zapewne to uczynie na podstawie najblizszych meczy.. Nie mowie ze wymyslilem cos nowego bo wcale tak nie jest, i sam przyznaje ze moze nie jest to do konca sposob zly ale napewno bardziej utrudniający jakikolwiek płynny zysk niz by sie zdawalo..
Jesli chodzi o czarne serie. Fakt- zdazaja sie. Ale sens polega na tym ze progresje zaczynamy szybko i szybko ją konczymy. Trafic kupon warty 2.0 nie jest trudno, trafiajac go kilka razy tak naprawde zabezpiecza nam przyszlosc w postacji czarnych serii..
W odroznieniu od progresji na remisy rozni sie to tym ze nie trwa to na tyle dlugo by niepokoic sie o nasz budzet.
Jesli chodzi o trading to trace poprostu cierpliwosc.. przed sekunda przepuscilem kolo nosa ok 200zł. Zabraklo mi dosłownie paru sekund by zdazyc w odpowiednim czasie kliknac ;|
Teorie Martinagle przetestuje od dnia dzisiejszego &quot;na sucho&quot; przez powiedzmy 1 tydzien na rozne spotkania... Co z tego wyniknie, zobaczymy- nic nie strace- zyskam wiedze ;)
Byc moze pytanie nie na temat ale chialbym sie dowiedziec jaki wg was jest sposob dobrej inwestycji pieniedzy przy dobrych wynikach i obiecujacej skutecznosci? ;| xD
 
ester 87

ester

Użytkownik
Hehe, ilu już takich było zakochanych w progresji...

Futro prawda jest taka, że jeżeli potrafisz kupony z ako 2 częściej trafiać niż nie trafiać (czyli masz skuteczność &gt;50%) to progresja jest jednym z bardzo nielicznych systemów w przypadku których mimo tak wspaniałej skuteczności i tak masz gwarancję, że przegrasz wszystkie pieniądze. Powodzenia :spokodfhgfh:
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Hehe, ilu już takich było zakochanych w progresji...

Futro prawda jest taka, że jeżeli potrafisz kupony z ako 2 częściej trafiać niż nie trafiać (czyli masz skuteczność &gt;50%) to progresja jest jednym z bardzo nielicznych systemów w przypadku których mimo tak wspaniałej skuteczności i tak masz gwarancję, że przegrasz wszystkie pieniądze. Powodzenia :spokodfhgfh:
Zakladajac ze moja skutecnzosc wyniesie 50% nie oznacza to nic innego jak trafienie predzej czy pozniej czarnej serii.. heh :cry: ..matematyka to nie moja dziedzina :-?
W sumie temat do usuniecia, a ja zmierzam na poszukiwania kolejnej krotkotrwalej i naiwnej metody na zysk xD
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Niezależnie co i jak grasz, &quot;czarna seria&quot; trafia się zawsze. Problem w tym, że jeśli wpadasz na nią w progresji tracisz:
a)nierzadko więcej pieniędzy niż planowałeś przeznaczyć na grę
b)zdrowie
Nie chce mi się powtarzać tego setny raz, ale:
Jeśli trafisz więcej iż 50% kuponów o kursie 2, to nie potrzebujesz żadnego chorego systemu, by wygrywać u bukmachera więcej niż wpłaciłeś...
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Nie chce mi się powtarzać tego setny raz, ale:

Jeśli trafisz więcej iż 50% kuponów o kursie 2, to nie potrzebujesz żadnego chorego systemu, by wygrywać u bukmachera więcej niż wpłaciłeś...
I tu wlasnie wystepuje moj indywidualny problem dla ktorego zalozylem m.in ten temat..
Jesli Twoja skutecznosc wynosi wiecej niz 50% Twoj budzet jest dodatni pod jednym prostym warunkiem.. mniej wiecej rowne rozstawienie stawek na kazde spotkanie..

Przykladowo w ost tygodniu moja skutecznosc wynosila ok 70% gdzie stan konta byl minimalnie ujemny ;)
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Twoj budzet jest dodatni pod jednym prostym warunkiem.. mniej wiecej rowne rozstawienie stawek na kazde spotkanie..
Niekoniecznie. Przy spotkaniach, w których określone przez mnie prawdopodobieństwo trafienia było najniższe dawałem najniższe stawki, i na odwrót analogicznie. Jeśli robisz to dobrze jesteś grubo do przodu.

Przykladowo w ost tygodniu moja skutecznosc wynosila ok 70% gdzie stan konta byl minimalnie ujemny ;)
Szukaj każdego dostępnego artykułu na temat zarządzania budżetem, bo to absolutna podstawa, nieważne jak dobre typy grasz. Taka skuteczność jest przejściowa. Pierwsze co musisz zrobić do dowiedzieć się jak najmniej boleśnie przejść okres gdy będzie ona równa 30%.
 
Do góry Bottom