>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Maraton, nie sprint...

Królzakładów 11,9K

Królzakładów

Użytkownik
Witam wszystkich!

Na początek kilka zdań o sobie. Po latach doświadczenia gry u buka zakładam własny temat. Wiele lekcji odrobionych, które powinny zaprocentować ;) Gramy 4fun na spokojnie, chłodna głowa, cierpliwość i jak w temacie "maraton, a nie sprint". Chwilowe wzloty i upadki są wpisane w tą grę. Nick na forum kompletnie przypadkowy (albo clickbaitowy, sam nie wiem). Mam wiele pokory i dystansu do tej zabawy. Przygoda z bukami u mnie jak u większości pewnie zaczynała się od tasiemek za dwójaka i najpewniejszych "pewniaczków" świata. Czas zweryfikował ile takowe "pewniaczki" są warte :)

Czysto techniczne założenia:
płaska stawka to 5j (inaczej 5/10)
ponad 90% typów z piłki nożnej
typy super hiper legalne z fortunki
cel przede wszystkim być na plus, co miesiąc
głównie single i duble, ale i jakimś szerszym ako od czasu do czasu nie pogardzę

Dziennik pozwoli mi na większą przejrzystość tego, co gram i analizowanie, co można zmienić / poprawić. Na pewno nie będę szedł z tłumem, bo ten w OGROMNEJ większości regularnie przegrywa. Często będą pojawiały się typy "nieoczywiste". Pierwszy kupon na minus. Teraz praktycznie sama piłka i lecimy!
Post automatycznie złączony:

#2

Bayern, Atletico - Levante under 3,5
ako 2,14 / fortunka 5j
 
Ostatnia edycja:
Królzakładów 11,9K

Królzakładów

Użytkownik
#7

Braga -1,5 2,14 / fortunka 5j

#8

Braga win, Napoli - Barca powyżej 4,5 zółtych kartek
ako 2,23 / fortunka 5j
 
Ostatnia edycja:
Królzakładów 11,9K

Królzakładów

Użytkownik
#10

Hoffe - Stuttgart over 1,5, Legia - Wisła bts
ako 2,20 / fortunka 5j

#11

Legia - Wisła bts, Radomiak - Lechia bts, Cracovia - Nieciecza bts, Jaga win, Mielec X2 + bonus AKO
ako 21,34 / fortunka 0,5j
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom