>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Manchester United - Celta Vigo [1/2 finału LE] - (11.05.2017) - REWANŻ

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






kursy od: forbet

Jednobramkowa zaliczka w pierwszym spotkaniu przybliża United i Mourinho do finału. Jednak czy jedna bramka wystarczy do upragnionego awansu?. Czy Celta rzuci się na swoją ofiarę w Tetrze Marzeń?, a może to United sprawi Celcie Piekło na swoim stadionie.

Zapraszam do pisania analiz oraz do podawania Typów.




 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Ja całkiem o czyms innym.
Zakład kto będzie królem strzelców LE. I tak :
Giuliano Victor De Paula ma tyle samo bramek co Dzeko czyli 8.
Obaj odpadli już z LE i nie ma szans żeby ktoś ich przegonił.
Kolejny w tabeli jest Aduriz który tez już nie gra a następny Aspas z 5 bramkami i Dolberg również z 5 bramkami.
Na obu płacą tyle samo czyli 2,00.
I teraz pytanie jak to będzie rozegrane ???
Czy ten zakład nie ma sensu czy może królem strzelców zostaje ten co ma więcej asyst czy jak to jest ?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Manchester United - Celta de Vigo kurs: 5,75 buk: forBET (pograne w AKO aby nie płacić podatku - szczegóły w moim temacie) ⛔ (ostatnia sekunda - nie wiele brakowało, ogromny brak nieskuteczności)
Typ wydaje mi się do grania z uwagi na kurs: 5,75. W poprzednim meczu z Utd Celta nie pokazała swoich możliwości bo grała bardzo defensywnie nie wykorzystując atutów w ataku. Liczę, ze tym razem trener inaczej ustawi zespół. Brakuje tylko 1 bramki do odrobienia. Oczywiście jest to typ na niespodziankę bo Man Utd prezentował się znacznie lepiej w 1 meczu i ma lepszych zawodników, ale ja też po prostu nie ufam ekipom angielskim. Po kursie 5,75 wobec tylko przewagi jednego gola Celta ma o co grać. Nie będę tez przypominał podawanego ciągle przykładu Shaktaru bo Utd to nie Shaktar, ale tamten mecz pokazał, że Celta umie pograć na wyjeździe.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Oczywiście jest to typ na niespodziankę bo Man Utd prezentował się znacznie lepiej w 1 meczu i ma lepszych zawodników, ale ja też po prostu nie ufam ekipom angielskim. Po kursie 5,75 wobec tylko przewagi jednego gola Celta ma o co grać. Nie będę tez przypominał podawanego ciągle przykładu Shaktaru bo Utd to nie Shaktar, ale tamten mecz pokazał, że Celta umie pograć na wyjeździe.
Mecz z Szachtarem odbył się pod koniec lutego. Też warto sobie przypomnieć jak wtedy spisywała się Celta, a jak to wygląda na dzień dzisiejszy. Ich wyniki i forma jest wiele gorsza. Też nie podajesz, żadnego argumentu aby stawiać na Celtę prócz Twojego &quot;czuja&quot; i kursu.
MU ma zaliczkę i na własnym stadionie będą oczekiwać, aż Celta się odsłoni. Wtedy będą punktować. W lidze przegrali szansę na LM więc nastawiają się na LE i wcale tego nie ukrywają mówiąc, że to priorytet. Pamiętaj, że MU na własnym stadionie ostatnio przegrało we wrześniu z City więc nie widzę tu szans nawet na dogrywkę.
Mi na myśl przychodzi poniżej bramek. Zespoły które prowadzi Mou raczej skupiają się na celu jaki założono, a nie na widowiskowym zniszczeniu przeciwnika. U gospodarzy kontuzje, a i Celta zatraciła instynkt strzelecki w ostatnich tygodniach.
Poniżej 2,5 1,90 forbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Manchester United -vs-
Celta Vigo
Celta Vigo Over 0.75 @ 2.100✅
Pinnacle

Troche ryzykowny ten typ na under, Celta juz od dawna zyje tylko tym turniejem olewaja lige grajac rezerwami dla Hiszpanow te imprezy sa wazne ta niespodzianka jest jak najbardziej mozliwa bo od patrzenia na Mu w tym sezonie to oczy bola.
 
Z 759,2K
Manchester United-Celta Vigo
typ 1
kurs 1,55
Forbet
Zdecydowanym faworytem tego pojedynku do awansu jest Manchester United.W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami Czerwone Diabły wygrały 1-0 na wyjeżdzie.W ćwierćfinale gospodarze po zaciętych spotkaniach wyeliminowali Anderlecht Bruksela.Ich rywale Celta Vigo ma ostatnio bardzo złą serie i przegrali 5 pojedynków z rzędu.Manchester ostatnio przegrał w lidze z Arsenalem 2-0 na wyjeżdzie co zakończyło serie 12 meczów bez porażki.Myśle że gospodarze wygrają ten pojedynek i powalczą o zwycięstwo w finale co da im awans do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie .W zespole gospodarzy niezagrają kontuzjowani Shaw,Young,Rojo,Ibrahimowić ale sobie spokojnie poradzi
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Celta over 3,5 rożnych @ 1.80 bet365 4rozne juz w 1 polowie ????
Niby Celta ogólnie mało nabija tych rogów, ale dziś po prostu nie mają wyjścia.Wynik niekorzystny wiec muszą cisnąć.W pierwszym meczu praktycznie nic nie grali i te 4rr zdobyli.Odpuścili ligę, dając wypocząć najlepszym i dziś zagrają z pełnym zaangażowaniem.Mecz s sezonu, także jest o co walczyć.
MU pewnie się nastawi na obronę wyniku,znając taktyki Mourinho.Np Shahtar przy niekorzystnym wyniku zdobył na Old Traford 9rr , tak że się da
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godz: 21:05
Spotkanie: Manchester United - Celta Vigo
Typ: Manchester powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,63 ⛔
Buk: Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie 1/2 finału Ligi Europy, do Manchesteru przyjeżdża drużyna Celty, pierwszy mecz zakończył się wygraną anglików 1:0 co stawia ich w roli faworytów do zagrania w finale. Dodatkowo Manchester Utd przegrywając ostatnio w lidze z Arsenalem praktycznie stracił szansę na Top 4 i szansę gry w Lidze Mistrzów, jedyna furtka jaka im została to wygranie Ligi Europy, raz, że da im to bezpośredni awans do rozgrywek grupowych LM w przyszłym sezonie, a dwa, że jest to jedyny puchar jakiego klub nie ma jeszcze w swojej bogatej kolekcji. Więc motywacja jest podwójna. We wspomnianym spotkaniu z Arsenalem trener dał odpocząć takim zawodnikom jak Antonio Valencia, Erik Bailly, Daley Blind i Paul Pogba, a Marcus Rashford zagrał tylko pół godziny, więc to też świadczy o tym jak Czerwone Diabły poważnie traktują Ligę Europy, w United nie zagrają kontuzjowani Zlatan Ibrahimovic, Marcos Rojo, Luke Shaw i Ashley Young. Manchester na swoim stadionie w rozgrywkach europejskich jest nie pokonany od 17 spotkań, a razem we wszystkich rozgrywkach nie przegrał na Old Trafford od 27 meczy i na pewno będzie chciał podtrzymać tą serię. Celta jest jedną z rewelacji obecnej edycji Ligi Europy, ale w ostatnich tygodniach coś się zacięło i przegrała ostatnie 5 meczy, w hiszpanii nie gra już praktycznie o nic, tu na pewno powalczy, ale United nie dadzą sobie wydrzeć niemal pewnego miejsca w finale. W Celcie nie zagra tylko Giuseppe Rossi. Do upragnionego awansu Czerwonym Diabłom starczy remis, chyba najczęstszy ostatnio rezultat jaki pojawiał się w ich meczach na własnym stadionie, ale myślę, że nie będę ryzykować i strzelą już w pierwszej połowie, a gdy Celta zaatakuje to podwyższą wynik, Vigo uważam, że max stać na strzelenie honorowej bramki, chociaż bardziej skłaniam się do tego, że mecz zakończy się wynikiem 2:0.
Inne typy jakie widzę na ten mecz to:
handicap 0:1, 1 @2,43 ⛔
1.druzyna strz.gola w obu pol. Tak @2,44 ⛔
DW 2:0 @6,5 ⛔
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Celta musi zaatakować, a United raczej nie ma się czego bać, jeśli chodzi o kornery Hiszpanów. Obrona Diabłów jest skonsolidowana, mają przewagę wzrostu i siły oraz De Geę w bramce. Z pewnością lepiej dla nich będzie wybić/puścić piłę i się dobrze ustawić niż trzymać na siłę grę. Liczę, że Aspas i Sisto narobią trochę szumu na skrzydłach.
Warto zwrócić uwagę na rumuńskiego arbitra tego spotkania - pana Hategana. Tak prezentują się jego kartkowe statystyki w ostatnim czasie:

Jak widać w meczach o &#39;podwyższonej stawce i ryzyku&#39; często sięga po czerwone, a tym bardziej żółte, kartki.
Celta powyżej 3,5 rzutów rożnych @1.68
Celta powyżej 2,5 kartki @1.64

Unibet
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
United ma 7 underów z rzedu u siebie. Wydaje mi sie ze trzeba ta serie przelamac. Celta jest w stanie cos strzelic. Do tego myśle ze MU wcale nie musi sie od poczatku bronic. Na wyjezdzie atakowali i prowadzili gre wiec dlaczego nie mieliby tego zrobic u siebie?

Wg mnie United powinien ze 2-3 wsadzic, do tego jakas bramka Celty na rozluznieniu zawodnikow Mou przy stanie 2:0. Częsta sprawa, nawet Juve straciło koncentracje i bramke przy pewnym awsnsie.

Over 2.5 @2.10 UNI
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Nawet jeden aspekt nie przemawia za Celta a mimo to kurs w granicach 1.55 - 1.6! Śmierdzi to strasznie na świecie dziś te dwa mecze będzie zagrane przez wszystkich na dwie jedynki. A ten to już w ogóle więc dlaczego taki kurs? I tu przypomina mi się mecz z Anderlechtem rundę wcześniej. Co by nie było drużyna słabsza lub na podobnym poziomie co Celta a mimo że Manchester miał gorszy wynik bo remis to i tak nie wygrali. Czym to spowodowane nie wiem ale nie wygrali i już a tu remis im wystarcza także lepsza sytuacja + plus moim zdaniem lepszy zespół na przeciwko i kusi ten kurs razem z Lyonem w dublu ale kurcze na tym meczu będzie na świecie na czystą 1 i tym podobne zakłady kupa pieniędzy wręcz miliardów USD pewnie. Sam nie wiem. Może under to będzie wyjście. Piszecie o over bo seria under ów itd. Ale ja nie widzę tu overa bo to nie styl gry Mourinho. On wie jak zrobić autobus i nie będzie się moim zdaniem wychylal bo awans jest najważniejszy. A i kurs lepszy bo na U2.5 1.75.✅✅✅✅ Jak już pisaliście sami stałe fragmenty gry w obronie po stronie United do tego Celta nie musi atakować na już. Oni będą się moim zdaniem bronić będą takie szachy przynajmniej pierwsza połowe. Ja to tak widzę takze idę w under bo jedynka mi śmierdzi
LE bardzo udana dziś
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Idę za ciosem po zwycięskim underze w Hiszpanii gram to samo w rewanżu w Teatrze Marzeń. Mam kilka powodów które skutecznie mnie przekonują na grę tegoż typu dzisiaj. Po pierwsze Celta i jej forma, a właściwie jej brak. Widać zawodnicy są już zmęczeni całym sezonem, zapewne najchętniej już położyli by się na plaży. Fakt, walka o finał europejskich pucharów motywuje na maksa, ale jeśli ciało już nie może to sama głowa nie wystarczy. Ostatnie 5 pojedynków to 5 porażek. Bilans bramkowy 1-10 z czego ta strzelona bramka to gol z karnego w meczu z Sevillą. Po drugie ManU. Old Trafford jest twierdzą nie do zdobycia. Ostatni raz przegrali u siebie z City 1-2, nikt nawet nie pamięta kiedy to było. Nieszczęśliwa kontuzja Zlatana sprawiła, że czerwony Manchester stracił 23% swojego potencjału w ofensywie. Po Trzecie - The Special One. Zarówno za czasów Interu, Realu, Chelsea czy teraz ManU, Mou w ważnych meczach lubi stawiać na przede wszystkim zabezpieczenie dostępu do własnej bramki. Nie będę teraz przywoływał ważnych meczów pucharowych z udziałem jego drużyn bo już mało czasu do spotkania, ale bardzo bardzo często w tych spotkaniach padało mało bramek, fakt często było to efektem tzw. &quot;autobusu&quot; którego dzisiaj zapewne nie zobaczymy, ale mimo wszystko dba o to żeby starać się zagrać na 0 z tyłu. Podsumowując liczę na podobny mecz jak w Vigo z małą ilością bramek i skromne zwycięstwo ManU.
ManU - Celta Vigo
Typ: U 2,5
Kurs: 1,71
Unibet
✅ 1:1​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom