>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Manchester United - AS Roma (2-0) rewanż

Status
Zamknięty.
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Manchester United - AS Roma
1 - 1,55
X - 3,75
2 - 5,90
Zapraszam do analizowania oraz dyskutowania nt. rewanżowego meczu 1/4 finału pomiędzy Manchesterem a As Romą.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Większość uważa że dwumecz już się rozstrzygnął a wyskusja w poprzednim temacie była nieskończoną [chyba nigdy nie będzie:p ]. No i tym razem przyznaję rację. Roma pewnych rzeczy nie przeskoczy.
W pierwszym meczu nie grał Totti co dało się zauważyć w postawie Romu na boisku... szkoda bo może ten pojedynek byłby ciekawszy. Jednak pechowa kontuzja wyeliminowała go z tamtego pojedynku a triumfować mogli fani MU. I przyznać trzeba że conajmniej kontrowersyjny [albo się go kocha albo nienawidzi] CR7 strzelił ładnusią brameczkę. Wynik poprawił Rooney i po dwumeczu. MU było lepsze i tyle z zemsty za 7-1...
Fani Romy pewnie zadają sobie pytanie czy z grającym w najbliższym meczu Tottim ich klub da radę odrobić stratę i powalczyć o awans? Otóż odpowiedź brzmi nie! Nie da rady i nic nie wywalczy bo czy MU się lubie czy nie to ten dwumecz juz ustawili i od Romy już nic nie zależy. Jedyna nadzieja dla kibiców włochów w zlekceważeniu ich przez anglików ale jakoś w to nie wierze. Małolat [CR7] będzie chciał strzelić gola a MU prawdopodobnie podkreślić swoją wyższość. Chyba że CR7 przegnie w swoim egoiźmie z gospodarze wyjdą z błędnego założenia że już grać nie trzeba... jakos w to nie wierze. MU bądź co bądź to coś więcej niz nazwiska i legenda - Alex nie pozwoli popełnić takiego błędu...
Roma będzie pewnie stawała na głowie i dawała z siebie wszystko a coś mi się wydaje że i tak przegra kolejny mecz. Jeśli pierwsza straci bramkę to na 100% skutecznie podetnie jej to skrzydła. W moich oczach nie mają szans na dalszą grę i byłoby wielkim zaskoczeniam gdyby jednak awansowali. MU zepsuło mecz i tyle. Nie będzie czego ogladać w anglii, no chyba że mowa o grupis [fonetycznie;P] C. Ronaldo ???? ???? ???? ... Choć gdyby zdobyli bramkę to emocje by wzrosły... tak czy siak widze awans MU
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Myślę ,że w tym meczu typ na Manchester wydaję się najrozsądniejszy.Mimo ,że ManU wygrało 2-0 w Rzymie teraz gracze Sir Alexa winni przypieczętować awans do półfinału.Wszyscy pamiętamy dy ManU rozjechało Romę 7-1.Teraz takiego wyniku nie przewiduję ale uważam ,że zwycięstwo będzie.Na miejscu Rzymian skupił bym się bardziej na lidze.Nie ma rzeczy nie możliwych i w piłce różne dziwne rzeczy widziałem ale teraz nie ma na to szans.
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
A ja sądze że dobrym typem byłoby -- under -- MU zagra zapewne bezpiecznie i zachowawczo, a ROMA raczej spisała dwumecz na straty..
 
mmmateooo 0

mmmateooo

Użytkownik
a mi się wydaje, że można za drobne zagrać na AS Romę,
manu nie podejdzie do tego meczu bardzo zdeterminowane i tu należy upatrywać szansy
powrót tottiego na pewno coś wniesie...
pewniejszym typem jest dla mnie over niż under, roma i manu to styl ofensywny, chociaż w pierwszym meczu też miał być over ....
mi się wydaje, że rome stać na zwycięstwo, moze nie awans, ale cały czas w to wierze ......
1-2 to mój typ
może być 1-3 :p:p, ale to już marzenie
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
pewniejszym typem jest dla mnie over niż under, roma i manu to styl ofensywny, chociaż w pierwszym meczu też miał być over ....
Z tego co pamiętam to sporo osób typowało under... teraz jednak przychylam się do overa. Totti jeśli będzie jego dzień poprowadzi grę, może Roma coś strzeli. Jeśli MU nie przeceni tej zaliczki to też coś ustrzeli. CR7 pewnie coś zaliczy... Myślę ze over jest bardzo prawdopodobny... ale pod warónkiem że Roma pierwsza strzeli - wtedy zrobi sie nerwowo dla MU.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Francesco Totti nie zagra w tym meczU ???? a oto Kadra Gallorossich na to spotkanie:
Antunes, Aquilani, Brighi, Cassetti, Cicinho, Curci, De Rossi, Doni, Esposito, Giuly, Juan, Mancini, Mexes, Panucci, Perrotta, Pizarro, Taddei, Tonetto, Vucinic.

Co do typu na ten mecz to sie powstrzymam. W zespole United zabraknie srodkowych obroncow Ferdinanda i Vidica wiec obawiam sie o obrone... mam tylko nadzieje ze Brown i Silvestre nie beda popelniali bledow za czasow gdy w bramce stal jeszcze Barthez;) Bo w przeciwnym wypadku wynik tego meczu naprawde jest zagrozony. Wierze w kolejne bramki Cristiano Ronaldo ????
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
mysle ze alex bedzie chcial szybko strzelic gola, kontrolowac mecz i w okolicach 60-70 minuty dac odpoczac ronaldo i roo na arsenal. pytanie jak zagra united jak 4-5-1 to typuje under (1:0), jak 4-4-2 (to w okolicach 4goli byc moze 2:2) to over. ale mysli ze wobec braku rio na srodku obrony to jednak 4-5-1 w srodku OH- anderson- scholes/ carrick
 
cetyler 0

cetyler

Użytkownik
Moim zdaniem As Roma zacznie atakować od pierwszych minut . Manchester United będzie miał ciężką przeprawę jeżeli chce wygrać ten mecz. Ale wydaje mi sie że mecz zakończy się remisem bądź wygraną Romy. Która pokazała że potrafi pokonać taki zespół rok temu w meczu w którym rzymianie wygrali 2-1 ale wtedy meczy był na ich stadionie w rewanżu zostali pokonani bardzo wysoko, co było nauczką dla nich.
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
W tym meczu mamy szansę na over 2,5.Obie ekipy - wiadomo - nie murują dostępu do bramki ,do tego dochodzi brak kilku ważnych defensorów w ekipie ManU.Myślę ,że jeżeli Roma strzeliłaby pierwsza bramkę to odpowiedź Czerwonych Diabłów byłaby natychmiastowa i over prawie w kieszeni.
Moje typy:
Powyżej 2,5 bramek
Manchester United Win
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Moje zdanie na temat tego meczu. Roma nie ma nic do stracenia-albo strzela gola szybko, albo dostana bombe z kontry- tak czy siak mecz sie otworzy. Duzo pewnie w taktyce Fergusona zalezy od tego czy zagra Rio-jak nie to mysle ze diably moga chciec strzelic bramke zeby odciazyc obrone- bo Silvestre i Brown to jednak nie Ferndinand i Vidic. Ja daje na over 2.5, i czysta 1 na United-opieram to tez na tym ze po ligowej wpadce( wedlug mnie ten remis to jednak wpadka) beda chcieli sie pokazac publice. Tak sobie rozumuje ze albo bedzie otwarty mecz i remis w stylu 2:2 jezeli to Roma strzeli pierwsza gola, albo totalna demolka romy i jakies 3:0, 4:1 dla ManU. Ciezko mi uwierzyc w wynik bezbramkowy-albo zwyciestwo Romy bez Tottiego. Chociaz na tym etapie moze sie zdarzyc tak naprawde kazdy wynik jest mozliwy. Z drugiej strony wczoraj Chelsea pokazala ze porzadna angielska firma to jednak porzadna angielska firma.

typy

ManU
Over 2.5
Rooney stg
 
t_goral 18

t_goral

Użytkownik
Spotkanie: Manchester United - Roma
Typ: over 2,5
Kurs: 2.05
Analiza:
Dziś o 10:45 na Old Trafford w rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów Manchester United podejmie AS Romę. Pierwszy mecz na Stadio Olimpico zakończył się zwycięstwem Anglików 2-0 i tylko katastrofa mogłaby pozbawić ich awansu do półfinału. Czerwone Diabły ostatnio tylko zremisowały z M&#39;Boro 2-2. Jednak nadal prowadzą w Premier League mając 3 pkt przewagi nad Chelsea. Roma ostatnio wygrała z Genuą 3-2 i ma już tylko 4 pkt straty do Interu. Dzisiaj Włosi muszą zaatakować i przez to narażą się na groźne kontry. Man Utd również nie zagra tak defensywnie jak w Rzymie, bo po prostu nie ma się czym bronić. Nie zagra podstawowy obrońca Nemanja Vidic, a występ drugiego stopera Rio Ferdinanda jest bardzo zagrożony. W ekipie gości nie zagra kapitan Francesco Totti, ale do składu po zawieszeniu wraca Simone Perotta. Bardzo dobrą formę prezentuje Wayne Rooney, który strzelał gole w 3 ostatnich meczach Manchesteru United, oprócz tego jest oczywiście Cristiano Ronaldo, który walczy o króla strzelców nie tylko Premiership, ale także Ligi Mistrzów. Wszyscy mają w pamięci spotkanie przed rokiem, które zakończyło się blamażem Romy, która przegrała 7-1. W tej sytuacji myślę, że dzisiaj spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy wiele goli. Typuję over 2,5 po niezłym kursie.
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
man u nie powinni miec zadnych klopotow z roma, tak jak juz wczesniej wspominalem Man u pokolei wszystkich rozwali zeby na koniec wygrac LM i oczywiscie Premierleague.... dziekuje.
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
według mnie przy obecnej formie Manchesteru, zaliczki 2:0 w Rzymie i teraz atutu własnego boiska to, sprawa awansu jest przesądzona, no chyba że manu odjebie jakąś maniane i wtedy Roma awansuje, zresztą nie takie wydarzenia w historii piłki miały już miejsce. Póki co ja sobie odpuszczam ten mecz, manu awansu może i pewne, ale za taki kurs 1.01 to ja dziękuje,jeżeli chodzi o wynik tego meczu to z tym różnie, może Roma będzie chociaż chciała zremisować bo ile mozna dostawać po dupie od jednej drużyny. hehe w sumie ciekawie by było jak by Roma 2:0 wygrała...
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
underek 2.5 oraz typ na remis , to według mnie dwie najlepsze opcje w tym spotkaniu.
MU już właściwie nic nie musi. Wygrali pewnie 2:0 i ta zaliczka daje spokojny awans. Nie sądzę aby Roma oddała mecz na Old Trafford bez walki. Dlatego typ na remis.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
W podobnym skladzie ManU wygrali 7;1 z roma, tylko ze rzymianie grali z Tottim.
Osobiscie stawiam handi na ManU
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Szybciutko bo zaraz się meczyk zaczyna. Ferguson zaryzykował i posadził swoje największe gwiazdy na ławce rezerwowych m.in. C.Ronaldo , Roney czy Schools. Czy będzie to ciekawy meczyk ? Za pewne tak , Roma zaatakuję i coś czuję że już w pierwszej połowie wyjdą na prowadzenia ale w drugiej wejdzie C.Ronaldo i doprowadzi do wyniku 1:1. Moje typy na to spotkanie :
2/X⛔
X⛔
Awans Manchesteru ✅✅✅
Under 2,5✅✅✅
pozdROWienia ????
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
jak by De Rossi nie przestrzelił karnego to meczyk byłby niewątpliwie ciekawszy w 2 płw. ale myślę że Roma nie spocznie, mimo iż nie gra Totti to idzie im całkiem nieźle, groxne są tylko kontry manu po których już mogło paśc pare goli ale niexle wybraniał Doni, także mecz całkiem niezły zobaczymy co druga połowa przyniesie, myśle że Roma jednak ustrzeli coś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom