>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Manchester United - AS Roma 10 kwietnia

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zapraszam wszystkich do analizowania i typowania tego spotkania. Rozpracujmy to spotkanie wspólnymi siłami

Jednocześnie proszę wszystkich o pisanie konkretnych rzeczy. Posty nie na temat będą usuwane.

Kursy na to spotkanie wg bukmachera Bwin:

10 kwietnia
20:45 Manchester United - AS Roma 1,65 - 3,40 - 5,00

Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?
Manchester United - 1,75
AS Roma - 1,95
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
A więc... moim zdaniem mecz na Old Traford będzie bardzo ciekawym pojedynkiem, mecz w Rzymie zakończył się wynikiem 2-1 dla Romy, ale ta jedna bramka stawia Diabły w korzystnej sytuacji przed rewanżem. Mecze na OT w tym sezonie Manchesteru to tylko jedna przegrana z Arsenalem i parę remisów np. z Reading. Tak mi się wydaje iż Roma przyjedzie do Manchesteru bronić wyniku z pierwszego spotkania. Minusem wielkim dla MU będzie znowu obrona w której nie zagra jeszcze Neville oraz Vidic, ale za to na lewą flankę wróci Evra który powinien trochę wzmocnić obronę. Po czerwonej kartce dla Scholesa zamiast nie jego będzie musiał zagrać Park Ji Sung, który nie mógł być w Rzymie z powodu kontuzji ale na rewanż już będzie gotowy. Wydaje mi się także że od pierwszej minuty w ataku razem z Roo zagra Saha, bo Ole nic ciekawego nie pokazał w pierwszym meczu oprócz tej asysty. W Romie nie zagra Panucci który w 1-szym meczu załapał żółtą kartkę i uniemożliwiło mu to grę w Anglii. Podsumowując Manchester jak najbardziej jest w stanie awansować do 1/2 Finału chociaż przyjdzie im to bardzo ciężko sądzę że Rooney i Ronaldo z resztą ekipy wygrają i w 1/2 spotkają się z Milanem lub Bayernem.
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
20:45 Manchester United - AS Roma 1,65 typ 1

Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek angielsko- włoski. Na Old Trafford Manchaster United podejmie As Rome. W meczu wyjazdowym anglicy ulegli 2:1 po dość słabej grze manchesteru Roma sppkojnie kontrolowała przebieg gry. Najbardziej widocznymi graczami byli C.Ronaldo i F. Totti. To są dwaj wielcy gracze którzy prowadzą swoje zespoły do zwycięstw. Mecz zapowiada się ciekawie ponieważ ManU napewno nie będzie chciało odpóścić i do ostatnich minut będą walczyć na 100% swoich możliwości. Stawiam zdecydowanie na Anglików
 
B 0

bania1993

Użytkownik
Manchester Utd. - Roma FC 1.65- 4.20 Typ2
Moim zdaniem zapowiada sie bardzo interesujący pojedynek , faworytem bez dwoch zdań jest Manchester lecz moim zdaniem Manchester bez :paula Scholsea , G.Nevilla . Czerwone diabły ulegną włoskim - czarnym koniom z gwiazdą Francesco Totti na czele ???? ???? Moim zdaniem wszystkie statystki wskazują na to że bezapelacyjne Roma ma lepszą ofensywę, gdyż w Man Utd. pod znakiem zapytania stoi występ Wayne Rooneya z powodu kontuzji pachwiny w trakcie wczorajszego treningu Moim zdaniem będzie 2:1 dla Romy i &quot;Makarony&quot; awansują.
 
T 0

tommy23

Użytkownik
Na pewno to będzie mecz walki,typuję jednak niespodzianke(przynajmniej dla mnie) i awans romy,przypuszczam, że w obozie z old trafford po porażce z przeciętnymi the pompies panuje teraz nieco nerwowa atmosfera, a to nie sprzyja w przygotowaniach-plan był prosty-zwycięstwo w lidze,finał LM i finał FA,ale teraz w lidze Man utd juz czuje oddech na plecach ekipy mourinho, liczne osłabienia szczególnie w formacji defensywnej(silvestre,neville) też nie wróża dobrze,nie zagra scholes-obok ronaldo motor napędowy zespołu,ponadto głośno robi się o konflikcie dwóch filarów tej drużyny - mowa o ferdinandzie i van der sarze,to przez ich nieporozumienie doszło do samobojczego trafienia pierwszego z nich w ostatnim meczu ligowym,w szatni podobno mocno zaiskrzyło,natomiast roma wygrała na wyjeździe z catanią i jest spokojna o 2 miejsce w lidze,tam juz o nic więcej nie walczy,teraz skupia się wyłącznie na LM,w ostatnim meczu odpoczywali najlepsi zawodnicy a juz w rzymie roma pokazała ze ma charakter,dla mnie roma(mimo że za nimi nie przepadam) jest nawet kandydatem do gry w finale, moje typy na ten mecz powyzej 2,5 gola i awans romy ...
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Moj typ 1

Diabły są w dośc wysokiej formie, Roma gra dobra pilke bedzie ciekawy mecz, ale to Man Utd będzie górował dlatego proponuje postawić 1
 
V 0

vienio

Użytkownik
Manchester United - AS Roma
typ: X 2 - powyżej 2.5 bramki

Bardzo ciężki mecz do wytypowania. Manchester United by awansować do półfinału Ligi Mistrzów musi od początku meczu zaatakować, co na pewno uczyni. Z drugiej strony AS Roma potrafi grać na wyjazdach, ograła w tamtym sezonie zdecydowanego faworyta Olympique Lyon. W składzie Czerwonych Diabłów zabraknie: Nemanji Vidicia, Park Ji Sunga, Gary&#39;ego Neville&#39;a, Louisa Sahy, Mikaela Silvestre&#39;a oraz zawieszonego za czerwoną kartkę rozgrywającego Paula Scholesa. W drużynie ze stolicy Włoch zabraknie Alberto Aquilaniego, Maximiliana Tonetto (być może wyleczy się i zagra w dzisiejszym spotkaniu), Gliberto Martineza. Jak widać Manchester United ma większe braki w kadrze i to stawia Romę w roli faworyta. Na pewno porażka Czerwonych Diabłów z Portsmouth (w konsekwencji tylko trzy punkty przewagi nad Chelsea Londyn) zburzyła spokój lidera Premiership. AS Roma w ostatnich pięciu spotkaniach wyjazdowych nie przegrała, pokonując dwa razy przeciwnika (0-2 z Catanią i Lyonem w LM), a trzy razy remisując (z Fiorentiną, Ascoli i Chievo). Manchester United na własnym stadionie w pięciu meczach zdobył 13 punktów, remisując tylko z beniaminkiem Reading w pucharze Anglii.
Prawdopodobne składy:
Manchester United (1-4-4-2) : Van Der Saar - Brown, O’Shea, Ferdinand, Evra - Ronaldo, Carrick, Fletcher, Giggs - Solskjaer, Rooney
AS Roma (1-4-2-3-1) : Doni - Panucci, Chivu, Mexes, Cassetti - DeRossi, Pizarro - Mancini, Taddei, Wilhelmsson - Totti
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Manchester United – AS Roma

Dzisiejszego wieczoru na Old Trafford w Manchesterze dojdzie do rewanżowego ćwierćfinałowego meczu pomiędzy Manchesterem United a AS Romą. W pierwszym z pojedynków lepsi okazali się Rzymianie, którzy wygrali na własnym stadionie 2:1. Przed dzisiejszym spotkaniem manager Red Devils Sir Alex Ferguson zapowiada, że jego podopieczni zagrają całkiem inaczej i tym razem oni będą lepsi, dzięki czemu awansują do półfinału Champions League. Jak wiemy zabraknie w tym meczu pauzującego za czerwoną kartkę jaką ujrzał w Rzymie rozgrywającego ManU Paula Scholesa. Jednak nie tylko jego dziś zabraknie. Ferguson po raz kolejny nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanych Vidicia, Nevilla, Silvestra i Parka. Tak więc podstawowi gracze nie mają chwili wytchnienia i zagrają już w kolejnym z rzędu meczu. Ale dziś chyba nikt nie będzie pamiętał o zmęczeniu i postara się wykrzesać z siebie 100% swoich możliwości tylko po to aby doprowadzić ManU do awansu. Co do poprzedniego meczu to ze składu Rzymian wypadł jeden z kluczowych dla tego zespołu zawodników. Podobnie jak w przypadku Scholesa za kartki nie zagra dziś Simone Perotta, którego w środku pola zastąpi David Pizarro. Spotkanie zapowiada się tym bardziej emocjonująco iż Rzymianie w przed meczowych wypowiedziach są pewni siebie i mówią, że przyjeżdżają do Anglii po awans. Szkoda tylko, że nie będziemy mogli go zobaczyć w żadnej z otwartych stacji... Wracając jednak do spotkania to mam nadzieję, że w dzisiejszym spotkaniu ci tak już mocno wyeksploatowani zawodnicy C.Ronaldo, W.Rooney, R.Giggs poprowadzą dziś Red Devils do zwyciestwa, które da im awans do półfinału.
Mój typ: 1 – 1,65 Bwin
✅ ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Widze, że opinie na temat meczu podzielone. Po meczu przekonamy sie kto miał racje, a poki co zapraszam jeszcze do przedstawiania swoich argumentów za i przeciw przez innych użytkowników ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
MU-AS Roma

Bedzie bardzo ciekawie w tym spotkanu.MU bez Scholesa,Vidicia itp. :mrgreen: bedzie musiało pokonac spisującą się ostatnio bardzo dobrze Rome.Zobaczymy kto poprowadzi grę United ja przeczuwam że do pomocy cofnięty zostanie Rooney,brak Scholesa bedzie widoczny ale winne paul Scholes może miec tylko do Siebie faulować 2 razy na srodku boiska w nie groźneij sytuacji BEZSENS :!: Jestem bardzo ciewawy wyniku trudno go wytypować,ale MU u siebie gra bardzo dobrze,mają teraz cięzki okres muszą gonić w Lidze Mistrzów w Priemiership Chelsea zmniejszyla stratę do 3 &#39;&#39;oczek&#39;&#39; mam nadzieję ze United się podniąsa i pokonają dzisiaj Rome i awansują dalej i wygrają całą LM :grin: i do tego dołożą &#39;&#39;majstra&#39;&#39; Angielskiej Ekstraklasy

Trzymam kciuki za Manchester :spokodfhgfh:
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
piękny mecz - dla czegoś takiego warto oglądać mecze
MU dla mnie jest głównym faworytem na wygranie całej LM a po takim &quot;hokejowym&quot; wyniku może być tylko lepiej
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ogladalem ten mecz i Man Utd nie stwarzalo duzo sytuacji, tzn oprocz tych bramkowych. Poza strzalami Ronaldo i Rooneya. Po prostu bramkarz Doni robil fatalne bledy a takze obroncy gubili sie gorzej niz dzieci w lesie ????

GLORY GLORY MAN UTD ???? ???? ;-)
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Jeśli mówi już to Ted to jest znak !

Bramkarz Doni rozegrał chyba swój najgorszy mecz w karierze i nie brobił kompletnie nic. Każdy strzał = gol dla ManUtd. Jedynie bramki Carricka i Smitha były &quot;normalne&quot;, reszta nie był agodna CL...

Nie spodziewałem się takiego meczu, takiego wyniku, ale każdy obiektywny obserwator powie, że Manchester nie zagrał meczu na 7:1... Ich gra przypominała mi grę Chelsea w Valencii. Jedynie skuteczność Diabłów była znaczniejsza, ale jak już wspomniałem i ja i Ted , było to spowodowane grą Doniego...

Finał =

Cheslea - Bayern Monachium
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Mecz do 10 minuty bym bardzo wyrównany kilka groźnych strzałów Romy np. Tottiego które o dużo nie mijały słupek VDS, ale później coś się w Romie schrzaniło... Ale faktycznie skuteczność Manchesteru była bardzo wysoka. W Romie błędy w obronie i fatalna postawa bramkarza przyczyniła się do tej porażki, ale mi to odpowiada :mrgreen: Myślę że Diabły pokonają Bayern który nie ukrywajmy nie jest w boskiej formie. A do meczu z Bayernem wrócą na pewno Scholes, Vidic, Neviile. Wiec obrona będzie w najsilniejszym składzie i Bayern będzie miał nie lada problemy z przedostaniem się pod bramkę Mu. Podsumowując Liga Mistrzów w tym sezonie należy do Manchesteru United :mrgreen:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Manchester United wczoraj pokazał, że to klasowa drużyna. Wpadki się zdarzają (porażka z Portsmouth) nawet najlepszym teamom. Po wczorajszym pojedynku nie ma dla mnie żadnych wątpliwości, że MU zdobędzie Champions League. Ferguson ustawił drużyne fenomenalnie, taktyka bez zastrzeżeń oraz najważniejsze zawodnicy grali jak z nut :!:

Gwiazdy wczorajszego meczu to: Ronaldo (strzelec dwóch bramek oraz asysta m. in. przy pierwszym golu Carricka), Carrick (strzelec dwóch bramek - ta druga przepiękna :!: ) oraz Giggs, nalatał się w tym spotkaniu sporo, miał asyste.

Oto link do bramek z meczu: Manchester - Roma 7:1 !!!

Glory ManUnited :!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom