>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Manchester City - Tottenham, HIT 8. kolejki Premier League [18.10.2014 g. 13:45]

Status
Zamknięty.
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Manchester City - Tottenham
1,44 - 4,50 - 6,50
Bet365

Kursy
Starcie na Etihad Stadium rozpoczyna 8. kolejkę Premier League. Niewątpliwie faworytem są The Citizens, którzy świetnie spisują się na własnym stadionie i bardzo rzadko tracą tutaj punkty. Rok temu gospodarze rozgromili Koguty aż 6:0. W tym sezonie Tottenham już z nowym trenerem będzie chciał w jakiś sposób zrehabilitować się za tamtą dotkliwą porażkę. Spotkanie, podobnie jak to z ubiegłego sezonu, powinno obfitować w bramki.
Zapraszam do dyskusji ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
nanathar 17

nanathar

Użytkownik
Spotkanie: Manchester City - Tottenham 4:1
Typ: Manchester City ✅✅✅
Kurs: 1,44
Typ: Manchester City -1,5 ✅✅✅
Kurs: 2,15


Tottenham to taka drużyna która z średnimi drużynami potrafi zwyciężać, ale gdy trzeba się zmierzyć z rywalem z górnej półki to coś zaczyna szwankować, a dzisiaj rywal taką drużyną jest - City królowie swojego podwórka. Niema co się rozpisywać, gdy odszedł Bale za prawie 100mln, Tottenham miał budżet żeby go zastąpić i zakupił ciekawych graczy którzy mieli stworzyć zespół na miarę TOP4 i LM, ale transfery okazały się w większości niewypałami, albo tylko średnimi.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Czuje spora masówkę na City ale nie ma co sie dziwić wiadomo co gra mistrz Anglii na swoim stadionie.Jednak przerwa reprezentacyjna komu jak komu ale Obywatelom moze poważnie zaszkodzić.Kolega wyżej pisze ze Tottenham jest drużyna która z lepszymi zespołami pada na kolana.Otorz drogi panie była taka drużyna gdyż teraz trener sie zmienił i te 0:3 z Liverpoolem nie moze przedstawić sytuacji kogutów.Ta &quot;analiza&quot; mogła pasować do rządów poprzedniego trenera i bicia jakie otrzymał od City w dwoch poprzednich meczach.A co mamy teraz? Mamy wpadkę z Liverpoolem ale jest i 1:1 z Arsenalem po świetnym meczu.Ogolnie rzecz biorąc widać jak na dłoni ze Tottenham traci mniej goli widać powoli rękę Pochettino.Sory ale jak dla mnie transfery za Garetha były bardzo dobre tylko ze poprzedni trener był miernota i nie wiedział co z tym zrobić.Teraz Ci zawodnicy okrzepli taki Lamela moze byc gwiazda Premiership przez wiele lat(póki go Real nie zabierze ???? )
Moim zdaniem Tottenham powalczy i handi z Pinnacle +1,+1.5 1.88 ⛔(koło tego)pobiorę z przyjemnością.
Masowa na City jest ogromna a okoliczności sa takie ze mogą stracić punkty.To jest Premiership.
Gram juz dzisiaj bo czuje ze kursy mogą poleciec w dół bliżej meczu.
UWAGA!!!
Kolega fencyn dolozyl tam ważne informacje jeśli w pierwszej 11 nie wybiegnie Yaya Toure i Sergio Aguero to bardzo duże osłabienie City oczywiście obywatele maja wartościowych zmienników ale dokładając przerwę na reprezentacje mecz sezonu dla City w Moskwie i brak najważniejszych ogniw w zespole dokładam Tottenham +0.5 2.80 Unibet ⛔
Edit po meczu: BTS Over jakiś wszystko tylko nie w stronę Tottenhamu handi...
Już więcej Kogutom nie zaufam oni nie wiedzą co to gra w defensywie...

.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Manchester City - Tottenham
Jak pisałem wcześniej, odradzałbym granie po tak niskim kursie na Obywateli.
Mecz z Totenhamem nie będzie na pewno najważniejszym dla podopiecznych Manuela Pellegrinigeo, gdyż takowy będzie we wtorek w Moskwie z CSKA w LM.MC już nie raz przekonało się jakim ciężkim terenem jest Rosja nie zważając w jakiej formie jest rywal wiedzą że na ten mecz będą potrzebowali 100% swierzości.
Jednak wróćmy do meczu z Tottenhamem,najprawdopodobniej, choć portale już podają składy i w nich Toure i Aguero, obaj nie zagrają.W przypadku Toure nie zagra on na 90% jeśli chodzi o Aguero jeśli zagra ma dostać maksymalnie 30min.
Nie twierdzę, że City odpuści ten mecz czy nie poradzi sobie bez tych dwóch panów wyżej, ale na pewno nie warto jest grać po kursie 1,45 nawet jeśli mieli by zagrać.
Bardzo dobrym wg mnie betem w tym mecz jest zagranie rożnych w stronę gości gdzie linia jest 3,5.
Nie od dziś wiadomo jak gra Tottenham i że ofensywna gra nie jest im obca.
W ostatnich meczach goście czy grali z Arsenalem czy Liverpoolem zawsze średnio było 5/6 kornerów po ich stronie.
Nawet jeśli, bardzo szybko ułoży się mecz Tottenhamowi to nie będą stali 11-tką w swoim polu karnym, bo jak wiemy Tottenham świetnie gra z kontry.
Typ: Tottenham Powyżej 3,5 Rzutów rożnych 1,61 bet365 7/10✅
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Bezapelacyjnie hit kolejki. Na Etihad przyjadą linczowane w zeszłym sezonie Koguty. Zmieniono trenera i widać już zmiany w grze Londyńczyków. Co do samego meczu to mimo wszystko uważam, że obywatele będą przeważać i Totenham nastawi się na grę z kontry jako główny cel bo w środku pola mimo wszystko mają tyły względem mistrza. Mimo &quot;przewidywań&quot; fencyna mecz z Kogutami też jest ważny i o ile Aguero ma kondycyjne braki tak Toure niekoniecznie i może wyjść w pierwszym.
Mimo wszystko wyobrażam sobie iż największy młyn w tym meczu będzie po prawej stronie Citizens czyli na linii Zabaleta - Navas/Silva , Lamela/Chadli - Rose i w tamtych okolicach poszukam żółtek.
Pablo Zabaleta @3 Ónibet gdyż jest to mocno ofensywnie nastawiony pomocnik, o tym jak często łapie kartki nie trzeba mówić a zakładając głównie kontry i wysoką grę City można potraktować ten kurs jako promocję ????
D.Rose @4 Ónibet gdyż tam niezależnie czy będzie Navas czy Silva będzie miał sporo pracy i mimo jedynie 2ch kartek w tym sezonie spodziewam się kolejnej. Mecz będzie ciężki nieważne jakim składem wyjdzie City.
Sędzia: Jonathan Moss 5 gier/21 żółtych/3czerwone
wg mnie można probówać jeszcze Lamelę lub kogoś w środku City jak Fernardinhio(o ile zagra) czy Fernando.
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
To były moje główne propozycje. W związku z wyborem gwiżdzącego można sądzić że FA zdecydowało się na sędziego potrafiącego utemperować graczy i spodziewają się ostrej gry w szlagierze tej kolejki. Co za tym idzie:
Over 4.5 kartki @2.2 bet365 wygląda kusząco 3/5, to samo czerwona kartka TAK @xx
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
UWAGA!!!
Kolega fencyn dolozyl tam ważne informacje jeśli w pierwszej 11 nie wybiegnie Yaya Toure i Sergio Aguero to bardzo duże osłabienie City
.
Nie wiem skąd ktoś wziął info że Aguero nie zagra,bo to bzdura.Absencje City na ten mecz to:
-Samir Nasri(kontuzjowany od dłuższego czasu)
-Eliaquim Mangala(drobny uraz mięśniowy,jednak eliminuje go z gry przeciwko Spurs,ma być gotowy na wtorkowy mecz LM)
-Yaya Toure(wrócił dopiero wczoraj z reprezentacji,na 90% rozpocznie mecz na ławce rezerwowych,aby w we wtorek mógł być przygotowany na maxa na CSKA)

Reszta piłkarzy MC do dyspozycji Pellegriniego.

Źródło:Manchester Evening News
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Manchester City - Tottenham Hotspur 1 @1,47 ✅ 4:1
Ja również skłaniam się do pogrania na The Citizens. Zgadzam się że granie handicapów może okazać się zabójcze, bo przerwa na reprezentacje, bo za moment LM w tygodniu, ale zwyciężyć Obywatele powinni.
Zacznę od zbicia argumentów przeciwko. Odpocznie Yaya Toure. Tylko że po &quot;aferze tortowej&quot; to nie jest ten sam zawodnik co w poprzednim sezonie. Stracił bardzo wiele, teraz jest raczej &quot;tylko&quot; dobrym zawodnikiem, lecz nie totalnym dominatorem środka pola. Pellegrini ma kim grać w tej formacji, jest w świetnej formie Fernandinho oraz jak zawsze wybitny Frank Lampard. To wystarczy na zdominowanie Kogutów w strefie środkowej.
Brak Sergio Aguero. Ale przecież &quot;Kuna&quot; brakuje niemal od początku sezonu. Gra nieregularnie, czasem wyjdzie w pierwszym składzie, czasem z ławki, nigdy jednak nie w pełnym wymiarze czasowym. I dalej, w fantastycznej formie znajduje się Edin Dzeko. Skłonny jestem stwierdzić, że ostatni raz w tak dobrej dyspozycji był jeszcze w Wolfsburgu, gdzie zdobywał mistrzostwo Niemiec. Z dobrej strony pokazuje się w tym sezonie Stevan Jovetić, a Aguero pewnie wejdzie z ławki i postraszy rywali.
H2H zdecydowanie na korzyść City, z pięciu ostatnich meczy wygrali cztery.
W Tottenhamie nie zagrają Walker i Naughton, niepewny jest też występ Llorisa i Chadliego. Zwłaszcza brak Nacera Chadliego byłby dużym upośledzeniem siły ofensywnej Kogutów, bo to na Chadlim opiera się głównie gra do przodu. W City na pewno zabraknie Mangali (zagrają Kompany i Demichelis) oraz Nasriego (co żadnym osłabieniem nie jest). City traci już pięć punktów do prowadzącej Chelsea i nie może sobie pozwolić na większe straty. Nie odpuszczą tego meczu, a Tottenham jest na tyle wysoko (6 miejsce) że nie zlekceważą ekipy z północnego Londynu.
Niewielkie, ale zwycięstwo City. Tottenham nie ma się kim przeciwstawić. Nie ma na kim oprzeć ataku, w drugiej linii Eriksen zawodzi, niepewna obrona... Miejsce w tabeli dużo wyższe niż ich poziom gry.

wszyscy zarobieni ! ;)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
MC - Tottenham
TYP : BTS ++++
1,61 Bet365

Ja dzisiaj wybieram opcje na BTS.
Myślę, że po tej przerwie Koguty zaczną już grać trochę lepiej. Mają o co walczyć, bo jak zawsze walczą o puchary. W zeszłym sezonie ponieśli porażki z MC co powinno jeszcze bardziej ich zmotywować do rewanżu. Nie przekonuje mnie typ na czyste zwycięstwo MC. Po kursie 1,47 bym tego nie grał. Zdecydowanie wolę BTS. Po pierwsze gol na gospodarzy wydaje się formalnością. No nie ma chyba takiej możliwości, żeby City nie strzeliło. Pewnie strzelą już w 1 połowie. Koguty według mnie dziś postawią trudne warunki Na Etihad Stadium. Jestem zdania, że strzelą dziś bramkę.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Manchester City-Tottenham
powyżej 4 kartki azjan
1.875
Bet365

Sędzią będzie Moss. W tamtym sezonie nie rozpieszczał - 35 meczy: 105 żółtych i 1 czerwona. W tej kampanii &quot;przełamał się&quot; i w 5 meczach pokazał 21 żółtych i 3 czerwone. Ostatnie 6 potyczek pomiędzy tymi klubami to 27 żółtych i 1 czerwona. Linia 4 kartki pokryta 3 razy, raz zwrot i 2 razy byłby plecy. Pocieszający jest fakt,że linie nie były kryte dawno bowiem w sezonach 2011/2012 kiedy to mecz City sędziował Webb i w sezonie kolejnym kiedy mecz gwizdał Oliver. Co ciekawe City w tym sezonie w 8 meczach ligowych złapało aż 19 żółtych i 1 czerwoną kartkę. Tottenham natomiast złapał 11 żółtych i czerwoną. Kolejną ciekawostką jest kochany przez wszystkich Zabaleta, który w ostatnich 6 meczach zagrał 5 razy z czego 3 razy łapał kartkę. Kolejnym zawodnikiem, który przykuł moją uwagę jest Rose, który w tym sezonie złapał 2 kartki a w ostatnim sezonie w meczu przeciwko Obywatelom złapał czerwoną kartkę.


Typy poboczne:
Zabaleta kartka TAK 3.00 Unibet
Rose kartka TAK 4.00 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Man City vs Tottenham-Powyżej 2,5 kurs:1,50✅
⚽Man City vs Tottenham-Powyżej 3,5 kurs:2,40✅

Ja tutaj idę w overy i myślę,że warto.Każdy kto śledzi Premier League wie,że oba te zespoły charakteryzuje przede wszystkim chęć grania do przodu,kombinacyjnie z dużą wymiennością pozycji piłkarzy ofensywnych.W tamtym sezonie zarówno City jak i Spurs nie imponowali grą defensywną i na początku obecnej kampanii za dużo się nie zmieniło.Jakiś delikatny postęp można zauważyć w obu tych drużynach jeśli chodzi o aspekt gry w defensywie jednak ich obrony na pewno nie są monolitami.Obie ekipy mają ogromny potencjał z przodu.Dla City każdy przeciwnik z Premier League o takiej charakterystyce jak Tottenham jest okazją do pokazania swojej mocy w ofensywie,oczywiście pisząc o starciach na Etihad.Nie zdziwi mnie jeśli mecz zakończy się podobnym wynikiem jak starcie z Liverpoolem z początku sezonu jednak biorąc pod uwagę to że The Citizens nie są w najwyższej dyspozycji i w ich obecnej grze można dostrzec kilka mankamentów uważam,że Tottenham jest w stanie dzisiaj powalczyć i na pewno swoje sytuacje miał będzie.Przed City we wtorek bardzo ważny mecz w LM,w Moskwie przeciwko CSKA stąd można się spodziewać kilka zmian personalnych w wyjściowej 11.Mimo wszystko powinniśmy oglądać dobre widowisko,a mecz powinien toczyć się w szybkim tempie tak jak miało to miejsce w starciach obu drużyn w sezonie poprzednim gdzie padły wyniki 6-0 i 1-5 na korzyść Obywateli.W dwóch wcześniejszych sezonach także w bezpośrednich starciach obu tych zespołów padało dużo bramek i myślę,że dziś będzie podobnie.
Bukmacher:Sportingbet
 
S 26

szpaku_szpak

Użytkownik
City
Hart, Clichy, Demichelis, Kompany (C), Sagna, Milner, Lampard, Fernando, Navas, Silva, Aguero.
Rezerwowi
Caballero, Kolarov, Boyata, Toure, Fernandinho, Jovetic, Dzeko.
Tottenham
Lloris; Dier, Fazio, Kaboul (C), Rose; Capoue, Mason; Chadli, Eriksen, Lamela; Soldado.
Rezerwowi
Vorm, Vertonghen, Dembele, Stambouli, Townsend, Adebayor, Kane.

Myślę, że się przyda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom