>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ManagerLeague - manager piłkarski online

L 0

livosz

Użytkownik

Stwórz drużynę, wciel się w managera klubu, zmierz się z innymi graczami.
ManagerLeague to rozbudowany i perfekcyjnie wykończony manager piłkarski. Rozgrywki zaczynamy w 5/6 lidze. Dokonujemy transferów. Ustawiamy skład, formację, styl gry. Rozbudowujemy stadion. Trenujemy piłkarzy. Fundusze zdobywamy od sponsorów, ze sprzedaży biletów oraz dochodów z reklam, restauracji, sklepów. Każdy sezon trwa 4tyg. Mecze są rozgrywane po 2 w ciągu dnia (poza weekendami, które przeznaczone są na turnieje prywatne). Społeczność graczy liczy sobie ponad 50tyś aktywnych drużyn. Zapraszam do rywalizacji i do zobaczenia na boisku ????
 
K 0

kadderax

Użytkownik
Managery online
Zapraszam wszystkich wg mnie dwoch najlepszych managerów online. Pierwszy z nich to PPM a drugi ML.

W piewszym z nich są aktualnie dwa dostepne sporty: hokej i piłka nożna. Hokej jest pierwszym sportem, dostępnym w pełnej wersji od kwietnia 2009, piłka nożna jest drugim dostępnym sportem w pełnej wersji od czerwca 2010 (więc stosunkowo krótko w porównaniu z innymi menagerami). Krótko o PPM, budujemy własną infrstrukturę, jest siedem poziomów, które możemy rozbudować: zaplecze treningowe, centum odnowy biologicznej, dział ekonomi i zasobów ludzkich, centrum konserwacyjne, centrum edukacji, akademia sportowa i centrum medyczne - wszystkie można rozbudować do 15 poziomu im wyższy poziom obiektu tym większa jego efektywność ???? Po rejestracji skontaktują się z wami &quot;helperzy&quot; którzy pomogą się wam zapoznać z gra i odpowiedzieć na wszelkie pytania, można się również z nimi skontaktować poprzez wejście w zakładkę Informacja --&gt; Pomocnicy, na pewno wam pomogą od tego są :p W przygotowaniu sa kolejne sporty: Formuła 1, koszykówka, tenis, piłka ręczna, siatkówka, biathlon i baseball. Społeczność PPM cały czas rośnie i w tej chwili ilość zarejestrowanych użytkowników to 366 243, polskich managerów 35583. Jestesmy na trzeciej pozycji na świecie a więc zapraszam wszystkich do wspolnej gry.

Rejestracja

Drugim managerem jest ML. Jest to całkowicie inny manager niż wszystkie pozostałe. Sezon trwa tylko miesiąc i w tym czasie budujemy swoja infrastrukturę oraz trenujemy graczy poprzez granie sparingów. Duża ilośc managerów więc jest z kim powalczyć o najlepsze miejsca.
Żeby się zarejestrować klikamy na join.

Rejestracja
 
G 0

gits

Użytkownik
Ja swego czasu trafiłem na PowerPlayManager
Są tam obecnie dwa sporty w pełni grywalne piłka nożna i hokej.
Posiada bardzo dobrze rozbudowane możliwości zarządzania klubem, taktyki i ustawienia.
Obecnie w przygotowaniu jest dużo więcej sportów w tym F1. Gra cały czas się rozwija i myślę, że jest godna polecenia.
 
P 0

potargany

Użytkownik
Wypróbowałem kilka gier tego typu i ostatnio wciągnęło mnie w Trophy Manager. Może nie ma zaawansowanego edytora taktyk, ale sporo dzieje się na tle ekonomicznym. Do tego mecze praktycznie codziennie(liga, puchar polski, liga towarzyska) i najważniejsze gra dużo ludzi i struktura ligi jest taka jak w Polsce.
 
Do góry Bottom