>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Mam pytanie

tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Witam, chciałem skorzytać z bonusu bettson; ale mam juz tam konto i grałem na nim raz( tzn. jedna wpłate) ok.2 lata temu. Czy teraz może założyc sobie konto moja żona ???? i czy ona dostanie bonus?
aha i czy bede brał udział w promocji po WPŁACIE z MB?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Regulamin promocji:
8. Z promocji można skorzystać tylko 1 raz na 1 uzytkownika, 1 domostwo, 1 adres IP, jednego czlonka rodziny.
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
&quot;Bonus jest dostępny tylko dla klientów, którzy wcześniej NIE korzystali z zakładów sportowych na Betsson.com.&quot;

Czyli mam rozumiec ze moja zone bonus obejmuje?
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Regulamin promocji:
8. Z promocji można skorzystać tylko 1 raz na 1 uzytkownika, 1 domostwo, 1 adres IP, jednego czlonka rodziny.
A Ty masz żonę, mieszkasz z nią w jednym domu i macie wspólne IP więc wg. regulaminu nie możesz skorzystać z bonusu ale to tylko regulamin :]
pozdROWienia ????
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Regulamin promocji:
8. Z promocji można skorzystać tylko 1 raz na 1 uzytkownika, 1 domostwo, 1 adres IP, jednego czlonka rodziny.

A Ty masz żonę, mieszkasz z nią w jednym domu i macie wspólne IP więc wg. regulaminu nie możesz skorzystać z bonusu ale to tylko regulamin :]

pozdROWienia ????
Jezeli tak to moge bo na tam tym koncie grałem ze starego komputera ????

To jak myslicie moge sie rejestrowac, znaczy sie moja żona?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak nie korzystałeś na swoim &quot;oryginalnym&quot; koncie z bonusu, możesz z niego korzystać.
Jeżeli już bonus masz wykorzystany to nie przejdzie.
 
N 0

nurloss

Użytkownik
Witam!
Być może ktoś mi odpowie na te pytanie. Zastanawia mnie fakt jak Betsson rozliczyłby taki mecz:
Razzano - Kanepi 1 -1.5
Wynik 6-7 0-1 i krecz
Co wtedy robi Betsson? Robi zwrot czy uznaje jako przegrany?
 
Do góry Bottom