>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mam Problem:)

M 0

miechowita

Użytkownik
Witam przeglądam stronę totomixa i znajduje tam wygrane tygodnia http://totolotek.pl/totomix/wygrane/
Interesuje mnie kupon nr 2 z systemem 5z12
Pierwsze moje pytanie ile kosztuje system 5z12 w totomixie nigdzie nie moge znaleźć;/
I czy jest to możliwe że za takie małe kursy wyszła taka ładna sumka
a ktoś postawił tylko 10 zł!
Proszę o pomoc ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Tam ktoś nie postawił 10zł tylko 7920zł, stawka na jeden rząd to 10zł, a w systemie 5z12 tych rzędów jest 792.
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Według mnie te &quot;wygrane tygodnia&quot; to jest zwykła zachęta. Coś mi się nie chce wierzyć, że co tydzień jest kilka tak dużych wygranych. To jest po prostu zrobione po to aby ludzie pomyśleli &quot;Też tak zagram&quot; i przegrali swoje pieniądze. Nie mówię, że to niemożliwe ale czy ktoś zna jakąś osobę, która wygrała z 200 tys. na jednym kuponie u buka naziemnego?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
co chwile ktoś wygrywał taką kasę
Przecież dziennie grane są tysiące, jeśli nie więcej, kuponów, więc te wyjątkowe stanowią tylko mały odsetek wszystkich zawartych zakładów, więc dlaczego to jest dla ciebie dziwne, przecież co 10 sekund nie publikują kolejnej wielkiej wygranej?
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Witam przeglądam stronę totomixa i znajduje tam wygrane tygodnia http://totolotek.pl/totomix/wygrane/
Interesuje mnie kupon nr 2 z systemem 5z12
Pierwsze moje pytanie ile kosztuje system 5z12 w totomixie nigdzie nie moge znaleźć;/
I czy jest to możliwe że za takie małe kursy wyszła taka ładna sumka
a ktoś postawił tylko 10 zł!
Proszę o pomoc ????
no to ktos zrobil interes zycia postawil prawie 8 tys a wygrał 2700...........
 
simons 646

simons

Forum VIP
ale postawic 8 kola w totomixie to z trzeba miec cos z glowa moim zdaniem ????
Mogl do mnie sie zgosic bym mu postawil na netowym i 10% dla mnie xD
 
G 46

ghs

Użytkownik
Według mnie te &quot;wygrane tygodnia&quot; to jest zwykła zachęta. Coś mi się nie chce wierzyć, że co tydzień jest kilka tak dużych wygranych. To jest po prostu zrobione po to aby ludzie pomyśleli &quot;Też tak zagram&quot; i przegrali swoje pieniądze. Nie mówię, że to niemożliwe ale czy ktoś zna jakąś osobę, która wygrała z 200 tys. na jednym kuponie u buka naziemnego?
Jest tam parę kuponów, których autentyczność została potwierdzona przez ludzi na forum. Uważam, że są jak najbardziej autentyczne; w Polsce jest wiele punktów - efekt skali.
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Ghs pewnie masz rację .
Według mnie te kupony są pokazane na zachętę, po to aby właśnie u nich stawiać, a nie przez internet.
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
nie raz stałem w kolejce za panem X który ładował ponad 10 tys w multilotka na zaklady wiecej parzystych czy tez nieparzystych. takze z tą podpucha to byłbym ostrożny. albo tez maniacy grajacy wyscigi konne - raz mialem taki przypadek ze koleś władował ok 10 tys a puszczał te kuponiki w różnych kombinacjach chyba z godzine - się ludzie wk........ li czekając godzinke ????
 
P 0

pavlinho

Gość
nie raz stałem w kolejce za panem X który ładował ponad 10 tys w multilotka na zaklady wiecej parzystych czy tez nieparzystych. takze z tą podpucha to byłbym ostrożny. albo tez maniacy grajacy wyscigi konne - raz mialem taki przypadek ze koleś władował ok 10 tys a puszczał te kuponiki w różnych kombinacjach chyba z godzine - się ludzie wk........ li czekając godzinke ????
Zejdż na ziemię i przestań majaczyć, bo w Toto-Mix są problemy z przyjęciem stawki na sumę 1000 złotych. Nawet rozbijanie kuponów nie pomaga bo ich system nie pozwoli tego zagrać. Znam to z autopsji.
Edit: Zresztą ten temat z tym kuponem to jak z koziej dupy trąba, bo jest on zrobiony jako e-kupon a tam sobie mogę postawić nawet 10k na kupon.
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Zejdż na ziemię i przestań majaczyć, bo w Toto-Mix są problemy z przyjęciem stawki na sumę 1000 złotych. Nawet rozbijanie kuponów nie pomaga bo ich system nie pozwoli tego zagrać. Znam to z autopsji.
Edit: Zresztą ten temat z tym kuponem to jak z koziej dupy trąba, bo jest on zrobiony jako e-kupon a tam sobie mogę postawić nawet 10k na kupon.
nikt tu nie majaczy i nie buja w obłokach opisuje tylko sytuacje ktorych byłem świadkiem i tyle (bedac w punkcie toto miksa widzialem i slyszalem jak koles dzwoni i mowi ze pan x chce puscic kupon za tyle i tyle i potwierdzili ), więc troszke grzeczniej prosze.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
heh, ja raz stalem w sts-ie za kolesiem, który grał chyba ze 100 kuponów takich samych, każdy za 50 zł, wygrana na jednym wynosiła ok 2300 (czyli mniej wiecej ten próg, którego nie trzeba opodatkować). z ciekawości opdpattrzylem co grał. jakis mecz USA-coś tam w nożną, czy cos w ten deseń. grał na USA. Patrze rano - remis ???? koleś wtopił 5k, bo na wszystkich miał to samo.
na stronie sts-u są też największe wygrane i wygrane tygodnia. I widać, że są tacy ludzie, którzy potrafią zagrać 100 takch samych kuponów na łączne wygrane rządy nawet 200 000zł. ale trzeba mieć jaja, żeby jednorazowo wydać np. 10 000zł

ubiegły tydzień



a co do tych maxymalnych stawek czy wygranych - z tego co widziałem i pytalem, w sts i totomix mają blokady, system nie pozwala puscic kuponu jesli wygrana jest za duza (stad te obejscia w sts) nie mozna wygrac jednego kuponu na 200 000, ale juz 100 kuponów po 2000 mozna:p w totomixie dzwonią do centrali, jak ktoś chce zagrac np. singielka albo dubelka za duzą kasę. a tam się zgadzają lub nie. w sts nie mialem takiej sytuacji.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Denny temat bardzo. To ze wy nie macie 10.000 w kieszeni nie znaczy ze setki tysiacy ludzi nie maja. Za 10000 zlotych to nawet porzadnego auta sie nie kupi. Wielu ludzi takie pieniadze uwaza za grosze tak ja wasze 50zl na impreze oni biora 50000. Dodatkowo ogrom na bukmacherce zarabia ale to juz inna szkola.
 
Do góry Bottom