>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

mam 16 lat i mam parę pytań.

S 0

solider75

Użytkownik
Witam wszystkich starych wyjadaczy. Przejdźmy do tematu mam 16 lat i nie oszukujmy się jak to śpik potrzebuję pieniędzy. Mam pytania odnośnie bukmacherki. U nas bukmacherka jest niedozwolona poniżej 18 roku życia i przychodzę z pytaniem co mi grozi za to jeżeli wyszłoby to na jaw.
Drugie pytanie odnosi się tego czy nikt sie nie zorientuję jak konto będzie na inne dane a przelew będzie wychodził na inne dane. Trzecim pytaniem jakie chciałbym zadać jest to, czy bank ma możliwość przyczepienia się jakoś ponieważ mam konto dla niepełnoletnich.
Chciałbym spróbować na Fortunie lub na Betclicu, ponieważ w zamyśle mam typowanie walk free fightowych (polskich pasożytów z internetu). Jedyną obawę jaką mam to to czy bank jakoś się nie zacznie interesować przelewami na moje konto oraz tym czy nie zablokują mi konta jezeli przelew bedzie na inne dane niz sa w dowodzie.
Z góry dziękuję za odpowiedź. I tak zdaje sobie z tego sprawę, że w tym wieku jest to może ryzykowna opcja, aczkolwiek mam nadzieje, że uda mi się grać z głową i nie grac na duzych sumach zeby za wiele nie stracic gdby typ poszedl nie po mojej mysli.
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
To nie przejdzie, znajdz lepuej sobie dorywczą prace albo hobby na ktoeym dorobisz pare groszy. Na bukmacherce nie zarobisz a mozesz popasc w długi. Odradzam stanowczo!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +859
R 47,7K

roykeane2.0

Użytkownik
Krótko - te dwa lata zlecą Ci szybciej, niż sądzisz. A jeśli masz zamiar zasrać sobie papiery już teraz - wolna droga. Naprawdę. Tylko w razie czego nie płacz jak dzieciak...
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Niech rodzice/opiekunowie pozwolą Ci założyć konto na ich dane, moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie. Będą mieli wgląd w to, czy nie przesadzasz i czy nie popadasz w nałogowe przegrywanie pieniędzy. Możesz robić depozyty na własną rękę poprzez PSC (przynajmniej do Betclica) i dogadać się z opiekunami co do wypłat na ich konto.

Jeżeli z jakiegoś powodu podana wyżej propozycja nie ma racji bytu, to raczej nie ma sposobu. Nawet jeżeli bukmachera oszukasz i wypłaci ci pieniądze, to dziwnie będą wyglądały przelewy od buka na konto nastolatka, lepiej nie ryzykować.
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Jeśli chcesz na tym zarabiać to nie przejdzie, bo buki zaraz Cię wyhaczą i jeśli będziesz wygrywał to tak będa Cię weryfikować, że na pewno po kryjomu to nie przejdzie. Wpłacanie, wypłacanie na inne konta też nie przejdzie, chyba że jakieś małe kwoty, tylko niech się trafi coś większe i możliwe, że tego nie wypłacisz. Tak, jak koledzy piszą powyżej, daj sobie spokój, dwa lata zlecą i rób sobie wtedy co chcesz, a jak bardzo Ci zależy to nie ogól wąsa przez miesiąc, idź do ziemniaka i postaw, a jak nie to poproś jakiegoś starszego Pana (mi za dzieciaka nigdy żaden nie odmówił :D). Ale to raczej dla zabawy, bo żył z tego nie będziesz, a z freak fightów to już całkowicie.
 
S 0

solider75

Użytkownik
Niech rodzice/opiekunowie pozwolą Ci założyć konto na ich dane, moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie. Będą mieli wgląd w to, czy nie przesadzasz i czy nie popadasz w nałogowe przegrywanie pieniędzy. Możesz robić depozyty na własną rękę poprzez PSC (przynajmniej do Betclica) i dogadać się z opiekunami co do wypłat na ich konto.

Jeżeli z jakiegoś powodu podana wyżej propozycja nie ma racji bytu, to raczej nie ma sposobu. Nawet jeżeli bukmachera oszukasz i wypłaci ci pieniądze, to dziwnie będą wyglądały przelewy od buka na konto nastolatka, lepiej nie ryzykować.
Dzięki.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Pograj dwa lata na sucho. Zobacz jak ci idzie. Poczytaj o bukmacherce i spróbuj jak bedxiesz pełnoletni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +225
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Pograj dwa lata na sucho. Zobacz jak ci idzie. Poczytaj o bukmacherce i spróbuj jak bedxiesz pełnoletni.
Głos rozsądku :) obstawianie to nie reklama w sts i "Nie wierzysz, że to takie proste?" :) kartka papieru albo wersja demo bukmachera i jedziesz... wiesz w ogóle czy byś regularnie wygrywał? :) Czy jest tak jak w reklamie, chcesz spróbować, bo to takie proste...
 
B 2,9K

bartus2403

Użytkownik
Sam pamiętam jak nie miałem 18'nastki a bardzo chciałem typować, widziałem te sumy które się pojawiały do wyjścia i oczy robiły się zielone 🤑

Niestety to nie takie jak kolega napisał "proste". U mnie sąsiad lubił zagrać w punkcie i po prostu jako nastolatek jak miałem przysłowiowego "piątaka" to prosiłem go o puszczenie zakładu ale to było raz na jakiś czas. Rodzice doskonale o tym wiedzieli więc było to też w jakiś sposób pod ich kontrola.

Co do gry na sucho to bardzo szybko zrozumieć można że to nie takie proste jakby się wydawało, to bardzo weryfikuje też jestem za takim pomysłem dla Ciebie.

A "za chwilę" masz 18'naście i będziesz działał kiedy będziesz chciał. Teraz może więcej wyjść tego kombinowania niż to warte, tak jak Panowie piszą przy jakiejś wygranej większej napewno kwestia weryfikacji położyła by wszelkie Twoje starania. Niestety taki jest minus bycia niepełnoletnim, choć czy to minus chyba teraz patrząc na to uznałbym to za ogromny plus. ✌
 
Do góry Bottom