>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Majewski czy Roger ??

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Radek Majewski czy Roger Guerreiro ? Kto według Was powinien pojechac na Euro?
Bo jak wiadomo Leo z któregos z nich bedzie musial zrezygnowac.
Mam nadzieje ze to Radek Majewski pojedzie na ten turniej a nie naturalizowany &quot;Polak&quot;.
Radek Majewski w dzisiejszym meczu z Legią pokazal wielką klase w kilku akcjach i Leo powinien to wlasnie jego zabrac aby nabral obuycia z wielką imprezą bo ma nieprzeciętny talent i to do niego bedzie nalezec przyszlosc w Biało-Czerwnych brawach.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat??
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
No i fajnie, a mecze Rogera też oglądałeś? Bo jad dla mnie to Mejewski jest zdecydowanie słabszy od Rogera. I narodowośc nie ma nic do umiejętności, choć sam byłem przeciwny nadawaniu mu obywatelstwa.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przecież odpowiedz może być tylko jedna.
ROGER.
Dlaczego?
Bo nie po to był wielki cyrk i halo z nadaniem mu obywatelstwa, żeby teraz nie pojechał na ME.
Nie po to Prezydent RP &quot;uruchomił szybszą ścieżkę&quot; nadania obywatelstwa żeby teraz Leo go nie wziął na imprezę. Bo to byłaby duża kompromitacja.
A kto powinien jechać to się nie wypowiadam. Wiem kto pojedzie i tyle.
Pozdr.
Vader
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No widzialem jego kilka meczy i Roger mnie nie przekonuje. Moze sie to zle odbic na atmosferze w kadrze a to jest bardzo wazne.
Majewski jest jeszcze młody i powinien sie uczyc bo takiego talentu napewno nie mozna zmarnowac. Trzeba dac mu szanse!! A na Rogera moze przyjdzie czas po Euro, w meczach o stawke nie ma co dawac mu szansy bo brak zgrania moze byc decydujący!!
Majewski musi jechac!! NIE dla Rogera!!
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Przecież odpowiedz może być tylko jedna.
ROGER.
Dlaczego?
Bo nie po to był wielki cyrk i halo z nadaniem mu obywatelstwa, żeby teraz nie pojechał na ME.
Nie po to Prezydent RP &quot;uruchomił szybszą ścieżkę&quot; nadania obywatelstwa żeby teraz Leo go nie wziął na imprezę. Bo to byłaby duża kompromitacja.
A kto powinien jechać to się nie wypowiadam. Wiem kto pojedzie i tyle.
Pozdr.
Vader
tego cyrku wcale nie powinno byc,Roger nawet jakby gral jak Ronaldo nie ma prawa grac w reprezentacji Polski, co on wie o Polsce.... polskiego jezyka nie zna nawet, wypromuje sie, wyjedzie i bedzie mial nas gdzies... Polska =druga Pogon Szczecin?????????
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Tylko że ta atomosfera o której mówisz to jak już wiadomo sprawa wyjaśniona. Piłkarze nie mają do niego &#39;pretensji&#39; a co do zgrania to chyba łatwiej się zgrać lepszemu kopaczowi niż słabszemu...
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Jak najbardziej Radek Majewski.
W dzisiejszym meczu mógł każdy popatrzeć jak gra ten młody utalentowany piłkarz. Co do Rogera to oglądałem koło 8 meczy Legii w których on grał... i nic specjalnego nie pokazał, jak dla mnie to taki Marcin Smoliński jest lepszy od niego. Ale zapewne będzie tak jak pisał Vader, że to Brazylijczyk pojedzie na EURO.
 
bucio 17

bucio

Użytkownik
No właśnie :) Przeciez moze tez nie pojechać Garguła który aktualnie jest w kiepskiej formie czy też Pazdan.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Jak najbardziej Radek Majewski.
Jest to przyszłość reprezentacji Polski i to moim zdaniem on powinien pojechać ???? Ale najlepiej jakby pojechali obaj a został Garguła w domu
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Sprawa wygląda tak że co by sie nie działo to na 99% pojedzie Roger bo nadaniu mu paszportu wyszłoby strasznie głupio gdyby nie pojechał. Tak jest według mnie.
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Garguła i Matusiak muszą pojechać na EURO bo mi zamykają kupon, gdzie zostaly mi tylko powołania i mam 300zł do wzięcia ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Garguła i Matusiak muszą pojechać na EURO bo mi zamykają kupon, gdzie zostaly mi tylko powołania i mam 300zł do wzięcia ????
Pokaz ten kuponik ;)
A co do tematu naprawde lubie ogladac ROgera i na dzien dzisiejszym : Roger a Majewski to se moze z cienkimi druzynami , zawsze jak przychodzi presja to nic nie pokazuje wiec dla mnie przecietniak..
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Majewski jest bardzo obiecującym zawodnikiem i takie doświadczenie moze pokierowac go bardzo pozytywnie.
Co do Rogera to trudno sie wypowiadac kazda teza przeciwko niemu moze byc odebrana jako rasizm wiec bądzmy wszyscy za Rooogeeeereeeemmmmm ????

Tak na serio to niepodoba mi sie sytuacja kiedy piłkarz chce zmienic obywatelstwo aby grac w reprezentacji bo innej mozliwości nie ma zresztą trzeba sobie na to zasłuzyc a nie tak hop siup w momencie kiedy wielu naszych miało juz zamkniętą droge na Euro.
Mam nadzieje ze nie pojedzie na mistrzostwa
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Pokaz ten kuponik ;)
A co do tematu naprawde lubie ogladac ROgera i na dzien dzisiejszym : Roger a Majewski to se moze z cienkimi druzynami , zawsze jak przychodzi presja to nic nie pokazuje wiec dla mnie przecietniak..
Proszę bardzo.

:spokodfhgfh:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A czy widzieliscie dzisiejszą asyste Majewskiego przy drugiej bramce Adriana Sikory a czwartej dla Groclinu?? Zagrał jak Ronaldinho za najlepszych czasów. POpatrzył w inną strone i zagral prostopadle a wiec wspanialy &quot;no look pass&quot;.
Jak dla mnie Roger to przeciętniak ...
Majewski musi pojechac ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Kurcze ile razy mam powtarzac, Majewski ma wystepy jak sie nie przestraszy pamietacie mecze np z Lechem :?: NIc nie gral bo mu nie dali a dzisiaj widac ze Legi nie zalezalo na Pucharze (pokazaly sklady) to odpuscili torhce Majewskiemu i wogole inny pilkarz ,na Euro tak nie bedzie kazdy bedzie zarl trawe . ... zdecydowanie Roger.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nawet jak Roger pojedzie nie daj Boze to ja go nie widze w pierwszym skladzei wiec dlaczego ma blokowac miejsce tak uzdolnionemu zawodnikowi jak Majewski dla którego ten turniej moze byc bardzo dobrą lekcją.

A że Majewski jest jeszce młody to napewno w meczach o wielka stawke jak z Lechem gdy kryje go 2zawodników to moze nie rozwinąc skrzydel.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Nawet jak Roger pojedzie nie daj Boze to ja go nie widze w pierwszym skladzei wiec dlaczego ma blokowac miejsce tak uzdolnionemu zawodnikowi jak Majewski dla którego ten turniej moze byc bardzo dobrą lekcją.
A że Majewski jest jeszce młody to napewno w meczach o wielka stawke jak z Lechem gdy kryje go 2zawodników to moze nie rozwinąc skrzydel.
Nie wierze , ze po tym jak dostal w expresowym tempie paszport itp. ma nie grac w pierwszym skladzie , a Rogera nie kryja? , jest jednym z najniebezpieczniejszych zawodnikow dla kazdej druzyny wiec ten argument nie wchodzi w gre . . .
 
Do góry Bottom