>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Magazyny pilkarskie

rybex 3

rybex

Użytkownik
Rozumiem ze chodzi Ci o gazety sportowe. Ja czytam &quot;magazyn futbol&quot; i &quot;futbol.pl&quot; i polecam z całego serca. Najwieksze zalety to oczywiscie fajne artykuly, cena i ilosc stron.
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Cafe Futbol na Polsacie Sport, program Mateusza Borka i Romana Kołtonia, bardzo fajny ;) Z gazet to Pilka Nozna tylko
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Takze odraszam ,,Szybka Pilke&quot;

a szczegolnie wypowiedzi tego Szczesnego

&quot;Szybka Piłka&quot; jest rzeczywiście na żenująco niskim poziomie, aczkolwiek nie wypowiedzi Pana Szczęsnego są w tym programie najgorsze, bo on akurat w wielu przypadkach wie co mówi i co dla mnie osobiście istotne umie się przyznać do pomyłki czy błędu
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Szacunku troche ...

&quot;Szybka Piłka&quot; jest rzeczywiście na żenująco niskim poziomie, aczkolwiek nie wypowiedzi Pana Szczęsnego są w tym programie najgorsze, bo on akurat w wielu przypadkach wie co mówi i co dla mnie osobiście istotne umie się przyznać do pomyłki czy błędu
Jemu akurat szacunek się nie należy. No bo co to za ekspert jak nie jest obiektywny? Sympatyzuje jednemu zespołowi, to mimo iż &quot;jego wróg&quot; wygra - i tak znajdzie jakiś pretekst by ich ochrzanić. Jego żarty śmieszne nie są, chociażby bodajże w 1 czy 2 odc. śmiał się z Polonii B., że grali ze studentami (?) z USA, potem z szarańczy. A teraz? teraz wielki ekspert nie potrafi przyznać się do swojej głupoty.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
O Szczesnym to rzeczywiscie mozna mowic i pisac elaboraty, o nasmiewaniu sie ze wszystkiego i ze wszystkich juz nie wspomne. Pokazujac skroty meczow, rzeczywiscie dochodze do wniosku, ze ten program nie bez powodu nazywa sie &quot;Szybka Pilka&quot; ;-) Bo szybciej sie tych skrotow pokazac naprawde nie da.
Koltoniowskiego Przegladu Sportowego nie czytam, bo tam poczytac to sobie mozna o Legii, Wisle, Lechu i innych &quot;wielkich&quot; z zagranicy, typu Barca czy Real. Jakis informacji o innych polskich ekipach trudno znalezc, a o nizszych ligach juz nie wspomne.
Dlatego zamiast Przegladu czytam &quot;Sport&quot;;-)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A ja polecam do czytania tygodnik &quot;Tylko Piłka&quot; naprawde ciekawie i obszernie piszą o większości lig w Europie i w Ameryce Płd. Warto wydac 2,50zł tygodniowo ;)
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
A jak internet to naszaliga.pl ????
&quot;Tylko piłka&quot; - rzeczywiście fajna gazeta, nawet wiele typów z analizami podają :]
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
w szybkiej pilce szczesny mi nie przeszkadza ale wzajemne teksty prowadzacych sa tragiczne... maja byc smieszne i ironiczne sa na poziomie dzieci z piaskownicy...
 
matex 0

matex

Użytkownik
ja czytam &quot;Metro&quot; jak rano idę do szkoły, ale o sporcie to tam może 1 strona jest ????

jak byłem mały to podobnie jak kolega wyżej, kupowałem &quot;Bravo sport&quot;.. na szczęście szybko mi przeszło :]
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
mógłby ktoś się wypoiwedzieć troche szerzej na temat gazety &quot;Tylko piłka&quot; ? ???? Zastanawiam się czy warto kupić w ten wtorek
 
Do góry Bottom