>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mafia

zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Wszystko. Tam cały czas coś się działo. Od roku 1993 do praktycznie 2005 nie było roku bez kilku głośnych egzekucji. Mi najbardziej ciekawi grupa Krakowiaka i gang Mutantów. Szkoda że Cieślak i Pikus nie dali się pojmać policji ale wtedy nie byli by tak sławni. Do zdjęcia Cieślaka udało mi się dotrzeć. Może ktoś ma zdjęcie Pikusa?? Specjalnie napisałem kilka postów wcześniej ze mogę popisać o polskich GRUPACH PRZESTĘPCZYCH bo jednak z mafią miały nie wiele wspólnego ale za to były ciekawsze od mafii.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
zaglebie13
Spoko temat otwarty mozesz pisac przeciez i o grupach.
Ostatnio wpadl mi w rece nawet intrygujacy wywiad z Masą opowiadający o jego życiu jako świadka koronnego. Wiadomo trzeba to traktowac z dystansem bo gość mógł sobie pozwolic na kazdy luksus a teraz narzeka , że żyje na granicy ubóstwa.
I plotką jest to , że do dziś tak słabo sobie radzi . MA firme , ma zamiar otwierac nastepne stał sie rekinem biznesu powoli ????
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Kartele narkotykowe tez &quot;ciekawa&quot; sprawa.A co do mafii, obecnie może ja tworzyć kilku prawników jeden biznesmen i pan prezes banku ;) tak należy postrzegać mafie 21 wieku w Polsce.USA lata 30,40,50 to klasyka nie do przebicia jak dla mnie.Ogólnie temat ciekawy chętnie podyskutuje.
 
Do góry Bottom