>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MadAngel

M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Country To Win Most Gold Medals USA @1,70✅
Country To Win Most Medals USA @1,35✅
Ako: 2,29 2/5 youwin
Nie wiem jak to roziliczyli, na pewno na +, chyba jako singiel po 1,70 bo na pewno nie te ako a ze stanem konta nie moge sie połapać
tenisy zwroty
___
Radomiak - Wisła 1 @2,85 gamebookers 1/5 ✅ /3-1
Także dzisiaj polecam spróbować gre na Radomiaka, w Płocku żenada przez duże Ż a nawet RZ ???? Radom po awansie do II ligi dwie wygrana, zespoł w gaze, jak dla mnie to dzisiaj Płock porażka jedyne co niepokoi to że zawsze jak Wisła ma przegrać to robi niespodziankę ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Sydney Wanderers - Sydney FC 1x @1,61 10bet ⛔0-1 Del Piero wypracował i strzelił karnego
Sydney FC to dramat, zawdnicy zero zaangażowania, zero pomysłu, niewiele umiejętności. Del Piero na ich tle jest piłkarzem o epoke do przodu, ale sam strzeli wolnego zaasystuje ale meczów im wygrywać nie będzie. Jak narazie dwie porażki po słabiutkiej grze. Sydney Wanderers to nowy zespoł powstały w miejsce wycofanego Gold Coast United. Forma była zagadką jednak nie odstają od reszty stawki co pokazały dwa pierwsze mecze, buki prawie nie wystawiły tego meczu bo same nie wiedziały chyba co zaproponować, moim zdaniem niewiele potrzeba aby ograć Sydney FC
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Brisbane Roar FC - Sydney FC 1 1/5 betsson✅
Z taka grą Sydney musi przegrać ????

Brooklyn Nets - Boston Celtics : Ilość punktów gracza + zbiórki
Deron Williams poniżej 29.5 @1,75 2/5 betsson✅
Nie znam sie na NBA ale moim zdaniem powinien być zakład z tą linią na punkty + asysty bo w tym koles jest dobry a zbiórek ma mało a nawet bardzo mało
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Andreas Wellinger - Kamil Stoch 1 @1,72 1/5 tobet h2h Obersdorf hs137
Wellinger to największe odkrycie tego sezonu, praktycznie w każdych zawodach w czołówce, aktualnie 4 w generalnej klasyfikacji. Stoch to troche znak zapytania, tak naprawde ogarnął się tylko na puchar świata w Engelbergu. Obersdorf nigdy nie leżał Polakom, a Niemiec skacze u siebie, nie czekam nawet na treningi itp licze że może on sporo namieszać.
4-hill tournament 12/13: Zakończy w pierwszej 5 we wszystkich 4 zawodach: Schlierenzauer G. NIE @2,30 2/5 unibet
Podczas 4 konkursów każdemu może się przytrafić słabszy dzień, gorsze lądowanie. Stawka rywali jest szeroka i mocna, różnie może być z pogodą, sędziowie mogą namieszać, myślę że naprawde niewiele trzeba aby wypaść choć raz poza 5 ???? Ewentualnie można zagrać po 1,40 ze nie bedzie w pierwszej 3 w wszystkich 4 zawodach.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Andreas Wellinger - Kamil Stoch 1 @1,72 1/5 ✅
4-hill tournament 12/13: Zakończy w pierwszej 5 we wszystkich 4 zawodach: Schlierenzauer G. NIE @2,30 2/5 ⛔ 2,2,1,1
Dania - Macedonia Mikkel Hansen(Total Goals) under 5,5 @1,72 tobet 2/5✅ 5
Linie nie jest jakoś specjalnie wysoko ustawiona bo Hansen to czołowy strzelec Duńczyków. Rozchodzi się jednak o to że do tej pory Dania wygrała pewnie wszystkie mecze i dzisiaj spinać się nie muszą. Patrząc na staty to Hansena oszczędzali np w meczu ze słabiutkim Chile także liczę że dzisiaj po prostu też sobie nie pogra bo najważniejsze mecze jeszcze przed nimi
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Hannover - Eintracht Frankfurt(+1) 2 @2,80 10bet, comeon, heavenbet (wszystko kolony) 2/10 \\0-0 ✅ rozliczone i wypłacone
Kursy na 1x2 to 2.35-3,40-2,95 wiec na +1 powinno byc z 1,55.. Ostatnio mi rozliczyli ze 2 błedy na plus ale czesto zwroty dają, pograłem po południu a jeszcze wisi, za mocno bym sie na to nie napalał ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Adelaide Utd - Central Coast 1 @3,02 Pinnacle 2/10⛔ 0-2
Drużyna Central Coast miała jakieś tam grubsze problemy finansowe, podobno już osiągnięto porozumienie i wypłacą zaległą kase zawodnikom. W tygodniu tylko raz trenowali. Dodatkowo dwóch ważnych graczy bramkarz Ryan Matthew oraz pomocnik Michael McGlinchey są na jakiejś szkółce/obozie i nie zagrają. Adelaide 4 miejsce w tabeli, ogórki nie są, kurs fajny, mecz jutro o 9
/bardzo zły typ, rano zobaczyłem ze w nocy kursy poszły z 2,90 -&gt;4,20 na gospodarzy więc coś tam jeszcze musiało w ostatnich godzinach dojść
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Doxa - AEK Larnaca 1 @10 marathonbet 1/10⛔ 2-6 ???? jednak to 11 w wh na gosci było błędem, nie ogarnełem
Liga Cypryj$ka. W sumie nie ogarniam o co chodzi bo to chyba ostatnia kolejka. Tutaj tabela http://www.betexplorer.com/soccer/cyprus/first-division/. Niby jak Doxa przegra to moze spaść na 8 miejsce ale nic sie nie stanie. AEK jak przegra moze spasc na 4 ale i tak gra o mistrza. Ja pograłem po 14 na Doxa teraz juz 10, bet 365 ma 9 (tutaj nie warto grac bo ewentualnie rozliczą po poprawnym kursie..), a np BoyleSports i WH na 1 mają po @1,25 a na gości po @11, moim zdaniem źle jest na gospodarzy jak nie dzadza zwrotu to sobie skontruje.
Ja bym jak już to ustawił sie tutaj na remis ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Wigry Suwalki - Unia Tarnow 1 @1,55 4/10 expekt ⛔ 0-2
Unia sporo się osłabiła w przerwie zimowej, a skład uzupełniono juniorami. Aktualnie zajmują w miare bezpieczne miejsce w tabeli lecz zarzad wprost mówi że celem bedzie walka o utrzymanie. Mimo iż klub wywalczył w tamtym sezonie awans to jednak nie poszły za tym profity finansowe. Do tej pory zagrali raz w Płocku z wysoko notowaną Wisła i zremisowali 2-2, z tym że pierwsza bramka to szczęśliwy strzał z daleka nie do obrony, a druga to karny w samej końcówce..
Mecz był miesiąc temu poza tym wszystko odwoływali z powodu pogody.
Wigry natomiast przebudowane i widać tego efekty. W tym roku grali już aż 3 razy, 3 razy u siebie i 3 razy wygrali, także daje im dzisi duże szanse.
http://www.oddsportal.com/soccer/poland/division-2-east-2012-2013/suwalki-unia-tarnow-1424095/
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Genua - Sampdoria under 8,5 kartek 1,90 2/10 bet365

Derby Genuy na ogół obfitują w kartki ale 9 to naprawdę duża ilość. Genua pod ciśnieniem walka o utrzymanie, Sampdoria bezpieczna ale pod ciśnieniem spuszczenia rywala do 2 ligi ???? Ja bym jednak w cale nie zakładal od poczatku ostrego kartkowania, równie dobrze to może byc normalny mecz a linia wysoka
http://www.oddsportal.com/soccer/italy/serie-a-2012-2013/genoa-sampdoria-1406078/
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ostatnio co tu wybiore to niespodzianka ????
Oaxaca - Minatitlan under11 @1,98 4/10 10bet ✅/4-1
Sytuacja jest prosta. Wczoraj mecz miedzy drużynami sie nie odbył, najprawdopodobniej z powodu deszczu i dzisiaj zagrają ze sobą 2 razy żeby to nadrobić. W takich przypadkach te mecze są jednak skrócone tzn po 7 inningów a nie 9, linia u/o zas wystawiona na normalny mecz (9inningów) wiec value po stronie underu:|
http://www.oddsportal.com/baseball/mexico/lmb-2013/oaxaca-minatitlan-QNoWmVaK/#over-under;1
dwa dni temu grałem podobny mecz wyniki 3-2 i 3-1
http://www.livesports.pl/mecz/KlD5SLr4/#szczegoly-meczu
http://www.livesports.pl/mecz/llkP0YZP/#szczegoly-meczu
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Astra - CFR Cluj 1 @1,75 2/10 betway⛔/2-2
Wczoraj oba zespoły spotkały się w półfinale pucharu, Cluj wygrało 0-2 (pierwszy mecz 0-0) i awansowało do finału który jest jedyną drogą do europejskich pucharów w tym sezonie. Oba zespoły wystąpiły w silnych składach, teraz w niedziele zagrają ponownie i &quot;mile byłoby&quot; gdyby teraz Astra wygrała bo aktualnie na 2 kolejki przed końcem są na 3 pozycji z takim samym dorobkiem jak 4 Petrolul oraz punktem straty do 2 Pandurii, więc dla nich to bardzo ważne punkty. Cluj natomiast gra już o nic bo i tak zakończy sezon w środku tabeli, niewykluczone że bedą już sie oszczędzać na przyszłotygodniowy finał ligowego pucharu(właśnie kosztem Astry). O motywację gospodarzy nie trzeba sie martwić bo miejsce w trójce na koniec to bedzie największy sukces w histori klubu.
http://www.oddsportal.com/soccer/romania/liga-i-2012-2013/fc-astra-cfr-cluj-nJutM0nO/
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Rakhim Chakhkiev - Krzysztof Wlodarczyk 1 @2,02 betsonic 3/10 zwrot, znowu fartownie bo by wtopa była;p
Gala w Moskwie, na poczatku buki wystawiły po równo kursy/szanse, dla mnie lekkim faworytem i tak był Rosjanin, dzisiaj natomiast buki jak unibet, betclic, bah , sts i te co maja, oferuja juz +/- @1,35 na Rosjanina wiec tym bardziej mozna próbować. Dyscyplina to boks
linku nie znalazłem na oddsportal
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Confederations Cup Group A : To finish in last place Mexico @2,85 1/10 bet770
Japonia i Meksyk mają po 0 punktów i grają między sobą ostatni mecz. O kolejności decyduje liczba goli w całym turnieju, narazie Japonia ma -4 Meksyk -3, więc Azjatów ustawia tylko wygrana. Kursy na 1x2 w praktyce na to samo +/- @2,45 wiec już tutaj sie zyskuje, poza tym czysto piłkarsko oglądając poprzednie mecze Japonia moim zdaniem lepiej sie prezentuje
http://www.oddsportal.com/soccer/world/fifa-confederations-cup-2013/japan-mexico-z91JBOTA/
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Do góry Bottom