>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ma ktos PESa6 w wersji polskiej??

juvex 0

juvex

Użytkownik
Witam! jak ktos ma gre PES6 po polsku to niech tu napisze,potrzebne jest mi spolszczenie do tej gry,kto mi wysle na malia dam 5zł orange,kto chętny niech napisze w temacie.
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
moze ktos wrzucic linki do Pesa 6 obojetnie w jakiej wersji chodzi mi o to zeby bylo jaknajmniej partów dos sciagniecia
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Co wy? Pierwszy lepszy torrent i masz Pesa PL, Eng, Ru, JP i jaki inny chcesz... A zresztą : i tak Fifcia lepsza :p
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Słuchaj, może rzeczywiście nie mogę obiektywnie oceniać rywalizacji Konami I EA, bo od zawsze gram w Fify, to nie uśmiecha mi się gra teamem FC Londyn, itp. Wiem, wiem pierwszy atak to możliwość ściągnięcia składów i drużyn oryginalnych z neta. Ale po co to robić, gdy Fifa oferuje nam to od razu. Po drugie zaprzeczę ogólnej i popularnej teorii, że PES jest dużo trudniejszy niż produkt EA. Moim zdaniem, Pro Evolution jest dziecinnie łatwe.

Ale nie o tym ten temat, zresztą &#39;kłóciłem się&#39; w tej kwestii już tyle razy, że mam dość ???? Pozdro
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ząlezy na jakim poziomie grasz
No wiesz, porównuję najwyższy w Fifie z najniższym PESowskim... 8) Twoje zdanie jest takie, a moje takie, że PES jest dużo, dużo mniej grywalny niż Fifa. A krytyka Szpaqa i Szaranowskiego powinna zostać chyba potrojona w przypadku Kołtonia i Borka, choc w realu duet komentatorów z Konami rzeczywiście jest lepszy. Ale w grze to jest &#39;sztuczność&#39; przez duże Sz...
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
No wiesz, porównuję najwyższy w Fifie z najniższym PESowskim... 8) Twoje zdanie jest takie, a moje takie, że PES jest dużo, dużo mniej grywalny niż Fifa. A krytyka Szpaqa i Szaranowskiego powinna zostać chyba potrojona w przypadku Kołtonia i Borka, choc w realu duet komentatorów z Konami rzeczywiście jest lepszy. Ale w grze to jest &#39;sztuczność&#39; przez duże Sz.

Prześledz opinie doświadczonych graczy i posprawdzaj co jest bardziej grywalene.Jak to czytam to masz o 360 stopni inne zdanie niż ja,ale o gustach sie nie dyskutuje
 
Do góry Bottom