>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mało i regularnie by Majcher

majcher98 0

majcher98

Użytkownik
Siemka. Chciałbym zacząć przygodę ze wstawianiem kuponów na forum. Próbowałem już wielu płatnych grup, grania systemami a i tak nie wychodziło. Doświadczenie moje oceniam na przeciętne. Zaczynałem pewnie jak wszyscy od taśm z 10-ma i więcej zdarzeniami. Gram już półtora roku. Pragnę więc zadebiutować moją metodą grania jednego kuponu dziennie o kursie ogólnym od 1,5 do 3 (choć przy lepszej okazji może uda się coś grubszego skleić). Grane będą najczęściej duble i treble, czyli dwa lub trzy zdarzenia na kuponie. Moim konikiem jest piłka nożna, tenis, skoki narciarskie i żużel, tak więc tylko te dyscypliny będę raczej stawiał. Zachęcam do regularnego sprawdzania moich typów. Będą one wstawiane codziennie wieczorem. Pozdrawiam! :cool:
Na otwarcie poniedziałkowe przyszykowany jest trebel, który wleci około godziny 19/20.
 
majcher98 0

majcher98

Użytkownik
Pierwsze ako. Jak pójdzie mi debiut? Zachęcam do grania!
20.02.2017 (poniedziałek)
UWAGA! Mecze tenisowe zostały przełożone na wtorek.
1) Sport: Piłka nożna
Zdarzenie: Maritimo - Nacional
Liga: Portugalia, Primera Liga (21:00)
Typ: powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 1,36 bet365

O godzinie 21:00 w Funchal rozegrany zostanie mecz pomiędzy Maritimo a CF Nacional. Trudno nazwać gości &quot;przyjezdnymi&quot; z uwagi na to, iż są to derby miasta Funchal. Mecz ten więc będzie trzymał w napięciu obie strony przez całe 90 minut. Dlaczego wziąłem pod lupę to spotkanie? Derby rządzą się swoimi prawami. Krótko o ekipach: Maritimo zajmuje 7 miejsce w tabeli, posiada na swoim koncie 32 punkty, traci 3 punkty do miejsca dającego kwalifikacje do Ligi Europy. Natomiast lokalni rywale - Nacional - mają tych punktów znacznie mniej, bo zaledwie 14. Znajdują się w strefie spadkowej i mają 5 punktów straty do strefy bezpieczeństwa. Na papierze więc gospodarze wyglądają znacznie solidniej niż rywal lokalny. Nie wygląda to już tak do końca w meczach bezpośrednich. Dlaczego więc taki typ? Już wyjaśniam: ostatnie 13 meczów derbowych między tymi drużynami ZAWSZE kończyło się wynikiem wyższym niż 1,5 bramki. Ostatni mecz, kiedy padł wynik niższy niż 1,5 bramki miał miejsce w 2010 roku. Wydaje mi się bardzo dobry do zagrania.
2) Sport: Tenis
Zdarzenie: Radu Albot - Jack Sock
Turniej: ATP, Delray Beach (USA, 17:00)
Typ: Jack Sock wygra mecz
Kurs: 1,12 bet365

Nie widzę opcji, żeby Sock tego nie wygrał. Jest stawiany przez bukmacherów jako zdecydowany faworyt i gdy zajrzymy w statystyki to odniesiemy podobne wrażenie. Sock w tym roku zdołał wygrać turniej rangi ATP w Nowej Zelandii i dojść do 1/16 finału Australian Open, gdzie odpadł z nie byle kim - Tsongą (1:3). Świetnie wszedł sezon i na ten moment jest 21 rakietą świata. Natomiast rywal pochodzący z nieco egzotycznego kraju jak na tenis (Mołdawii) znajduje się na 89 miejscu na świecie w rankingu. Sezon dla Mołdawianina zaczął się bardzo nieciekawie. Rozegrał do tej pory 6 meczów, przy czym wygrał 1 (z Alexandarem Lazarovem na ATP w Sofii). Na wielkim szlemie w Australii poległ od razu w pierwszej rundzie z Berlocqiem. Uskrzydlony Sock powinien spokojnie roznieść rywala.
3) Sport: Tenis
Zdarzenie: Kevin Anderson - Juan-Martin del Potro
Turniej: ATP, Delray Beach (USA, 17:00)
Typ: Juan-Martin del Potro wygra mecz
Kurs: 1,28 bet365

Kolejny typ z tenisa. Del Potro... każdy znawca tenisa powinien znać to nazwisko. Wiedzieć na co stać tego tenisistę wywodzącego się z Argentyny. Szybki rzut oka na ranking: Anderson jest 74, del Potro 36. Przepaści zatem nie ma, ale kto by się sugerował rankingami... Del Potro mimo wszystko stawiany jest jako faworyt tego spotkania. Sprawdźmy jak to wygląda w statystykach. Oboje tenisiści są nieograni w tym roku kalendarzowym. Dla Argentyńczyka to będzie dopiero pierwszy mecz, natomiast Kevin Anderson miał okazję brać udział na turnieju rangi ATP w Memphis, gdzie w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Bośniaka Damira Dzhumura (1:2). Ostatnie 10 meczów zdecydowanie przemawia za del Potro: wygrał aż 9 z nich, przy czym przegrał 1 (z Keiem Nishikorim, 5 rakietą globu). Kevin Anderson natomiast z ostatnich 10 meczów wygrał zaledwie 4. Kto wejdzie lepiej w ten sezon? Jestem niemal pewny, że del Potro ;)

KURS OGÓLNY AKO: 1,94
STAWKA: 25 ZŁOTYCH
PRZEWIDYWALNA WYGRANA: 48,50 ZŁOTYCH
 
majcher98 0

majcher98

Użytkownik
Kupon pierwszy w zasadzie się jeszcze nie zaczął z powodu niespodzianki, jaką są mecze tenisowe przesunięte na jutro. Mam za to przyszykowany już kupon na jutro i powiem tak - będą leciały iskry. Kurs jest mega gruby i sam takiego nie przewidziałem, ale widzę na jutro świetne spotkania. Zatem przejdę do rzeczy. Trzy zdarzenia na kuponie wtorkowym, czyli tak samo jak w kuponie poniedziałkowo/wtorkowym. Wszystkie mecze z tenisa. Od razu mówię, że rzadko będę grał kupony z takimi kursami, ale wydaje mi się, że jutro jest okazja do przyjemnej wygranej.
1) Sport: Tenis
Zdarzenie: Alexandr Dolgopolov - David Ferrer
Turniej: ATP, Rio de Janeiro (Brazylia, 13:00)
Typ: Alexandr Dolgopolov wygra mecz
Kurs: 2,50 Bet365

Drodzy pacjenci! Na stół operacyjny jako pierwszy ląduje Ukrainiec Dolgopolov, totalne objawienie turnieju ATP w Buenos Aires rozgrywanego na &quot;mączce&quot;. Turniej ten z resztą w bardzo spektakularny sposób wygrał, zwyciężając w pięciu meczach, nie dając sobie urwać (!) jednego seta. Ofiarami, które padły jego łupem w &quot;boskim Buenos&quot; są: Jarko Tipsarevic, Pablo Cuevas, Gerald Melzer, Pablo Carrena-Busta oraz Kei Nishikori. Słabych tu nie wymieniłem. Świadczy to o tym, że &quot;Olek&quot; znajduje się w wybornej formie i nie powinien tego zmarnować. W sezon wszedł przeciętnie. Odpadł w 1/32 Australian Open z Gaelem Monflisem (1:3), pokonując rundę wcześniej Bornę Coricia wynikiem również 3:1. W Quito nie poradził sobie z Amerykaninem Rajeevem Ramem, ale szybko zamazał tę plamę, wygrywając w przepiękny sposób turniej ATP w Argentynie. Kto jego rywalem? Dla przeciętnego tenisowego &quot;kanapona&quot; zawodnik ten powinien być dobrze znany - David Ferrer, 29 rakieta świata (21 miejsc wyżej od Dolgopolova). David nie znajduje się w najlepszej formie. Zdołał na wielkim szlemie w Australii dojść do 1/16 finału, gdzie odpadł z Bautistą-Agutem (wcześniej wyeliminował Omara Jasikę i Ernesto Escobedo). Pozostałe wyniki z tego roku powinny pozostawać wiele do życzenia. No ale skupmy się na bardzo ważnym czynnikiem, czyli na nawierzchni, na jakiej rozegrany zostanie mecz. Na nawierzchni ziemnej Alexandr czuje się jak ryba w wodzie, deklasując rywali w Buenos Aires (o czym wspominałem wyżej). David Ferrer w tym sezonie rozegrał jak dotąd jeden mecz na &quot;mączce&quot; (również w Buenos), lecz musiał na samym starcie uznać wyższość Carlosa Berlocqa (0:2). Bilans starć bezpośrednich jest zdecydowanie dla Amerykanina: 3-8. Przyjrzyjmy się jednak kolejny raz nawierzchni, na której zagrają oboje między sobą - ziemia. Tutaj Dolgopolov bije rywala na głowę: wygrał z nim w historii 3 razy i przegrał zaledwie raz. Wszystkie asy znajdują się po stronie Ukraińca. Czy Ferrer będzie w stanie wygrać? Według mnie nie. Bukmacherzy stawiają Davida jako faworyta, jednak kolejnym BARDZO ważnym czynnikiem jest spadek kursu na Alexandra, a konkretnie z 3.00 na 2.50. Nie ma tutaj mowy o pewniaku, bo mecz powinien iść &quot;na noże&quot;. Według mnie jednak w pewnej fazie meczu to Dolgopolov przejmie inicjatywę i to jego łupem padnie ten mecz.
2) Sport: Tenis
Zdarzenie: Dustin Brown - Guillermo Garcia-Lopez
Turniej: ATP, Delray Beach (USA, 17:00)
Typ: Dustin Brown wygra mecz
Kurs: 1,61 Bet365

Kurs mniejszy, więc też mniej będę opisywał skąd taki typ. Do sedna. Głównym czynnikiem, dlaczego wybrałem Dustina Browna jest forma (a raczej jej brak) jego rywala. 99 na świecie Hiszpan kompletnie nie jest w stanie się przełamać od długiego czasu i wygrać spotkania. Posiada on czarną serię 11 porażek z rzędu (wszystkie na nawierzchni, na której rozgrywa się turniej w Delray Beach - twarda). Ostatnią wygraną odniósł... 20 września 2016 roku. Kolejnym bardzo istotnym czynnikiem jest to, że zawodnicy rozegrali niedawno między sobą mecz na nawierzchni twardej, a konkretniej na turnieju ATP we francuskim Montpellier, gdzie Garcia-Lopez musiał uznać wyższość Niemca przegrywając 2:0 (7-6, 6-3). Brown zaś nie jest rewelacją tego sezonu, ale gra dość solidnie. Udało mu się dojść do ćwierćfinału właśnie w Montpellier, ale przegrał z kontuzją kreczując z Benoit Pairem. Pozostałe turnieje grał ze zmiennym powodzeniem. Mimo wszystko, każdy prześledzony przeze mnie aspekt wskazuje na to, że to Brown wyjdzie z tarczą z kortu tenisowego w Dalrey Beach.
3) Sport: Tenis
Zdarzenie: Catherine Cartan Bellis - Laura Siegemund
Turniej: WTA, Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie, 09:00)
Typ: Catherine Cartan Bellis wygra mecz
Kurs: 1,36 Bet365

Z kobietami jak jest to chyba większość mężczyzn wie. W tenisie tym bardziej. Każda bywa chimeryczna, może przegrać w niespodziewanym momencie, dosłownie tykająca bomba. Pozwoliłem sobie jednak dodać to spotkanie jako ostatnie (w zasadzie otwierające kupon) , gdyż przykuło moją uwagę wiele czynników i niuansów dotyczących tego spotkania. Zacznijmy od zawodniczki, na którą jest mój typ - Amerykanka Bellis. Znajduje się ona na 70 miejscu na świecie (29 miejsc za swoją rywalką z Niemiec). Końcówka sezonu zdecydowanie należała do niej i, pomimo, notorycznego brania udziału w turniejach niższych rang (Challengery, ITFy) zawodniczka może poszczycić się zdumiewającą formą - 15 zwycięstw z rzędu! Nie można więc nazwać tej wystrzałowej formy przypadkiem. Rywalka pochodząca z Filderstadt wręcz przeciwnie - kończyła rok 2016 z czterema porażkami z rzędu. Początek obecnego również nie może być dla niej udany - aż 4 porażki na 5 rozegranych meczów. Jedyne zwycięstwo Siegemund odnotowano... wczoraj. I to właśnie w Dubaju, gdzie w pierwszej rundzie po ciężkiej przeprawie odprawiła do domu Hiszpankę Solar-Espinozę (127 w rankingu), czego raczej nie można uznać za spektakularny sukces. Tenisistki nie rozegrały między sobą do tej pory żadnego spotkania, będzie więc to przełamanie pierwszych lodów. Pierwsze powinna przełamać je Kanadyjka.

KURS OGÓLNY: 5,47
STAWKA: 15 ZŁOTYCH
POTENCJALNA WYGRANA: 82,11 ZŁOTYCH
 
majcher98 0

majcher98

Użytkownik
Robię przerwę z okazji choroby, która mnie dotknęła. Wyniki też nie są na razie zadowalające, ale powoli do przodu osiągniemy cel.
 
majcher98 0

majcher98

Użytkownik
Przepraszam odwiedzających ten wątek za zamułkę, ale niestety grypa mnie tak zmogła, że wypadlem ze świata rzeczywistego na dobre kilka dni. Czuję się jeszcze mega słabo, ale z racji weekendu i bogatej oferty postaram się coś ciekawego dodać. Pozdrawiam
 
majcher98 0

majcher98

Użytkownik
Siemacie. Przepraszam odwiedzających za długą nieobecność, ale choroba mnie niesamowicie pozbawiła energii na dłuższy czas. Niestety poprzednie nietrafione kupony pozbawiły mnie budżetu, ale chyba wiem w czym tkwi problem. Postanowiłem na razie nie typować tenisa, a w zamian dorzucę czasami jakieś typy z hokeja.
Podsumowanie po poprzednich typach:
Stan konta: 0 zł
Profit: -40 zł (-2j)
Yield: -100

Proszę się na razie statystykami nie sugerować. Dziś pojawi się trzeci kupon i mam nadzieję, że skuteczny ????
 
majcher98 0

majcher98

Użytkownik
Kupon na dziś po przerwie. Oby to był ten kupon dający przełamanie! Zaczynam małymi stawkami.
1) Sport: Piłka nożna
Zdarzenie: Antalyaspor - Galatasaray
Liga: Turcja, Super Lig
Typ: Antalyaspor lub remis
Kurs: 1,50 STS
2) Sport: Hokej na lodzie
Zdarzenie: B. Bystrica - Martin
Liga: Słowacja, Tipsport Liga
Typ: B. Bystrica wygra mecz
Kurs: 1,40 STS
3) Sport: Hokej na lodzie
Zdarzenie: Vitkovice - Plzen
Liga: Czechy, Extraliga
Typ: Powyżej 4,5 gola w meczu
Kurs: 1,70 STS
KURS OGÓLNY: 3,57
STAWKA: 7,50 ZŁ
POTENCJALNA WYGRANA: 23,56 ZŁ
 
majcher98 0

majcher98

Użytkownik
Wracam po przerwie od buka. Wprawdzie gram już drugi tydzień, ale na forum to będzie powrót po dłuższej przerwie. Zmieniło się to, że przerzuciłem się wyłącznie na tenisa. Formuła się nie zmieniła: jeden kupon dziennie. Moje pierwsze typy nie były zbyt udane, ale postaram się zamazać teraz plamę
 
majcher98 0

majcher98

Użytkownik
ATP Madryt
Benoit Paire - Pablo Carreno-Busta
Typ: 2
Kurs: 1,30
WTA Madryt
Samantha Stosur - Mariana Duque-Marino
Typ: Duque-Marino ugra seta
Kurs: 1.65
Stawka: 12,00 zł
Kurs: 2,145
Potencjalna wygrana: 24,19 zł
Bukmacher, na którym będę bazować to iforbet.
 
Do góry Bottom