>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Małe Kursy

M 0

madejpan

Użytkownik
Graliście kiedyś na bardzo małych kursach. ?
Tak np. kupon na 1.02 ???? i tak w dzień, w dzień ????
po 2 miesiącach i 60 zakładach ponad 3 krotne przebicie kwoty początkowej ..
wartoo ? ????
 
john11 0

john11

Użytkownik
Nawet takie pewniaki czasami nie wchodzą. Przypomnę dla przykładu mecz Szwajcaria - Luksemburg który niedawno Szwajcarzy przegrali 1:2 w eliminacjach przed własną publicznością.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Nie warto ;)
Nawet grając tak niskie kursy kiedyś Ci się noga powinie i uwierz mi, że będzie to częściej niż się wydaje.
 
ponio 0

ponio

Użytkownik
Oj, zależy do was czy warto grać. Ja juz wygrałem 2 kupony dawajac raz w 1 kuponie 8 meczy i kursy były max. do 1.40 i wygrałem 14zł.
Zaś drugi ras dałem 6 meczy i kursy do 1,50 i tez wygrałem 14zł.
Kolega wyżej powiedział ze NAWET pewniaki nie wchodzą i to jest prawda , bo odpuszczają sobie kompletnie lub za mocno lekceważą przeciwnika, który to może wykorzystać.
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
A nie kusiłoby Was, przy kursie 1,01 na Was i powiedzmy 10 na gości, podłożyć się specjalnie, a przedtem powiedzieć komuś zaufanemu &quot;dzisiaj będę miał gorszy dzień, nie obrażę się jak postawisz 10,000 na mojego przeciwnika&quot;?:-D
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Sory ze nie cytuje ale cos sie zjeb*
Portugalia - Albania
Moja wtopa :jezora:
Wprawdzie nie gram wiecej niz 3 mecze na kupon, ale wtedy postanowilem postawic 11 spotkan z kursami od ok 1.01 do 1.60. Łączny kurs wynosil cos ok 30, postawilem 5zł (symboliczny kuponik ;p). Duzo nie stracilem, wiele zyskac tez bym moze nie mogl ale jak mozna trafic 10 meczy gdzie w 11 taka portugalia remisuje z albania? ;((

Drugi przypadek (dosłowny) miałem pare tyg temu. Powiem szczerze ze nie gralem w ten sposob nigdy, chialem sobie umilic nocke NBA ;)
Postawilem ok 10meczy koszykowki o calkowicie roznych kursach, prawie wszytkie mecze przeanalizowane + dwa, trzy spotkania o kursach 1,15 max.
Nie wszedl mi tylko jeden mecz o kursie 1.01
Moge screena zarzucic jesli jest jakis niedowiarek ;)

Wg mnie buki wystawiajac spotkania z takim kursem specjalnie zanizaja typowo jednostronne mecze.. taki chwyt: kto o zdrowych zmyslach postawi na druzyne przeciwna niz kurs 1.01??
Taki kurs jest poprostu nieoplacalny, wiec skoro owy istenieje, to nie bez przypadku ;)
 
P 1

premi

Użytkownik
Do dzisiaj nie zapomnę &quot;akumulatora&quot; jeszcze w toto-mixie gdzie kurs wynosił ok. 120(!!!). Po wchodziło mi kilka meczy po kursie 2 i 3 i to na wyjazdach drużyny grały a nie wszedł tylko jeden z kursem 1.01 i to z podpórką :cry: :przeklina:
Nigdy więcej czeskiego hokeja.
 
lemo 0

lemo

Użytkownik
Tak np. kupon na 1.02 ???? i tak w dzień, w dzień ????
po 2 miesiącach i 60 zakładach ponad 3 krotne przebicie kwoty początkowej ..
wartoo ? ????
Twoje ewentualne zyski będą w dużej dysproporcji do poniesionych nakładów. Reasumując: za duże ryzyko, za niskie profity. Jak dla mnie system bez sensu.
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Powiedzcie mi szczerze co wnosi kurs 1.01? Nawet przy dużych stawkach jest to max.10zł !!! Ale stawki opiewają wtedy na 1000zł !!
Jest to najprościej w świecie nie opłacalne !
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Po takich kursach nie ale ja pierwsze rundy w wielkich szlemach gram właśnie po kursach 1.10-1.25 na ako około 2-2.50 i dobrze na tym wychodze ;-) Nie mniej piłki, kosza czy innych dyscyplin po takich kursach bym nie ruszał :p
 
G 46

ghs

Użytkownik
Powiedzcie mi szczerze co wnosi kurs 1.01? Nawet przy dużych stawkach jest to max.10zł !!! Ale stawki opiewają wtedy na 1000zł !!
Jest to najprościej w świecie nie opłacalne !
Jeśli szansa porażki wynosi mniej, niż 1%, to jest jak najbardziej opłacalne.
 
E 0

erc

Użytkownik
Jeśli szansa porażki wynosi mniej, niż 1%, to jest jak najbardziej opłacalne.
Zgadza się, ale to jest myślenie czysto teoretyczne, bo nikt nie potrafi oszacować prawdopodobieństwa z dokładnością do 1% i mniej. Dlatego ja uważam granie takich kursów za bezsensowne. Moim zdaniem, jeżeli gra się na value to 1.3-1.4 jest absolutnym minimum do wychwycenia opłacalności takiego zdarzenia.
 
T 0

t-bag.pl

Użytkownik
Jeśli chodzi o małe kursy, to chyba najlepiej brać te z live&#39;a.
Np siatkówka: dany zespół prowadzi 24:20 i kurs na to, że wygrają seta 1.01 lub 23:19 i kurs na wygranego seta 1.05 - 1.1 jeśli gra jakaś dobra drużyna to warto coś takiego obstawić.
 
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
Jest ryzyko bo 1 n 100 pewniaczków nie wejdzie i lipa, kiedys kumpel zagrał na mecz w siate Polska - Czarnogora na Polske dał kurs 1.02 i Czarnogóra wygrała 3-2, mialem tylko polewe, ja wole grać kursy 1.50-2.50, przynajmniej wiem ze ryzykuje i jak nie wejdzie to szkoda ale jak by mi kurs 1.02 nie wszedł to bym sie załamał ;]
 
stif1337 11

stif1337

Użytkownik
nie warto, aby cos ugrac trzeba grac albo za duze stawki, albo bardzo dlugo czekac na jakies zyski, a tak predzej czy pozniej przegrasz, a najbardziej boli przegrac na tak niskim kursie, sam mam kilka takich wpadek na koncie i chyba dopiero ostatnia mnie czegos nauczyła :) pamietam puchar uefa getafe z bayernem gdzie w 5 minut bayern w dogrywce mnie pogrążył, a skusił mnie kurs na live
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Po takich kursach nie ale ja pierwsze rundy w wielkich szlemach gram właśnie po kursach 1.10-1.25 na ako około 2-2.50 i dobrze na tym wychodze ;-) Nie mniej piłki, kosza czy innych dyscyplin po takich kursach bym nie ruszał :p

Moim zdaniem na te dyscypliny z malych kursow tez mozna cos ugrac ale nie w opcjach 1X2 tylko zakladach pobocznych, bo o ile wynik meczu zawsze jest niewiadoma (wszyscy znamy &#39;megasensacyjne&#39; wyniki) to juz sam przebieg meczu jest bardziej przewidywalny, chodzi np. o typy na cornery, sztrzeli bramke, czy tez rzadko spotykane u bukow typy na posiadanie pilki. Natomiast jesli chodzi o klasyczne 1X2 to zgadzam sie ze w tych dysyplinach po takich kursach nie warto grac. A co do tennisa to wedlug mnie najlepsza dysyplina do grania na live, rowniez na malych kursach. Choc oczywiscie gwarancjii zyskow w bukmacherce niema nigdy (no moze surebety ale to tez musi byc kilka bardzo waznych warunkow spelnionych, choc to pisze czysto teoretycznie bo nigdy sure nie gralem z powodu za malego budzetu).
 
Do góry Bottom