>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

MAŁE RYZYKO, DUŻA STAWKA

A 54

ad1rezo

Użytkownik
Dobra mała stawka, może wejdzie może nie
#KUPON 18
[Tenis] ATP - DEBEL: Washington | Dimitrov G. / Llodra M. - Johnson S. / Querrey S. | 1 | 1.61
[Tenis] WTA - SINGIEL: Carlsbad | Stosur S. - Radwanska A. | 2 | 1.44
[Tenis] ATP - SINGIEL: Washington | Del Potro J.M. - Anderson K. | 1 | 1.25
ako: 2.90
Stawka: 120 PLN
Ew: 228 PLN
 
A 54

ad1rezo

Użytkownik
Dobra mała stawka, może wejdzie może nie
#KUPON 18
[Tenis] ATP - DEBEL: Washington | Dimitrov G. / Llodra M. - Johnson S. / Querrey S. | 1 | 1.61
wynik 2-0 ✅
[Tenis] WTA - SINGIEL: Carlsbad | Stosur S. - Radwanska A. | 2 | 1.44
wynik 2-1 ⛔

[Tenis] ATP - SINGIEL: Washington | Del Potro J.M. - Anderson K. | 1 | 1.25
wynik 2-0 ✅
ako: 2.90
Stawka: 120 PLN
Ew: 228 PLN

⛔ 120 PLN
 
A 54

ad1rezo

Użytkownik
STATEMENT
Rozumiem, że przez ostatnie kupony zaufanie wobec mojej osoby spadło do bardzo niskiego pułapu, lecz..
..w dniu dzisiejszym korzystając z wolnego czasu postanowiłem dogłębnie przeanalizować moje ostatnie kupony i dokładniej poznać przyczyny dobicia do bilansu równego 0 PLN i oto moje wnioski:
a) kupony #14 i #15 powinny zostać skontrowane, jednak przejechałem się na mojej nadmiernej pewności,
b) nie trzymałem się postawionych sobie zasad,
c) próbowałem jak najszybciej się odbić co skończyło się jak wszyscy widzimy.


Dodam tylko, że został mi jedynie ten 1000 PLN za który grałem #1 kupon,
od tej pory zamierzam ścisło trzymać się zasad, a w razie ewentualnych porażek nie mam zamiaru odgrywania się.
START Z PUNKTU WYJŚCIOWEGO - STAN KONTA 1000 PLN
Mam nadzieję, że uda mi się odzyskać Wasze zaufanie!
Pozdrawiam!

PS.
Proszę, aby administracja nie usuwała postów, które piszą inni użytkownicy w moim temacie, gdyż jest to FORUM, a forum ma za zadanie umożliwić dialog między użytkownikami.
Tak więc zdecydujcie się Panowie, albo odblokowujecie mi wiadomości prywatne, albo pozwalacie na dialog z innymi użytkownikami w temacie.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Jak pisałem prędzej (skasowano posty) powodem, dla którego poległeś była chęć odegrania się i gra wielu meczy w krótkim czasie (z prawdopodobieństwa to nigdy dobrze nie wróży.
Nie gram Twoich typów (nie gram czyiś typów) ale na pewno będę Ci kibicował.
Proponuję nie szaleć ze stawkami i przede wszystkim nie grać kilku kuponów na dzień.
Dzięki Tobie podłapałem sposób gry, który mnie się podoba, a to, że wyniki bywają czasem śmieszne to już inna bajka.
Pozdrawiam i powodzenia!
 
A 54

ad1rezo

Użytkownik
Tak, zobacz jak gra Zagłębie, w którym doszło do zmiany trenera kilka dni temu.
Lech musi się w końcu obudzić i sądzę, że to nastąpi w tym meczu, ale dla bezpieczeństwa zagrałem podpórkę.
 
A 22

anty87

Użytkownik
pogodze was bo zapewne bedzie x chyba ze rumak idiota dalej bedzie kotorowskiego wystawila wtedy lech w dupskodostanie ....
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Ja akurat o spotkanie Kolejorza jestem spokojny bardziej bym sie obawiał spotkania W Ząbkach bo drużyna z Gospodarzy jest dość chimeryczna i myślę ze każdy wynik tam jest możliwy.Oczywiście życzę powodzenia w dzisiejszych spotkaniach :)
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
Jeśli mogę coś doradzić bardzo dobrą opcją na dzisiaj jest wygrana Niemiec w piłce ręcznej a kurs 1.47 i do tego wygrana Rosji w ręczną za 1.16
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 54

ad1rezo

Użytkownik
#KUPON 22 - NOCNY
[Koszykówka] WNBA | Minnesota Lynx - Seattle Storm | over 140.5 | 1.44
[Tenis] CHALLENGER - SINGIEL: Vancouver | Evans D. - Pospisil V. | 2 | 1.36
ako: 1.96
Stawka: 211 PLN
Ew: 203 PLN
 
A 54

ad1rezo

Użytkownik
#KUPON 22 - NOCNY
[Koszykówka] WNBA | Minnesota Lynx - Seattle Storm | over 140.5 | 1.44
wynik 90-72 // suma 162 ✅
[Tenis] CHALLENGER - SINGIEL: Vancouver | Evans D. - Pospisil V. | 2 | 1.36
wynik 1-2 ✅
ako: 1.96
Stawka: 211 PLN
Ew: 203 PLN
✅ 203 PLN

Stan konta: 1714 PLN
Bilans ✅ 714 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom