>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MŚ u20 - EGIPT 2009

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

W dniu dzisiejszym rozpoczynają się MS do lat 20 w Egipcie. Zabraknie tam Polaków, ale turniej i tak zapowiada się niezwykle ciekawie. Mnóstwo talentów z całego świata przykłuje oczy wielu skautów. W gronie faworytów są bez wątpienia Włosi, Hiszpanie, Brazylijczycy, Niemcy. Niestety brakuje w tym gronie Albicelestes i Holendrów którzy przeciez od lat słyną z świetnej młodzieży.

STRONA POŚWIĘCONA MISTRZOSTWOM
LIVE

Zapraszam do dyskusji na temat pierwszych spotkań, które rozegrane zostaną dzisiaj. Tak oto prezentuje się oferta na najbliższe mecz w bet-at-home.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Niemców można wykreślić z drużyn należących do faworytów. Przyjeżdżają z rezerwową drużyną. Az 27 piłkarzy musiało zostać w klubach, w tym tacy jak Lars Bender, Badstuber, Kroos, Muller itd. Sammer, odpowiedzialny za drużyny młodzieżowe myśli nawet o bojkocie MŚ. Drużyna jest zupełnie inna od tej, która wygrała ME u19. Także nie spodziewałbym się po nich cudów :wink:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Niemców można wykreślić z drużyn należących do faworytów. Przyjeżdżają z rezerwową drużyną. Az 27 piłkarzy musiało zostać w klubach, w tym tacy jak Lars Bender, Badstuber, Kroos, Muller itd. Sammer, odpowiedzialny za drużyny młodzieżowe myśli nawet o bojkocie MŚ. Drużyna jest zupełnie inna od tej, która wygrała ME u19. Także nie spodziewałbym się po nich cudów :wink:
No właśnie sprawdzałem potem składy poszczególnych zespołów to jakoś Włosi też bez gwiazdek są, ale wszystko spowodowane tym że trwają rozgrywki ligowe i niektóre kluby nie pozwalaja na wyjazdy zawodników. Np Muller mógłby przeciez byc gwiazdą tego mundialu...
W Kanadzie termin byl inny o ile się nie myle i wtedy grały najlepsze składy. Polakom zapewne przypominają się udane mecze Janczyka.
Szkoda że brakuje Holendrów i Argentyńczyków bo oni zawsze mają takie talenty że aż miło się na ich grę patrzy, ale coż trzeba się zadowolic tym co jest czyli Canarinhos i Espanią hehe;)

Zapraszam do dyskuji !​
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Co do Włochów to mogli być oni sporymi faworytami ale jak juz napisano nie graja w najsilniejszym składzie. Brakuje Santona czy Balotelliego nie ma sie czemu dziwić możliwe ze w tygodniu zagrają w LM ;] Nie ma Ariaudo, Forestieriego czy chociażby Federico Machedy który taka furorę robił w ManU. Mistrzostwa w Kanadzie były chyba na przełomie czerwca/lipca więc były lepiej obsadzone ( ps do dzisiaj pewnie wielu pamięta zwycięstwo Polaków na Brazylią ???? )
Argentyny nie ma gdyż ich kosztem do rozgrywek awansował Paragwaj jutrzejszy rywal Włochów. Myślę że kurs na nich w okolicach 3 jest więc warty gry ;]
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Panowie czy Nigeria ma na tyle zdolnych młodych zawodników żeby przeszkodzili Hiszpanii wygrać mecz ? Kurs na Hiszpanów 1,55 ? Ja mam chęć zagrać na SPain ale zastanawiam się co prezentują młodziki z Afryki ? Jeśli ma ktoś jakieś info prosze o napisanie
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Co do meczu Nigerii z Hiszpania ciekawostka jest ze dwóch defensorów Nigerii gra na co dzień w Hiszpańskim niejakim Atletico Baleares.Godne uwagi jest to ze niektórzy zawodnicy są w kadrach takich zespołów jak AC Milan,Monako,Sporting Lizbona,Udinese czy Aberdeen.Nie wiem jak waznymi ogniwami są w tych klubach no ale patrząc pod katem np Polskiej reprezentacji to który 20 letni reprezentant naszej mlodej kadry gra w podobnym klubie co wymienilem wyzej.Patrząc na przynależnosci klubowe reprezentantów Nigerii a Hiszpani to faworyt jest jeden.Nigeria pierwsze spotkanie przegrała 0-1 z Wenezuela a Hiszpanie rozgromili 8-0 Haiti.
Jak dla mnie Hiszpania powinna sobie poradzić
 
T 0

typerexpert

Użytkownik
Ghana U20 v England U20 – wtorek, 29 wrzesień 21:30
Typ:Ghana U20
Kurs:2,84 @ Betfair
Stawka:2/10
Zdecydowanie za wysoki kurs na Ghane. Zespół ten poczyna sobie naprawdę bardzo dobrze. Umie się zmobilizować i wygrać grę nawet gdy przegrywają mecz i mają sporego niefarta. Dzisiaj bez znaczących osłabień. Na stadionie będzie komplet widzów.
Mało pozytywnego dzisiaj o Anglii. W meczu z Urugwajem zagrali słabo. Drużyna na pewno nie była równorzędnym przeciwnikiem. Dziś będą jeszcze słabsi bo nie zagra trzech ważnych graczy przez obowiązki klubowe: Danny Welbeck, Kieran Gibbs oraz Danny Rose. Kurs jak najbardziej Value.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Urugwaj U20 - Uzbekistan U20 -----&gt; 1 @@ 1,30 Bwin ✅ ✅ 3:0 ✅
Bardzo ciekawy kurs na Urugwaj który w pierwszym spotkaniu pokonał Anglię znakomita gra i dużo pozytku z tej młodziezy może mieć kadra dorosła dlatego powinni bez najmniejszych problemów ograć Uzbekistan.

Stany Zjednoczone U20 - Kamerun U20 ------&gt; 1 @@ 4,05 Bet365 ✅ ✅ 4:1 ✅

Kamerun zaskoczył mnie tylko słabą postawą uważam że Stany Zjednoczone są w stanie dziś ograć młodych i słabych Kameruńczyków.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Raczej over koleszko. Ja tam wiem jedno do końca tych MŚ u20 gram na Hiszpanów, oni bardzo dobrze grają nawet bramki nie stracili dlatego nie widzę drużymy która może ich zatrzymać a oprócz tego mają najlepszych zawodników na tym turnieju. Włochy bez swoich gwiazd tak samo jak i Niemcy dlatego też liczę na końcowy sukces młodzików z Hiszpanii.
 
macius 0

macius

Użytkownik
Uzbekistan (U20) - Anglia (U20)

Zakład:
Handicap 1:0
Typ:
Anglia (U20)
Kurs:
2,15
Bukmacher:
bwin
Analiza:

Drużyna młodych Anglików mimo, że w okrojonym składzie, mocno zawodzi kibiców na MŚ do lat dwudziestu rozgrywanych w Egipcie. Przegrała dwa spotkania, tracąc łącznie 5 bramek i nie strzelając żadnej. Anglicy są póki co najgorsi w swojej grupie, ale mogą dziś uratować honor wygrywając z reprezentacją Uzbekistanu (która również przegrała dwa swoje spotkania, ale ma lepszy bilans bramkowy). Dodatkowym bodźcem dla Lwów Albionu powinna być statystyka, w której FIFA wyliczyła, że od 761 minut Anglicy nie potrafią zdobyć gola na MŚ U20. Ci zaś zapowiadają walkę do końca i przełamanie niefortunnej serii. Bramek może być sporo, bo na tablicy strzelców chce znaleźć się nawet obrońca Martin Kelly (wywiad udzielony fifa.com).
Wierzę, że Brytyjczycy dotrzymają słowa i pokonają dziś Uzbekistan, będąc zespołem przynajmniej o dwie bramki lepszym.
⛔
Remis 1:1 (0:0).
 
rts 55

rts

Użytkownik
Spotkanie: Honduras U20 - South Africa U20
Typ: 1
Kurs: 2.35
Buk: UNIBET
Analiza:
Ostatni mecz grupowy tych drużyn.W tabeli wielki ścisk,więc obie drużyny aby przejść muszą wygrać.Przyjrzyjmy się RPA.Pierwszy mecz to zaprzepaszczona szansa na wygraną i 3 pkt.Prowadząc 2-0 w 89 i 90 stracili bramki i ostatecznie zremisowali z ZEA.Głównie dlatego,że dostali czerwoną kartkę,ale ten mecz i tak mieli wygrać.Pokazali,że nie potrafią grać pod presją.Następny mecz to już sromotna klęska z Węgrami,ekipą mocną,która niespodziewanie przegrała z Hondurasem w I kolejce spotkań.Żeby RPA awansowało potrzeba cudu,bo nie wierze,że z tą grą bez wiary(po pierwszym meczu wszystko prysło) i słabej grze w obronie nie pokonają Honduras.Myślę,że najważniejszy pierwszy mecz zawalili i już sami nie wierzą,że przejdą.Honduras w meczu z Węgrami zagrał znakomicie.Ich gra była błyskotliwa i momentami grali jak klasowi gracze z najlepszych klubów europy.Szczególnie dobrze pokazał się Mario MARTINEZ,który dosłownie robił co chciał i strzelił obie piękne bramki.Widać było łatwość w jego grze.Honduras podawał celnie i nie sygnalizowanie,co sprawiało ogromną trudność dla obrony.Wynik 3-0 był w pełni zasłużony.Następny mecz i porażka z ZEA bardzo mnie zdziwiła,bo nie pograli sobie zawodnicy z Hondurasu.Uważam jednak,że w ostatnim spotkani z RPA pokażą dobrą grę z pierwszego meczu i przejdą z I miejsca przy odrobinie szczęścia,gdy Węgry ograją ZEA.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Spotkanie: Kostaryka U20 - Czechy U20
Data: 03-10-09 21:30
Typ: Under 2.5 Goli
Kurs: 2.05
Dyscyplina: piłka nożna - Mistrzostwa Świata U20
Buk: Betway
Ostatnia kolejka fazy rozgrywki grupowej w grupie E Mistrzostw Świata. Czechom by awansować dalej wystarcza tutaj zdobycie jednego punktu. Zaś Kostarykańczykom jest potrzebne zwycięstwo. Brazylia z dorobkiem 4punktów prowadzi w grupie , Czesi mają tyle samo oczek na swoim koncie , Kostarykańczycy o punkt mniej . Czesi wygrali z Australią 2-1 i zremisowali 0-0 z Brazylią. Ekipa Kostaryki poniosła miażdżącą porażkę 5-0 z Brazylia ,ale wygrała 3-0 z Australią i zachowała tymże meczem szanse na awans do kolejnej rundy. Oglądałem mecz Kostaryki z Australią i tak na prawdę muszę przyznać ,że Australia to słaby przeciwnik dalekie piłki pod pole karne oczekując jakiegoś strzało z główki srogich napastników Australii przewyższających piłkarzy Kostaryki. Te rozwiązanie nie było zbyt dobre , a Kostaryka swobodnie miała sporo sytuacji i wygrała zasłużenie , lecz skuteczność jest do poprawy. W tymże meczu nie będą mieli już tak łatwo gdyż Czesi to solidniejszy przeciwnik , okazji do strzelenia bramki może być znacznie mniej . Czesi jak widać w obronie całkiem dobrzy , nie dali się Brazylijczykom i zremisowali 0-0 , co jest dobrym wynikiem ,gdyż w tym meczu wystarcza im remis. Ja typuję tutaj mniej niż 2.5 bramek . Piłkarze z Ameryki środkowej nie mają nic do stracenia ,ale obrona sąsiadów Polski z Południa jest na tyle dobra ,że przeciwnicy nie znajdą drogi do bramki. Według mnie będzie tutaj skromny wynik 1-0 dla Czechów.
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Ghana 20 - RPA 20
typ powyżej 2,5 bramki
kurs 1.72
buk bwin
Analiza- Nigeria powinna wygrać to spotkanie , ale chyba ciekawszy i bezpieczniejszy typ to powyżej 2,5 bramki. W trzech meczach RPA 4 bramki, (jeden mecz przegrany do 0 z Węgrami ) . Jest potencjał i ma kto strzelać ale pytanie jak zagra Nigeria. Nie mają super defensywy bo stracili bramkę z Uzbekistanem i Urugwajem dwie. Ale np mecz z Anglią to była bitwa na jedną bramkę i wygrali 4-0 ! Zapowiada się ładny mecz , może nie będzie do jednej bramki, bo pojedynki między reprezentacjami tych krajów zawsze elektryzowały bardzo żywiołowo reagujących fanów piłki w afryce. Obie drużyny będą chciały się pokazać i raczej na szachy się nie zapowiada Ghana strzeliła aż 8 bramek w grupach i chyba dziś nie zapomną jak się to robi. RPA ma jedną wadę potrafią szybko stracić bramki jak a ZEA kiedy prowadzili do 80 minuty 2-0 i zremisowali ! - oczywiście w tym przypadku typu to zaleta :wink:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Egipt U20 - Kostaryka U20 -----&gt; 1 @@ 1,55 Bwin
Egipt gospodarz turnieju przebrnął spokojnie rozgrywki grupowe , W 1/8 trafili na dość &#39;&#39;prostego&#39;&#39; rywala. Kostaryka w tym turnieju nie zaskoczyła mnie niczym natomiast &#39;&#39;Faraoni&#39;&#39; grają dobrą kombinacyjną piłkę i jak na gospodarza turnieju przystało w każdym meczu wywiązują się z reguły strzelania bramek. Wczoraj niespodziewanie z turniejem pożegnali się moi faworyci Hiszpanie uważam że Egipt do półfinałów powinien dojść tym bardziej jeżeli będzie trafiał na rywali pokroju Kostaryki.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Włochy (U20) - Węgry (U20)
VS.

2009-10-09 20:00, MŚ U20, Świat
Typ: Węgry
Kurs 4.10
Bwin​
Jest to już mecz ćwierćfinałowy Mistrzostw Świata do lat 20stu odbywających się w Egipcie. Oglądając te mecze przeżywam wielkie emocje , piłkarze wykazują dużą wolę walki i spogląda się na takie mecze z olbrzymią ciekawością. Grają z wielkim apetytem i z impetem , więc bez porównania spotkania przebiegają interesująco z ciekawie wyreżyserowanymi przez piłkarzy scenariuszami. Węgrzy zagrali na prawdę dobry mecz z Czechami w 1/8 finału , wprawdzie awansowali po karnych, regulaminowy czas gry 1-1 , dogrywka 2-2 i doszło do rozstrzygnięcia w rzutach karnych. Meczu Włoch nie widziałem ,ale pewnie też zagrali dobrze skoro pokonali Hiszpanów 1-3 . W tych mistrzostwach sporo meczy wchodzi z wysokimi kursami np. Ostatnio Egipt-Kostaryka wynik 0-2 kurs ponad 6 . Ja w tym meczu nie tylko staram się ustrzelić i liczyć na szczęście ,ale po prostu swoją grą Węgrzy mnie przekonali do zagrania na nich. Proszę zobaczyć bramkę życia Mate Kissa bramka Stadiony Świata . W Grupie Węgrzy mistrzostwa zaczęli fatalnie porażką z Hondurasem aż 3-0 ,ale później się rozkręcili i awansowali z pierwszego miejsca wygrywając 4-0 z Rpa i 2-0 z Zea . Włosi awansowali z 3ciego miejsca przegrywając między innymi z gospodarzami Egiptem 2-4. Uważam iż Węgrzy odniosą jutro zwycięstwo i przybliżą się do osiągnięcia tytułu mistrzowskiego , chociaż może to być trudne. Zobaczymy ????
 
K 246

krysti24

Użytkownik
South Korea U20 - Ghana U20
Typ : Obie drużyny zdobędą gole : TAK
Kurs : 1.75
Buk : Unibet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 16:30 zostanie rozegrany pojedynek ćwierćfinałowy Mistrzostw Świata do lat 20 w Egipcie. A zmierzą się ze sobą młodzieżowe drużyny reprezentacji Korei Południowej i Ghany. Drużyna z Afryki &quot;idzie: w tym turnieju jak burza,wygrywając pewnie 2 mecze w grupie z Uzbekistanem i Anglią i pechowo remisując z Urugwajem zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie. Lecz w 1/8 finału piłkarze Ghany stoczyli zacięty bój z RPA , który udało im się wygrać dopiero w dogrywce. Natomiast drużyna Korei Południowej wyszła z grupy z 2 miejsca z zaledwie czterema punktami , lecz na uwagę zasługuje wywalczony remis z reprezentacją Niemiec.To , że wyjście z grupy nie było przypadkiem piłkarze Korei potwierdzili w meczu 1/8 finału z Paragwajem wygrywając go pewnie 3:0.
Według mnie dzisiaj wygrana faworyzowanym piłkarzom z Ghany nie przyjdzie wcale łatwo i powinniśmy oglądać wyrównane widowisko , w którym obie drużyny strzelą przynajmniej po jednej bramce.;)
2-3 +
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Spotkanie: Włochy U20 - Węgry U20
Typ: X
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
Już dziś dojdzie na Mistrzostwach Świata U-20 do ciekawego spotkania w którym udział wezmą drużyny Włoch i Węgier. Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyż na przeciw siebie stają ekipy, które w dotychczasowych spotkaniach na mistrzostwach prezentowały się co najmniej dobrze jeśli nie bardzo dobrze. Zespół Włoch w dotychczasowych spotkaniach prezentował się co prawda gorzej niż popularni &quot;Madziarzy&quot; (wyniki w grupie nie powalają na kolana 0:0 z Paragwajem, 2:1 z Trynidadem i Tobago, czy porażka z Egiptem 2:4 lecz wygrana z Hiszpanami 3:1 ma już swoją wymowę) lecz mają przewagę z tego względu iż nie musieli w przeciwieństwie do Węgrów toczyć 120 minutowego pojedynku. Węgrzy w grupie prezentowali się bardzo dobrze poza meczem z Hondurasem (porażka 0:3), natomiast w meczu 1/8 finału zawiedli na całej linii szczęśliwie wywalczając awans dzięki rzutom karnym. Myślę że mają oni coś do udowodnienia sobie samym jak i swoim kibicom. Obie ekipy prezentują podobny europejski styl gry, czyli gra z kontrataku, co może się okazać grą na remis. Dużo będzie zależeć od tego jak mecz wytrzymają Węgrzy oraz czy Włosi potrafią rozegrać w krótkim odstępie czas dwa bardzo dobre spotkania. Niebawem przekonamy się czy miałem rację.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom