>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Młodzieżówki - turnieje, kwalifikacje

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam, również się dziwie sędziemu tego spotkania karny dla Egiptu to nie porozumienie, kilka jego reakcji na faule śmieszne wręcz , Banega gra na codzień już w primera division , pokazał że dojrzał do gry na wysokim poziomie , o Buonanotte można powiedzieć że jeszcze kariera przed nim gra teraz w Argentynie w River Plate jego wartość to 6.500.000 € jednak moim zdaniem nalezy się około 10 mln € . Francjii jeszcze nie oglądałem dopiero dziś będę widział. Jedynie Holandiie tam ciekawy był też prawo skrzydłowy ;) ale nazwiska nie pamiętam.
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Chile - Katar
Z dzisiejszych meczów pewniakiem wydaje się być typ na Chile po dobrym kursie 1,50. Po wygranej z Katarem mogą zapewnić sobie awans do półfinałów, nie przejmując się późniejszym meczem z Francją. Katar chcąc nie chcąc będzie musiał trochę się odkryć, aby jeszcze o coś powalczyć w tym turnieju i nie będzie to raczej wyglądać jak w pierwszym meczu, gdzie bronili się 10 obrońcami. Stworzy to okazja dla piłkarzy z Chile, aby rozmontować szyki obronne rywali. Dobrym typem jest także zakład na to, że Katar nie zdobędzie bramki. W meczu z Francją oddali dwa strzały, jeden z połowy boiska, drugi niecelny po rzucie rożnym. Kto oglądał mecz z Francją widział, jak drużyna z Kataru nie potrafiła wyjść z piłką z własnej połowy. Jak dla mnie 2-0 dla Chile.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Popieram typ Komaro , zdecydowanie lepiej od Kataru gra reprezentacja Chile która podobno jest bardzo dobrze przygotowana do tego turnieju i wiele młodych dobrych graczy dziś wystąpi sam osobiście polecam obejrzenie tego spotkania bo jak widać po wczorajszym spotkaniu Argentyny warto oglądać turniej który odbywa się we Francjii
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Co do meczu Francji z Portugalią ciężko mi jest wytypować zwycięzcę tego spotkania, gdyż nie widziałem meczu Chile-Portugalia. Portugalia ma nóż na gardle i na pewno łatwo skóry nie sprzeda. Jednak z drugiej strony Francja z lepszą skutecznością rozniosłaby Katar z 6-0. Francuzi posiadają wg. mnie najlepszą obronę tego turnieju. Dwóch olbrzymich środkowych obrońców jest pewnym punktem defensywy ( przy nich Argentyńczycy wyglądają jak dzieci ???? ). Kolejnym atutem Francuzów jest to iż w dzisiejszym meczu wyjdą w najsilniejszym ustawieniu. W poprzednim meczu trener dał odpocząć kilku podstawowych graczom, wprowadzając ich dopiero, gdy zrobiło się gorąco, dlatego dziś możemy się spodziewać najsilniejszej 11 już od początku meczu.
W ogólnym rozrachunku wychodzi mi wygrana Francuzów, jednak dużej kwoty na to raczej nie postawię.
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Tak więc moje jak i dobermana przypuszczenia się spełniły. Chile planowo ograło Katar, grając naprawdę ciekawą piłkę. Tylko na początku drugiej połowy trochę przysnęli, ale trzeba powiedzieć, że w całym meczu mieli jeszcze parę tzw. setek. Kupon pokrył mi także typ, iż drużyna Kataru nie zdoła strzelić bramki, choć przyznam, że kilka razy mieli do tego okazje.
Szkoda, że nie grałem Francji, która skromnie wygrała z Portugalią. Tak jak myślałem, Francuzi okazali się zbyt silni fizycznie dla rywali co pokazywali w pojedynkach główkowych czy też akcjach przy linii bocznej. Nie jest mi szkoda Portugalii, gdyż nie pokazali nic ciekawego w tych dwóch meczach, oba przegrywając.
Naprawdę fajnie jest pooglądać tych młodych zawodników, którzy pewnie już niedługo będę znani szerszej rzeszy fanów futbolu. O jutrzejszych meczach napiszę jutro.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Podobnie jak i u dorosłych reprezentacji, drużyny młodzieżowe również grają kwalifikacje do największych międzynarodowych turniejów:

 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Francja - Chile - 1 @@ 1,90
Francja dziś zmierzy się na &#39;&#39;własnym podwórku&#39;&#39; z reprezentacją Chile. Obie reprezentację w grupie B mają komplet zwycięstw (2 wygrane mecze). Dziś ekipa Francji ma ciężkie zadanie zmierzy się z mądrze grającą drużyną Chile , zdecydowanie typuję zwycięstwo Francji która gra u siebie i jest jej zdecydowanie łatwo ma wiele indywidualności w zespole które same mogą przesądzić o zwycięstwie w meczu.
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Ja dzisiaj chyba gram Portugalią, która jakiś mecz na tym turnieju wygrać musi. Dobrym typem wydaje się też, to że Katar nie strzeli bramki. Bramkarz Portugalii, który występował już w pierwszej reprezentacji spisuje się znakomicie (obrona również nie najgorzej), co skutkowało małą stratą bramek nie powinien dzisiaj wyjmować piłki z siatki.
Co do meczu Francji to sądzę, że ich przewaga fizyczna pozwoli na wygraną. Chile zapewne będzie się przygotowywać do półfinałów i trener zapewne da odpocząć kilku zawodnikom. We Francji może być podobnie, jednak pokazali, że ich ławka nie jest wcale słabsza od pierwszej 11. Mecz na pewno nie będzie łatwy, jednak kurs na Francuzów oscylujący ok. 2 zachęca do zagrania na nich.
Doberman grasz na Portugalię ? Z typem na Francję zgadzam się w zupełności.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam , myślę nad typem Portugalii ponieważ to mecz o &#39;&#39;marchewkę&#39;&#39; Katar jest słabiutki to jest pewne jednak Portugalia też nie błyszczy spotkania nie typuje ale chętnie obejrzę jeżeli miałbym wytypować to win Portugal ponieważ godnie powinni się pożegnać z turniejem.
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Chile - Holandia
Mamy już półfinały i w oko wpadł mi pojedynek powyższych drużyn. Chile przebrnęło przez fazę grupową z 3 zwycięstwami w tym z faworytem turnieju Francją. Grają naprawdę ciekawą piłkę, nie kombinując zbytnio, tylko grając prostopadłe piłki do swoich napastników. Liderem drużyny jest Vargas, który ma naprawdę wielki piłkarski potencjał i na tym turnieju prezentuje się z dobrej strony. Reprezentacja Holandii z trudem awansowała do półfinałów mając bilans 1-1-1. Widziałem kawałek ich ostatniego meczu z Egiptem w którym nie pokazali nic ciekawego. To Egipt wyprowadzał groźne kontry, a także umiał się utrzymać przy piłce. Jedno zwycięstwo 1-0 z Emiratami to chyba za mało, aby móc myśleć o finale. Dlatego typuję skromne 1-0 lub 2-0 dla Chile.
Meczu Francji-Argentyna nie typuję, gdyż dla mnie szanse wynoszą 50/50.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Euro 2009 U19- Ukraina
Na pierwsze mecze takie kursy były:

WYNIKI:
Turkey 19 - Spain 19 1:2
Ukraine 19 - Slovenia 19 0:0
France 19 - Serbia 19 1:1
England 19 - Switzerland 19 1:1

=============================================================

2009-07-24 16:00 Piłka Nożna&gt; Euro under 19 2009 (UKR)
Spotkanie: Słowenia U19 - Szwajcaria U19
Typ: 2
Kurs: 1.80
Buk: Unibet , expekt , Bet365 , betgun
Mamy mistrzostawa Europy do lat 19, które odbywają się na terenie Ukrainy.
Słowenia na turniej przybyła bez kilku graczy z którymi wywalczyła awans na ten turniej.
Szwajcaria zremisowała z faworyzowaną ekipą Anglii 1-1.
Aby awansować dalej muszą wygrać z mniej notowaną drużyną Słoweni, która zremisowała z gospodarzami 0-0.
Wobec tego, że Słowenia nie jest tym zespołem co przed turniejem jestem postawić na ekipe Schweizerische Eidgenossenschaft.
Kursy w dół poleciały.
 
T 0

typerexpert

Użytkownik
Bułgaria U21 – Kazachstan U21 - piątek, 4 wrzesień 17:00
Typ: Kazachstan U21(+0,75)
Kurs:1.98 @ Betfair
Stawka:4/10

Bułgaria ma problemy ze składem. Nie wiadomo czy zagrają Pavel Vidanov, Spas Delev,Dani Kiki, Vasil Bojikov, Viktor Genev oraz Ivan Ivanov. Po za tym forma drużyny nie jest zadowalająca. Jak dla mnie kurs na gospodarzy jest zdecydowanie za niski.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Lichtenstein-Finlandia - 2 @@ 1,30 6/10
Jeden ze wtorkowych &#39;&#39;pewnych&#39;&#39; typów , Ekipa gospodarzy nigdy nie była wymagająca Finlandzka młodzież w piłę potrafi grać bardzo dobrze i nie powinni zlekceważyć rywala tego pokroju. Tym bardziej że te 3pkt. mogą ich sytuację zdecydowanie polepszyć, Jest o co walczyć.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Moze byc niespodzianka w meczu Wlochow. Bez 6 zawodnikow - nie beda mogli zagrac Balotelli, Ranocchia, Paloschi, Di Gennaro, Bellusci, Poli , a Luksemburg patrzac po ostatnich wynikach nie gra wcale tak slabo, wiec to 1.30 na Wlochow wydaje mi sie zanizone.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Spotkanie: Holandia U21-Polska U21
Typ: Holandia U21 -1
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betsafe
Już dzisiaj o godzinie 18 na stadionie De Vijverberg w Doetinchem odbędzie się mecz eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Europy, które w przyszłym roku odbędą się w Danii. W pierwszym meczy tych drużyn Oranje bardzo spokojnie i pewnie pokonali Polaków 4:0 i to na wyjeździe będąc zdecydowanie lepszą drużyną w każdym elemencie. Dzisiejsi gospodarze przewodzą w grupie 4 tychże eliminacji z kompletem punktów po pięciu spotkaniach. Polska jest trzecia mając w dorobku 9 punktów. Holendrzy pokonywali odpowiednio Hiszpanię 2:1, Liechtenstein 3:0, Polskę 4:0, i Finlandię 1:0 i 2:0. Wyniki Polaków nie napawają optymizmem. Wygrali 3 mecze w tym 2 ze słabiutkim Liechtensteinem 2:0 i 5:0 i raz u siebie z Finami 2:1. Poza tym porażka z Hiszpanią na wyjeździe 2:0. Pomarańczowi to jeden z najlepszych na świecie młodzieżowych zespołów. Są to przede wszystkim zawodnicy grający w holenderskiej Eredivisie. Bez wątpienia są murowanym faworytem do wygrana dzisiejszego spotkania. Mój typ 3:0. Gorąco polecam.
 
G 0

guteczka

Użytkownik
Czy ktoś może mi napisać wynik meczy towarzyskiego pomiędzy Włochami a Austrią u20! Szukam od pary godizn nie moge znaleśc za nic!!! PRoszę o pomoc.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Eliminacje do Mistrzostw Europy U19
Niemcy U19 - Polska U19
Typ:1
Kurs:1.40

Po zakończeniu większości lig przyszedł czas na grę reprezentacji w tym wypadku juniorów do 19 lat. W meczu w ramach eliminacji do mistrzostw europy spotka się drużyna Niemiec i Polski. Jak nie trudno się domyślić zdecydowanym faworytem są oczywiści Niemcy. Niestety wszyscy wiemy jak wygląda poziom polskiej piłki i szkolenie młodych piłkarzy, nie jest dobrze. Podobnie jest i z tą reprezentacją, który w meczu z doskonałą spisującą się reprezentacją Niemiec nie ma najmniejszych szans. Niemcy mają doskonałe bazy treningowe w swoich klubach co przekłada się na reprezentację, która od lat wymieniana jest wśród faworytów do mistrzostwa. Myślę, że mecz od początku będzie przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy szybko wyjdą na prowadzenie i wygrają całe spotkanie.
 
Do góry Bottom