>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Młoda Ekstraklasa [Sezon 2012/2013]

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
W ostatnim sezonie Legia zdominowała ME, przegrała tylko dwa razy,
drugie było Zagłębie czy w tym roku weźmie rewanż, a może inna ekipa powalczy o pierwsze miejsce ?
Nie ma już ekipy ŁKSu oraz Cracovii, swoich młodych graczy sprawdzą
Piast oraz Pogoń Szczecin. choć to czasem bywa różnie, ponieważ
często gracze w 1 składu pomagają młodszym kolegom,
widać to było wyraźnie w ekipach Legii, Śląska oraz Polonii Warszawa w zeszłym sezonie.
Tak informacje będą tu pożądane, buki słabo znają Polską ligę a co dopiero ME :cool:
Zapraszam do podawania typów, informacji o osłabieniach
czy też wzmocnieniach graczami z drużyn Ekstraklasy drużyn ME.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Startuje dzisiaj Młoda Ekstraklasa i pojawiły się kursy na pierwsze mecze.
Jeśli ktoś chciałby obstawiać mecz Ruch-Legia, to podaje kilka informacji: z pierwszej druzyny do Chorzowa pojechali: Cichocki, Bochenek, Widejko, Bruce, Jagiełło. Trener warszawiaków zapowiada, że ci zawodnicy, którzy grali w środę 120 minutowy mecz w PP zagrają mniejszą ilość czasu, niż graliby w normalnych warunkach. Po ostatnim meczu wypadli Budek i Kurowski, dwaj podstawowi gracze. Po ~ 1.50 bym nie ruszał tego meczu.
// Legia 2:1
W oczy rzucił mi sie duży kurs na Wisłe (4.0), a z tego co obserwowałem w przerwie rozgrywek Wisła szukała i ściągała młodych graczy, bo chyba lekko odmienia się postrzeganie władz tego klubu na wychowywanie własnych piłkarzy. Jak dla mnie value.
// Wisła 4:0
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Mecz: Górnik - Wisła ⛔ 0-4
Typ:
Górnik
Kurs: 1,95
Buk: Expext
Stawka: 5/10
Ja gram na Górnik, u siebie drużyna ME zawsze grała dobrze, z Wisła wygrała rok temu aż 4-0.
Wczoraj Górnik grał dwa sparingi z Koroną oraz Odrą,
może ktoś pomoże dziś młodszym kolegom skoro mecz jest w Zabrzu.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Wisła podejmuje jutro u siebie Zagłębie i może to być spora szansa dla zawodników z Lubina na pierwszą ucieczkę przed Legią, która dzisiaj uległa Śląskowi 4;3. Obie drużyny w poprzedniej kolejce wysoko zwyciężyły i zdaję sie, że są w dobrej formie. Bukmacherzy przed tygodniem nie doceniali Wisły i można było urwać duże kursy, teraz zdaja się przeceniać klase krakowian i wystawili równe kursy. Ja pogram w tym meczu Zagłębie z remisem @ 1.48 Bwin i myślę, że spokojnie siądzie. Doświadczenie i ogranie zawodników z Lubina powinno wystarczyć na młodą drużynę Wisły.
 
S 0

strefa_bet

Użytkownik
Boguski grał dziś z meczu pucharowym, więc na pewno nie zagra jutro, a warto pamiętać, że to on był autorem 3 bramek spośród 4 w meczu Młodej Wisły z Górnikiem tydzień temu.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Wisła Kraków (ME) - Zagłębie Lubin (ME) 2,58 Tobet✅
Wiadomo, że są to rozgrywki młodzieżowców i czasami ich forma się waha, ale myślę, że warto postawić na Lubinian. Zawodnicy Zagłębia od kilku sezonów sa w czołówce ME. Poprzedni sezon zakończyli na 2 miejscu. Poprzednie spotkanie wygrali 5:0 z Lechią. W ich składzie grali sami młodzieżowcy. Co do Wisły ostatnie spotkanie wygrali równie wysoko (4:0) z Górnikiem. W składzie Krakowian pojawił Rafał Boguski strzelec 3 bramek. Wczoraj Krakowianie grali w PP, gdzie wcześniej wspomniany zawodnik wystąpił. Zapewne Michał Probierz wyśle kogoś do rozegrania tego spotkania, ale podejrzewam, że będą to raczej młodzieżowcy.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Lech Poznań (ME) - Polonia Warszawa (ME) 1 @ 1,72 bet365 ⛔ 0:2 :-|
Już tydzień temu chciałem polecać grę przeciwko ME Polonii i weszłoby po ładnym kursie niezwykle łatwo (Lechia wygrała 5:0 po kursie powyżej 3). MESA Polonii to jak na razie kompletna zbieranina, chłopaki na szybko testowani, kompletnie bez ogrania i zgrania. W porównaniu do ubiegłego sezonu w tym zespole zostali tylko Dźwigała, Joczys, Salla, Hernik, Tyburski i Ochman. Nie oszukujmy się, ale nie były to pierwszoplanowe postaci w poprzednich rozgrywkach. Do pierwszego zespołu awansowali za to Michalski, Budzyński, Olczak, Rusak i Gliński, z czego czterej ostatni wzmocnią zespół ME w jutrzejszym meczu. Ta drużyna i tak będzie stosunkowo słaba, bo reszta graczy to chłopaki z roczników 93-96 z juniorów MKS Polonia lub innych klubów Warszawy i okolic. Raptem kilka sparingów to za mało, by zacząć coś prezentować. Zwłaszcza pod wodzą nowego trenera Andrzeja Sikorskiego, o którym na Konwiktorskiej mało kto ma dobrą opinię. Jak kilka lat temu przejął rezerwy KSP to chłopaki nagle przestali grać i dostawali w czapę w niemal każdym meczu. Przez parę sezonów był zatrudniony na nieokreślonej posadzie, trochę podobnie jak Bako (pewnie trochę był asystentem trenera ME). Nie wróżę tej drużynie dobrych wyników na początku sezonu, zwłaszcza bez wzmocnień z &quot;jedynki&quot;. Wynik z Lechią nie był przypadkiem i w pierwszych kolejkach ME Polonii może być chłopcem do bicia. A w Lechu w tym meczu ma zagrać Bereszyński, Drewniak, Ratajczak + standardowa ekipa ME z Linettą i Wolskim na czele. Łatwa wygrana Lecha, myślę, że nawet z handi.
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Legia Warszawa U21 - GKS Bełchatów U21 1 @1,8 Bet365
Dzisiaj o 17 w Sulejówku Legia zmierzy się z Bełchatowem. Mistrzowie z poprzedniego sezonu wyczerpali już limit porażek na tę rundę. W szczególności u siebie. Bolesna porażka 3-4 z Śląskiem to był kres wszystkiego. Tyle straconych bramek, to coś nienormalnego dla młodej Legii. Do tego dochodzi porażka w Kielcach 0-2 i na osłodę wygrana z Ruchem 2-1. Źle weszli w sezon, ale nie dziwi, gdyż paru wyróżniających się zawodników przeszło do I zespołu(Łukasik,Furman), paru odeszło(Szumski), do tego zgrupowania reprezentacji(Jagiełło,Żurek) i turniej w Niemczech przed sezonem. Teraz wszyscy najlepsi są do dyspozycji Darka Banasika. GKS z 3 punktami po wygranej z Wisłą i porażkach z Jagiellonią i Piastem. Nie ma jeszcze składów powołanych na mecz , ale myślę że Łukasik wczoraj nie zagrał więc jest szansa że wzmocni dziś ekipę wojskowych. Później edytuje posta i wstawię skład. Zagra dziś najlepsza ekipa Legii więc spodziewam się tutaj, dosłownie, pogromu. Jeśli wzmocnią się jeszcze kimś z I ekipy to będzie dobrze. Salinas chyba też będzie się ogrywał, a ma chłopak potencjał na fajne akcje. Stawiam już na mistrzów poprzedniego sezonu, bo kurs leci na łeb na szyję, wiem jakim dysponuja potencjałem. Pogorzelec czy Jałocha w bramce to daje takim obrońcom jak Cichocki, Michalak czy Bochenek wiele spokoju. Do tego Jagiełło, Żurek, świetny Mikita. To są wszyscy chłopcy gotowi na ekstraklasę . Oj podoba mi się ten typ .:grin:
edit:
Dzisiaj na pewno nie zagrają kontuzjowani Misiak i Karol Grudniewski. Kamil Dankowski, Michał Bojek oraz Mateusz Janusiewicz wystąpili w niedzielnym meczu juniorów, dlatego nie będę brał ich pod uwagę przy ustalaniu składu. Zastanawiamy się nad Kamilem Kurowskim, który nie grał od meczu z KS-em Polkowice, kiedy złamał sobie nos. -D.Banasik
Nie są to pierwszoplanowe postacie.
Przewidywany skład Legii: Jałocha – Bochenek, Długołęcki, Cichocki, Widejko – Budek – Salinas, Kopczyński, Gąsior, Żurek - Mikita
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Kurowski wczoraj też grał w meczu juniorów i nie wystąpi, podobnie jak kapitan drużyny Michalak (środkowy obrońca), który ma kontuzje kolana oraz Pogorzelec, który miał kontuzje kostki. Salinas ma zagrać w większym wymiarze czasowym co winno być sporym wzmocnieniem, lecz ten zawodnik nie brał udziału w żadnym treningu ME, więc zgranie może być problemem. Z jedynki mają też zejść Kopczyński, Jałocha i Bochenek. Ja odpuszczam ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Mecz: Korona Kielce U21 - Widzew Łódź U21
Typ: Korona Kielce U21
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Stawka: 5/10

Analiza:

Szkoda, że -0,25 nie złapałem, ale i tak widzę sens gry na Koronę w tym meczu.
Korona u siebie jest bardzo mocna, wygrała 7-0 ze Śląskiem oraz 2-0 z Legią.
Ostatnio po wyrównanym mecuz przegrała 1-3 z Lechią w Gdańsku.
Widzew do tej pory wszystkie spotkania zremisował, na kolejny remis nie liczę,
Korona u siebie ostatnio wygrała, wygrała też w Łodzi, dlatego gram na gospodarzy.
W ekipie Korony zagra El Maestro, sprowadzony z Ujpestu do pierwszej drużyny.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Lechia Gdańsk ME - Polonia Warszawa ME 1 @ 2,75 bet365 ✅ 4:2 :cool:

Kurs absolutnie z kosmosu. W żaden sposób nie jestem w stanie zrozumieć uznawania za faworyta drużynę Polonii, bo przecież są niżej w tabeli, mają mniej punktów, a do tego pierwszy mecz z Lechią (kolejka grana awansem) przegrali u siebie 0:5! Oczywiście w ME dzieją się różne cuda i wyniki nie są miarodajne. Dlatego też dodaję kolejny argument. Pierwsza drużyna wyjechała na zgrupowanie do Pęcławia. ME zatem nie wzmocni nikt z 1 drużyny, nawet młodzi z jedynki tacy jak Gliński, Michalski, czy Olczak. Zostają same młode nieograne chłopaki, o czym już pisałem w poprzedniej analizie meczu Polonii ME. No i do tego Baruchyan karnie przesunięty do ME. Oto cytat z wywiadu ze szkoleniowcem Polonii ME Andrzejem Sikorskim:
&quot;Przed nimi i przede mną trudne zadanie. Rzeczywiście, jedziemy na mecz nawet bez piłkarzy z roczników 1991 i 1992 z pierwszego zespołu, praktycznie samą młodzieżą. Chciałbym, żeby wyszli z tego chrztu bojowego z twarzą. Nie mówię o konkretnym wyniku, tylko o postawie, zaangażowaniu i mądrym sposobie na grę. Może to dobrze, że czasami się zdarzają mecze, w których oni sami muszą decydować o losach spotkania.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Polonia ME - Legia ME 2 @ 1,80 bet365 ✅ 0:2
Jutro koło południa na głównej płycie przy Konwiktorskiej spotkają się drużyny Młodej Ekstraklasy Polonii i Legii. O KSP sporo już pisałem w tym temacie. Jako, że dziś jedynki też grają derby to po obu stronach powinny być wzmocnienia z pierwszej kadry. Zapewne w Polonii zagrają Gliński, Olczak, Michalski, może Goliatkin i Cani. Ale reszta chłopaków to niższy poziom, zawodnicy z łapanki i rozwiązanego KS Piaseczno. Są pojedyncze wyjątki jak np. utalentowany napastnik Bartłomiej Stryjek, jednak zdecydowanej większości kadry ME nie wróżę przyszłości w seniorskiej piłce na sensownym poziomie. Dodatkowo jeszcze słaby trener Sikorski i miejsce w dole tabeli gwarantowane.
O poziomie Młodej Legii chyba każdy wie. Nie najlepiej zaczęli sezon, ale się ogarnęli i zdobyli 9 punktów w ostatnich trzech meczach. Tutaj powinna być kolejna &quot;3&quot;, choć poczekałbym do podania składów na ten mecz. Live na pewno będzie na stronach Legii i Polonii. Jeżeli w Polonii nie będzie zdecydowanych wzmocnień z jedynki to śmiało można grać Legię.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Pogoń-Korona
under 2,5 2,40 unibet
under 1,5 5,25 unibet
W Pogoni chłopaki sa zajechani jak czolg po wojnie, do tego nie wiedza gdzie tak naprawde maja grac czy w rezerwach czy w ME, mimo ze to mlodzi chlopcy i wyniki ME nie sa tak wazne Smolny wywiera ogromna presje na rezultaty i widac ze zle wplywa to na tak mlody zespol ktory udanie zebral do kupy Golubowski.Jednak Smolny i cala zgraja zbyt &quot;ambitnych&quot; dzialaczy mu ten zespol rozbili.. Przez to tragiczny bilans ostatnich meczy 0-0-5 i 1-11 !! (przypomniec trzeba ze sezon rozpoczeli z bodajze 6-1-0...). Korona na wyjazdach gra tragicznie bilans bramkowy 4-12. Dzisiaj rezerwy graly w Koszalinie wiec z tych graczy raczej Goly nie skorzysta, pozostaje mu chyba jeden z najwiekszych talentow w rejonie Szymon Kapelusz i to w nim nadzieja ze cos sie odmieni. Mimo to nie spodziewalbym sie wielu bramek a 0-0 mnie nie zdziwi patrzac na beznadziejna skutecznosc Mlodej Pogoni w ostatnich meczach i Korony na wyjezdzie.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Polonia Warszawa (ME) - Podbeskidzie (ME) 1 @ 2,55 Expekt ✅ 2:0
1 DNB @ 1,83 bet365

Spotkanie ostatniej z przedostatnią drużyną tabeli. Młode Podbeskidzie od 6 meczów nie wygrało. Polonia jeszcze dłużej, bo od 2 kolejki. Ale w warszawskiej drużynie nastąpiła zmiana trenera. Nieprzychylnie postrzeganego przez kibiców Andrzeja Sikorskiego zastąpił młody Michał Maliszewski, chłopak koło 30, przez całe życie związany z Polonią. Dotychczasowe fatalne wyniki Młodej KSP były zasługą nie tylko dość przeciętnego składu, ale przede wszystkim beznadziejnego trenera, który nie ma żadnych sukcesów w swoim dorobku. Sikorski kiedyś prowadził rezerwy Polonii i też wyglądało to tragicznie.
Maliszewski odważniej będzie wprowadzał wyróżniających się juniorów z MKS-u, a młodzież na tym etapie Polonia ma bardzo dobrą, zawsze znajdzie się jakiś chłopak grający w kadrze. Dodatkowo dziś ME wspomogą gracze z &quot;jedynki&quot;, zapewne Olczak, Gliński, Michalski, Goliatkin, może Szymanek, zobaczymy jak będzie z Canim.
Polonia ma stosunkowo słabego przeciwnika, otwiera nowy rozdział w tym sezonie z trenerem, z którym wiąże się spore nadzieje i chyba nie ma lepszej okazji na komplet oczek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Typ:
Korona
Kurs: 1,8 (1,85 w Expekcie teraz)
Buk: bet365
Stawka: 4/10
Korona u siebie z bilansem 6-2-0, końcówkę rundy miała świetną, Lechia podobnie.
Goście na wyjazdach z bilansem 4-1-3, nie wiem kto z 1 drużyny pomoże Koronie, ale wygrają ten mecz hehe
 
H 187

h778

Użytkownik
Młoda Polonia - Młoda Pogoń -0.5 @ 2.025 [bet365] ⛔ 3:3 (w 87&#39; było 1:3 ????)
Polonia jest najsłabszą drużyną Młodej Ekstraklasy, ostatnio przegrała z Widzewem 2:5, wcześniej 0:3 z Zagłębiem. Mecz odbędzie się dzisiaj o 16, a więc w porze, gdy &quot;pierwsza drużyna&quot; grać będzie w Szczecinie. Napisałem w cudzysłowie, bo w skład ekstraklasowej ekipy wejdą m.in. M. Olczak, Krajewski, Rusak i Joczys, a więc podstawowy bramkarz i trójka obrońców z MESY. W związku z tym, cały blok obronny młodej drużyny będzie rozmontowany. Mateusz Sokołowski z biura prasowego Polonii na TT: &quot;Sezon kończy dziś również drużyna MESY. Tam kadra meczowa liczy 13 osób, w tym 1 niezdolny do gry. I jest to bramkarz. I będzie bronił&quot;. Po drugiej stronie Pogoń, która jest w niezłej formie: ostatnio 2:0 z Górnikiem i 5:0 z Ruchem. Kurs fajny, można spróbować.

Niestety, gdy pisałem tę analizę na inne forum kurs faktycznie był fajny, teraz już nie jest:
http://www.oddsportal.com/soccer/poland/mloda-ekstraklasa-u21-2012-2013/polonia-w-pogon-szczecin-W88JxB0B/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom