>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Młoda Ekstraklasa [Sezon 2011/2012]

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Start Ekstraklasy już niebawem a z nią... start jej &quot;młodszego&quot; odpowiednika.
W nowym sezonie zobaczymy ŁKS i Podbeskidzie Bielsko-Biała.
Z ligą pożegnała się Polonia Bytom i Arka Gdynia więc tych zespołów nie zobaczymy w kolejnych juniorskich rozgrywkach.



Tabela na zakończenie sezonu 2010/2011 wyglądała następująco:

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin powtórzyli sukces sprzed roku i ponownie okazali się najlepsi. Drugie miejsce zajęła warszawska Legia, przegrywając mistrzostwo &quot;w bezpośrednich starciach&quot; z nowym - starym mistrzem. Trzecie miejsce zajął Ruch Chorzów



Czy ktoś przerwie hegemonię Zagłębia? Czy zobaczymy w tych rozgrywkach przyszłą gwiazdę polskiej piłki? Może całe rozgrywki nie mają sensu?
Zapraszam do dyskusji​
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Legia ME-Polonia ME 1 @ 1,35 bwin ✅ 2:1
Kurs może nie zachęca, ale typ dla mnie bardzo pewny. Derby ME zdecydowanie powinny zostać wygrane przez Legię. Klub od kilku lat inwestuje w młodzież, czego efekty widać w wynikach chłopaków ME. W tym sezonie 14 punktów (4-2-1), w poprzednim wicemistrz. Zespół jest zgrany, ma kilka ciekawych nazwisk, zapewne wzmocniony zostanie piłkarzami, którzy nie załapią się do kadry na mecz ekstraklasy.
W Polonii ME natomiast przed tym sezonem prawdziwa rewolucja. Nowy trener (Stokowiec za Palę), z ubiegłych rozgrywek w kadrze zostali tylko: Budzyński, Rusak, Pazio, Michalski, Olczak, Gliński i Barszcz. W związku z tym do drużyny dołączyło wielu nowych graczy, głównie juniorów Polonii, którzy jeszcze nie są gotowi do gry nawet na takim poziomie. Widać to było w sparingach przedsezonowych, gdzie Polonia ME złożona z tych właśnie testowanych juniorów przegrywała z bardzo słabymi rywalami. Pięć zdobytych punktów to głównie zasługa piłkarzy pierwszego zespołu, którzy nie mieścili się w kadrze na mecze ekstraklasy (Cotra, Todorovski, Tosik, Gliwa, Teodorczyk, Przybecki, Ciach). Mecz pierwszego zespołu odbywa się tego samego dnia (niedziela), więc ci którzy siedzieli na ławce i nie weszli w spotkaniu pierwszej Polonii nie wspomogą ME. Kilka kontuzji w Polonii (Bruno, Baszczyński, niepewny Wszołek) sprawiają, że szanse na grę któregoś z piłkarzy pierwszej drużyny znacznie maleją. Prawdopodobnie będzie to tylko Ciach. A to zdecydowanie zwiększa szanse Legii...
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Staje murem za tym typem, a dodatkowo dodam, że o słabości kadrowej Polonii/Groclinu niech świadczy fakt, że zawodnik który nie zmieścił się w kadrze juniorów młodszych Legii na MP w lipcu, gra w młodej Polonii czesto w pierwszym składzie ;)
Pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sutek 79

sutek

Forum VIP
Widzew (ME) - Legia (ME) 2 2,05

Gram na Legie, z kadry pierwszego WIdzewa raczej nikt nie zejdzie, bo PP z Legią w środę, z Legii i tak by nie zszedł bo jest układ że jak ME Legii gra dobrze to nie ma wzmocnień z pierwsze drużyny. Legia od dłuższego czasu jest jedną z najlepszych drużyn ME. WIdzew ostatnio gra troszkę słabiej, zaledwie remis z ŁKS-em. Legia ME moim zdaniem jest lepszym zespołem, w Widzewie nie zagrają Patryk i Mariusz Stępińscy którzy są na kadrze Polski. Stawiam w tym meczu na młodzieżową drużynę z Warszawy...
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ruch w temacie jak widać konkretny. Ja zatem trochę ożywię, aczkolwiek na cuda nie ma co liczyć. Po wczorajszym hicie w Krakowie, mamy młody hit. Legia ME zagra z Wisłą ME. Na pierwszy rzut oka wydaje się klarowna sytuacja, wygrana Legii i już. Na drugi w sumie też, acz padają pewne wątpliwości. Młoda Legia najprawdopodobniej bez Olka Jagiełło i Maćka Górskiego, którzy a) wrócili wczoraj z kadry, b)leczą drobny uraz. W pociągu specjalnym wracającym z Krakowa dało się słyszeć, że w ataku młodej Legii może dziś zagrać... Ismael Blanco. Tej jednak informacji nie jestem w stanie zweryfikować. Patrząc na fakt, iż młodzi gracze Wisły trenują ze sobą teraz rzadziej w tym starym składzie, który i tak jest słaby, jestem przekonany niemal o wygranej Legii. Chodzi po prostu o to, że młodzi wiślacy, którym talentu z pewnością nie brakuje :] zostali włączeni do kadry I drużyny i dane jest im trenować pod okiem Pepa Probierza/Michała Guardioli.
Młodzi legioniści wsparci posiłkami z I drużyny, bo zapewne zagrają Dominik Furman, Bartek Żurek, wspierani pewnie będą też przez sporą grupę kibiców. Pierwotnie mecz miał być rozegrany na Łazienkowskiej 3, i tak w sumie będzie, niestety jednak nie na głównej arenie tegoż stadionu, lecz tuż za nią - na bocznym boisku.
Legia Warszawa ME - Wisła Kraków ME 1 @ 1.4 Tobet ✅ 5:1
Jak zaczynałem pisać, było 1.58 ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Legia - Widzew ME
Czyli po raz kolejny na swoich z pełnym przekonaniem. Młodzi legioniści, wzmocnieni zapewne Michałem Hubnikiem, być może Tomkiem Kiełbowiczem i Ismaelem Blanco staną do boju z Widzewem. Widzewem, którego leją w ME ostatnio wszyscy, średniakiem w ligowej tabeli.
Legia walczy o Mistrzostwo, trzeci z rzędu frajersko przegrany tytuł mam nadzieję nie wchodzi w grę, chłopcy Banasika muszą takie mecze wygrywać, grać ładny, efektowny futbol, wszak grają dziś najprawdopodobniej na głównej płycie przy Ł3.
Ostatnio RTS tracił mnóstwo bramek, Legia sporo strzelała, grała dobry futbol, a prym wiodą zdecydowanie Efir i Górski, dobrze ich wspomagają inni jak Pogonowski czy też Szumski w bramce, który jest już de facto drugim bramkarzem Wojskowych.
Widzę spokojny win Młodej Legii, sądzę, że wynik w okolicach 3-4:0 jest możliwy, na przedpołudnie, przed wieczornymi masófkami, jak ta lala.
Legia ME @1.45 Betsson ✅ 1:0
Legia ME -1 @ 1.9 Betsafe ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Korona Kielce (ME) - Legia Warszawa (ME) 2 2,15✅

Spotkanie zostanie rozegrane w poniedziałek w Kielcach. W nim spotka się piąta drużyna ME z obecnym liderem. Jeśli Legioniści wygrają to spotkanie, to umocnią się na prowadzeniu i będą mieli 5 punktów przewagi nad Zagłębiem. Ich wiosenny bilans wynosi 6-3-0. Te trzy remisy przytrafiły się im na początku rundy w marcu. Każdy kibic piłkarski wie, jakie efekty przynosi Akademia Legii. Oczywiście trzeba pamiętać, że to są rozgrywki &quot;młodzieżowe&quot; i nie zawsze udaje sie zawodnikom utrzymać formę, co widać po piłkarzach z Kielc. Potrafią walczyć jak równy z równym z takimi drużynami jak Zagłębie, Lech, ale również potrafią wymęczyć zwycięstwo ze słabym ŁKS-em. Wiosna jest gorsza w wykonaniu Kielczan niż jesień. Na wiosnę ich bilans spotkań wynosi 4-1-4.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dziwne, że w tym sezonie nie było żadnych typów z ME ????

Wrzucam w ten temat, nie ma sensu zakładać nowego, bo niebawem koniec ;)

Widzew Łódź - Polonia Warszawa 16.05.2012, 17:00


Typ
: Polonia Warszawa
Kurs: 2,6
Bukmacher: Tobet
Stawka: 5/10


Analiza:

Zapowiedzi mecz można przeczytać wchodząc w linki
http://ksppolonia.pl/news,7401-podtrzymac-korzystna-passe.html
http://www.widzewiak.pl/newsroom/19862,MESA-Widzew---Polonia-Warszawa-(zapowiedz).
Polonia ostatnio w świetnej formie, wygrała z drugim w tabeli Zagłębiem Lubin,
dziś może 2-3 graczy z 1 zespołu pomoże w tym meczu graczom &quot;Czarnych koszul&quot;,
Polonia nie wygrała do tej pory z Widzewem w ME, dla mnie faworyt jest jeden - Polonia.

⛔ 2-2 Widzew wyrównał w końcówce meczu
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ruch (+0,5) - Śląsk 1,75 4/10 sbo
Lechia DNB - Cracovia 1,86 4/10 sbo
GKS Bełchatów DNB - Lech 1,82 4/10 Paf
Ruch u siebie jest mocny, Śląsk zawsze miał tu problemy, dla mnie Ruch nie przegra.
Lechia ostatnio mimo znacznych osłabień 1-3 z Legią poza domem, z Cracovia ostatnio nie przegrywali u siebie.
Lech ostatnio zniżka formy, GKS u siebie ostatnio 3 wygrane z tym z Zagłębiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom