>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mądre inwestowanie

Królzakładów 11,9K

Królzakładów

Użytkownik
Cześć! Jak sama nazwa tematu wskazuje, zakładam go, aby pokazać jak ja inwestuję w zakłady, które subiektywnie oceniam jako obiecujące i ze sporymi szansami na zysk. Bez grania na pałę, na odbicie po przegranej itd. Porażka jest wpisana w to wszystko, dlatego trzymam się swoich żelaznych zasad, które przynoszą mi regularnie zysk. Liczę, że temat pozwoli mi na bieżąco monitorować to jak gram, gdzie popełniam błędy i wyciągać wnioski.

Lecimy.

Kupon #1
Lens - Monaco powyżej 3,5 żółtych kartek @1.59
Real - Celta obie strzelą @ 1.82
Ako: 2.89 efortuna
Stawka: 5j

W taki dubel posyłam moje środki na dziś wieczór. Mecz we Francji poprowadzi sędzia ze średnią kartek trochę ponad 4 w tym sezonie. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padły 4 żółte kartki i czerwona. Ale to, co najbardziej mnie przekonuje do takiego zakładu, to stawka tego meczu. Lens - 3 miejsce, rewelacja rozgrywek, u siebie prawdziwa twierdza. I Monaco 4 miejsce, 2 pkt. straty do Lens. Jesteśmy już na finiszu ligi, powinno być ostro. Spodziewam się, że pęknie wyższa linia tutaj.
Na Bernabeu, Real zagra po dwumeczu z Chelsea. Czekałem na składy i jest znacząca rotacja, bo są zmiany w defensywie i środek pola bez Modricia i Kroosa. Myślę, że to zaburzy taką stabilność Realu w defensywie, która i tak nie jest jakimś monolitem. Na Bernabeu w LaLiga tracą gole regularnie. Rywalem Celta, która od początku roku gra dobrą piłkę, sporo punktów zdobytych. Z kreowaniem sytuacji przy rotacjach w składzie Realu nie powinni mieć problemów. Końcowego wyniku nie typuję, ale bramki wyglądają okej.
 
Ostatnia edycja:
Królzakładów 11,9K

Królzakładów

Użytkownik
Kupon #2
Monza 1X @ 1.75
Górnik - Śląsk powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1.81
Ako: 3.17 efortuna
Stawka: 5j

Krótko bo zaraz start. Viola wg. mnie po dobrym okresie gry już leci na oparach w tej chwili. Dużo spotkań w ostatnim czasie, dopiero LKE, za chwilę Puchar Włoch. Liga to dla nich gra o nic, a Monza trudny rywal u siebie. W Zabrzu derby, mecz mega ważny dla utrzymania obu zespołów. Sędziuje Marciniak, więc kartki się posypią. Nie będzie pobłażania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +646
Królzakładów 11,9K

Królzakładów

Użytkownik
Kupon #3
Radomiak - Lech powyżej 2,5 gola @ 1.94
Fenerbahce win @ 1.18
Ako: 2.29 efortuna
Stawka: 5j

Początkowo myślałem o zagraniu na czysto Lecha, ale ciągnie w tym spotkaniu w stronę bramek i wchodzę w to. Widzę skład bez Ishaka i ostatecznie odpuszczam granie na czysto Lecha. On bardzo dużo daje temu zespołowi, to nie tylko kwestia samych bramek. Sobiech choć ma swoje 5 minut, to nie załata tej luki 1 do 1. Lech ma za sobą kapitalny sezon w pucharach, bardzo dobrą dyspozycję od początku sezonu prezentuje Skóraś, ale ostatnio mega dużo w ataku daje dwójka Velde-Sousa. Teraz trzeba się skupić na lidze, bo Pogoń wygrała i jest przed nimi. Lech ma na niezłym poziomie rezerwowych, więc Van Den Brom rotuje składem, ale zmęczenie już też może być widoczne. Wczoraj ich rywal z 1/4 Fiorentina choć tez ma szeroką kadrę, to po 30-40 minutach meczu z Monzą kompletnie opadła z sił. Jak będzie z Lechem, nie wiem, więc nie pcham się w ich away win.
Radomiak to dla mnie taka zbieranina. Pewnie się utrzymają, bo na ich szczęście są zespoły jeszcze słabiej grające. Dzisiaj jednak nos mi podpowiada, że trochę mogą odżyć i ofensywa, która się zacięła ostatnio stworzy sobie okazji. Przyszedł trener, który prowadził m.in Steaue czy Espanyol. Ustawił ich dzisiaj ofensywnie na Lecha i myślę, że będzie duże parcie tutaj, żeby się pokazać na tle pucharowicza to raz, a dwa, że potrzebują punktów, bo niebezpiecznie spadli w dolne rejony tabeli.
W Radomiu od początku roku statsy 0/5 over, więc chyba pora, żeby sypnęło golami. Jesienią trochę mieli takich spotkań, gdzie się ładnie bramki sypały, ale zmiana trenera powinna podziałać. Lech na bokach obrony ma Douglasa i Czerwińskiego, więc w porównaniu z parą Pereira i Rebocho tu jest strata jakościowa i szansa dla rywali. Z kolei Radomiak dzisiaj bez swoje kapitana Rossiego, który też miewał wiele występów, że sam czyścił w obronie. I jest jeszcze jedna statystyka warta uwagi. Lech po każdym meczu pucharowym w lidze 8/11 over.
Fener na podbitkę, choć normalnie tego nie robię. Dzisiaj jednak powinni luźno 2-3 bramkami wygrać z osłabionym rywalem.
 
Ostatnia edycja:
Królzakładów 11,9K

Królzakładów

Użytkownik
Kupon #4
Girona - Real obie strzelą @ 1.58
Burnley X2 @ 1.31
Partizan +13,5 @ 1.31 (kosz)
Leeds - Leicester poniżej 4,5 gola @ 1.19
Ako: 3.23 efortuna
Stawka: 4j

Kupon #5
Girona - Real obie strzelą @ 1.58
Burnley win @ 2.16
Partizan +9,5 @ 1.56 (kosz)
Leeds - Leicester poniżej 3,5 gola @ 1.49
Ako: 7.88 efortuna
Stawka: 1,5j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1007
Królzakładów 11,9K

Królzakładów

Użytkownik
Burnley miałoby odpuścić East Lancashire derby? No way! :cool:

Kupon #6
Platense win @ 1.59
J. Murray liczba punktów powyżej 22,5 @ 1.82
Ako: 2.89 efortuna
Stawka: 3j

Dubel na nockę z kosza. Murray jest w formie w tej serii. Ostatnie 2 spotkania wyjazdowe z Minnesotą trochę słabiej punktowo. Wcześniej jednak u siebie 26 i 40 pkt. Dzisiaj raczej domkną serię 4 wygranymi i Murray powinien wykręcić znowu dobre liczby na własnym parkiecie. Niższa stawka na tego typu zakłady z mojej strony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2150
Królzakładów 11,9K

Królzakładów

Użytkownik
Kupon #8
Praga win @ 1.72 (siatkówka)
Real win @ 1.33 (kosz)
Ako: 2.29 efortuna
stawka: 5j

Pierwszy mecz od 17:00.
W drugim - Real ze świetnie grającym Partizanem dzisiaj na musiku w game2. Liczę, że gorzej już nie zagrają niż ostatnio i powinni się pozbierać, bo przy 0:2 grać wyjazdy w Belgradzie to nie będzie przyjemna sprawa.
 
Ostatnia edycja:
Królzakładów 11,9K

Królzakładów

Użytkownik
Cyrk jaki wczoraj Real odstawił, to chyba Euroliga takiego nie widziała jeszcze...

Kupon #9
Raków - Lechia powyżej 2,5 gola @ 1.65
Bochum - BVB powyżej 2,5 żółtych kartek @ 1.31
Ako: 2.16 efortuna
stawka: 5j

Kupon #10
Lechia DNB @ 9.00
stawka: 1j
efortuna

W meczu Rakowa z Lechią spodziewam się piłkarskiego hokeja. Lechia już nie ma nic do stracenia. Nie wiem czy są pogodzeni ze spadkiem, czy jeszcze dzisiaj zawalczą, ale to czego się spodziewam to, że zagrają bez kalkulacji i czeka nas otwarty mecz. Raków majstra ma praktycznie w kieszeni, ale dzisiejsza "11" jaką posyła Papszun nie budzi mojego zaufania kompletnie. Lechia jakkolwiek jest beznadziejna w tym sezonie, jeszcze z drużyny odsunęli Maloce i Kuciaka, choć możliwe, że będzie to na plus dla nich, to Raków dzisiaj też w mocno przemeblowanym składzie. Nie ma w pierwszym składzie Petraska i Kovacevicia, którzy byli ostatnio najpewniejszymi punktami defensywy. Od dłuższego czasu nie gra też Rundić, na ławce zaczyna Ivi i Lederman. Oba zespoły w defensywie mają braki, bez podstawowych golkiperów, bramki wydają się optymalnym betem. Warto spróbować wg. mnie za drobne dzisiaj coś w stronę Lechii zagrać, bo ten mecz to w sumie jedna wielka nie wiadoma i cuda się mogą dziać. Przy takich składach kurs przesadzony na Lechię jednak grubo, zobaczymy.
BVB bije się o mistrza, Bochum o utrzymanie, to są derby. Sędzia z dobrą średnią kartkową jak na Bundesligę, ale wybieram bezpiecznie niższą linię, bo często różne cuda się dzieją z tymi kartkami. Przy tej linii z tym sędzią 11/13 typów mamy trafionych w tym sezonie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +978
Królzakładów 11,9K

Królzakładów

Użytkownik
Kupon #11
J. Morant liczba punktów poniżej 28,5 @ 1.82
Florida Panthers +2,5 (handicap) @ 1.26
Ako: 2.29 efortuna
stawka: 3j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1872
Do góry Bottom