>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

mój system na hokej

G 0

grez88

Użytkownik
System polega na postawieniu wygranych obu drużyn. Kursy pozwalają nam na to aby ten system miał jakiś sens aby koszty postawione zwróciły nam się z małym procentem wygrana zależy od postawionej stawki . Gramy tylko dyscyplinę hokej na lodzie moim zadaniem jest znalezienie takiego spotkania w którym jest mała szansa dogrywki lub remisu , przykład kuponu
Tampa Bay Lightning - Boston Bruins
Kurs 3.10 Kurs 2.50
Tampa Bay Lightning wygra spotkanie
3.10 x 100 zł = 310 zł
Boston Bruins wygra spotkanie
2.50 x100 zł =250 zł
Zainwestowane 200 zł
Dajmy ze np. drużyna Boston Bruins wygra spotkanie i mamy + 50 zł na koncie
 
G 0

grez88

Użytkownik
1
Washington Capitals - New York Rangers
Typ: 1
100x 2.10=210zł

Washington Capitals - New York Rangers
typ 2
100x2.85=285zł
zainwestowane 200 zł .
zysk 10✅
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
AdrianZz pewnie gość myśli że jest fajny. Twój system i sposób gry jest na tyle żałosny że polegniesz na krótką metę i zostaniesz z kuśką w ręce. Nie ma w 100% skutecznej metody na wygrywanie!!
P.S.
Jeśli sądzisz że w meczu Bruins- Tampa lub innych meczach NHL nie jest możliwy remis jesteś jeszcze bardziej śmieszny w moich oczach ????

reasumując:
???? ???? ????
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Zamiast się śmiać byście uświadomili kolegę, że ten &quot;system&quot; jest bardzo ryzykowny ponieważ remisy w NHL to jest zazwyczaj kwestia loteryjna - może się zdarzyć w każdym meczu. Ryzykujesz 200 zł dla zysku 50 zł - w takim wypadku to lepiej postawić jakieś inne zdarzenie z innej dyscypliny po kursie 1,25.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Zamiast się śmiać byście uświadomili kolegę, że ten &quot;system&quot; jest bardzo ryzykowny ponieważ remisy w NHL to jest zazwyczaj kwestia loteryjna - może się zdarzyć w każdym meczu. Ryzykujesz 200 zł dla zysku 50 zł - w takim wypadku to lepiej postawić jakieś inne zdarzenie z innej dyscypliny po kursie 1,25.
Chyba nie zrozumiałeś o co mu chodzi. On albo myśli że NIE MOŻE byś remisu albo tylko udaje takiego głupiego... Stąd moje pytanie do niego, nie śmiałem się tylko jestem ciekawy z jakim typem mamy do czynienia i w którym kierunku go uświadamiać.
 
G 0

grez88

Użytkownik
Kamillo13 i AdrianZ nic wam do tego co robię ze swoją kasą gdyby mi to nie przyniosło korzyści nie grał bym w ten sposób jesli nie macie o tym zielonego pojęcia to zamknijcie ryje bo jebie strasznie ????
 
G 0

grez88

Użytkownik
Washington Capitals - Carolina Hurricanes
Typ: 1
2x200=390
Washington Capitals - Carolina Hurricanes
Typ: 2
3.05x200=610
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Kamillo13 i AdrianZ nic wam do tego co robię ze swoją kasą gdyby mi to nie przyniosło korzyści nie grał bym w ten sposób jesli nie macie o tym zielonego pojęcia to zamknijcie ryje bo jebie strasznie ????
Trochę ogłady. Nie wiesz co robisz więc Ci zwracamy uwagę. Zakładając temat chcesz się pochwalić swoją wiedzą chyba, a pisząc głupoty to chba nieosiągalne?
 
G 0

grez88

Użytkownik
ale powiedz człowieku co cie to obchodzi ??założyłem temat do swoich notatek nie po to abyś sie wymądrzał wiec wypierdalaj !!!
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Trochę ogłady. Nie wiesz co robisz więc Ci zwracamy uwagę. Zakładając temat chcesz się pochwalić swoją wiedzą chyba, a pisząc głupoty to chba nieosiągalne?
Zostaw, szkoda czasu. On myśli, że to kursy dla zdarzeń dwudrogowych.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
ale powiedz człowieku co cie to obchodzi ??
To że to jest FORUM a nie Twój notes i może się znaleźć ktoś kto weźmie Twoje głupoty poważnie i straci na tym kasę. Więc pomyśl zanim coś napiszesz. Żegnam
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Po prostu twierdzi, że remisy zdarzają się tak rzadko, że grając tym systemem można wyjść na ✅
Dopiero teraz w Twoim cytacie zauważyłem że wyedytował pierwszy post, chyba jednak zrozumiał o co nam chodziło tylko przyznac się ciężko. Proszę w takim razie o usunięcie tej całej rozmowy. Zresztą żałuję że ją zacząłem, z takim chamstwem ciężko się spotkać na tym forum częściej, ale widzę że rodzynki się zdarzają.
Wszystkie moje posty z tego tematu do usunięcią. Dziękuję
 
Do góry Bottom