>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Mój sposób na progresje. Co o nim sadzicie?

W 0

w-x-w

Użytkownik
Jest to mój pierwszy post na tym forum wiec chciałbym sie przywitać i życzyć wszystkim wysokich wygranych ????
Sportem sie wprawdzie interesuje odkąd zainteresowałem sie zakładami bukmacherskimi czyli od tygodnia. Wiedzy na temat sportu zbyt wielkiej nie mam. Mimo to postanowiłem sprobować u internetowego bukmachera Expekt.com. Wpłaciłem te minimalne 40 PLN i w oczekiwaniu aż pieniądze
znajdą się na koncie postanowiłem sie trochę dokształcić i poczytałem sporo na temat systemów. Oczywiście robiłem wszelkie symulacje w Excelu często specjalnie zaniżając % wygranych zakładów i żaden mi nie odpowiadał. Dopiero progresja mnie poważnie zainteresowała (myślę ze to jedyny sensowny sposób na ogranie buka no chyba ze ktoś ma zdolności parapsychiczne i wie jaki będzie wynik :-D) ale po pierwsze z uwagi na mój niski kapitał początkowy a po drugie jakoś mi sie nie widzi czekać np 3 miesiące na wygraną nawet nie brałem sie za progresje na remisy. Po paru godzinach spędzonych na czytaniu o rożnych systemach i kilkunastu symulacjach wpadłem na pewien pomysł nazwałem go &quot;Mulit Progresją&quot; (jeżeli już ktoś na takie coś wpadł itp. to proszę o wyrozumiałość i nie traktowanie tego jako plagiat bo przecież oczywiste jest ze nie przeczytam całego forum ???? )
Oto on:
Układamy sobie 2-4 kuponiki na które składają sie po 2-3 spotkania (najlepiej jak by sie nie powtarzały) Moja idea jest taka aby te kuponiki były dość prawdopodobne do trafienia i ich kurs był około 2,2 - 3,0 (przynajmniej 2,0 przy podwojeniu stawki aby nie stracić mimo wygranej kuponu) oczywiście stawki i kursy można dowolnie modyfikować np dla kursu 4,4 już nie potrzeba podnosić stawki lub np dla kursu 3,5 wystarczy poprzednia stawkę pomnożyć przez 1,5. To chyba jasne? Jak nie to odsyłam do poradników o progresji.
Teraz fikcyjny przykład na trzy dni (litera przedstawia poziom progresji, a liczba żebyśmy sie nie pogubili co i do czego, taki identyfikator kuponu):
Dzień 1:
Kupon A1 stawka 2 kurs 2,2 W +2,40 ✅
Kupon A2 stawka 2 kurs 2,2 W +2,40 ✅
Kupon A3 stawka 2 kurs 2,2 P -2,00 ⛔
Bilans kolejki +2,40 ✅
Stan konta +2,40 ✅
Dzień 2:
Kupon B3 stawka 4 kurs 2,2 P -4,00 ⛔
Kupon A4 stawka 2 kurs 2,2 P -2,00 ⛔
Kupon A5 stawka 2 kurs 2,2 W +2,40 ✅
Bilans kolejki -3,60 ⛔
Stan konta -1,20 ⛔
Dzień 3:
Kupon C3 stawka 8 kurs 2,2 W +17,60 ✅
Kupon B4 stawka 4 kurs 2,2 P -4,00 ⛔
Kupon A6 stawka 2 kurs 2,2 P -2,00 ⛔
Bilans kolejki +11,60 ✅
Stan konta +10,40 ✅
Itd...
Zastosowałem w przykładzie specjalnie niskie stawki, a żeby osiągnąć kurs około 2,2 zazwyczaj wystarcza dwa w miarę pewne zdążenia wiec nie jest tak źle ???? . Myślę że Przy odrobinie szczęścia i uważnym analizowaniu swoich przyszłych kuponów mamy bardzo duże szanse zostać postrachem bukmachera. Grając tak są niewielkie szanse dojścia do 6-7 poziomu progresji wiec ryzyko zbankrutowania jest znacznie mniejsze niż w progresji na remisy. System ten wg. mnie daje wielkie możliwości planowania swoich kuponów i grę niemal codziennie jeśli są ciekawe typy ???? .
Wypowiedzcie sie na temat mojego systemy może razem go udoskonalimy? Może ktoś właśnie tak gra? Jakie efekty?
PS. Gram tak od tygodnia i póki co jestem na ⛔ ale to dlatego ze jestem po prostu mało doświadczony i moje typy zbyt często okazują sie niecelne :-?
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Ja gram bardzo podobnie też koło 2 albo 3 kuponów na raz ale nie zawsze codziennie. Jednak ja inaczej stawkuje ale to już nie jest sposób wymyślony przezemnie. Polega to na tym że stawkę podstawową ustalam sobie np 5 zł i za nie gram 1 kupon jak wejdzie to dalej gram następny za 5. Jak nie to następny za 10 a potem za 15 potem za 20 itd. Jak trafie np. za 20 zł to gram za 15 potem jak wpadnie to za 10, aż znowu dojde do stawki podstawowej. Na razie jest✅
 
W 0

w-x-w

Użytkownik
Całkiem rozsądna ta trochę inna progresja którą stosujesz muszę sie nad nią zastanowić, jak znajdę czas to zasymiluje sobie sobie ją ???? Mam takie pytanko jakie średnio kursy mają twoje kupony?
 
szkodnick 0

szkodnick

Użytkownik
Ja gram jeszcze troche inną progresją ????
Stawiam najbliższe spotkania &quot;last minute&quot;. Obojętnie jakie ligi. Wybieram zawsze jeden mecz.
Warunek:
- typuje faworyta (biorąc pod uwagę kurs)
- kurs musi być ponad 2 (zazwyczaj ok. 2,1-2,4)
No i oczywiście, gdy mecz &quot;nie wejdzie&quot;, stawiamy obojętnie jakie najbliższe spotkanie, na podobnych warunkach ze stawką około x2. (stawke dobieram różnie, nie jest to sztywno x2)
Przykładowy mecz, który zaczyna się o godzinie 11:
Universitatea Cluj - Pandurii TG Jiu | Typ: 1 | Kurs: 2,15
( System jest w fazie testów. Zacząłem dopiero wczoraj i jestem na ✅ )
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
W x W gram jakis czas idetyczeni i to sie sprawdza a system Szkodnick jest to najlepszy sytem na przegranie kasy chyba ze masz kase na 20 progow progresji
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
@W x w
Twój sposób mi specjalnie jakoś nie przypadł do gustu... Piszesz, że nie masz zbyt wielkiego pojęcia o sporcie, a wybrałeś progresję, w której znajomość danej dyscypliny jest niezwykle ważna. Już nawet w progresji remisowej (którą ja stosuję, gdy mam gorszy okres) sukces zależy w mniejszym stopniu od wiedzy sportowej.
Ja poradziłbym ci coś takiego - żadnych systemów, kręcenia, specjalnego doboru stawek, itp... Po prostu zwykła progresja. Oto ona:

Ilustracja przedstawia ofertę naziemnego Toto-mixa na &quot;Zakłady losowe&quot;. Przy braku wielkiego pojęcia o sytuacji w tej czy innej lidze takie gry losowe wydają się być najlepszym rozwiązaniem...
Spójrz np. na kursy dot. Twojego Szczęśliwego Numerka. Progresja TSN (MSN, SSN) polega na wybraniu sobie &quot;Swojego Szczęśliwego Numerka&quot; i konsekwentnego stawiania na przedział, w którym znajduje się owa liczba.
Np.
Wybieram &quot;15&quot; (celowo wybrałem przedział z najmniejszym kursem)
I 4,5*2*0,9-2 = 8,1-2 = 6,1
II 4,5*4*0,9-6 = 16,2-6 = 10,2
III 4,5*8*0,9-14 = 32,4-14 = 18,4
IV 4,5*16*0,9-30 = 64,8-30 = 34,8
V 4,5*32*0,9-62 = 129,6-62 = 67,6
VI 4,5*64*0,9-126 = 259,2-126 = 133,2
VII 4,5*128*0,9-254 = 518,4-254 = 264,4
VIII 4,5*256*0,9-510 = 1036,8-510 = 526,8
IX 4,5*512*0,9-1022 = 2073,6-1022 = 1051,6
X 4,5*1024*0,9-2046 = 4147,2-2046 = 2101,2
Jak widać budżet trzeba mieć ok. 2 tys zł, ale wątpię, by progresja doszła aż do dziesiątego poziomu... To wg mnie najlepszy typ na &quot;prostą&quot; progresję, bo gdzie indziej dostaniesz kurs 4,5...
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Ja gram w naziemnych bo nie mam jeszcze konta ale na dniach zakładam, więc kursy mam minimum 2,2 ( podwaja mi wartość po odjęciu podatku) albo lekko ponad.
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
sawas

,,Jak widać budżet trzeba mieć ok. 2 tys zł, ale wątpię, by progresja doszła aż do dziesiątego poziomu... To wg mnie najlepszy typ na &quot;prostą&quot; progresję, bo gdzie indziej dostaniesz kurs 4,5&#39;&#39;


Ciekawe od kiedy grasz ta progresja bo nie wydaje mi sie żebyś od dawna nią grał,jak wogóle nią grasz.Jak mówisz żę watpisz w to że może dojść do 10 poziomu,jak dla mnie przy 6 przedziałach liczbowych,aby wypaść poza 10 poziom to żaden problem.Wystarczy pomyśleć ze w takiej np ruletce co sa 2 przedziały czyli czerwone i czarne,serie po 5,6 wylosowań na jeden kolor sa na pożadku dziennym,a zdażaja sie nawet po 14,15 razy
 
W 0

w-x-w

Użytkownik
sawas:
Faktycznie nie mam zbyt wielkiego pojęcia o sporcie ale i tak sadze ze analizując tabele itp. można z wiele lepszym skutkiem przewidzieć wynik meczu niż liczyć wyłącznie na los szczęścia w grach liczbowych powiem ze z dnia na dzień o sporcie wiem coraz więcej.

Szkodnick:
Oj wydaje mi sie ze takie stawianie najbliższych meczy &quot;na pałe&quot; raczej przyniesie ci straty... ja właśnie tak stawiałem kupony o łącznym kursie około 2,5 dwa dni było na ✅ (szczęście?), a później przez cztery dni bylem po około ⛔ 15 PLN dziennie ???? aż dojechałem niemalże do 0 a zaległe kupony do progresji rosły... było wtedy zaległych parę 8 PLN i chyba ze dwa 16PLN dopiero od trzech dni na poważnie wziąłem sie za analizowanie swoich przyszłych kuponów i powoli odbiłem sie od kompletnego dna :-D.
 
szkodnick 0

szkodnick

Użytkownik
Tak tylko pytałem o Wasze opinie na taką progresję ????
To chyba dam sobie z takim stylem spokój póki jestem na ✅
Lepiej chyba będzie jak się wezmę za analizowanie meczy NHL. Troszkę częściej tam są mecze. No i progresja na zwycięstwo jakiejś drużyny.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
sawas

,,Jak widać budżet trzeba mieć ok. 2 tys zł, ale wątpię, by progresja doszła aż do dziesiątego poziomu... To wg mnie najlepszy typ na &quot;prostą&quot; progresję, bo gdzie indziej dostaniesz kurs 4,5&#39;&#39;


Ciekawe od kiedy grasz ta progresja bo nie wydaje mi sie żebyś od dawna nią grał,jak wogóle nią grasz.Jak mówisz żę watpisz w to że może dojść do 10 poziomu,jak dla mnie przy 6 przedziałach liczbowych,aby wypaść poza 10 poziom to żaden problem.Wystarczy pomyśleć ze w takiej np ruletce co sa 2 przedziały czyli czerwone i czarne,serie po 5,6 wylosowań na jeden kolor sa na pożadku dziennym,a zdażaja sie nawet po 14,15 razy
Heh, no jasne, że jest 6 przedziałów to dużo, ale bez przesady... Grałem tą progresją 3 razy, kiedy nic ze sportu mi nie wchodziło i najdalej byłem na 6 levelu.
Poza tym progresja z tym &quot;Numerkiem&quot; to tylko przykład - równie dobrze możesz dobrać sobie zakłady z innych gier losowych, z tym zastrzeżeniem, że kurs leci w dół...
 
W 0

w-x-w

Użytkownik
Nareszcie! Po kilku dniach starania jestem na ✅ może niewiele bo około 1,5 PLN (pomijając LIVE ✅ i 2 zakłady taty ✅) ale zawsze to coś :-D a bylem już sporo na minusie (dwa razy bylem poniżej złotówki). Postanowiłem trochę odświeżyć temat i pokazać na moim przykładzie jak wygląda to w praktyce po niecałych 2 tygodniach ???? wszystko od początku było dokumentowane w Excelu wiec wystarczyło zrobić screen&#39;a. Jak widać pozostało mi już tylko doprowadzić po kolei do końca te 4 progresje :-D żeby być całkiem sporo na ✅✅✅
 
Do góry Bottom