>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mój ciąg Fibonacciego!

piterptf 424

piterptf

Użytkownik
Witam, Rozpoczynam ciąg asekuracyjny fibonacciego na dwa zdarzenia o łączym kursie 2.75-3.50, Początkowo 160zł, Rozłożony na 10-ć poziomów

Wygrana każde zwycięstwo i cofam sie do 1-szego poziomu

Planuję grać codziennie na amerykańskie rozgrywki, szczególnie under/over opierając sie na statystykach, analizie przez programy/ własnej/forumowej odraz przez &quot;pismaków na stronach internetowych&quot;:wink:

&quot;lepiej regularnie brać małą łyżeczką niż raz dużą chochlą&quot;



Przy kursie 3.0, Wygrana na czysto
1. stawka 1zł----- 2zł
2. stawka 1zł------ 1zł
3. stawka 2zł------ 2zł
4. stawka 3zł ------2zł
5. stawka 5zł------ 3zł
6. stawka 8zł ------ 4zł
7. stawka 13zł------ 6zł
8. stawka 21zł------ 9zł
9. stawka 34zł------ 14zł
10. stawka 54zł------ 22zł
 
B 0

bogdan123

Użytkownik
wyglada to niezle ale musze sie zapoznac z tym calym fabiocinnim ale masz juz z tego jakis zysk? ja w sumie i tak sie przekonalem sam na sobie, ze zadne tam fabiacini czy marysie nie sa lepsze od wlasnej porzadnej analizy
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
wyglada to niezle ale musze sie zapoznac z tym calym fabiocinnim ale masz juz z tego jakis zysk? ja w sumie i tak sie przekonalem sam na sobie, ze zadne tam fabiacini czy marysie nie sa lepsze od wlasnej porzadnej analizy
Ale wpierw pomyśl niż wpierw - ale byle co - napiszesz, bo czym innym jest zaprezentowany tu określony sposób doboru stawek, a czym innym dobór typów choćby &quot;własną porządną analizą&quot; - bo nawet najlepsze typy wcale nie muszą wejść i wtedy o końcowym wyniku decyduje to, jaką technika gry do ich stawkowania została zastosowana, a ta przez autora wątku zaprezentowana, pozwala być na plusie pod warunkiem trafienia kursu 3 w góra 10-ciu krokach.
I nie żaden fabiocinni czy fabiacini - a Fibonacci !!!
 
H 19

havierx

Użytkownik
Bardzo ciekawy sposob na gre, poza tym chyba znalazles idealny pomysl dla mnie. Ostatnio gralem dosc chaotycznie, potrafilem z 100zl zrobic 1000zl po czym przegrac wszystko stawiajac &#39;pewniaka&#39;. Koniec z bzdurami, przeanalizowalem swoje typy z ostatnich miesiecy, gram zawsze za stawke ponad 2.5 i nigdy nie mialem serii 10 przegranych. Wiec to wydaje sie rozsadne wyjscie na ✅
Z tym, ze Twoje 1zl przyjme jako 1j - a za 1j np. ~10zl, wyglada to ciekawie ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
havierx &gt;&gt;&gt; stawka to zupełnie co innego niż kurs, więc chyba raczej grasz na ako ponad 2,5...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 23

rutra

Użytkownik
8. stawka 21zł------ 9zł
9. stawka 34zł------ 14zł
10. stawka 54zł------ 22zł
21+34=?

Na 10. poziomie stawka powinna wynieść 55zł. W teorii bardzo fajnie to wygląda, wystarczy raz na 10 trafić kurs 3.00, ale oczywiście jest ryzyko czarnej serii. I tu może się powtórze po niektórych forumowiczach. A co jeśli 9x z rzędu nie trafisz? Czy będziesz miał na tyle odwagi by zaryzykować 54zł? Prawdopodobieństwo będzie takie samo 33,(3)%.
 
Do góry Bottom