>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

LVBet zakład Hallowenowy

prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Droga społeczności, mam pytanie bo pierwszy raz spotykam się z taką butą bukmachera. Czy jest sens poruszać tę sprawę?
LVBet miał w swojej ofercie hallowenowej zakład specjalny brzmiący następująco: "Minister edukacji Przemysław Czarnek w Halloween 2022 opublikuje na Twitterze zdjęcie." Możliwa była opcja po kursie 100,00, zagranie typu TAK. Zagrałem za małą stawkę, gdyż lubię czasami zagrać zakłady specjalne (zakład i tak był obarczony limitami). Czarnek oczywiście w Halloween dodał zdjęcie na Twittera, więc w teorii zakład powinien być rozliczony, jako wygrany. Ku mojemu zdziwieniu zakład został rozliczony, jako zwrot (dodatkowo jeszcze nie oddano mi 12% które ze stawki szły na podatek). Zwróciłem się do LVBet z zapytaniem o powody anulowania zakładu. Dostałem tylko lakoniczną odpowiedź, że zakład został anulowany, bo był obliczony zły kurs. Na moje następne próby kontaktu nawet nie dostałem zwrotki. Teraz tak, LVBet na swoim koncie społecznościowym hucznie reklamował te zakłady hallowenowe do obstawienia, oferta była widoczna przez tydzień, licząc do Hallowen, po moim zakładzie nie nastąpiły żadne korekty kursów. Sprawa pewnie jak kolejna z wielu z bukmacherami, ale liczyłem chociaż na przeprosiny, tym bardziej że konto tam mam od 5 lat, a nie odpowiedź w stylu "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi".
 
Otrzymane punkty reputacji: +619
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Update, dla zainteresowanych.

Złożyłem papierową reklamację, z podpisem, uzasadniłem ją, dodałem załączniki. Ku mojemu zdziwieniu reklamacja nie została w ogóle przyjęta przez bukmachera, gdyż cytując regulamin spółki "Reklamację możesz złożyć zgodnie z postanowieniami części VIII Regulaminu Zakładów Sportowych, poprzez wypełnienie Formularza Reklamacyjnego i przesłanie go do nas pocztą na adres Spółka LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o., ul. Melchiora Wańkowicza 3 40-384 Katowice, bądź na [email protected] wraz z własnoręcznym podpisem. Aby znaleźć formularz, należy udać się pod podany adres: https://lvbet.pl/pl/pomoc Następnie przechodząc do zakładki "Jak mogę złożyć reklamację?", która znajduje się po prawej stronie." Nie wypisałem reklamacji przez formularz i dlatego mi jej nie przyjęli(nie da się skomentować inaczej niż XD). Na moje wielokrotne wiadomości i wyjaśnienia otrzymuję nadal jedną i tą samą informację, REKLAMACJE ROZPATRUJEMY TYLKO NA NASZYM FORMULARZU. Ja się pytam, jakim cudem. Sprzedawca nie ma prawa nie przyjąć reklamacji, a przecież ustawodawca nie określa dokładnej formy złożenia reklamacji. Dlatego moja batalia z LVBet trwa nadal i chciałem dowiedzieć się, czy jest ktoś tu jeszcze na forum, kto pertraktuje na linii gracz forum-bukmacher?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dlatego moja batalia z LVBet trwa nadal i chciałem dowiedzieć się, czy jest ktoś tu jeszcze na forum, kto pertraktuje na linii gracz forum-bukmacher?
do administracji pisz :) pamiętam jak kiedyś dawno dawno temu za górami za lasami... jeden gość podrabiał kupony z lvbet, sprawa poszła przez forum do lvbet i musiał przepraszać. Piszę to ze względu na połączenie, którego szukasz forum - bukmacher. Do waldiego pisz albo wymień jego nick z @ bo np. w przypadku betfan kontaktuje się z bukmacherem i wyjaśnia problemy to może z lvbet też. powodzenia
 
Do góry Bottom