>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

LV TYPER ! Ponad 250 tys. złotych w puli nagród!

M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Łączy Nas Pasja do spółki z Lv.Bet przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym do wygrania jest łącznie ponad ćwierć miliona złotych!

W nowej zabawie LV TYPER można połączyć przyjemne z pożytecznym. Świetna zabawa, jaką gwarantuje typowanie 10 zakładów na jedno spotkanie i zbieranie punktów rankingowych wiąże się bowiem z realnymi, pieniężnymi nagrodami. Każdego dnia można wygrać do 10 tysięcy złotych, a także poprawiać swoją pozycję w rankingu, dzięki czemu możliwe jest zgarnięcie dodatkowych dziesięciu tysięcy złotych. Jak to zrobić?

Przede wszystkim, należy zarejestrować się na stronie lvtyper.pl

Co dalej? Należy wybrać mecz, który chcemy szczegółowo wytypować. Dziesięć typów na jedno spotkanie (obstawiać można maksymalnie dwa spotkania jednego dnia) jest odpowiednio punktowane. Im zdarzenie jest mniej prawdopodobne, tym większą ma przydzieloną liczbę punktów – podobnie jak z kursami w przypadku zakładów bukmacherskich. Po wyselekcjonowaniu typów wystarczy kliknąć „Dołącz do gry„. Gotowe!


Po wszystkim oczywiście można sprawdzać historię własnych typów oraz ranking. Każdego dnia można otrzymać nagrody za każdy typ. Jeśli w sumie zdobędziecie ponad 600 punktów w jednym typie, otrzymacie nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych. Bonus, w zależności od sumy zdobytych punktów, wynosić będzie 1000 PLN, 100 PLN, 50 PLN, 25 PLN oraz 10 PLN. Wygrywa każdy typ, który wszedł na ponad 400 punktów!



W „Nagrodzie za każdy typ” nagrody będą wysyłane automatycznie w formie kodu przesłanego na maila podanego przy rejestracji. Po aktywacji bonus będzie aktywny przez 30 dni. Szczegóły i regulamin konkursu: TUTAJ. Nagrody mają postać bonusu z mnożnikiem x10, dodawanego na lv.bet

Oprócz nagród każdego dnia, do 6 września trwa ponadto swego rodzaju liga typerów, w której nagrody zgarnie dodatkowo 10 najlepszych graczy. Za pierwsze miejsce przewidziana jest również gratyfikacja w wysokości 10 tysięcy złotych. Jest więc o co walczyć – w puli nagród znalazło się łącznie ponad 250 tysięcy złotych!
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
maer 199,2K

maer

Typer A-League
U mnie od nowej edycji nie działa, jak chcę obstawić to mnie wylogowuje.
A jak jest u innych?
 
M 0

Mike9966

Użytkownik
Dramat nie konkurs. Dużo błędów w rozliczeniach, zmiany punktowania zdarzeń. Kilka razy nie otrzymałem kodu za ponad 400 pkt. Właśnie znowu to zrobili. Wysłałem maila, że kod nie przyszedł. Brak odzewu od 3 dni. Zero reakcji. LVBet na swoim czacie, że to obsługuje podmiot niezależny czyli nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobisz. Zwykli oszuści i cwaniacy. LVBet jest głównym sponsorem Łaczy nas pasja. Burdel na kółkach. Myślę nad zgłoszeniem ich gdzieś do KAS czy MFu... Ma ktoś pomysł gdzie można zgłosić łamanie przez nich ich własnego regulaminu?

Edycja 22.02.2022 Po tygodniu w końcu wysłali kod. Trzeba było narobić dymu na ich social profilach i to dopiero chyba pomogło, bo nie czaję jak można 7 dni czekać na maila. W ogóle to amatorka, bo wystarczy ustawić auto respondera i niech chociaż poinformuje człowieka za ile może być odpowiedź. Uważajcie na LVBet i Łączy nas Pasja. Ja im już nie ufam nawet trochę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom