>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher LV BET - wpłaty/wypłaty

M 51

majkel0710

Użytkownik
Oczywiście cenie sobie takie wpisy zniechęcające. Nie mniej na jakiej podstawie twierdzisz, że nie ma szans? O ile przy niskich kwotach zabawa w Sądy jest mało opłacalnym tematem, o tyle przy kwotach rzędu 2000 i wzwyz szanse przy rozsądnym uzasadnieniu są wysokie i przy dobraniu odpowiedniej strategi procesowej. Warto w kwestii wspomnianego bonusu wspomniec, że jest wiele czynników, które decydują, czy ktoś kwalifikuje się do jednego gospodarstwa domowego, czy rodziny, gdzie interpretacja określenia rodziny prawnie także może być różna. W odniesieniu do LVBet warto także wspomniec, że swego czasu mieli program poleceń, gdzie każdego polecanego mogli odstrzelić przez zależność z innym kontem. Idąc dalej zapisy Regulaminu mówiące o tym, że w przypadku powiązania urządzenia z innym kontem, czy adresu IP, można skutecznie zaskarżyć w Sądzie pod abuzywnosc, gdyż klient nie ma realnej możliwość oceny czy telefon z którego korzysta był wcześniej użytkowany przez innego gracza, czy chociażby adres IP z sieci ktorej się loguje był także używany. Powoduje to dysproporcje w wyniku, której bukmacher stawia się w pozycji uprzywilejowanej, z której nic nie wynika dla uczestnika. Problem z rynkiem bukmacherskim wynika z tego, że na takich forach jak to podstawa jest stanowisko: "bukmacher ma rację, gracz nigdy, bo gracz to kombinator". O ile można się zgodzić, że jest grono duże osób, które zakładają konta na członków rodziny, a w rzeczywistości gra jedna i ta sama osoba, o tyle także w tej samej ilości bukmacher wymyśla sobie wielokrotnie powody utrudniające wypłaty, czy limitowanie graczy. Kalkulacja jest prosta, jeśli klient ma do zgarnięcia 2000 zł, to odrzucamy, jeśli pójdzie do sądu i wygra to wyplacimy, jak nie, to znaczy że jest "leszcz" i nie jest na tyle ogarnięty, żeby walczyć o swoje i można go puścić w trąbę.

Dla przykładu z jedną firm bukmacherskich wszedłem w spór reklamacyjny. Spółka ma tak wywalone na Ministerstwo Finansów, że to nie jest w stanie wyegzekowac od spółki odpowiedzi na zadane pytania. Sprawa obecnie znajduje się w Sądzie na ponad 5 000 zł.

Druga spółka bukmacherska właśnie otrzymała nakaz zapłaty na 2 200 zł. Tak jak w postępowaniu reklamacyjnym prosilem, aby decyzję wydał zarząd spółki, ponieważ pracownicy spółki jawnie kłamali w korespondencji mailowej na końcu już nawet na nią nie odpowiadając, tak teraz sprawa zarząd się zainteresował. Ale to juz opiszę na forum, jak sprawa zostanie zamknięta. Co więcej firma ta z uwagi na fakt, że złożyłem reklamacje i poinformowałem o chęci wystapienia na drogę sądową nałożyła na mnie limity w wysokości uniemożliwiającej postawienie jakiejkolwiek stawki próbując wymusić na mnie rezygnację z dochodzenia praw.

Więc proszę nie mówmy, że nie opłaca się walczyć. Jeśli ktoś ma coś za uszami to jasne zgodzę się z Tobą, że sam jest sobie winien. Ale jeśli ktoś działa transparentnie, a bukmacher leci w kulki to trzeba takie sprawy nagłaśniać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 0

jkrzeszowska1

Użytkownik
Syn zakładał konto ponad 2 lata temu i z tego co pamiętam nie korzystał z bonusu, a jeśli nawet to dlaczego nie moglibyśmy skorzystać z bonusu skoro dają taką możliwość.
Post automatycznie złączony:

I jeszcze jedno skoro nie mogłabym skorzystać z bonusu czy też założyć konta to dlaczego przyjmowali o ode mnie wpłaty i zakłady :) mogli już wtedy napisać że moje konto nie może zostać zweryfikowane i otwarte.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Syn zakładał konto ponad 2 lata temu i z tego co pamiętam nie korzystał z bonusu, a jeśli nawet to dlaczego nie moglibyśmy skorzystać z bonusu skoro dają taką możliwość.
Post automatycznie złączony:

I jeszcze jedno skoro nie mogłabym skorzystać z bonusu czy też założyć konta to dlaczego przyjmowali o ode mnie wpłaty i zakłady :) mogli już wtedy napisać że moje konto nie może zostać zweryfikowane i otwarte.
Złamałaś regulamin. Pkt 2
Screenshot_20210423-071538_Chrome.jpg
 
J 0

jkrzeszowska1

Użytkownik
To czemu nie zostałam poinformowana przed pierwszą wpłatą? Bądź przy zakładaniu konta że nie mogę użyć bonusu powitalnego.
Post automatycznie złączony:

Jednak mój syn nie korzystał z bonusu, przed chwilą to sprawdziliśmy.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Bo w teorii, rejestrując się u bukmachera powinnaś przeczytać regulamin i byś wszystko wiedziała że nie można na jedno gospodarstwo wziąć dwóch bonusów.
 
B 33

basswoodd

Użytkownik
Wypłacał ktoś w ostatnim czasie pieniądze od nich? Czekam już kilka dni na "zatwierdzenie" wypłaty, przy kontakcie odpisują tylko, że mają bardzo dużo wypłat i przepraszają. Pierwszy raz się spotykam z czymś takim...
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
W noblebet zablokowali mi dzis wplaty bez powodu to i wiadomo ze w lvbet tez nie wpłacę. Oczywiście nie poznam powodu, bo to ich widzi misie
Screenshot_20210706-004959_Chrome.jpg
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Hej,

Panowie, czy ostatnio coś zmieniło się jeżeli chodzi o czas wypłat z Lvbet?
Zleciłem wypłatę środków dziś o północy i pieniędzy nadal nie ma na koncie.
Jeszcze kilka tygodni temu cały proces trwał maksymalnie kwadrans...
 
Do góry Bottom