>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lukratywny temat sportowy!

InsideFootball 6,5K

InsideFootball

Użytkownik
Witam wszystkich, cześć.

Stronę forumbuk śledzę już od wielu lat i nie powiem, towarzyszyła mi przy wielu wspaniałych biznesowych chwilach w moim życiu, natomiast nigdy nie było na tyle czasu, czy po prostu determinacji do tego, żeby przysiąść i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi osobami, które przeglądają stronę i chcą czerpać z niej jak najwięcej. W moim bagażu doświadczeń znajdziecie praktycznie wszystko, ale to jest sport, dalej zaskakuje i zaskakiwać będzie - dla jednych na plus, innych minus. Co pokazuje między innymi tegoroczny mundial, który pozostawia wiele do życzenia.
Wszystko co gram bazuje na swojej wiedzy i doświadczeniu, a dopiero później opieram to o mój system, który cały czas doskonale, ale myślę, że jest już na tak zaawansowanym etapie, że maksymalizacja zysków do minimalizacji strat osiągnęła satysfakcjonujący mnie poziom.
Będę publikował typy z piłki nożnej i siatkówki. Oczywiście wszystkie typy będą typami przedmeczowymi. Stawki wyrażone w złotówkach, 1j = 100 zł.
Firmy bukmacherskie, u których gram to praktycznie wszystkie dostępne na rynku polskim i parę firm zagranicznych.
Kursy będę podawał takie, po jakich zagrałem dany typ.

Na dzisiaj parę propozycji jest, natomiast na początek zaczynamy od dwóch silnych typów:

#1 | Siatkówka, Rosja W | Dynamo Kazań - Leningradka | 1 (-1.5 seta) | @1,80 | Stawka: 10j
Tutaj szykuje się zwycięstwo gospodyń do 1 maksymalnie.

#2 | Piłka, Algieria | Saoura - Constantine | 1 (czysty win) | @2,20 | Stawka: 10j
Obie drużyny, które współpracują ze sobą od lat. W większości razów ustawione mecze pod gospodarzy i dzisiaj Saoura zwycięża to spotkanie. Spodziewam się bardzo dziwnego spotkania, z paroma zwrotami akcji, lub bramki w okolicznościach nadzwyczajnych, tj. karny, czerwona kartka, samobój. Śledźcie sami. Z tego co widzę kursy zaczęły diametralnie spadać na 1, natomiast ja podaje kursy po jakich postawiłem.

Więcej informacji o mnie, systemie i typach wkrótce!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +306
InsideFootball 6,5K

InsideFootball

Użytkownik
#3 | 15.00 | Piłka, Włochy - Serie B | Brescia - Reggina | 1 ( AH 0.0) | @2,00 | 10j | 1xbet
W tym zakładzie chodzi o to, że stawiamy na Brescie zakład bez remisu lub handicap azjatycki 0.0, to jest to samo. W przypadku remisu zwrot pełnej stawki, jeśli wygra Brescia, to my również.
#4 | 15.00 | Piłka, Włochy - Serie B | Brescia - Reggina | 1 ( AH +0.5) | @1,50 | 10j | 1xbet
Drugi zakład na ten mecz, oznacza to podwójną szansę na Brescie. Nie widzę tutaj przegranej gospodarzy, ale też Reggina może być w stanie w pewnych etapach spotkania narzucić własne warunki gry, i kto wie czy nie uda im się osiągnąć korzystnego dla siebie wyniku w postaci remisu, i wtedy i my wygrywamy.
Informacja o tym, że wczoraj wizytację na treningu Brescii odbyła wierchuszka zarządu, przy akompaniamencie ultrasów tego klubu daje wiele do myślenia i dlatego też skłaniam się tutaj pójść w stronę gospodarzy.

#5 | 16.30 | Siatkówka, Turcja W | Eczacibasi - Kuzey Boru | 1 (-2.5) | @1,65 | 10j | 1xbet
Wynik 3:0 daje nam profity i taki też będzie.

Kolejne propozycje dzisiaj wieczorem!
 
InsideFootball 6,5K

InsideFootball

Użytkownik
#6 | Piłka - Włochy - Serie C, grupa B | Lucchese - Carrarese | Lucchese 0.0 (zakład bez remisu) | @1,85 | Stawka: 10j
Tutaj typ oparty na informacji. Carrarese do meczu przystąpi w rotacyjnym składzie, połowa podstawy wymieszana z juniorkami.

#7 | Piłka - Włochy - Serie C, grupa B | Lucchese - Carrarese | Lucchese +0.5 (zakład bez remisu) | @1,62 | Stawka: 10j

#8 | Piłka - Mistrzostwa Świata | Anglia - Francja | Francja awansuje | @1,80 | Stawka: 10j

Tak naprawdę zabawa zaczyna się właśnie teraz i nie ma co patrzeć w przeszłość. Jeśli ten mecz zakończy się w regulaminowym czasie gry, to zaważy na tym indywidualność jednej, bądź drugiej drużyny. Z racji tego, że ten aspekt jest domeną Trójkolorowych to stawiam właśnie na nich. Ich gra jest lekko sinusoidalna, i uważam, że dzisiaj będzie znaczna zwyżka i jeden z lepszych meczów Francji. A nie od dziś wiadomo, że Anglicy nie lubią grać z Francuzami, co pokazuje nie tylko h2h, ale kto oglądał mecze tych drużyn na przełomie ostatnich 5-8 lat ten wie o czym mówię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +236
InsideFootball 6,5K

InsideFootball

Użytkownik
#9 | Algieria | Chlef - USM Algier | Chlef 0.0 (zakład bez remisu) | @2,20 | Stawka: 5j

#10 | Algieria | Chlef - USM Algier | Chlef 1X (podwójna szansa, handicap azjatycki +0.5) | @1,60 | Stawka: 5j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +206
InsideFootball 6,5K

InsideFootball

Użytkownik
#11 | Egipt | Zamalek - Pyramids | Zamalek 0.0 (zakład bez remisu) | @1,90 | Stawka: 5j

#12 | Egipt | Zamalek - Pyramids | Zamalek 1X (podwójna szansa, handicap azjatycki +0.5) | @1,50 | Stawka: 10j
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
InsideFootball 6,5K

InsideFootball

Użytkownik
Informacje co do meczu sprzed chwili, ale gramy w ten sposób co poniżej, żadne inne opcje nie wchodzą w grę.
Oba typy gram na ruskim 1xbecie.

#15 | Iran - Piłka | Paykan - Tractor | Paykan +0.5 | @1,58 | Stawka: 10j

#16 | Iran - Piłka | Paykan - Tractor | Paykan 0.0 | @2,25 | Stawka: 10j
 
Do góry Bottom