>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lucky bets

kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Witam.
W tym temacie będę przedstawiał moje typy ( głownie overy 1.5 w piłce nożnej lecz nie tylko). Zaczynam od stawek 10 PLN z myślą podwojenia lub potrojenia wkładu co będzie wymagało postawienia około 4 overów. Tak więc, typy na dziś i krótka analiza.
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1.333 ✅
Spośród dwóch dzisiejszych meczy naszej ekstraklasy zdecydowanie bardziej atrakcyjny mecz powinien zostać rozegrany w Chorzowie. Lechia która dysponuje jednak lepszym składem powinna postarać się o strzelenie minimum jednej bramki natomiast Ruch w ostatniej kolejce udowodnił że może, przy odrobinie szczęścia i śpiącej dyspozycji lepszego rywala, poszukać szczęścia w polu karnym przeciwnika.
Znojmo - Teplice 1.25 ⛔
Jak każdy z Was ma zapewne swoje ulubione ligi do obstawiania tak i ja ( jeżeli chodzi o overy) upodobałem sobie ligę czeską. Overy stawiam mniej więcej od półtora sezonu i swoją skuteczność w tej lidze określiłbym na poziomie około 85%. Oba zespoły w ostatnich dwóch miesiącach raczej nie szczędziły kibicom emocji pod obiema bramkami, tak więc mam nadzieje i przeczucie że podobnie powinno być także dziś.
St. Patricks - Cork City 1.285 ✅
Tutaj także wybrałem mecz jednej z moich ulubionych lig ( rzućcie okiem dziś na UC Dublin). Sytuacja wydaję się być prosta, faworyt podejmuje u siebie średniaka w kiepskiej. Jednak w pełni spokojny o przebieg tego meczu nie jestem, ale oczywiście szanse na over 1.5 są jak w każdym innym meczu ( przynajmniej w teorii).
Zenit Petersburg - Kuban 1.222 ✅
Ostatni mecz na &quot; podbitkę &quot; kursu. Napakowana pieniędzmi i wątpliwej klasy przepłacanych gwiazdorów. Ogólnie tej ligi nie ogląda się najgorzej. Mimo dosyć sporej przewagi materialnej liczę że Kuban, wzorem innych średnio-solidnych ekip z ligi naszych wschodnich sąsiadów, zdobędzie przynajmniej jednego gola co wymusi na gospodarzach bardziej otwarty futbol.
Łączny kurs 2.61 ⛔
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Krótka notka na temat grania over 1.5

Po dosyć długich rozmyśleniach spowodowanymi kilkoma mniejszymi lub większymi porażkami przerzuciłem się na obstawianie właśnie tym sposobem. Oczywiście nie zawsze da sie wygrać jednak zdecydowana większość typów kończy się pozytywnym rezultatem. Osobiście preferuje grać za stawki od 10-30 PLN po czym ewentualny zysk w granicach 50 PLN od razu wypłacać. Tym sposobem jednego miesiąca udało mi się zgarnąć ponad 400 zł ale były też i o wiele gorsze czasy.
Co do lig, w teorii każdy mecz może zakończyć się korzystnym rezultatem jednak kilka lig można wyróżnić pod tym względem np Liga szwajcarska, czeska, norweska i kilka innych jednak kursy w tych poszczególnych krajach nie powalają na kolana ( 1.15~1.25). Jeżeli chodzi o atrakcyjność kursów zdecydowanie najlepiej prezentują się ligi Ameryki Płd, nasza ekstraklasa, liga grecka i ogólnie ligi Europy Środkowej i Wschodniej.
Kolejnym moim kryterium doboru meczu jest jego waga, czyli np mecze końcówki sezonu gdzie drużyny walczą np o utrzymanie lub awans czy grę w europejskich pucharach. Także niższe ligi ( oprócz 2 Bundesligi której nie polecam), mecze krajowych pucharów lub drużyn narodowych zazwyczaj obfitują w atrakcyjną ilość goli.
Teraz kilka słów o spotkaniach i warunkach których na podstawie mojego średniego doświadczenia i obserwacji racze się wystrzegać:
-mecze drużyn środka tabeli i środka sezonu
-derby, mecze drużyn ze ścisłego czuba tabeli ( niskie kursy około 1.20 mimo częstych meczy zbyt wyrównanych ekip co często powoduję sytuacje patowe w środku pola)
-mecze w kiepskich warunkach pogodowych, ulewy, śnieg no i 25 stopniowe upały które spędzają sen z powiek naszym ligowcom ;)
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Granie singli po kursie ok 1.30 to raczej męczący temat ????
Wczoraj udało mi sie podwoić over na II lidze japońskiej jednak nie zdążyłem uzupełnic wpisu na forum. Mogło być więcej jednak mecz Tochigi - Ehime został przełożony:/.
Ok typy na dziś beż specjalnej analizy:
Young Boys v Thun 1.222
Sogndal v FK Haugesund 1.222
Terek Grozny v Rubin Kazan 1.363
GKS Tychy 71 v Leczna 1.35

Wkład 30.63 zł
Ew wygrana 84.23 zł

SPORTINGBET

Kupon
Liberec v Slavia Prague 1.95
Lech Poznan v Cracovia Krakow 1.363
Slask v Jagiellonia Bialystok 1.80
Wkład 10 zł
Ew wygrana 47.86 zł
SPORTINGBET
 
Do góry Bottom