>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] 1/8 finału Mistrzostw Świata 2018 [30.06-03.07.2018]

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nie podzielam opini tych którzy mówią , ze Hiszpania nic wielkiego nie pokazała. Tak naprawde mieli dwoch bardzo trudnych przeciwników bo Maroko gralo naprawdę dobrze a Iran świetnie murowal bramke. Hiszpanie pokazali moc z Portugalia od której byli o niebo lepsi i gdyby nie Ronaldo to wielce prawdopodobne , ze nie bylo by ich w 1/8 . Hiszpanie maja świetny zespół + indywidualności , dla mnie ze słaba Rosja mozna spokojnie grac zwycięstwo minimum dwoma bramkami . Ogólnie musza tylko zalatac dziury w obronie , Ramos gral slabiej ale w Realu bylo to samo , w lidze z ogórkami popelnial sporo błędów a , gdy przychodziły ważne mecze to czyscil wszystko i poprowadzil Real po 3 tytuł LM z rzędu. Ramos uwielbia takie mecze i jesli Pique utrzyma poziom to Rosja nic nie zdziała.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak piszesz awanse to na pewno nie są to typy 1x2 bo remisu tam nie może być, jeśli grasz awanse, taki maly blad a razi w oczy a to sa podstawy bukmacherki
Tak jasne awans to nie rynek 1x2. Dzięki za uwagę.
Nie podzielam opini tych którzy mówią , ze Hiszpania nic wielkiego nie pokazała. Tak naprawde mieli dwoch bardzo trudnych przeciwników bo Maroko gralo naprawdę dobrze a Iran świetnie murowal bramke. Hiszpanie pokazali moc z Portugalia od której byli o niebo lepsi i gdyby nie Ronaldo to wielce prawdopodobne , ze nie bylo by ich w 1/8 . Hiszpanie maja świetny zespół + indywidualności , dla mnie ze słaba Rosja mozna spokojnie grac zwycięstwo minimum dwoma bramkami . Ogólnie musza tylko zalatac dziury w obronie , Ramos gral slabiej ale w Realu bylo to samo , w lidze z ogórkami popelnial sporo błędów a , gdy przychodziły ważne mecze to czyscil wszystko i poprowadzil Real po 3 tytuł LM z rzędu. Ramos uwielbia takie mecze i jesli Pique utrzyma poziom to Rosja nic nie zdziała.
To co będziesz grał w meczu Hiszpania - Rosja ? Awans Hiszpanii ?
 
twardyz 92

twardyz

Użytkownik
Nadeszła 1/8 Mistrzostw Świata i przez jeden dzień odpoczynku można zastanawiać się co pograć w następnych dniach. Mam takie samo zdanie co Adamo80 i na tapetę biorę 3 mecze,nie gram 1X2,zagram bezpieczniej na awanse.
Chorwacja - Dania :
Chorwaci przeszli przez fazę grupową jak burza.Dla każdego na pewno imponujące było zwycięstwo nad Argentyną aż 3:0. W ostatnim meczu z Islandią trener wymienił aż 8 zawodników z podstawowego składu,którym dał odpocząć przed 1/8 w której zmierzą się z Duńczykami. Dania w fazie grupowej nie zachwyciła. W pierwszym meczu z Peru miałem pograne zwycięstwo Danii,ale bałem się aż do końca meczu. Peru stwarzało sobie więcej sytuacji bramkowych i gdyby nie ich fatalna skuteczność to prawdopodobnie to oni przygotowywaliby się do meczu z Chorwacją. Wydaje mi się że kluczowe w tym meczu będzie zdominowanie środka pola,a w tym aspekcie Chorwacja ma znacznie lepszych zawodników. W Danii jest tylko Eriksen,który na razie nie błyszczy formą. Duńczycy pewnie nastawią się na kontry i nawet jeśli dowieźli by remisowy wynik do końca spotkania to myślę,że w dogrywce polegną,bo nie starczy im sił by cały czas biegać za piłką.
Typ : Awans Chorwacja @ 1.40 fortuna
Brazylia - Meksyk :

Brazylijczycy widać,że rozkręcają się z meczu na mecz,ktoś może powiedzieć że w fazie grupowej nie błyszczeli,ale pierwszy mecz zawsze jest ciężki a trafili na najtrudniejszego rywala z tej grupy.Szwajcarzy w tym meczu też nie jakoś bardzo nie zagrozili Brazylii,a bramkę zdobyli po stałym fragmencie.Z gry Brazylijczycy nie stracili żadnej bramki,a w ostatnim meczu z Serbią wyglądali już bardzo dobrze. Meksyk po ograniu w pierwszym meczu Niemców jest teraz stawiany w roli &quot;czarnego konia&quot; itd. ale patrząc z perspektywy czasu to zwycięstwo nad Niemcami nie jest jakimś niesamowitym wyczynem skoro w ostatnim meczu o być albo nie być przegrali oni z Koreą. Brazylia ma skład kompletny,na każdej pozycji gra klasowy zawodnik,jest też kilku doświadczonych.Wydaje mi się że Brazylijczycy wygrają to spotkanie w podstawowym czasie gry,ale gram sobie na spokojnie awans.
Typ : Awans Brazylia @ 1.23 fortuna
Belgia - Japonia :

Belgowie tak jak Chorwaci fazę grupową zakończyli z kompletem punktów,fakt faktem ta grupa nie była bardzo wymagająca,ale w meczu z Anglia także odnieśli zwycięstwo i trafili na zdecydowanie trudniejszą drabinkę w drodze do finału.Ich rywalem będzie reprezentacja Japonii,która w fazie pucharowej znalazła się tylko dzięki mniejszej ilości żółtych kartek. Wydaje mi się,że to najsłabsza reprezentacja z wszystkich reprezentacji w decydującej fazie Mistrzostw i Belgowie na spokojnie powinni sobie z nimi poradzić. Belgia ma niesamowitych zawodników,ich ofensywa robi wrażenie,środek pola w którym rządzi De Bruyne i defensywa stworzona z doświadczonych zawodników też radzi sobie dosyć dobrze.W meczu z Anglią trener Roberto Martinez dał odpocząć swoim podstawowym zawodnikom także do meczu z Japończykami przystąpią głodni gry i wydaje mi się że zawodnicy z &quot;Kraju Kwitnącej Wiśni&quot; nie są w stanie zagrozić w jakiś sposób Belgom.
Typ : Awans Belgia @ 1.16 fortuna
AKO @ 2.00 fortuna

W fortunie godzinę przed każdym meczem obowiązuje promocja &quot;Fortuna bez podatku&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chorwacja - Dania :
Chorwaci przeszli przez fazę grupową jak burza.Dla każdego na pewno imponujące było zwycięstwo nad Argentyną aż 3:0. W ostatnim meczu z Islandią trener wymienił aż 8 zawodników z podstawowego składu,którym dał odpocząć przed 1/8 w której zmierzą się z Duńczykami.
I ja jeszcze dodam, że mimo tego wymienionego składu wygrali z Islandią 2:1 co dowodzi, że i ławka jest całkiem dobra. Islandia może to nie jest potęga światowa ale na pewno zaprezentowali się znacznie lepiej od Polski, a mimo to 2 skład Chorwacji ich ograł - to też było dla mnie ważne w kontekście tego awansu.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Chorwacja, Belgia, Brazylia gdzie w tych meczach niespodzianka będzie na pewno. To sa Mistrtzostwa Świata a nie jakis turniej towarzyski. Nie wierze w to ze bedzie latwo i przyjemnie dla tych trzech reprezentacji. Cztery lata temu Brazylia nie potrafila wygrac u siebie na MS z Meksykiem (0:0). Belgia zawsze zawodzi na wielkich turniejach, okej Japonia to dwie poki nizej ale powalcza napewno. Chorwacja ile razy miala byc czarnym koniem i ile razy grali pieknie w grupie a po wyjsciu odpadali po frajersku. Az mi sie przypomnial pamietny mecz z Turcja na Euro, to dobitnie pokazuje jak ta repra moze sie posypac w jednym meczu. Dania to taki przyczajony tygrys, niby nic nie graja, niby drwale, ale potrafia rozegrac dobry mecz. Ja bym tych trzech awansow w ako grubasnie nie gral, chyba ze grubo to maks do 1000 pln to se grajcie. Wszystkie sumy powyzej to szkoda nerwow a napewno takie beda w tych meczach.
 
uniquebartosz 18

uniquebartosz

Użytkownik
Witam,
Nie grałbym awansu Brazyli, zbyt duże ryzyko po kursie 1,23 w mojej opinii.
Nie sugerowałbym się wynikiem 0:3 ze Szwecją. Meksyk już miał 6 punktów, zagrali po prostu słaby mecz.
Brazylia nie porywa, mecz powinien być na styku, obawiam się, że Meksyk będzie miał sporo okazji do kontrowania, a oni potrafią grać szybko, jeśli będą mieli swój dzień...
No i ciekawostka statystyczna, Meksyk odpadł 5-6 razy w 1/8 na MŚ z rzędu, każda seria się kiedyś kończy...
Tak samo uważałbym w typowaniu Francuzów i Anglików do 1/8 finału, mam przeczucie, że ktoś z trójki (Anglia, Francja, Brazylia) wróci do domu i pewnie sporo obstawiających ostro popłynie.
To może na koniec, kto raczej na pewno awansuje?
Chorwacja - mam pograne na cały turniej miejsca 1-3, środek pola, ławka rezerwowych, są na fali, tylko warunki fizyczne zbliżone do duńczyków, chłopaki w kratę to ogarną.
Trudno sobie wyobrazić, żeby nie awansowali Belgowie, po prostu tak czysto piłkarsko zmiażdżą skośnookich.

Pozdrawiam
 
W 0

wlodeknh

Użytkownik
Uważałbym na tą Chorwację bo głębszej analizie Dania nie jest na straconej pozycji.
Odpuścił bym Brazylię nie warte gry po tym kursie.
Osobiście gram dubel na Belgów i Hiszpanie.Oczywiście wygrane w meczach.Rywale o 2 klasy gorsze.
 
P 1

pavel45

Użytkownik
Też mi się coś wydaje że możemy być tutaj świadkami niespodzianki, takie mam przeczucie... Jednym z argumentów może być wybicie podstawowego składu z rytmu meczowego... I te rosnące kursy na Chorwację...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Też mi się coś wydaje że możemy być tutaj świadkami niespodzianki, takie mam przeczucie... Jednym z argumentów może być wybicie podstawowego składu z rytmu meczowego... I te rosnące kursy na Chorwację...
Gdzie ci k. rosną kursy na Chorwację ????? Przecież są bez zmian z tendencją spadkową. Wybicie z rytmu ? Przecież to był celowy zabieg. Zresztą jak można mówić o wybiciu z rytmu podczas turnieju gdzie się gra co parę dni ? Wybicie z rytmu to jak się nie gra z 2 - 3 tygodnie, a nie 10 dni. I pomijam, że nawet rezerwowy skład wygrał z Islandią.
Odpuścił bym Brazylię nie warte gry po tym kursie.
Osobiście gram dubel na Belgów i Hiszpanie.Oczywiście wygrane w meczach.Rywale o 2 klasy gorsze.
A czyste jedynki to są warte gry kiedy zawsze w głowie zawodnicy w kryzysowej sytuacji wiedzą, że należy dograć do dogrywki ? Wiesz co się dzieje na takich turniejach kiedy jest remis w 70 min ? Drużyny grają do dogrywki bo nikt nie chce ryzykować. I co do Hiszpanii to ja bym uważał bo grają z gospodarzem mundialu, a po 2 zobacz jak się męczyli z Iranem i Maroko...
Nie warta dla Ciebie jest Brazylia, która gra rewelacyjną piłkę i z meczu na mecz coraz bardziej wygląda na mistrza, ale warta jest gra na Hiszpanię, na którą zagrają wszyscy janusze bo to Hiszpania...
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Nie warta dla Ciebie jest Brazylia, która gra rewelacyjną piłkę i z meczu na mecz coraz bardziej wygląda na mistrza, ale warta jest gra na Hiszpanię, na którą zagrają wszyscy janusze bo to Hiszpania...
Hiszpania się męczyła tak samo jak Brazylia z Kostaryką czy Szwajcarią. Sam widziałeś jak gra Iran, nikt łatwo z nimi by nie miał, to samo Maroko.
Dla mnie Hiszpania jest pewniejszym typem do gry...Ruskie są słabe. Łatwe do odczytania. Poprawić grę w obronie, mniej błędów Ramosa i Ruskie nic nie zrobią.
Meksyk jednak jest bardziej nieprzewidywalny.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Widzicie kto będzie sędziował w meczu Belgia- Japonia ? ???? Belgia na pewno przejdzie dalej.
Ale ta Brazylia, została mi na &quot;grubym&quot; kuponie ... i obawy coraz większe
.
Jeśli Brazylia Ci zamyka to kontruj jak grubo pograne. Ja przez to, że nie skontrowałem Korea ostatnie miejsce gdzie mogłem po kursie 17 na win Korei z Niemcami straciłem kupę kasy. Wydawało mi się to niemożliwe, że Niemcy przegrają (zakładałem remis, ale nie przegraną), a jednak... Takie rzeczy zdarzają się raz na sto, ale zdarzają...
Jednak co do sensu sportowego to moim zdaniem nie ma obaw o awans Brazylii... Brazylia mogła się męczyć z ustawioną defensywnie Kostaryką i poukładaną taktycznie Szwajcarią, ale Meksyk nie ma super obrony i Brazylia nie będzie miała tu specjalnych problemów. Po za tym znają się z własnego podwórka. W meczu z Serbią widać było już naprawdę &quot;jakość&quot; Brazylii i to na wszystkich pozycjach. Wydaje mi się, że Neymar odblokował się po Kostaryce. Mówimy o zespole, który typowany jest przez buki, ale też świat sportowy do tytułu mistrza. Naprawdę nie przesadzajmy w tym meczu z Meksykiem. Meksyk wygrał z Niemcami co jak się okazuje nie było wielkim wyczynem. Wygrał z Koreą ale i stracił z nimi bramkę i przegrał wysoko ze Szwecją...
 
arabb 0

arabb

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące dzisiejszych meczów.
Zagrałem sobie kilka dni temu taki kuponik jak poniżej. Zostały do zamknięcia zwycięstwa Hiszpanii oraz Chorwacji.
Co myślicie o zakończeniu tych meczów? Jakoś o Hiszpanię raczej się nie obawiam, bardziej martwię się o wynik Chorwacji, myślę, że awansują ale niekoniecznie po 90 minutach.
A Wy co o tym myślicie?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nic nie będe czytał. Bzdury pleciesz człowieku. Ustawek to sobie co najwyżej w Ekstraklasie szukaj, a nie w pierwszym meczu grupowym MŚ.
No cóż wytypowałem prawidłowo remis 3:3. Tak zagrałem po wysokim kursie i podałem typ z dużym uzasadnieniem ustawki. Tłumaczyłem już to dziesiątki razy i nie zamierzam kolejny... Jak wolisz nie zarabiać kasy bo masz swoje jakieś przekonania to Twoja sprawa. I na marginesie - jestem wielkim przeciwnikiem teorii spiskowych... W sumie to podaję jedną na parę lat i to była ta jedna... Ale cóż ty przeczytałeś jedno zdanie. Dalej nie chcesz już nic czytać. Szybko sobie wrobiłeś osąd. Szkoda...
A ja bym uważał bardzo na Hiszpanię czy nie będzie kolejnej sensacji... Całkowicie mnie nie przekonywała w meczu z Iranem i Maroko, a pierwszy z PORT była ustawka. Rosjanie mega waleczni, całe trybuny za nimi. W Hiszpanii bardzo starzy zawodnicy. Ciężkie powroty Iniesty... Na papierze oczywiście Hiszpania, ale ja na takie &quot;oczywistości&quot; po dzisiejszym dniu bym nie wchodził... Każdy janusz zagra na Hiszpanię w meczu z Rosją ????
Jak pisałem... Typy januszowe....
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
W meczu z Serbią widać było już naprawdę &quot;jakość&quot; Brazylii i to na wszystkich pozycjach. Wydaje mi się, że Neymar odblokował się po Kostaryce. Mówimy o zespole, który typowany jest przez buki, ale też świat sportowy do tytułu mistrza. Naprawdę nie przesadzajmy w tym meczu z Meksykiem. Meksyk wygrał z Niemcami co jak się okazuje nie było wielkim wyczynem. Wygrał z Koreą ale i stracił z nimi bramkę i przegrał wysoko ze Szwecją...
Co do tego, że 99% pieniędzy pójdzie w awans Brazylii nie ma sensu polemizować. Ale argumentację podaną powyżej można widzieć też z innej strony.
&quot;W meczu z Serbią widać było już naprawdę &quot;jakość&quot; Brazylii&quot;. W meczu z Serbią widać było przede wszystkim zapaść Serbów, którzy zagrali najsłabszy mecz od dawna (i nie dlatego, że rywal był tak dobry). O atmosferze wewnątrz drużyny po bramce straconej w 91&#39; z SUI i dodatkowym pognębieniu przez helweckich Albańczyków sporo pisały serbskie źródła. W tamtym momencie Serbia zakończyła Mundial.
Meksyk stracił bramkę z Koreą, ale to była ostatnia akcja doliczonego czasu gry przy stanie 2:0 (inna sprawa, że drugą bramkę strzelili tylko dzięki idiocie z gwizdkiem, który puścił kontrę po chamskim faulu na Koreańczyku). Tak to wygląda, że jak jedna drużyna gra ostro, momentami bezczelnie, to potem &quot;sprawiedliwy&quot; nie zagwiżdże dla nich nawet oczywistego faulu. VAR tu nic nie pomoże (a ten mecz skończyłby się 1:1 i Korea miałaby 4 pkt).
Kontynuując, nie pojmuję, skąd to przekonanie, że Korea jest tak słabą drużyną? Bo faulują jak desperaci? No faulują, wiadomo o tym od 10 lat. Kluczowy fakt z meczu z Meksykiem opisałem wyżej. Ze Szwecją zagrali kiepsko, zgoda. Ale tylko dzięki VAR-owi i przychylności arbitra Szwedzi wymęczyli to 1:0. Wygrali 2:0 z Niemcami. I serio to tak wyłącznie na farcie poszło? A może na niefarcie nie strzelili im już do 60. minuty, bo sytuacje mieli. Chciałbym zobaczyć tę słabą Koreę w meczu (na MŚ, nie towarzyskim) z Orłami Na Wałki. Motorycznie by nas zajechali już w 1. połowie, taktycznie przewyższyli, a nawet indywidualnościami byli górą. Ich skrzydłowi szli w drybling co drugą akcję, odważnie. Nasi zajęli wiekopomne ostatnie miejsce spośród wszystkich drużyn. Nic dziwnego, że z akcji nie strzeliliśmy żadnej bramki. Oni tak.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
No cóż wytypowałem prawidłowo remis 3:3. Tak zagrałem po wysokim kursie i podałem typ z dużym uzasadnieniem ustawki. Tłumaczyłem już to dziesiątki razy i nie zamierzam kolejny... Jak wolisz nie zarabiać kasy bo masz swoje jakieś przekonania to Twoja sprawa. I na marginesie - jestem wielkim przeciwnikiem teorii spiskowych... W sumie to podaję jedną na parę lat i to była ta jedna... Ale cóż ty przeczytałeś jedno zdanie. Dalej nie chcesz już nic czytać. Szybko sobie wrobiłeś osąd. Szkoda...
Nawet nie jedno zdanie, a jedno słowo - ustawka. Więc szydzę. Ustawka to ustawka. Ma być wysoki remis i tak robimy..
Owszem, wysoki remis to nie był zły wynik dla żadnej z tych drużyn. Każda z nich go szanowała. Pełna zgoda.
Hiszpanie prowadząc 3:2, nie chcieli dowieźć tego wyniku?? Portugalczycy nie wyrownując w 88 minucie po świetnym strzale z dystansu, zrobiliby to później? Hiszpan umyślnie faulował Portugalczyka w dogodnym miejscu boiska? Napisz jeszcze, że piłkarze zagrali u buka..
Z tego co pamiętam, typowałeś dw 2:2.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Nie ogarniam, jak ta FIFA liczy celne strzały. W 1. poł. Japończykom uznali 1 celny. Z główki - to było oczywiste. A ta sytuacja, kiedy wszyscy myśleli, że spalony, a Japończyk z 3 metrów prawie strzelił Courtoisowi pod nogami? WTF?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nawet nie jedno zdanie, a jedno słowo - ustawka. Więc szydzę. Ustawka to ustawka. Ma być wysoki remis i tak robimy..
Owszem, wysoki remis to nie był zły wynik dla żadnej z tych drużyn. Każda z nich go szanowała. Pełna zgoda.
Hiszpanie prowadząc 3:2, nie chcieli dowieźć tego wyniku?? Portugalczycy nie wyrownując w 88 minucie po świetnym strzale z dystansu, zrobiliby to później? Hiszpan umyślnie faulował Portugalczyka w dogodnym miejscu boiska? Napisz jeszcze, że piłkarze zagrali u buka..
Z tego co pamiętam, typowałeś dw 2:2.
W ogóle nie typowałem CS tylko remis i pow 1,5 goli bo założyłem wysoki remis, ale nie wiedziałem jaki. Podałem przykładowo, że będzie 2:2 lub 3:3. Wszystko już odnośnie tego meczu opisałem w dziale więc nie będę kolejny raz tego opisywał i proszę o zakończenie tego wątku... Dodam tylko, że ułożone mecze jak Francja -Dania na 0:0 także były, a dalsze gra, a w zasadzie już jej brak ???? Hiszpanii i Portugalii tylko dowodzą faktu, że 3:3 było nie realnym wynikiem.
Dalej już nie będę odpisywał w tym temacie. Kiedyś może Ronaldo za 20 lat napisze autobiografię to sobie wtedy przypomnij ???? . I powtarzam setny raz, że jestem pierwszą osobą na forum, która śmieje się z &quot;ustawek&quot; itd, ale tym razem jestem pewien, że mam rację. Zarobiłem kaskę po niezłym kursie na remis i pow 1.5 goli w meczu i oczywiście każdy może mieć odmienne zdanie...
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
No cóż, antyszczepionkowcy czy towarzystwo płaskiej ziemi też są pewni swoich teorii i mają tam jakieś swoje argumenty na ich obronę, o ich mocy i wartości nie będę tu dyskutował, a resztę pozostawię każdemu sobie dla własnej refleksji
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Ja pitole ale ten drukarz przepchnął Angoli do 1/4 cały mecz tendencyjnie gwizdał pod Anglię, w końcu USA to ich kumple...
Karny z niczego, zwykła walka w polu karnym, rozdawał kartki Kokainiarzom a Angolom za chamskie faule już nie. A ta nieuznana bramka Falcao to już jest skandal, ten amerykański bubek powinien mieć dożywotni zakaz sędziowania powyżej B klasy!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom