>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Lsk 2007/2008

Status
Zamknięty.
ulas 0

ulas

Użytkownik
Liga Siatkówki Kobiet startuje dopiero dziś , co było spowodowane rozgrywkami o Puchar Świata. Liga zapowiada się niezwykle ciekawie. Muszyna, Piła , Kalisz i Bielsko zdecydowanie górują nad resztą zespołów, ale jak co roku powinno być ciekawie.

:siata:
GCB Centrostal Bydgoszcz - Energa Gedania Gdańsk over 160,5 pkt 1,72 ✅


Inauguracja rozgrywek dziś w bydgoskiej Łuczniczce o godzienie 18 , gdzie populane &quot;Pałacanki&quot; podejmą Gedanię Gdańsk. Patrząc na składy obu zespołów widać sporą róznicę w potencjale na korzyść Bydgoszczanek i teoretycznie powinny one gładko wygrać ten mecz. Jednak kilka dni temu dość poważnej kontuzji nabawiła sie rozgrywająca - Marta Pluta i dziś będzie ją musiała zastąpić 20-letnia Justyna Łunkiewicz. Każdy, kto chociaż troszkę zna się na siatkówce wie, jak ważną postacią na boisku jest rozgrywający i ile znaczy brak podstawowego rozgrywajacego dla zespołu. Zdaje się jednak że nie wiedzą tego analitycy Unibetu i stąd tak wysoki kurs na to zdarzenie. Jestem przekonany że Bydgoszczanki wygraja ten mecz, ale nie przyjdzie im to łatwo ( zgubią po drodze minimum seta) i linia 160,5 pkt zostanie spokojnie przekroczona. :spokodfhgfh:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
To moja propozycja:
AZS AWF Poznań - Energa Gedania Gdańsk
Typ:
Energa Gedania Gdańsk
Kurs: 1,95

Z racji słabiutkiej oferty na dziś odgrzebałem trochę siatkówkę. Mecz ekstraklasy kobiet. O tegorocznej dyspozycji obu drużyn postronny kibic (typu: ja) nie wie zbyt wiele.
Poznań rozegrał dopiero 2 spotkania, w których zdobył 3 punkty (wygrane spotkanie w Dąbrowie Górniczej 3:1 - wyjazd oraz porażka z Muszynianką 0:3 -również wyjazd).
Gedania natomiast ma za sobą tylko jedno spotkani - 2:3 w Bydgoszczy.
W ekipie gospodyń na uwagę zasługuje gra Anny Szydełko (dobre gra blokiem), Jany Magotovej (szczególnie zagrywka) oraz Joanny Frąckowiak. W poprzedniej kolejce to te zawodniczki zapewniły zwycięstwo AZS.
W zespole Gdańszczanek wyróżniają się Ziemtsova, Wella i Kasprzak. Dwie ostatnie dobrze radziły sobie w ataku z Centrostalem.
Podsumowując - wydaje mi się, że obie ekipy prezentują porównywalny poziom, z lekkim wskazaniem na Gedanię. Mimo, że Poznań będzie miał za sobą publiczność to typuję tu powtórkę z poprzedniego sezonu i wygraną Gdańszczanek ????
Liczę na komentarz kogoś &quot;od siatkówki&quot; ????
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Powiem Tobie tak:

Oba zespoły od kilku sezonów regularnie grają w ogonach LSK - są po prostu słabe. A w meczu takich drużyn wiele zależy od dyspozycji dnia. Porażka Gdańszczanek w Bydgoszczy 2-3 wynikała z braku podstawowej rozgrywającej w Centrostalu. Gdyby wówczas zagrała Marta Pluta to moim zdaniem Gedania wróciła by do domu bez zdobytego seta. Poznanianek w akcji w tym sezonie jeszcze nie widziałem , więc podobnie jak Ty mogę się opierać o wyniki i statystyki, a to dla mnie za mało aby wytypować zwycięzcę tego meczu. Dobrą opcją wydaje mi się over 160,5 pkt jako dołożenie do kuponu z innymi zdarzeniami. Ten over w Unibecie ma kurs 1,30. Nie podejmuję się wytypowac zwycięzcy twgo meczu, ale czuję że bedzie to spotkanie overowe. Tyle z mojej strony. Powodzenia :spokodfhgfh:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Bardzo spadły kursy na zwycięstwo Poznania, więc coś musi być na rzeczy. Na zwycięstwo Gedanii jest już 2,05... Jakieś kontuzje?
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
W Milenium wypatrzyłem bardzo ciekawą propozycję i bez zastanowienia dorzuciłem ją do kuponu na weekend:
:siata: Winiary Kalisz - Centrostal Bydgoszcz ( +1,5 seta) 1,30 ✅
Bez dwóch zdań te zespoły dzieli w tym sezonie przepaść. Winiary mają bardzo mocny skład, łącza z powodzeniem grę w LSK z Ligą Mistrzyń. Takie zawodniczki jak Barańska czy, Horka , Spalova czy Dziękiewicz to bardzo dobry europejski poziom. Bydgoszczanki z kolei nadal graja bez swojej podstawowej rozgrywającej Marty Pluty i o ile w słabym Pucharze CEV wygrywają z zespołami z Białorusi i średniakami z Turcji to w LSK brak Pluty jest aż nadto widoczny. Centrostal wymęczył wygraną 3-2 z Gedanią nastapnie poległ 1-3 w Mielcu i znów męczył się niemiłosiernie aby wygrc 3-1 z AZS Białystok. Każdy kto ma w miarę pojęcie o LSK wie, że dotychczasowe rywalki Centrostalu to zdecydowanie dół ligowej tabeli. Dodatkowo Bydgoszczanki nigdy nie potrafiły walczyć z silnymi rywalkami na wyjazdach (80% spotkań w Kaliszu czy Pile to było szybkie 3-0 lub 3-1). Dlatego moim zdaniem Winiary mające bardziej doświadczone , klasowe zawodniczki wygrają spokojnie 3-0 lub 3-1.
edit: 3:0 (15,16,21) :spokodfhgfh:
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Na ten mecz czekałem cały tydzień. w sobotę o godzinie 18 w bydgoskiej Łuczniczce siatkarki Centrostalu podejmą Farmutil Piła.W moim ( i nie tylko) przekonaniu zdecydowanym faworytem spotkania są siatkarki z Piły, jednak buk , u którego gram ( unibet) zdaje się nie doceniac klasy podopiecznych trenera Matlaka i wystawił kurs na zwycięstwo Pilanek 1,50. Dopóki w zespole z Bydgoszczy nie występuje podstawowa rozgrywająca Marta Pluta ( skomplikowana kontuzja kolana) konsekwentnie gram przeciwko nim i jeszcze się nie zawiodłem. Bez Pluty Centrostal traci 30 % wartości jako drużyna. Dodatkowo okres transferów przedsezonowych znacznie osłabił potencjał Centrostalu ( odejście Ciaszkiewicz i Kowalkowskiej czyli dwóch liderek). Co prawda Kowalkowska wróciła do składu , ale jest tylko zmienniczką młodej rozgrywającej Justyny Łunkiewicz i nie bierze udziału w ataku.Warto porównac potencjały obu ekip na poszczególnych pozycjach. I tak:
1) trenerzy: Matlak (Piła) - Grabowski ( Bydgoszcz)
Matlak to żywa legenda kobiecej siatkówki w Polsce. Kibice w Pile zawdzięczają mu 4 tytuły Mistrza Polski i trzy Puchary Polski. Grabowski związany z Wrocławiem , tam prowadził bez sukcesów męskie i kobiece zespoły Gwardii, Centrostal to jego pierwszy klub spoza Wrocławia. Punkt Piła.
2) rozgrywające: Skorupa (Piła) - Łunkiewicz ( Bydgoszcz)
Skorupa to jedna z najlepszych rozgrywających w Polsce, reprezentantka kraju, zawodniczka z doświadczeniem w LSK i Lidze Mistrzyń. Łunkiewicz pierwszy sezon w gronie seniorek , z powodu kontuzji Pluty przed sezonem stała się z musu pierwsza rozgrywającą. Gra nierówno i bardzo nerwowo. Koleżanki z zespołu bardziej niż blokiem walczą z jej wystawami, co było widac ostatnio w Kaliszu. Punkt Piła.
3) środkowe: Bednarek i Shelukhina ( Piła) - Kuczyńska i Liniarska ( Bydgoszcz)
etatowa reprezentantka Polski za kadencji Bonitty Bednarek i solidna Shelukhina przy środkowych Centrostalu to wielkie nazwiska. Bydgoszczanki mogą nadrabiac ambicją , ale doświadczenie i technika jest po stronie Pilanek. Punkt Piła.
4) przyjmujące: Teixeira i Kosmatka ( Piła) - Ściurka i Kuligowska ( Bydgoszcz)
Pilanki świetnie przyjmują serwis, Kosmatka gra siłowo , Teixeira bardziej kombinacyjnie , ale obie są bardzo skuteczne i w odbiorze zagrywki i w ataku. Ze strony Bydgoszczy mamy liderkę zespołu Aśkę Kuligowską i zawodzącą, mającą problemy z kończeniem piłek Dorotę Ściurkę. Bydgoszczanki bedą sobie musiały radzic z podwójnym a czasem pewnie i potrójnym blokiem, bo rozegrania Łunkiewicz nie wyprowadzą łatwo w pole pilanek. Nie tak wyraźnie jak dotychczas ale jednak punkt dla Piły.
5) atakujące: Sieradzan ( Piła) - Malinowska (Bydgoszcz)
Dominika Sieradzan njest moim zdaniem najsłabszym ogniwem Pilanek ( jednak Matlak ma dla niej dobre zmienniczki na ławce) , a z kolei po stronie Centrostalu mamy Malinowską , która kończyła wiele trudnych piłek w ostatnich meczach w tym także w Kaliszu. Remis
6) libero: Kuehn-Jarek ( Piła) - Leśniewicz ( Bydgoszcz)
chocby nie wiem jak się starała pilska libero to do klasy gry w przyjęciu i obronie , jaką prezentuje Mistrzyni Europy Leśniewicz wiele jej brakuje. Punkt Bydgoszcz.
7) rezerwowe
Kaczorowska , Chojnacka i Shelukina po stronie Piły to jednak wieksze doświadczenie niż niedawne juniorki Naczk czy Wysocka w Centrostalu. Punkt Piła.

Moim zdaniem Farmutil Piła wywiezie zwycięstwo z Bydgoszczy, Dlatego gram:
:siata:
GCB Centrostal Bydgoszcz - Farmutil Piła ✅ 0:3
kurs: 1,50
stawka: solidna
Unibet
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Dziś wznawia rozgrywki LSK. Na Unibecie znalazłem dwa ciekawe typy, które mają zadowalające kursy i są w sam raz do combosa z meczami PLS-u. A zatem:

:siata:
AZS AWF Poznań - Farmutil Piła (Całkowita Liczba Punktów) under 180,5 ✅
kurs 1,55
unibet

Wprawdzie zespoły sąsiadują w tabeli , wprawdzie są to derby Wielkopolski ( a derby jak wiadomo rządzą się swoimi prawami), ale faworyt meczu jest tylko jeden. Pilanki mając w składzie Kosmatkę , Skorupę , Kaczorowską czy Teixeirę są zespołem zdecydowanie lepszym od Poznanianek. Pilanki są ograne w reprezentacji , w Lidze Mistrzyń czy w meczach LSK o medale i gładko rozprawią się z AZS-em 3-0 lub 3-1 a linia 180,5 pkt nie zostanie przekrocznona.

:siata:
GCB Centrostal Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza ⛔ Centrostal 2 piłki meczowe w czwartym secie i 2 w piątym... ach te baby...
kurs 1,20
unibet

Bydgoszczanki wreszcie uzupełniły skład. Pojawiła się doświadczona białoruska rozgrywająca - Swietłana Gałkina, a liderka zespołu - Ewa Kowalkowska wraca do gry na swojej ulubionej pozycji - jako atakująca. Zespół z Dąbrowy Górniczej jest zespołem przeciętnym. Dodatkowo Zespół MKS-u ma kłopoty kadrowe. Pierwsze rozgrywająca - Ewa Cabajewska niedawno miała operację kolana a jej zmienniczka - Ewa Matyjaszek, ma kontuzję łąkotki Mimo to druga rozgrywająca MKS-u zagra w dzisiejszym meczu z Centrostalem. Bydgoszczanki bez większych problemów uporają się z beniaminkiem.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Dziś o godzinie 16.00 w ramach ósmej kolejki rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet , bydgoski Centostal podejmowac będzie zespół Muszynianki Muszyna. Dla obu drużyn sukces w dzisiejszym spotkaniu jest bardzo wazny , jednak patrząc na składy obu zespołów i ich dyspozycję w tym sezonie , to faworyt może byc tylko jeden.Zespół Muszynianki w obecnym sezonie jest bardzo mocny. W składzie ma byłe i obecne etatowe reprezentanki Polski. Zenik , Bełcik, Mirek, Frątczak , Przybysz czy Pycia i Karczmarzewska to zawodniczki dużego formatu, ich obecnośc pozwala Muszyniance byc naturalnym kandydatem do medali w obecnym sezonie.
Bydgoszczanki z kolei grają najgorzej od kilku lat i aktualnie zajmuja w tabeli LSK przedostatnie , dziewiąte miejsce z dorobkiem siedmiu punktów. Po odejsciu Karoliny Ciaszkiewicz do Bielska i urlopie Ewy Kowalkowskiej siła ataku Bydgoszczanek na skrzydłach jest dramatycznie niska. Dodatkowo nadal z kontuzją boryka się podstawowa rozgrywająca , Marta Pluta, a jej zmienniczki - Justyna Łunkiewicz i Białorusinka Swietłana Gałkina grają bardzo słabo i nie radzą sobie z presją , brakuje im doswiadczenia i ogrania na parkietach LSK.
Mój typ w typ spotkaniu to under 180,5 pkt, bowiem uważam iz Muszynianka spokojnie wygra w Bydgoszczy , dysponując idealnym wręcz przyjęciem zagrywki ( za co odpowiadają Zenik i Mirek) i posiadajac wartościowe zmienniczki na ławce. Dodatkowo Centrostal w tym sezonie po porstu nie umie grac z czołówką ligi i zbiera wielkie lanie od każdego kandydata do medalu, bowiem w tych meczach wyraźnie widoczna jest różnica klas , jaka w tym sezonie dzieli Bydgoszczanki i zespoły Winiar , Farmutilu , Bielska czy Muszynianki. Oto wyniki Bydgoszczanek w meczach z czołówką LSK, które utwierdzaja mnie w typie na zdecydowane zwycięstwo Muszynianki:
Winiary Kalisz - Centrostal 3-0 (15,16,21)
Centrostal - Farmutil Piła 0-3 (14,14,15)
Aluprof Bielsko - Centrostal 3-1 (21,-21,22,21)

W tym meczu warte zagrania są dwa typy:

Centrostal - Muszynianka
typ: Muszynianka (-1,5 seta) ✅
kurs 1,72
-------------------------------------

Centrostal - Muszynianka
typ: under 180,5 pkt ✅
kurs 1,72
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Dziś o godzinie 18:30 (transmisja w Polsacie Sport) w ramach rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet bydgoski Centrostal podejmuje Stal Mielec. Oba zespoły w obecnym sezonie plasują się w dolnych rejonach tabeli ligowej. O ile zespół z Mielca zdążył przyzwyczaic, że co sezon walczy o utrzymanie, to jednak przedostatnie miejsce w tabeli siatkarek z Bydgoszczy jest sporym zaskoczeniem i jednocześnie rozczarowaniem, bo popularne &quot;pałacanki&quot; od lat należały do zespołów walczących o medale w lidze czy o Puchar Polski. Jednak poważna kontuzja rozgrywającej Centrostalu ( Marty Pluty) przed sezonem zupełnie rozbiła zespół. Pierwszą rozgrywającą musiała stac się niedawna juniorka, Justyna Łunkiewicz, która jednak nie radzi sobie z presją i rozgrywa bardzo czytelnie , a jej koleżanki w ataku bardzo często walczą z piłką zamiast z blokiem rywalek. Bydgoscy działacze ściągnęli w trybie awaryjnym Białoruską rozgrywającą Swietłanę Gałkinę i liczą że ona poukłada grę zespołu i zapewni spokojne utrzymanie w lidze. Jednak Gałkina póki co gra bardzo przeciętnie. Po odejsciu do Bielska Karoliny Ciaszkiewicz zespołowi z Bydgoszczy brakuje liderki, która potrafi skończyc ważne piłki w trudnych momentach. Jednak ten mecz jest dla Bydgoszczanek bardzo ważny, gdyż ewentualne zwycięstwo za trzy punkty pozwoli bardzo zbliżyc się w tabeli do zespołów z Mielca, Gdańska i Dąbrowy Górniczej. Siatkarki z Mielca pokonały w pierwszej rundzie rozgrywek Bydgoszczanki 3:1 (25:23, 10:25, 25:17, 25:19) i w tym meczu zdaniem analityków bukmacherskich też są faworytkami ( 1,70 w bet-at-home i bwin). Jednak analitycy Unibetu zdecydowanie przesadzili w porównaniu z innymi bukmacherami internetowymi ( Centrostal 2,40 - Mielec 1,50) i dlatego warto spróbowac zagrac w tym meczu u tego buka na zwycięstwo bydgoskich siatkarek. Moim zdaniem jest kilka argumentów, które przemawiają za Bydgoszczankami:
- Stal Mielec jest zespołem przeciętnym , bez gwiazd i jak najbardziej w zasięgu Bydgoszczanek
- zespół z Bydgoszczy jest gospodarzem spotkania
- na ławkę trenerską Centrostalu powraca w tym spotkaniu trener Piotr Makowski ( doprowadził on Bydgoszczanki do wicemistrzostwa kraju , zdobył Puchar i Superpuchar Polski oraz awansował z zespołem do Final Four Pucharu Top Teams); jest to doskonały fachowiec, którego obecnośc na ławce trenerskiej doda skrzydeł Bydgoszczankom
:siata:
GCB Centrostal Bydgoszcz - KPSK Stal Mielec ✅
kurs 2,40
Unibet :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom