>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Lsbet - 50% do 500 PLN

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak narzekacie na tego buka, ale w SRB ma ranking C. Dla przykładu popularny w Polsce i buk z którego sam (z zadowoleniem) korzystam czyli Unibet ma ranking C-. Jakieś pozytywne opinie ? Jak ktoś jest zadowolony niech coś napisze, bo pisze jedna lub dwie osoby, że nie jest ok i nie można sobie wyrobić zdania. Pominąwszy ten bonus podobają mi się tam handi azjatyckie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster


€50 Reload Bonus Cristiano Ronaldo!

Ciesz się następną rundą Ligi Mistrzów UEFA i wspieraj Cristiano Ronaldo - &quot;Supermana&quot; Realu Madryt w meczu przeciwko Liverpoolu z naszym wspaniałym Reload Bonusem aż do €50 Free Bet!

Aby kwalifikować się do bonusu, musisz obrócić całą kwotę depozytu na jeden z meczów Ligi Mistrzów. Będziesz uprawniony do 10% Reload Bonusu aż do €50.
LsBet.com
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
€44 Reload Bonus na mecze Pucharu Polski!
Postaw na mecze Pucharu Polski i otrzymaj wspaniały Reload Bonus aż do €44 Free Bet!

Aby kwalifikować się do bonusu, musisz dokonać depozytu i zrobić zakład na jeden z meczów Pucharu Polski. Będziesz uprawniony do 10% Reload Bonusu aż do €44.

Aby odebrać swój bonus, prosimy skontaktować się z nami za pomocą Czatu na Żywo, lub wysłać email na [email protected] .
LsBet.com
 
betking1x2 6

betking1x2

Użytkownik
Wypłacalni oni są wogóle i nie robią problemów podczas weryfikacji bo podobno dowód dowód ze zdjęciem twarzy rachunek i wyciąg z banku ? Prawda to miałem u nich zakładać konto ale przez to nie wiem Marcin-Odra odpisz bo ty w tym doświadczony jesteś. I podobno niektórym odmawiają bonusu
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
€150 Reload Bonus na mecze Ligi Mistrzów!
Ciesz się meczami Ligi Mistrzów na LSbet ze specjalną promocją 15% Reload Bonus na depozyt!
Zrób zakład na mecze Ligi Mistrzów 25-26.11.2014 i zostaniesz wynagrodzony wspaniałym bonusem aż do €150!
Lsbet
Regulamin i Warunki:
1. Ta promocja jest ważna na wszystkie mecze Ligi Mistrzów od 25.11.2014 do 26.11.2014.
2. Aby kwalifikować się do bonusu, gracz musi dokonać depozytu i obrócić depozyt minimum jeden raz (na jakikolwiek rynek po min. kursie 2.0) na mecze Ligi Mistrzów. Wszystkie zakłady muszą zostać rozliczone.
3. Wartość bonusu wynosi 15% od depozytu aż do €150 Euro.
4. Nagroda będzie dodana jako darmowy zakład (Free Bet).
5. Minimalna kwota depozytu musi być o wartości €20 Euro (lub równowartość w innej walucie).
6. Maksymalna kwota Darmowego Zakładów wynosi €150 Euro (lub równowartość w innej walucie). Tylko jeden bonus jest dostępny na mecz, na zakład, na dzień rozliczenia.
7. Aby odebrać swój bonus, prosimy skontaktować się z nami za pomocą Czatu na Żywo lub wysłać e-mail na adres [email protected] wykorzystując ID Referencyjny.(ID Referencyjny będzie dostępny w “Moje Konto” -&gt; “Historia” (kolumna “Ref”).
8. Bonus zostanie zaliczony w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości poprzez e-maila lub zamówienia w czacie na żywo.
9. Ta promocja podlega Ogólnym zasadami i warunkami bonusowym.
Lsbet
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
Dostalem dzis e-maila z informacja o jakis darmowych 5 EURO BEZ DEPOZYTU wchodze nie mam tej kwoty pytam sie na czacie pani Alicji i dostaje odp ze musze wplacic 20 euro aby dostac 5 euro a i musze zagrac po 1,5.....
POWIEM KROTKO ta firma tj kpina kpina i jeszcze raz kpina.....Ciekawe czy ktos dostal procz mnie czekam na komentarze
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Dostalem dzis e-maila z informacja o jakis darmowych 5 EURO BEZ DEPOZYTU wchodze nie mam tej kwoty pytam sie na czacie pani Alicji i dostaje odp ze musze wplacic 20 euro aby dostac 5 euro a i musze zagrac po 1,5.....
POWIEM KROTKO ta firma tj kpina kpina i jeszcze raz kpina.....Ciekawe czy ktos dostal procz ja i ma tak czekam na komentarze
????Mnie tez wyrolowali w ten sposób dzisiaj, chociaż wcześniej otrzymywałem od nich free bety za 20zł, czasem jakieś free spiny. Gość na angielskim czacie powiedział mi dzisiaj , ze te maile wysyła automat i zaszła widoczni pomyłka.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ich chyba w czajnik puknęło:
603199:
Witam, dostałem dziś maila od was: &quot;W ten weekend dajemy Ci Free Bet €5 bez Depozytu i dodatkowe €50 Free Betu, aby zrobić Australian Open 2015 jeszcze bardziej ekscytującym!&quot;. Gdzie jest tem free bet 5 euro ?
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td valign=&quot;top&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td width=&quot;6&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt; Welcome 603199 ! Your request has been directed to the Polska (Polski) department. Please wait for our operator to answer your call. &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;

&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td valign=&quot;top&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td width=&quot;6&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt; Call accepted by operator Alicja . Currently in room: Alicja . &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;

Alicja:
Witam!
Alicja:
Chwileczkę
Alicja:
Aby otrzymać bonus 5 EUR Free Bet, musi Pan dokonać min depozytu 20 EUR i obrócić na zakłady sportowe po min kursie 1.50.
603199:
To po co wysyłacie maila, że nie musze dokonać depozytu ? Przecież w mailu jasno jest napisane &quot; €5 FREE BET bez Depozytu!

W ten weekend dajemy Ci Free Bet €5 bez Depozytu i dodatkowe €50 Free Betu, aby zrobić Australian Open 2015 jeszcze bardziej ekscytującym!

Kliknij TUTAJ, aby otrzymać więcej Bonusów!&quot;

Alicja:
Ta promocja została stworzona dla graczy, którzy dokonali depozytu i mogą otrzymać bonus bez robienia następnego depozytu. Pan ma możliwość otrzymania bonusu po depozycie
603199:
To po co taki mail mi wysłaliscie skoro nie moge skorzystać ?
Alicja:
Niestety, nie mogę w tym Panu pomóc
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Walą w ch.... do oporu!! A później wielkie zdziwienie,ze gracze wyłudzają bonusy , albo wysyłają dokumenty z photoshopa. Firmy same oszukjują i to w 10x większej skali niż pojedyńczy gracze.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
El Clasico 2015 Reload Bonus!
Ciesz się meczem El Clasico w tym tygodzniu z €5 FREE BET i €100 RELOAD BONUSEM!

Możesz otrzymać €5 FREE BET bez depozytu, jako lojalny gracz LSbet.com i fantastyczny €100 RELOAD BONUS, aby cieszyć się największym starciem piłkarskim!
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Bzdura i zwykła ściema. Otrzymalem maila i okazało się , że trzeba wpłacić min. 20 E., jak wpłaciłem i przegrałem w kasynie to mi powiedziano , że nie otrzymam 5 freebetu bo najpierw trzeba obrócić depozytem. Żenada, zamknąłem konto u tych złodziei
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@marasking - czytałeś regulamin promocji? Dokładnie w punkcie 12 jest o tym mowa.
1. Ta promocja jest dostępna na mecz Barcelona - Real Madryt w dniu 22.03.2015.
2. Tylko istniejące klienci LSbet.com kwalifikują się do tej oferty.
3. Wszystkie akcje bonusów są przeznaczone dla jednej: osoby, rodziny, adresu zamieszkania, adresu mailowego, numeru telefonu, jednego numeru konta płatniczego (na przykład: karty debetowej lub kredytowej, NETeller i innych), oraz wspólnego komputera, na przykład: w placówce oświatowej, publicznej bibliotece lub w miejscu pracy. Tylko jeden aktywny bonus jest dozwolony na jednego klienta w tym czasie.
4. Kwota bonusu Free Bet wynosi €5 Euro (lub równowartość w innej walucie).
5. Bonus Free Bet i Reload Bonus zostanie zaliczony w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości poprzez e-maila lub zamówienia w czacie na żywo.
6. Środki bonusowe nie mogą być przenoszone ze Sportu do Pokera, Kasyna, Live Kasyna czy Gier.
7. LSbet.com zastrzega sobie prawo do dodania €5 Free Betu tylko klientom, którzy złożyli minimalny depozyt w wysokości 20 EUR od 21.03.2015 do 22.03.2015.
8. Dodatkowo do €5 Euro Free Betu klienci będą uprawnieni do otrzymania 10% Reload Bonusu aż do €100.
9. Kwalifikający zakład dla otrzymania Reload Bonusu musi być minimum €20 Euro (lub równowartość w innej walucie).
10. Maksymalna kwota Reload Bonusu wynosi €100.
11. Reload Bonus będzie zaliczony na konto jako Free Bet.
12. Aby kwalifikować się do Reload Bonusu, klient musi zagrać za całą kwotę kwalifikacyjnego depozytu z minimalnym kursem 1.70 dla zakładów pojedynczych. W przypadku multizakładu (ekspresu) aby spełnić warunki obrotu, wszystkie wybory w multizakładzie muszą być o kursie co najmniej 1.50. Wszystkie zakłady muszą być rozliczone.
13. Wszystkie akcje LSbet.com są przeznaczone do celów rozrywkowych. LSbet.com może według swojego uznania ograniczyć prawo do otrzymania bonusu przez gracza.
14. LSbet.com zastrzega prawo do zmiany, zawieszenia i unieważnienia tej propozycji w dowolnej chwili bez uprzedniego powiadomienia albo według swojego uznania unieważnić jakąkolwiek wygraną, otrzymaną za pomocą bonusu.
15. Zastosowanie mają się przepisy Ogólnych Zasad i Warunków Bonusowych.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Czytalem - to o czym piszesz i co wytłuściłeś dotyczy reload bonusu , a nie freebet. Na czacie baba powiedziała mi, że wystarczy wpłacić min .20 euro jak otrzymało się e-maila, a na moje pytanie czy sa jeszcze jakies warunki to napisała , że nie ma. Krętacze jakich mało.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster

Euro 2016 Ostatnia Szansa!

Dajemy Ci niepowtarzalną okazję poczuć atmosferę meczów eliminacyjnych EURO 2016 z €100 Risk Free.

Zrób multizakład zawierający minimum 4 wybory na mecze kwalifikacyjne do Euro 2016 w dniach 08.10.2015 - 13.10.2015 i otrzymaj 50% bonus do kwoty zakładu €100.

Zrób Zakład

Zarejestruj konto gracza
Regulamin i Warunki
&lt;hr style=&quot;background-color: black; color: black; border-color: black; margin: 7px;&quot;&gt; 1. Ta promocja jest dostępna dla meczów eliminacyjnych do EURO 2016 w dniach 08.10.2015 - 13.10.2015.
2. Aby kwalifikować się do bonusu gracz musi postawić multizakład zawierający minimum 4 wydarzenia meczów eliminacyjnych do EURO 2016 z minimalnym kursem 1.50 dla każdego wyboru. Po rozliczeniu zakład musi składać się z 4 wyborów i tylko jeden z nich musi przegrać.

3. W przypadku, gdy gracz postawi kilka identycznych zakładów, tylko pierwszy zakład będzie liczył się do tej promocji.
4. Kwota bonusu wynosi 50% wartości kwalifikującego się multizakładu. Patrz pkt. 2.
5. Bonus Risk Free będzie dodany jako Free Bet.
6. Zakłady zawierające jakikolwiek Free Bet bonus, promo cash albo inny środki bonusowe nie kwalifikują się do tej promocji.

7. Minimalna stawka kwalifikującego się multizakładu wynosi 20 EUR (lub równowartość w innej walucie).
8. Maksymalna kwota Risk Free bonusu to 100 EUR (lub równowartość w innej walucie).
9. Tylko dwa Risk Free bonusy są dostępne dla jednego gracza, jednej promocji, na min. dwa depozyta.
10. Zlecenie wypłaty środków przed otrzymaniem bonusu spowoduje utratę kwalifikowalności bonusu.
11. Aby odebrać swój bonus, prosimy skontaktować się z nami via Live Chat albo wysyłając e-mail na [email protected] wykorzystując ID Referencyjny.(ID Referencyjny będzie dostępny w “Moje Konto” -&gt; “Historia” (kolumna “Ref”).

12. Bonus będzie dodany w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości poprzez e-maila lub zamówienia w Live Chacie.

13. Ta promocja podlega Ogólnym Zasadom i Warunkom bonusowym.
 
Do góry Bottom