>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Losowanie 1/8

Status
Zamknięty.
mario4all 0

mario4all

Użytkownik
Najlepiej trafił z tego co widze Celtic i Barca. Milan cieniutki więc Celtic nie powinien mieć problemów.A i Barca też nie powinna mieć problemów z Liverpoolem który na wyjazdach spisuje sie słabo.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Celtic powinnien pokonać Milan ale do tego czasu wiele sie moze zdarzyć.Barcelona lepiej nie mogła trafić Liverpool to obok Milanu najgorszy klub wychodzący z 1 miejsca.Bardzo ciekawe spotkanie to FC Porto-Chelsea. Jose Mourinho były trener Porto napewno świetnie zna styl gry tego kluby i to będzie ułatwienie dla The Blues.Arsenal też dobrze trafił :mrgreen: Przeciwko Interowi czy Romie byłoby cieżko a tak myślę, że powalczą z Holendrami.Lyon spokojnie pokona Romę.Włoskie kluby mają wielkie trudnosci aby wygrać z francuskimi zespołami.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Celtik nie ma szans z Milanem, AC na pewno w dwa miesiace sie spokojnie odbuduje i wygra z Celtami! Ja licze, ze mała niespodzianke sprawi Porto... Rowniez b. sie ciesze, iz MU wylosował chyba najłatwiejszego rywala :jupi:

Moze sie koledzy pobawimy w typki na awans tak bez analiz jedynie na nos;D

Porto (Portugalia) - Chelsea Londyn (Anglia) 2

Celtic Glasgow (Szkocja) - AC Milan (Włochy) 2

PSV Eindhoven (Holandia) - Arsenal Londyn (Anglia) 2

OSC Lille (Francja) - Manchester United (Anglia) 2

AS Roma (Włochy) - Olympique Lyon (Francja) 2

FC Barcelona (Hiszpania) - Liverpool FC (Anglia) 1

Real Madryt (Hiszpania) - Bayern Monachium (Niemcy) 1

Inter Mediolan (Włochy) - Valencia CF (Hiszpania) 1
 
szary 0

szary

Użytkownik
No wreszcie jakieś ciekawsze mecze, a nie co rok te same pary :mrgreen: Głównie mam tu na myśli mecze:

AS Roma (Włochy) - Olympique Lyon (Francja)
bardzo ciekawy pojedynek, oczywiście awansuje Lyon ????

FC Barcelona (Hiszpania) - Liverpool FC (Anglia)
aktualny mistrz z ubiegłorocznym, będą ogromne emocje, BARCA WIN ????

Real Madryt (Hiszpania) - Bayern Monachium (Niemcy)
również spotkają się niedawni triumfatorzy LM, awans... :?:
 
grzesio 53,7K

grzesio

Forum VIP
Real Madryt (Hiszpania) - Bayern Monachium (Niemcy)
również spotkają się niedawni triumfatorzy LM, awans... :?:
Myśle że awnasuje Real , mająlepszy skład , a dodatku Bayern to ni ta drużyna co kiedyś.
Przypominają mi sie mecze między tymi drużynami w latach ,1999,2000,2001 itp. Kiedy to cały czas w LM grały ze sobą , najcześciej u siebe wygrywał Ral , a w Monachium był remis lu zwycięstwo Bayernu.
Porównójąc te drużyny które grały kiedyś , a teraz to Bayern jest kilka razy słabszy , Real gra troszke gorzej niż kiedyś.
Ale na pewno mecze te będą ciekawe
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Kochana Barca ???? trafiła na Liverpool, który może nie jest łatwym rywalem, ale zdecydowanie to ogrania :wink: Diabły chyba lepiej nie mogły wylosować. Bardzo ciekawie zapowiada się mecz Inter - Valencia. W zespole nietoperzy obecnie liczne kontuzje, jednak do pierwszej rundy powinno być ich mniej. Myśle, że z tego pojedynku zwycięsko wyjdą Hiszpanie :p
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Moim zdaniem najlepiej trafił Manchester United bo Lille jest do ogrania, wiec Red Devil witamy w 1/4 :mrgreen: Jesli chodzi o Celtic to moim zdaniem jak Milan bedzie gral tak dalej jak teraz to zdecydowanie Celtic moze to wygrac, Porto - Chelsea mecz bedzie bardzo ciekawy, Porto ostatnio tez gra bardzo dobrze jak utrzyma taka forme do 1/8 to mysle ze z Chelsea moga powalczyc.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Moim zdaniem tez ManU najlepiej trafil bo kto jak kto ale Lille chyba jest najslabsze w tym gronie. Z 2 miejsc Celtic mial szczescie bo np Cheslsea czy Bayern nie bylby w ich zasiegu. Lyon tez nie powinien miec problemow ze slaba osatnio Roma. Wierze ze wygra tez Barca. Choc Lpool to mocny rywal.
moje szlagiery:
PSV Eindhoven (Holandia) - Arsenal Londyn (Anglia)
Real Madryt (Hiszpania) - Bayern Monachium (Niemcy)
Inter Mediolan (Włochy) - Valencia CF (Hiszpania)
no i mecz Barcy

W tych meczach sie wszystko moze zdarzyc. ja kibicuje kolejno: PSV Realowi i Interowi i mysle ze to te zeposly awansuja
 
C 0

cucumberman

Użytkownik
co do par najciekawsza jest barcelona-liverpool.uwazam,ze to bedzie rarytas tej rundy.sercem jestem za barceloną.ale faza pucharowa rzadzi się swoimi prawamu,gdyby faworyci zawsze wygrywali nie byłoby tego czaru niespodzianek.real zawsze by zdobywał puchary.co do naszego celtic&#39;u.milan jest bez formy,ale czy celtic jest w wielkiej.sądzę,ze milan przejdzie,chba,ze borudz bedzie miał 2 mecze konia
 
E 0

evileqq

Użytkownik
Bardzo fajnie się prezentują pary 1/8 finałów - wreszcie jakieś ciekawe mecze, a nie te powtarzające się co roku.

FC Barcelona - Liverpool [1]
Hm osobiście dawno nie widziałem (o ile wogóle) takiego meczu, i może tu być naprawdę ciekawie. Barcelona nawet w tej chwili grając w klubowych mistrzostwach świata jest w znakomitej formie, a co dopiero mówić za 2 miesiące (może i powrócą niektórzy kontuzjowani gracze). Liverpool to dla mnie niewiadoma, potrafią zagrać bardzo dobry mecz a następnie przegrać w beznadziejnym stylu. Oczywiście mam nadzieję, że Katalończycy wyelimują Anglików bez żadnego problemu.

Inter Mediolan - Valencia FC [2]
Również bardzo ciekawy meczyk. Spotykają się 2 znakomite drużyny z masą gwiazd. Inter w tym sezonie radzi sobie znakomicie w lidze włoskiej. Valencia ostatnio zanotowała spadek formy, ale z taką ilością kontuzji z jaką muszą się zmagać Hiszpanie to nie wydaje się dziwne - przez ten okres przerwy dzielący nas od kolejnej kolejki ligi mistrzów napewno kontuzjowani gracze się wykurują.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Na to kto z nich przejdzie :mrgreen:

FC Porto (Portugalia) - Chelsea Londyn (Anglia) 2

Celtic Glasgow (Szkocja) - AC Milan (Włochy) 2

PSV Eindhoven (Holandia) - Arsenal Londyn (Anglia) 2

OSC Lille (Francja) - Manchester United (Anglia) 2

AS Roma (Włochy) - Olympique Lyon (Francja) 1 2

FC Barcelona (Hiszpania) - Liverpool FC (Anglia) 1
Barca pokaże klasę
Real Madryt (Hiszpania) - Bayern Monachium (Niemcy) 1

Spójrz wyżej :mrgreen:
Inter Mediolan (Włochy) - Valencia CF (Hiszpania) 1

Inter bezkonkurencyjny w serie A, myślę, że da radę z Valencią, która ma kryzysy.
 
barcek1991 0

barcek1991

Użytkownik
[shadow=red:6dbb71f2d0]FC Porto (Portugalia) - Chelsea Londyn (Anglia) [/shadow:6dbb71f2d0] Beda wielkie emocje sa to 2 bdb zespoły,lecz z lekka przewaga Chelsea! Typ:2

[shadow=brown:6dbb71f2d0]Celtic Glasgow (Szkocja) - AC Milan (Włochy) [/shadow:6dbb71f2d0] Mysle ze awansuje Celtic...chodz bedzie ciezko! [shadow=blue:6dbb71f2d0] Typ:1[/shadow:6dbb71f2d0]

PSV Eindhoven (Holandia) - Arsenal Londyn (Anglia) No niewiem...chyba zwyciesko wyjdzie Arsenal... [shadow=darkred:6dbb71f2d0]Typ:2[/shadow:6dbb71f2d0]

OSC Lille (Francja) - Manchester United (Anglia) Z małymi problemami wyjdzie ManU!! [shadow=black:6dbb71f2d0]Typ:2[/shadow:6dbb71f2d0]

AS Roma (Włochy) - Olympique Lyon (Francja) Zdecydowanie Lyon!!
[shadow=cyan:6dbb71f2d0]Typ:2[/shadow:6dbb71f2d0]FC Barcelona (Hiszpania) - Liverpool FC (Anglia)

[glow=blue:6dbb71f2d0]FC Barcelona (Hiszpania) - Liverpool FC (Anglia) [/glow:6dbb71f2d0] Jako fan Barcy wierze w zwyciestwo barcy...nawet Reina nie powszrzyma Dumy Katalonii!! [shadow=red:6dbb71f2d0]Typ:1[/shadow:6dbb71f2d0]

Real Madryt (Hiszpania) - Bayern Monachium (Niemcy) [shadow=yellow:6dbb71f2d0]Typ:1[/shadow:6dbb71f2d0]

Inter Mediolan (Włochy) - Valencia CF (Hiszpania) [shadow=black:6dbb71f2d0]Typ:2[/shadow:6dbb71f2d0]
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Moje typy kto przejdzie dalej:

FC Porto (Portugalia) - Chelsea Londyn (Anglia) 2

Celtic Glasgow (Szkocja) - AC Milan (Włochy) 1

PSV Eindhoven (Holandia) - Arsenal Londyn (Anglia) 2

OSC Lille (Francja) - Manchester United (Anglia) 2

AS Roma (Włochy) - Olympique Lyon (Francja) 2

FC Barcelona (Hiszpania) - Liverpool FC (Anglia) 1

Real Madryt (Hiszpania) - Bayern Monachium (Niemcy) 2

Inter Mediolan (Włochy) - Valencia CF (Hiszpania) 1

Podsumuje tylko jeden typ Celtic-Milan:
Celtic gra dobrze w LM a na własnym boisku można powiedzieć bardzo dobrze,Milan w tym sezonie gra SŁABO i w LM i w Lidze Włoskiej.Celtic pokazał klase w obu meczach z MU w tym pierwszym mieli pecha że nie wywieźli remisu a w drugim grali lepiej od anglików.Milan ostatnie dwa mecze w grupie przegrał na wyjeździe z AEK Ateny a później na własnym boisku z Lille i te dwa mecze pokazały że Milan jest w tym sezonie słaby.
 
L 0

legar

Użytkownik
Nie ma wątpliwośći że Chelsea przejdzie Porto. Kto jak kto ale Mourinho chyba wie wszytko o tej druzynie. Celtic jest myśle w dobrej formie i jak najbardziej zdolny do pokonania Milanu. Chciałbym zobaczyc Polaków w 1/4 finału ???? Arsenalowi będzei cięzko ograć PSV. Holendrzy to walczaki a Arsenal nie zachwycał w fazie grupowej, ale poczekajmy do lutego. Machester uważam jak większość wylosował najłatwiejszego rywala, raczej nie bedzei mial problemu z przejściem do kolejnej fazy. Roma i Lyon tutaj nie mam pojęcia, na pewno to będzie ciekawy mecz i tu wszystko może się zdażyc. Wcale nie skreślal bym Liverpoolu, wprawdzei grają słabo na wyjazdach ale Barcelona to już nie jest ta Barcelona. Real odpadnie z Bayernem, myslę ze to była jedna z gorszych druzyn w fazie grupowej. Inter raczej nie bedzie mial problemów z Valencją chociaz zyczył bym sobie zeby to hiszpańska druzyna przeszła dalej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom