>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

[LoL] NA&EU LCS & LCK

minglee 312

minglee

Użytkownik
Witam, po długim jak zwykle off-season w styczniu powraca moja ulubiona liga legend. Sporo zmian rosterów, nowi inwestorzy, koreańska inwazja na Ameryke Północną więc na pewno będzie ciekawie, a i zarobić też da, mam taką nadzieje ????
19 stycznia startuje EU LCS natomiast 21 NA LCS.
linki do terminarzy:
EU - http://www.lolesports.com/en_US/eu-lcs/eu_2017_spring/schedule/default
NA - http://www.lolesports.com/en_US/na-lcs/na_2017_spring/schedule/default

http://imgur.com/XnBtYFv - kursy NA
http://imgur.com/h2Is8lL - EU
Warto zaznaczyć, że kursy na pewno polecą w dół przed samym startem
Temat dotyczy EU&amp;NA ponieważ tylko te ligi będę grał i oglądam regularnie, natomiast możliwe, że od czasu do czasu pojawi się jakiś rodzynek z LCK jak na przykład na tą chwile Samsung Galaxy po kursie @2.00 vs Longhzu, co moim zdaniem warto zagrać, bo Samsung to finalista worldsów w niezmienionym składzie i wg mnie to bląd bukmachera, że stawia Longhzu z Pray/Gorilla w roli faworytów.
Zapraszam do dyskusji i typowania ????
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Już we wtorek startuje LCK, tak więc na pierwszy ogień lecimy z SSG. Zacznijmy od tego, że jest to początek sezonu, więc trudno ocenić formę obu drużyn, tę znają tylko sami zainteresowani z treningów. Stawiam tutaj jednak na Samsung Galaxy bo przemawia za nimi przede wszystkim niezmieniony roster którym na niedawnych mistrzostwach świata ulegli dopiero w finale SKT 2:3, dlaczego jest to dla nich duży plus, dlatego, że liga przez ostatnie 2 sezony jeszcze bardziej skupia się na teamplay niż indywidualnych umiejętnościach graczy co przy drużynach o podobnym poziomie ma ogromne znaczenie.

Drugą rzeczą, która skłania mnie ku grze na SSG jest słabość bot lane&#39;a w aktualnej mecie, jeśli ktoś śledzi na bieżąco reddit to wie, że dużo ludzi, w tym również pro graczy narzeka na to jaki wpływ na gre ma aktualnie pozycja adc. Najsilniejszą stroną Longhzu jest właśnie bot lane - Gorilla i Pray byli gracze ROX tigers, drużyny która w zeszłym roku wygrała LCK i była przez moment uważana za lepszą drużyne niż SKT. Biorąc pod uwage obecny stan bot lane&#39;a i wpływu tej części mapy na grę, śmiem twierdzić, że dwójka tych graczy nie daje Longhzu praktycznie żadnej przewagi, a mid,top i jungle zdecydowanie faworyzuje graczy Samsung.

Tak jak pisałem kurs 2 na SSG to był błąd buka, i oczywiście już został skorygowany, w tej chwili jest 1,8 ale i tak uważam, że warto grać w strone SSG. Ponieważ jest to dopiero początek sezonu, to sugerowałbym nie szarżować ze stawką, i grać LEKKO bo nie wiadomo czym mogą nas zaskoczyć te drużyny : ]

17.01.2017 wtorek
Longhzu - Samsung Galaxy 2 @1.80 bet365 ✅✅ 2:1 dla SSG

powodzenia
 
own3dbyhype 26

own3dbyhype

Użytkownik
NA lcs TSM vs C9 2 po 2.5 kursie moim zdanie value sam zagralem. Tsm mega oslabione stara doublelifta co pokazali juz na ostatnim iemie. Natomiast C9 zamienilo Meteosa na obiecujacego Contractza, ktory bardzo fajnie prezentowal sie w challenger series.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
19.01.2017 EU LCS

Origen vs H2k H2k -1,5 @1.61 bet365 ✅

Półfinalista worldsów ze zmienionymi co prawda 3 graczami, ale nadal lepszymi na każdej pozycji niż w Origen. Origen kandydat do relegacji, więcej pisać nie trzeba.

G2 vs Fnatic 2 @3.00 bet365 ⛔ szkoda, było baaardzo blisko, fnatic już prowadziło 3k goldem w 3 grze ale niestety przegrali 1:2

Plotki głoszą, że Fnatic dobrze wygląda na sparingach, mają lepszego mida i topa, solidny bot lane i nieco gorszą dżungle czyli generalnie nieźle to wygląda, biorąc pod uwage fakt, że jest to pierwszy mecz obu drużyn w tym sezonie, sprzyja to niespodziankom, Jeśli Caps odpali na midzie i nie będzie obsrany to imo Fnatic to bierze, taki kurs warto próbować.
 
P 104

pszczolka

Użytkownik
EU LCS

H2k jak dla mnie wydaje się bardzo silne w Europie. Dobra zmiana na midzie gdzie miejsce Ryu, któremu zdarzało się padać 1v1 w early zajął Febiven, który był członkiem Fnatic z pamiętnego splitu wygranego 18-0. Koreański bot to mały znak zapytania, ale Jankos podkreślał na swoich streamach, że jeśli federacja pozbyła się Vandera to nie ma lepszego supporta w Europie i musi to być koreańskie wzmocnienie. Zgadzam się w pełni z kolegą wyżej i gram H2k -1,5 w starciu z Origen, które to personalnie wygląda bardzo przeciętnie.
Ale również już teraz atakuje wygraną H2k vs Splyce (21.01.2017) @2.00 Pinnacle. Uważam że H2k pokaże dziś swoją moc i kursy polecą. Splyce w niezmienionym składzie, &quot;teamfighty&quot; to ich zdecydowanie silniejsza strona niż &quot;laning face&quot;, jednak nim dojdzie do late game&#39;u strata w goldzie może być zbyt duża. Moim zdaniem to półfinaliści MŚ zdecydowanie lepiej przygotowali się do tego splitu.

Co do Fnatic, uważam że ściągnięcie starych wyjadaczy nie wyjdzie im na dobre. Amazing jak i sOAZ najlepsze mają za sobą, zwłaszcza ten drugi. Popełnia on sporo błędów i przeciwnicy niejednokrotnie na nim się &quot;snowballowali&quot;. Top jak dla mnie to bardzo słaby punkt Fnatic
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
20.01.2017 EU LCS

Misfits - Giants 1 -1,5 @2.50 bet365 ⛔

Misfits @1.40 bet365 - bezpieczniej ✅

Misfits lepsze na każdej pozycji oprócz mida, spędzili ponad miesiąc trenując w Korei i mają potencjał by być czołową drużyną na europejskiej scenie. Giants mnie nie przekonuje, bardzo dobry mid ale reszta to przeciętniacy, w dodatku strata świetnie zapowiadającego się według mnie adc - Upseta, nie widze tutaj dla nich szans. Początek sezonu więc wynik może być różny co pokazał wczoraj mecz h2k gdzie origen teoretycznie nie powinno mieć nic do powiedzenia a prawie ugrali grę z jednym z faworytów do wygrania splitu, dlatego bezpiecznej grać czysty win.

Vitality - UOL 1 @1.83 bet365 ⛔ UOL mocny, dobrze wygląda nowy jungler xerxe

Mecz typowy 50/50 aczkolwiek pogram lekko na Vitality bo uważam, że strata adc w UOL tuż przed startem sezonu może tutaj być kluczowa.

21.01.2017 NA LCS

TSM - Cloud 9 2 @2.25 bet365 ✅

Ciekawy pojedynek, powinien być wyrównany ale ja tu widzę value w grze na c9, impact i jensen są w stanie wziąć ten mecz na klate, TSM będzie teraz mniej groźne po zmianie doublelifta na wildturtle.



21.01.2017 EU LCS

Trzeba kuć żelazo póki gorące, H2k wygląda o wiele gorzej niż powinno w meczu z Origen, Febiven zamiast wracać do formy z sezonu 5, zbliża się do formy przez którą z tego h2k poleci, jest po prostu beznadziejny, nie poprawią swojej gry przez 1 dzień, Splyce w niezmienionym składzie powinno ich pyknąć lekko.

Splyce - H2k 1 @1.83 bet365 ⛔ H2k zagrało dzisiaj super, szczególnie Jankos, za to Splyce dużo poniżej oczekiwań
 
F 129

fascio

Użytkownik
20.01.2017 EU LCS

Misfits - Giants 1 -1,5 @2.50 bet365 ⛔

Misfits @1.40 bet365 - bezpieczniej ✅

Misfits lepsze na każdej pozycji oprócz mida, spędzili ponad miesiąc trenując w Korei i mają potencjał by być czołową drużyną na europejskiej scenie. Giants mnie nie przekonuje, bardzo dobry mid ale reszta to przeciętniacy, w dodatku strata świetnie zapowiadającego się według mnie adc - Upseta, nie widze tutaj dla nich szans. Początek sezonu więc wynik może być różny co pokazał wczoraj mecz h2k gdzie origen teoretycznie nie powinno mieć nic do powiedzenia a prawie ugrali grę z jednym z faworytów do wygrania splitu, dlatego bezpiecznej grać czysty win.

Vitality - UOL 1 @1.83 bet365

Mecz typowy 50/50 aczkolwiek pogram lekko na Vitality bo uważam, że strata adc w UOL tuż przed startem sezonu może tutaj być kluczowa.

21.01.2017 NA LCS

TSM - Cloud 9 2 @2.25 bet365

Ciekawy pojedynek, powinien być wyrównany ale ja tu widzę value w grze na c9, impact i jensen są w stanie wziąć ten mecz na klate, TSM będzie teraz mniej groźne po zmianie doublelifta na wildturtle.



21.01.2017 EU LCS

Trzeba kuć żelazo póki gorące, H2k wygląda o wiele gorzej niż powinno w meczu z Origen, Febiven zamiast wracać do formy z sezonu 5, zbliża się do formy przez którą z tego h2k poleci, jest po prostu beznadziejny, nie poprawią swojej gry przez 1 dzień, Splyce w niezmienionym składzie powinno ich pyknąć lekko.

Splyce - H2k 1 @1.83 bet365

Ty tak serio? Po pierwszym meczu takie wnioski? :grin::grin::grin:
 
pstrag 102

pstrag

Użytkownik
21.01.2017 EU LCS
Splyce vs H2k
Drużyna która przeleje pierwszą krew - Mapa 1
H2k - 1.83 ✅✅✅ okolice 6 minuty pierwsza krew dla H2k ????

Polecam grać taki zakład. Jankos w formie, ostatnio się wypowiadał że jest meta assasinów w jungli a on bardzo lubi takie agresywne picki co skutkuje częstymi gankami we wczesnej fazie gry. No i nie bez powodu nazywany jest First Blood King. W czwartkowym meczu przeciwko Origen wyłapał FB na pierwszej mapie.
Gdyby nie siadła dzisiaj pierwsza mapa to polecam na live postawić first blood na drugiej mapie ze zwiększoną stawką ale też bez szaleństw bo to w końcu tylko esport i wszystko sie może zdażyć ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pstrag 102

pstrag

Użytkownik
Febiven ostatnio nie pokazał się z dobrej strony, może nie miał dnia a dzisiaj jak najbardziej na plus jak i cała drużyna. Jednak i tak uważam że gra H2K opiera się na Jankosie który jest aktualnie w dobrej dyspozycji i aktualna meta mu pasuje. Po tej kolejce co pokazało H2K spokojnie można na nich grać, orają wszystko ????
 
P 104

pszczolka

Użytkownik
EU LCS
Misfits - Roccat
Misfits -1,5 ✅ @2.04 Pinnacle
Misfits mimo wygranej tylko 2:1 z Giants świetnie się zaprezentowali. Przegrali pierwszą mapę bo Flaxxish picknął bardzo rzadko spotykanego na pro scenie Illaoi, który zrobił grę. Później ban tej postaci załatwił sprawę i Misfits kontrolowali grę w 100%.
Uważam że Roccat to jedna z najsłabszych drużyn w EU LCS (o ile nie najsłabsza). W pierwszym tygodniu mierzyli się oni z bardzo mocnym G2 i zostali całkowicie rozbici. 23:5 na pierwszej 16:3 i na drugiej mapie pokazuje że po prostu nie istnieli.
Personalnie dużo silniejsi i bardziej doświadczeni są Misfits. Dla mnie dużą niespodzianką będzie jeśli Roccat ugra choć jedną mapę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pstrag 102

pstrag

Użytkownik
28.01.2017 EU LCS
H2K vs UOL


H2K wygra 2-1 @ 3.20 ⛔ niestety ale UOL wzięli gre 2-1 choć było blisko ????
Pierwsza krew - Mapa 1 @ H2K 1.72 ✅ fb dla h2k na wszystkich 3 mapach i o dziwo jankos nie brał w nich udziału

Spotkanie rozpoczyna się o 16:00. Drużyna Unicorns of Love bardzo ładnie zaprezentowała się tydzień temu pokonując Vitality no i w czwartek pewnie pokonując Origen. Dzisiaj jednak starcie z dużo mocniejszym i bardziej zgranym zepołem jakim jest H2k. Fajny kursik do zagrania jest na dokładny wynik 2-1 dla drużyny Jankosa. Moim zdaniem wart ryzyka, H2k zapewne weźmie tą gre ale UOL z tym co pokazali ostatnio stać na wygranie jednej mapy.
Dodatkowo jeden z moich ulubionych zakładów, first blood dla drużyny H2k. W tym tygodniu o dziwo tylko po 1.73 kurs gdzie zawsze był w okolicach 1.85 mimo wszystko z dobrą formą Jankosa proponuję grać.
 
L 39

luquu

Użytkownik
Witam, dzisiejsze mecze EU-LCS zapowiadają się bardzo ciekawie, jednak dla większych emocji postanowiłem coś tutaj zagrać. Poniżej podam typ i krótką analize do niego.
Unicorns of Love vs Splyce, TYP:Splyce Kurs: 2.1(bet 365)
Obie drużyny już przed startem były faworytami do miejsc w top 5. Splyce wygrało mecz z vitality i przegrało z H2k. Nie jestem w stanie czegokolwiek wywnioskować z tych spotkań, gdyż były one bardzo dziwne. Najpierw H2k przejechało się po nich jak walec, potem oni zrobili to samo z vitality. Gdyby przyrównać te mecze do piłki nożnej to te wyniki wyglądałyby 0:4, 5:0. Z 2 strony UOL wygrało wszystkie 3 mecze, z vitality, origen i H2k. O ile wygrana z vitality i origen była dość oczywista o tyle 2:1 z H2k było nie małą niespodzianką. To właśnie wygrana z H2k zrobiła z nich faworytów w tym meczu. Swój typ opieram właśnie na tym że wygrana z H2k była dość przypadkowa. H2k było troszke zbyt pewne swoich możliwości. W 1 meczu UOL zaskoczyło team compem na co H2k nie znalazło odpowiedzi. A w 3 decydującej parti wydarzyły sie rzeczy które przypominały jakąś ustawke. H2k oddało praktycznie wszystkie najmocniejsze picki swoim rywalom. Do tego trundle zadziałał bardzo dobrze. kursy na 3 mape przed pickami oscylowały w granicach 2.5 po pickach 1.9 tego po prostu nie dało się wygrać.
Myślę że jak Splyce zagra dobrze w fazie champion select to wezmą tę grę.
P.S Jak ktoś chociaż elementarnie ogarnia Lola to polecam grać live. Buki często pajacują i wystawiają kursy nie adekwatne do tego co się dzieje na mapie np. ostatnio w spotkaniu H2k vs UOL na 1 mapie H2k wygrywało 3k złota jednak kompozycja UOL była typowo pod późną fazę gry UOL wygrało tę mapę dość łatwo a ja łapałem kurs 7.5. To było na unibet a w STS to już w ogóle jakieś randomy te kursy wystawiają. Typy były wystawione na odwrót i to przez całą grę. Ja konta nie mam ale kolega łapał po 3.4 grał wtedy na faworyta z 3-4k przewagi. Jak przewaga była koło 6-7k to kurs był 6.5 potem zawiesili ale można było zarobić na tym ładnie.
 
L 39

luquu

Użytkownik
Unicorns of Love vs Splyce, TYP:Splyce Kurs: 2.1(bet 365)⛔ (2:1)
Trzeba tego lolita grac po pickach bo to co oni maja w glowie to wola o pomstę do nieba. Niemożność wyciagnięcia jakichkolwiek wniosków po 2 mapie była porażająca.
Dodam że uni bet ma opóźnienia w zmianach kursów po akcjach. Po jakimś baronie czy tf można łapać ładne kursy.
 
M 451

malizna

Użytkownik
G2 2-0 Giants
h2k - Vitality: h2k
@ 2,23 bet365✅
Dla mnie w tych 2 parach nie powinno dojść do żadnej niespodzianki. Vitality mimo całkiem dobrych graczy gra przeciętnie, h2k powinni sobie poradzić z nimi spokojnie 2-0. Co do spotkania G2 z Giants to również nie widzę nadziei dla hiszpańskiej organizacji. Dla mnie G2 to najlepsza europejska drużyna oprócz UOL na tę chwilę i powinni takie mecze gładko wygrywać, na każdej pozycji mają graczy o klasę lepszych.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
G2 2-0 Giants
h2k - Vitality: h2k
@ 2,23 bet365
Dla mnie w tych 2 parach nie powinno dojść do żadnej niespodzianki. Vitality mimo całkiem dobrych graczy gra przeciętnie, h2k powinni sobie poradzić z nimi spokojnie 2-0. Co do spotkania G2 z Giants to również nie widzę nadziei dla hiszpańskiej organizacji. Dla mnie G2 to najlepsza europejska drużyna oprócz UOL na tę chwilę i powinni takie mecze gładko wygrywać, na każdej pozycji mają graczy o klasę lepszych.
Zapominasz o jednej ważnej rzeczy, która mnie zawsze skłania by nie grać 2-0. G2 może sobie próbować picki w drugiej grze jak zmiażdżą rywali w pierwszej. Oczywiście typu nie neguję, bo graczy mają o wiele lepszych od GIANTS, tylko taka sytuacja z odpuszczeniem w drugiej mapie może mieć miejsce. Bezpieczniej chyba grać na każdą kolejną mapę na live patrząc już po champion select. Kurs trochę mniejszy będzie, ale zawsze bezpieczniej.

Ja bym polecał grać osobno, ale to pewnie na live w &quot;Typy na żywo&quot; będę podawał swoje propozycje.
 
M 451

malizna

Użytkownik
Próbować picki to można na scrimach, po co się męczyć i grac 3 gry zamiast 2. Poza tym jak zestompuja pierwsza gre to raczej w 2 grze wezmą podobne picki, żeby jak najmniej pokazywać na przyszłe mecze z powazniejszymi rywalami.
 
brawomike 134

brawomike

Użytkownik
Od jakiegoś czasu też jestem przeciwny stawiania 2:0, zawsze w pickach może być niespodzianka, pamietajcie że druzyny które grają ze sobą w danym tygodniu nie trenują przez ostatni tydzień ze sobą, więc nawet najlepsi mogą przegrać pickami
 
M 451

malizna

Użytkownik
Splyce - Origen :Splyce 2:0
Fnatic - Roccat :Fnatic
Ako: 2.11@Bet365✅
Dzisiaj również idę w stronę faworytów. Splyce na razie nie jest tą drużyną z letniego splitu, lecz na przeciw mają najgorszą drużynę w EU LCS i powinni sobie z nimi spokojnie poradzić. Nie wiem co xPeke miał na myśli tworząc ten skład, moim zdaniem nie byliby nawet top 3 w Challenger Series w obecnym splicie i wcale się nie zdziwię jak skończą z max 1-2 wygranymi na koniec. Co do 2 meczu to również Fnatic powinno sobie poradzić, lecz tutaj mam pewne zastrzeżenia co do Amazinga i Soaza. Widać po nich, że już nie są zmotywowani do gry tak jak kiedyś i moim zdaniem to kwestia czasu jak Amazing powędruję na ławkę. Dolna linia oraz środek jest mocniejszy niż w Roccat i to powinno wystarczyć do wygranej. Być może zobaczymy 3 mapy, ale Fnatic wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Na dzisiaj kilka luźnych propozycji, chociaż ja jak to mam w zwyczaju będę łapał kursy na live (prawdopodobnie na poszczególne mapy). Bukmacherzy dalej wystawiają czasami bardzo dziwne kursy i łatwo złapać coś około 2.50-4.00 jak drużyna ma realną szansę na powrót w jednym teamfight&#39;cie.
Przed spotkaniami stawiałbym tak:
Phoenix1 vs TSM
Typ: Wygrana TSM @1.66 Bet365 Było ciężko ale się udało ✅ nie doceniłem tego ADC od Phoenix
Nie wiem gdzie bukmacherzy dają takie szanse Phoenix, tym bardziej że nie wygrywali z nikim znaczącym. Na każdej pozycji TSM ma lepszego zawodnika, może na midzie jest w miarę równo, ale na topie jest przepaść moim zdaniem. Na ADC też gra jeden z lepszych graczy w NA LCS jeśli chodzi o TSM, w Phoenix marksman nie jest też słaby, ale odstaje poziomem.
W TSM jak na razie widać małe problemy komunikacyjne, czasami głupie śmierci, ale zbiegiem czasu powinno wyglądać to coraz lepiej. Po stronie Phoenix współpraca jest ciut lepsza, widać to w drużynowych walkach, ale nie sądzę, żeby to pomogło im urwać chociaż mapę.

Dignitas vs CLG
Jak dla mnie to no bet. Drużyny nieobliczalne, potrafiły grać bardzo dobrze i bardzo słabo. Gdybym już musiał stawiać to bliżej mi do CLG, które ma znakomitego TOPa i jednego z lepszych supportów. Na reszcie pozycji dałbym remisy, jednak jak dla mnie to dalej mecz bez gry, chyba że coś na live wyłapię.

Immortals vs Flyquest
Typ: Wygrana Flyquest @1.66 Bet365 Aż mi szkoda Pobeltera w tej drugiej grze, chłopak będzie miał uraz do końca życia z tej gry. Easy ✅
Nie rozumiem, dlaczego bukmacherzy tak nie doceniają drużyny FLY. Mają bardzo dobry skład, wygrali już cztery mecze, przegrali tylko jeden. Immortals z bilansem 2-3, więc wygląda to gorzej, ale grali z mocniejszymi. Mimo to uważam, że przegrywają na każdej pozycji. Pobelter, jak kiedyś go ceniłem, tak w tym splitcie gra tragicznie. Nie pokazał żadnej dobrej mapy, a Hai go po prostu zje w tym matchupie. Równo może być na topie, a tak to widzę przewagę po stronie FLY. Oczywiście zadecyduje też forma junglera, ale więcej doświadczenia po stronie Flyquest i to ich stawiam w roli zwycięzców tego BO3.
C9 vs EchoFox
Typ: C9 -1.5 mapy (wygra 2-0) @1.72 Bet365 Jak na razie najbardziej stabilna drużyna i to oni zmierzają po pierwsze miejsce w grupie ✅
Tutaj mógłbym napisać tylko jedno, C9 to drużyna która wygra ten split. Wygląda bardzo pewnie, mają świetnego midlanera, na TOPie też znakomity gracz, reszta trzyma poziom, co też daje im bardzo dobre teamfight&#39;y. Po drugiej stronie znany midlaner Froggen, który potrafi grać w tę grę, ale poziom już nie ten co kiedyś. Na jungli mają jeszcze ciekawego gracza, który bardzo często zbiera &quot;pierwszą krew&quot;, ale czy to wystarczy? W drużynowych walkach wyglądają gorzej, na dolnej alei też mają przeciętniaków i nie widzę tutaj dla nich szans, żeby ugrali chociaż mapę.

Grałem też na live:
TSM wygra 2 mapę @1.72 Bet365
TSM wygra 3 mapę @1.72 Bet365
Flyquest wygra 1 mapę @1.66 Bet365
Flyquest wygra 2 mapę @1.53 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom