>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[LoL] NA&EU LCS & LCK

M 451

malizna

Użytkownik
Podam dzisiaj tylko suche typy bo nie mam czasu się rozpisywać, jutro postaram się napisać coś więcej.
Rogue - Origen 
typ: Origen @1.55

Misfits - SK
typ: SK @1.52

MAD Lions - exceL
typ: MAD Lions @1.52


edit / to nie jest dział do podawania suchych Typów. Zapraszam do założenia swojego tematu z typami i można śmiało umieszczać suche Typy. Kolejny taki  post będzie usuwany / ibis
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
MAD Lions - Rogue - Rogue @1,70 fortuna  

Rogue tutaj powinno wygrać. Mają lepszy skład, na każdej pozycji przewagę, nawet mid gdzie Larssen według mnie jest lepszy/pewniejszy od Humanoida. Rogue to co mieli wygrać to w miarę pewnie wygrali i przegrali jedynie na mocniejsze OG. Natomiast MAD ma niedoświadczony skład oprócz Humanoida a oprócz bardzo dobrego początku z G2 to jakoś specjalnie nie zachwycają jak na razie. Obecne zwycięstwa z teoretycznie najsłabszymi zespołami które są na ostatnim w tabeli i albo wymęczone jak z Schalke albo trochę szczęśliwe jak z Vitality a do tego jeszcze słaba gra i pewna porażka z XL, które raczej jest za czołowymi zespołami top4 w tym Rogue. Za bardzo nie widzę argumentów po stronie MAD i jedynie słaba gra z błędami Rogue może dać im szanse na wygraną 


G2 Esports - Fnatic - Fnatic @2,94 fortuna  

G2 faworytem, ale znowu te kursy trochę przesadzone. Fakt G2 pewnie wygrało z OG, które również pokonało dość pewnie FNC ale mecz meczowi nie równy a FNC trochę już się rozkręciło trzema kolejnymi pewnymi zwycięstwami i widzę nie tak małe szanse na ich wygraną w tym meczu. Bardzo pewnie i dobrze wyglądał Rekkles w każdym meczu a Bwipo i Nemesis też potrafią świetnie zagrać. Uważam też, że są w stanie lekko zaskoczyć czymś G2 jak to np. w meczu z SK gdzie Bwipo grał Rengarem. Oczywiście G2 to najmocniejszy zespół w lidze i na pewno ciężko będzie ich pokonać zwłaszcza, że na FNC powinni lekko się spiąć jak na OG. Jednak jest to format bo1 a w nim różnie może mecz się potoczyć i jeden błąd czy dobre zagranie może dużo znaczyć w kontekście wygranej całej mapy a FNC jest przecież jednym z lepszych zespołów w lidze, który potrafi mieć dobre zagrania czy wykorzystać błąd przeciwnika. Z pewnością FNC będą chcieli też utrzeć tutaj nosa G2 i zaznaczyć swoje aspiracje do wygrania wiosennego splitu
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
G2 Esports - Rogue - Rogue @3,48
Fnatic - Rogue - Rogue @3,09
fortuna

G2 czy FNC będą faworytem w meczu z Rogue, ale te kursy na faworytów to lekkie pomyłki. Będą to mecze w formacie BO1 czyli takim, który faworyzuje niespodzianki i jak nam ten split wiosenny pokazał takie mniejsze lub większe niespodzianki się zdarzały. Na przykładzie G2 przegrało 3 mecze, raz z zespołem dołu tabeli a dwa razy w okolicach bilansu Rogue a konkretniej MAD i Misfits. Sezon zasadniczy dobiega końca i każdy z zespołów będzie chciał wywalczyć jak najlepszą pozycję więc odpuszczania nie będzie a pełna mobilizacja zwłaszcza, że różnice w tabeli są nie wielkie. Obecnie Rogue zajmuje 4 miejsce a do drugiego czyli Origen i FNC traci tylko jedno zwycięstwo. W ostatnim tygodniu Rogue zaprezentowało się bardzo dobrze odnosząc pewne dwa zwycięstwa w tym z MAD będące blisko czołowych miejsc tabeli. Zazwyczaj odstający trochę od reszty zespołu Finn pokazał się bardzo dobrze ostatnio z MAD i podtrzymanie jego lepszej dyspozycji na pewno przydało by się w tych meczach aby pomóc reszcie drużynie w zwycięstwie. Dla mnie tutaj kursy przesadzone, Rogue tak mocno nie odstaje tutaj od FNC czy G2 jak pokazują to kursy i na pewno są w stanie realnie powalczyć o zwycięstwo
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Ultraliga
AGO ROGUE - devils.one - devils.one @5,45 STS  //szkoda pierwszej mapy jak i draftów które właściwie ustawiły mecz

Odmłodzony i całkowicie zmieniony skład devils spisuje się coraz lepiej. Trochę niedoceniani przed sezonem wykręcili w fazie ligowej niezły bilans z niewielkimi stratami do AGO czy K1ck. W fazie pucharowej ich gra wygląda jeszcze lepiej pewnie pokonując AVEZ do zera a z IHG ze stratą 1 mapy. Warto wspomnieć, że mapy w których wygrywali były w większości wygrywane pewnie, ze zdecydowaną przewagą. W tym meczu kursy jak dla mnie lekko zaskakujące biorąc pod uwagę ostatnie wyniki,formę obu zespołów. AGO będzie faworytem głównie ze względu na bardzo mocną dolną aleje AGO mającą doświadczenie już na najwyższym szczeblu w Europie, ale oni też popełniają błędy i zdarzają im się słabsze gry co pokazał już ostatni mecz z K1ck. Reszta linii będzie w miarę wyrównana i różnie mogą się mapy potoczyć. Format BO5 bardziej będzie sprzyjać lepszym drużyną, którą tutaj na papierze będzie AGO tylko biorąc wszystko pod uwagę aż tak wielkiej różnicy nie widzę żeby wystawiać na nich kursy w graniach 1,15 . Nie wiele większe kursy były na AGO z K1ick gdzie były w granicach 1,3 dla AGO a nie byli nawet blisko aby wygrać. Co ciekawe w fazie ligowej AGO przegrało dwa mecze a jedno z nich było właśnie w meczu z devils. Pomimo mocnej dolnej alei AGO i na papierze głównie tam przewagi to widzę nie małe szansę tutaj na zwycięstwo devils i po takim kursie, myślę, że warto spróbować. Liczę też na kolejne świetne gry w wykonaniu Czajka, który często prowadził devils do zwycięstw. Na plus po stronie devils będzie jeszcze tryb online, czyli mniejszy stres co ma spore znaczenie przy mniej doświadczonych graczach jak i również brak presji na sobie w przeciwieństwie do AGO od którego będą wymagali tutaj zwycięstwa a devils będzie mogło i chciało zrobić tutaj małą niespodziankę
 
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Czesc i czolem wszystkim.Postaram się potypowac i rozruszać troche dział z e-sportem! :cool:

LOL LEC
Misfits-Schalke godzina 18:00
Typ:Misfits @1.50 BETFAN (n)(n)(n)
Tutaj nie widzę innej opcji niz zwycięstwo kroliczkow.Maja bardzo fajną paczkę i w ostatnich meczach brakowało im po prostu wykończenia.Schalke wczoraj wygrało z G2 czyli obecnymi mistrzami Europy ale obecnie ta ekipa to nie to samo co jeszcze kilka miesięcy temu.Wczoraj G2 bardziej ten mecz przegrało niż Schalke wygrało.Misfits jeśli myśli w tym sezonie o play-offach to takie spotkanie muszą wygrać.Kurs jak dla mnie bajka!


G2-Rogue godzina 19:00
Typ:Rogue powyżej 10,5 eliminacji @1.84 BETFAN (y)(y)(y)
Mecz można powiedzieć ze na samym szczycie.G2 przegrało ostatnie 4 spotkanie i obie drużyny są na dwóch róznych biegunach.Tutaj gram na minimum 11 zabójstw ROgue w meczu.Gram ten typ bo po pierwsze Rogue ostatnio jest w super formie a po drugie styl w jakim gra G2 to bardzo agresywny styl i smierdzi tutaj overem z daleka.Wczoraj G2 padło chyba 29 razy z Schalke a dzisiaj taka niska wina do dubelka jak znalazł!
Zapraszam do dyskusji!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +93
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
LOL LCS NA 1/16 finału

FlyQuest-Evil Geniuses 22:00
over 3,5 mapki @1.40 betfan
Evil Geniuses +1,5 @1.91 betfan

Evil Geniuses win @3.21 sts
powyżej 23,5 zabójstw na 1 mapie @1.84 sts


Bardzo fajne starcie mamy za 1,5 godziny w Ameryce.FQ ostatnie spotkania to same zwyciestwa i graja bardzo solidnie w tych ostatnich meczach.Ich rywale czyli ekipa EG grała ostatnio bardzo słabo i przegrwywali oni wiekszosc spotkan.Wczoraj trafiłem kurs 3.68 i dzisiaj tez gram w strone underdoga.EG ma bardzo mocną paczkę i przygotowali na dzisiaj cos ciekawego.Wazne jest aby dzisiaj Jiizuke zagrał solidnie i wybrał swoje komfortowe picki.EG na bank tanio skóry nie sprzeda i te dwie mapki powinni ogarnac.Fajnie rowniez wyglada over 3,5 mapki bo nie sadze aby ktoras z druzyn wygrala to do 0 bo na papierku ich sklady sa na podobnym poziomie a nie wiem czemu bukmacherzy az tak nie doceniaja EG.Dla odwazniejszych polecam zagrac na czyste zwycięstwo.Bang czyli adc druzyny EG to przeciez byly mistrz swiata i licze ze dzisiaj rowniez odpali.I ostatni moj typ to powyżej 23,5 zabojstw na 1 mapie.Wydaje mi sie ze raczej na 1 mapie beda obie druzyny graly raczej beziecznie ale mecz powinien sie przedluzyc a w NA czesto widzimy duzo zabojstw w meczach bo taki jest tam po prostu styl.POWODZENIA!
 
Ostatnia edycja:
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
LOL
TSM-Dignitas
Typ:eek:ver 3,5 mapki @1.60 betfan
Nie sadze aby tutaj mecz ekipa TSM zakonczyla bez straty mapki.Kurs bardzo fajny do gry bo juz w ostatnim meczu TSM mieli olbrzymie problemy bo ulegli bardzo gladko ekipie GG 3:0 i nie sadze aby raptem w kilka dni ich gra mnie az tak zaskoczyła.Dignitas pod koniec splitu pokazal,ze sa w coraz lepszej formie i powinni na przynajmniej jednej mapie nawiazac walke jak rowny z rownem a kto wie moze nawet sprawia niespodziankę?Ja jednak gram bezpiecznie na powyżej 3,5 mapki.Poowdzenia!
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
DAMWON Gaming - JD Gaming - JDG wygra @2,22 fortuna

Poza TES to właśnie JDG i DAMWON są wymieniani jako główni faworyci do wygrania całych mistrzostw co nie może dziwić. DAMWON w Korei zdominowali letni split a JDG i TES wyróżniali się w Chinach spośród innych zespołów wiosną jak i latem gdzie stoczyli zacięte BO5 w finałach które kończyły się wygranymi raz dla jednych a raz dla drugich. Wracając do tego meczu to oba zespoły są mocne na każdej z pozycji i ogólnie trudno pod tym względem wskazać kto miałby mieć jakąś większą przewagę. Jak dla mnie ten mecz to pół na pół zwłaszcza, że rozgrywany w formacie BO1. Jednak jeśli miałbym wskazać kto wygra to minimalnie większe szanse dawałbym na JDG bo po pierwsze na mid season cup pomiędzy Chinami a Koreą lepiej wypadły Chiny a po drugie w lidze Chińskiej jest więcej mocniejszych drużyn na które musieli rywalizować. Natomiast kursy jak dla mnie są lekko zaskakujące i powinny być wystawione co najmniej na równi a bardziej jeśli już to w stronę JDG
 
Ostatnia edycja:
M 12,3K

mistrzu995

Użytkownik
TYP LIVE

lol LPL (liga chińska)
mecz: IG - TT
typ: 2 mapa over 28,5 zabójstw
kurs: 1,8
stawka: 10/10

Jest to mecz o nic, a w takich meczach gracze luzują i biorą picki, które nie są w mecie. Już pierwsza mapa jest szalona bo w 15 minut jest 16 zabójstw.

Szukajcie na live bo zakończeniu 1 mapy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom