>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

[LoL] EU LCS Spring Split

Status
Zamknięty.
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Dobra, kolejna kolejka dopiero w czwartek ale juz teraz podam pare typow. Ogolnie ten tydzien zapowiada sie slabo, bo akurat tak sie mecze ulozylu ze faworyci graja z koncowka tabeli.
Team Vitality - Elements
Typ: Vitality @1,39 Pinnacle ✅ ✅
No i co tu napisac, jak wspominalem tydzien temu Elements skorzystalo z latwego kalendarza na poczatku i bilans 3-3 wyglada niezle, ale teraz zaczynaja sie mecze z czolowka. Tydzien temu 0-2, porazki z Origen i UOL. Teraz mierza sie z bardzo solidna druzyna Vitality i nie daje im tu zadnych szans.
Fnatic - Giants
Typ: Fnatic @1,25 Pinnacle ✅ ✅
Konsekwentnie przeciwko Giants. Nowy jungler, stara gra. 0-6 po 3 tygodniach zmagan mowi wszystko, ta druzyna nie istnieje. Fnatic rozczarowuje nowym skladem, ewidentnie chlopaki sie jeszcze nie zgrali ale potencjal jest. Takie mecze jak ten dla Fnatic to rozgrzewka.
Unicorns Of Love - Roccat
Typ: Unicorns Of Love @ 1.43 ✅ ✅
Roccat sa lepsi tylko od Giants. Najwiekszej przewagi spodziewam sie tutaj na dolnej alei gdzie najgorszy aadc splitu Safir zmierzy sie ze Steelbeckiem. UOL mile zaskakuje w tym splicie, glownie to zasluga Diamondproxa ktorego prawdopodobnie jeszcze teraz nie zobaczymy (problemy z wiza), ale i bez niego Jednorozce pokazaly ze grac potrafia, wygrana z Elements i zaciey boj z G2 ostatecznie przegrany. Taki kurs tylko dlatego ze Diamond prawdopodobnie nie zagra ale mimo wszystko UOL to druzyna o klase wyzsza.
Z ostatniej chwili, za Safira wchodzi Tabzz. Zmiana napewno na plus ale nie w tym weeku, za malo czasu na zgranie sie z zespolem, swoj typ podtrzymuje
H2K - Splyce
Typ: H2K @1,28 Pinnacle ✅ ✅
Tutaj mamy juz prawie pewne info: &quot;Later this week we are going to face Elements and Splyce. We are probably going to play with SELFIE again. Ryu travelled all the way back to Korea to speed up the visa process.&quot;
Skoro Ryu wylecial do Korei to marne szanse zeby do czwartku wrocil, wiec na 95% bedziemy miec znowu 3 Polakow w akcji. Co do samego Selfiego duzo osob sie nim zachwycilo, aczkolwiek mnie jegogra nie porwala, sporo bledow pozycyjnych wchodzil troche zbyt agresywnie, ale zwalmy to na brak czasu na zgranie. Teraz Selfie pogral razem z zawodnikami H2K i napewno bedzie widac progres w jego grze. Nie zapominajmy ze na innych pozycjach w H2K mamy graczy ze zdecydowanej czolowki Europy, bo przeciez Odoanne,Jankos,Vander i Forgiven do takich sie zaliczaja.
Co do Splyce. W czwartek dostali Giants, i tam byl show 1 gracza, to co robil Sencux na Le Blanc przechodzilo wszelkie pojecie. 1 shotowal wszystko i wszedzie, nie mialo to znaczenia czy byla to Ahri czy Alistar. No ale przyszedl piatek i tam juz tak rozowo nie bylo, bo przegrali z przecietnym w tym sezonie Fnatic.
Origen - G2
Typ: G2 @2.3 Pinnacle ✅ ✅ Oddsmakerzy, dobra robota ????
No i na koniec perelka. Naprawde nie wiem z jakiej paki Origen jest tu faworytem, chyba tylko przez poprzedni sezon. A moze dlatego ze zrobili 2-0 tydzien temu? Ale litosci z kim oni grali, Roccat i Elements, latwiej byc praktycznie nie moglo. Origen wyglada w tym splicie slabo. Soaz daje sie wylapywac, Mithy nie trafia combo, Powerofevil to nie to samo co Xpeke. Jasnym punktem Origen jest napewno Niels, ktory zagral 2 bardzo dobre gry Lucianem. No i to tyle z plusow OG. Przejdzmy do G2.
G2 to rewelacja tego sezonu, chlopaki dopiero co weszli do lcs i juz miazdza. Na razie jedynie porazka z H2K. Na topie Kikis spisuje sie bardzo dobrze ( poczatkowo balem sie o ta zmiane z jungli na topa ale jest ok). Trick w jungli gra super, podbiera przeciwnikom buffy i wywiera niesamowita presje na mapie. Mid lane? Perkz, wedlug mnie aktualnie najlepszy mid laner w Europie, tydzien temu super gry na Corkim. Emperor z Hybridem rowniez dominuja na dolnej alei. Podsumowujac ze Origen ma tylko mocnego ADC a w calej reszcie przewyzsza G2 to biore taki kurs z pocalowaniem reki
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Erik &#39;&#39;Tabzz&#39;&#39; van Helvert joins Team ROCCAT
We are making a change to the roster for the rest of the split. Tabzz will be our AD Carry going forward. Tabzz is mostly known for his time with Lemondogs and Alliance. He will make his debut this Thursday against Unicorns Of Love, pending approval from Riot.
We want to thank Safir for the time and commitment and wish him the best for the future.

ROCCAT wymienia swojego ADC. W miejsce Safira wchodzi Tabzz. Wydaje mi się że zmiana jak najbardziej na ✅ ????
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Giants - Fnatic 1.25
H2k - Splyce 1.25
G2 - Splyce 1.36

AKO: 2.13 ✅
Bet365

W 4 tygodniu EU LCS idę w stronę zdecydowanych faworytów swoich pojedynków. W pierwszym spotkaniu Fnatic zagra z najgorszą obecnie drużyną europejskiego LCSa. W ekipie Giants może nie tyle widać brak umiejętności, co zupełny brak pomysłu dotyczący taktyki. Taki zespół jak Fantic, mimo, że po zmianach personalnych nie gra tego, do czego przyzwyczaił obserwatorów, powinien spokojnie poradzić sobie z Adryhem i spółką.

Drugie spotkanie, to starcie współlidera, H2k, z okupującym doły tabeli Splyce. W pierwszej z wymienionych drużyn na midzie ponownie zagra Selfie, który tymczasowo zastępuje Ryu. Zgadzam się z Siekierą, który pisze, że gra Selfiego nie porywała. W poprzednim tygodniu popełnił kilka błędów, które mogły skończyć się dla H2k źle, ale na szczęście obie gry zapisali na swoje konto. Myślę, że dwa tygodnie to odpowiedni okres, by wypracować chociaż w niewielkim stopniu pewne mechanizmy panujące w zepsole, stąd też liczę na poprawę gry polskiego midlanera. O pozostałe linie absolutnie nie ma co się przejmować, dlatego Jankos i spółka powinni odprawić Duńczyków z kwitkiem.

W piątek Ci sami Duńczycy zagrają z rewelacją rozgrywek, G2. Kikis i spółka jedyną porażkę ponieśli z silnym H2k, co plasuje właśnie te 2 zespoły na pierwszym miejscu w tabeli. G2 prezentuje solidną, a przede wszystkim mądrą grę, opartą na niemałych umiejętnościach indywidualnych. Na midzie bardzo dobrze radzi sobie Perkz, a po Kikisie, który przeniósł się na topa z jungli, nie widać, by zmiana wpłynęła na niego in minus. W obecnej formie G2 powinno ogrywać zespoły pokroju Splyce, dlatego też inwestuje pieniądze również w to spotkanie.
 
M 92

macko5000

Użytkownik
Siekieerka, pieknie!
Ale meczyk między g2 a origen był dobry. Ale jednak g2 dużo lepsze sumując.
Jeszcze h2k i znowu komplet! ????
 
d4n 1,2K

d4n

Użytkownik
Mecz G2 z OG wyśmienity ???? G2 wygląda na prawdę bardzo dobrze, PerkZ i Trick mega skillowi gracze do tego Mateusz po zmianie pozycji z junglera na topa też ogarnia fest ???? time&#39;ing i ulty malphem puszczał idealnie. Na żywo złapałem kursik 2.3 ;) No to teraz czas na H2K i rozliczamy ten dzień ze 100% skutecznościa? ????
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Tak jak mowilem, G2 praktycznie na kazdej lini lepsze oprocz ADC, no i to tez sie potwierdzilo bo Emperor 2x bez sensu flashowal do przodu i ginal, ale mimo wszystko G2 ladnie ogarneli ???? Najlepszy byl mecz Vitality - Elements ???? ???? Elements wszystko oddali bez walki, nawet nexusa. Bardzo dziwna postawa. Mile zaskoczenie to debiut Rudego, fajnie agrsywnie wchodzil w jungle przeciwnika i podbieral campy. Beda z niego ludzie ????
To tyle o dzisiejszym dniu i jedziemy dalej.
G2 - Splyce
Typ @1.37 Pinnacle ✅ ✅
Typ oczywisty jak 2+2. G2 w gazie G2 rozpedzone, wygrywaja wszystko. Splyce? Moze nie najgorsi ale top3 dolu tabeli.
H2K - Elements
Typ: H2K @1.28 Pinnacle ✅ ✅
H2K wlasnie szybko sie rozprawilo ze Splyce, a jakbym mial porownac ich jutrzejszych rywali to mysle ze sa na podobnym poziomie a moze nawet troche slabsi niz dzisiejsi oponnenci H2K. Selfie zdecydowanie juz lepiej sie prezentowal, tylko raz dal sie glupio wylapac. Jankos dzisiaj kiepsko wszedl w mecz ale w niczym to nie przeszkodzilo zeby przejechac sie po Splyce jak walec. Podsumowujac, druzyna walczaca o zwyciestwo w splicie musi miazdzyc takich outsiderow i tak bedzie jutro.
Origen - Giants Gaming
Typ: Origen @1,22 Pinnacle ✅ ✅
To juz standard. Jak zwykle przeciwko Giants. Ta druzyna to 0.
Fnatic - Roccat
Typ: Fnatic @1,37 Pinnacle ✅ ✅
Kolejny mecz outsidera z dolu tabeli na druzyna walczaca o najwyzsze cele. Fnatic zmiotlo dzisiaj Giants, i mysle ze taki mecz im byl potrzebny zeby lepiej sie zgrac, bo z tym byl najwyzszy problem w nowym Fnatic. Dzisiaj Tabzz nie mogl zaliczyc debiutu do udanych. Druga sprawa, to nie wiem jak mozna zrobic taka glupote i podporzakowac caly team comp pod nowego gracz, i jeszcze dac mu tak wymagajaca postac jak Kalista.
Mecz Vitality z Uol omijam bo tam moze byc roznie, tak jak wspominalem wczesniej Rudy fajnie sie pokazal i Uol napewno stac na niespodzianke.
To tyle ode mnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
d4n 1,2K

d4n

Użytkownik
Tak jak mowilem, G2 praktycznie na kazdej lini lepsze oprocz ADC, no i to tez sie potwierdzilo bo Emperor 2x bez sensu flashowal do przodu i ginal, ale mimo wszystko G2 ladnie ogarneli ???? Najlepszy byl mecz Vitality - Elements ???? ???? Elements wszystko oddali bez walki, nawet nexusa. Bardzo dziwna postawa. Mile zaskoczenie to debiut Rudego, fajnie agrsywnie wchodzil w jungle przeciwnika i podbieral campy. Beda z niego ludzie ????
No tez bylem w szoku, ze Rudy w debiucie tak dobrze i agresywnie zagrał. Mnie najbardziej rozwaliła gra Spylce. Jankos early słabo, imo za bardzo sie poczuł przy tym divie na ahri i probie stealnięcia blue. Nie wykorzystali totalnie tego Duńczycy, ich engage i próby team fightu wyglądały jak w SoloQ (np wjazd solo poppy, ult barda)
Mecze na jutro wyglądaja extra, również zagram na H2K,G2,FNC i OG. Co do meczu UoL VIT daje szanse 40/60%

G2 @1.36
H2K @1.25
FNC @ 1.36
OG @ 1.20

stawka: 75 zł ew: 209.19
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Wczoraj Wam zaufałem i podbiłem kurs Waszymi propozycjami i się nie zawiodłem. Dzisiaj też to zrobie. Dzięki chłopaki! ????
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Woooow to co zrobili Fnatic to jakas masakra, chyba najlepszy come back jaki widzialem, jak ktos nie widzial to polecam obejrzec skroty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
d4n 1,2K

d4n

Użytkownik
Woooow to co zrobili Fnatic to jakas masakra, chyba najlepszy come back jaki widzialem, jak ktos nie widzial to polecam obejrzec skroty.
Po prostu niewiarygodne!!!! ???? złapałem jeszcze kurs 6.5 na fnatic jak sromotnie przegrywali. Comeback niesamowity. Za takie mecze i wieczory kocham esport i lola ! ????
 
M 92

macko5000

Użytkownik
Jaaaakie emocje. Niesamowity comeback.
Mecz Unicornów, również był dobry, ładnie zagrali, ale mecz ROCCAT&#39;ów przegięcie.
Dzięki za emocje! oby tak dalej było w kolejnej rundzie hahah ????
 
d4n 1,2K

d4n

Użytkownik
Beka na 100% :d
kukielkami sterowanymi z góry tak się jarać?
na co sie spinasz? powinenes sie cieszyc ze e-sport tak sie rozwija i wzbudza tyle emocji jako fan cs:go co wnioskuje z twojego avataru. Chyba, ze jestes kidem zazdrosnym, ze lol ma wieksza popularnosc od kanterka.
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Po dzisiejszej grze Roccatu z FNC byłem mile zaskoczony ich postawą.(Chociaż nie wiem czy to ROC grało tak dobrze czy Rekkles beznadziejnie). Myślę że jeśli trochę popracują i zgrają się z Tabzzem to mogą w przyszły weekend zrobić nawet 2:0. W następnej kolejce podejmują najsłabsze GIANTS i średniaków z Elements. Jestem pewien że wygrają przynajmniej jeden mecz w przyszłej kolejce.
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Po dzisiejszej grze Roccatu z FNC byłem mile zaskoczony ich postawą.(Chociaż nie wiem czy to ROC grało tak dobrze czy Rekkles beznadziejnie). Myślę że jeśli trochę popracują i zgrają się z Tabzzem to mogą w przyszły weekend zrobić nawet 2:0. W następnej kolejce podejmują najsłabsze GIANTS i średniaków z Elements. Jestem pewien że wygrają przynajmniej jeden mecz w przyszłej kolejce.
Jeśli drużyna, która bierze 3 nashory, 4 drake i tyle inhibitorów w jednej grze nie wygrywa to można być zaskoczonym, ale ich słabą postawą. Tyle ile błędów popełniło Fnatic w tej grze to w poprzednim roku nie zrobili tyle przez cały split, a Roccat i tak tego nie wykorzystało. Giants powinni ograć, ale nic poza tym, chyba, ze wróci Edward to może i zrobią 2:0 na takie słabe drużyny.

Przyszły tydzień zapowiada się naprawdę fajnie. Orientuję się ktoś czy gdzieś już są kursy?
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Jeśli drużyna, która bierze 3 nashory, 4 drake i tyle inhibitorów w jednej grze nie wygrywa to można być zaskoczonym
Co śmieszniejsze oni mieli nawet 5 smoków wziętych gdy FNC nie zabili ani jednego ???? :grin:
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Mecz na piątek, kurs mnie zachęcił, aby napisać już teraz, potem może jeszcze podam jakieś inne typy na czwartek/piątek
G2 Esports - H2K - 1 @2.20 bet365 ✅ ✅
Spotkanie dwóch aktualnie najlepszych drużyn w Europie. Oba teamy pokonują wszystko co stoi na ich drodze. W pierwszym spotkaniu tych drużyn górą było H2K, ale wtedy grał jeszcze Ryu, którego najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu nie zobaczymy. Selfie niby nie gra słabo, ale gdy H2K gra z nim w składzie to się trochę meczy ze słabszymi drużynami, potrzebują więcej czasu, aby odnieść zwycięstwo. Wracając jeszcze do mida, wydaję mi się, że świetny aktualnie Perkz jest w stanie roznieść naszego rodaka na środkowej alei. G2 natomiast gry swoje wygrywa szybko, praktycznie nie dając szans rywalom, widać, ze komunikacja z koreańskimi dodatkami polepsza się i wydaję mi się, że podejmą walkę z H2K i granie ich po takim kursie jest zdecywanie wartę. Dodam również że na całorocznym na początku było 1.80 na G2 i 1.90 na H2K.
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Przed nami kolejny tydzień LCSów. Oglądam je na bieżąco od jakichś 2 lat więc postaram się zanalizować najbliższą kolejkę i ocenić szanse zespołów w starciach czwartkowych oraz piątkowych. Kursy oparte na bet 365.

18:00 - UOL-H2K typ: UOL: 2.50
Według mnie typowy mecz 50/50. Obie drużyny grają bardzo dobrze. UOL jak i H2k są raczej pewniakami do podium końcowej kwalifikacji razem z G2. Jeśli miałbym już na kogoś stawiać to na niespodziankę w postaci zwycięstwa UOL po 2.50. Warto rowniez dodac ze nowy jungler UOL pokazal sie z naprawde dobrej strony w poprzednim weeku. ADC jednorożców - Steelback również jest w gazie więc liczę że podoła forgivenowi.
Absencje:

Ryu &lt;-&gt; Selfie
Diamond &lt;-&gt; Rudy


19:00 - Elements - Fnatic typ: FNC kurs. 1.30
Fnatic z nowym supportem. W tym sezonie nie są oni już tak świetni jak sezon temu, ale na słabe Elements powinno spokojnie starczyć jeśli nie zrobią tak rażących błędów jak z ROCCAT tydzień temu. Mam nadzieję że wyciągneli wnioski z tej słabej gry.

20:00 - Origen - Splyce typ: OR kurs. 1.25
Origen wydaje się być pewniakiem. Poza GIANTSAMI splyce jest najsłabszą drużyną. Origen mimo że trochę poniżej oczekiwań powinno ich dosłownie zjeść. OR posiada bardziej doświadczonych graczy i dużo lepszych przede wszystkim . Powinna być to łatwa gierka.


21:00 - Gamers 2 - Vitality typ: Vitality kurs. 2.20
Liczę że w tym weeku G2 dostanie zadyszki i przegra obydwa mecze. Vitality posiada dużo bardziej doświadczony skład i to oni według mnie mają większe szanse aby wyjść zwycięsko z tego pojedynku. Mecz z pewnością będzie wyrównany, ale liczę tu na doświadczenie takich graczy jak Shook, Cabochard, Nukeduck. Jeśli Shook nie powtórzy takich słabych gier jak w poprzednim tygodniu to Vitality to wygra.


22:00 - ROCCAT - GIANTS typ: ROC kurs 1.35
Za Giantsami nie przepadam więc nie jestem jakoś zawiedziony ich wynikiem 0:8 ???? Nie mają oni żadnego pomysłu na gre i wątpie czy nastąpi przełamanie z ich strony. ROCCAT już miało na widelcu Fnatic tydzień temu ,ale zawalili grę w piękny sposób. Liczę że w tym tygodniu juz dopelnią formalności.

OMIJAC W TYPOWANIU TE OBA ZESPOLY. PAJACERKA I MLYN ????????

Piątek:

18:00 - Origen - Vitality typ: OR kurs. 1.75
Liczę że po tym tygodniu Origen wskoczy wyżej w tabeli bo nie przysługuje półfinalistom Mistrzostw Swiata plasować się w środku stawki. Vitality co prawda jest mocne, ale w Origen drzemie duży potencjał i tylko czekać aż się rozkręcą i zaczną wygrywać gra za grą. Gra nie będzie łatwa, ale OR powinno to ugrać.

19:00 - UOL - FNC typ: UOL kurs.1.90

Na tę chwilę UOL jest po prostu lepsze. Fnatic z niepokonanych zmieniło się w średniaka. W tym tygodniu zobaczymy nowego supporta w miejce Noxiaka. Czy to coś da? Szczerze wątpie. Nikt nie zastąpi im Yellowstara. Według mnie Fnatic skończy ten tydzień z wynikiem 1:1.

20:00 - H2k - G2 typ: H2K kurs 1.75

Najlepszy mecz w tym tygodniu. Kto z niego wyjdzie zwycięsko? Według mnie Polacy , Rumun i Grek ???? Selfie bardzo dobrze zastępuje Ryu. Z każdym meczem rozkręca się i ponownie oswaja z europejskimi rozgrywkami. Warto przypomnieć że grał on już dwa sezony w LCS. ( W SHC oraz MYM) Ma on niezłą dynamikę i całkiem dobrze się go ogląda. Liczę że bardziej doświadczony skład pokaże miejsce w szeregu drużynie G2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom