>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Logikman -logika typowania i doboru typów w oparciu o sportową wiedze i doświadczenie

R 35

rustin

Użytkownik
Fajne tabelki, co kolwiek w nich chodzi chyba nie było nic o tym, że będzie bramka w pierwszej połowie.

Kolejne 2 zł poszło.

Coś jeszcze dzisiaj obstawiany?
 
fazi123 4

fazi123

Użytkownik
Nie rozumiem trochę twoich stawek. Kilka postów wcześniej podajesz stawki w granicach 500 zł teraz po 2 zł. W jaki sposób dobierasz stawkę do zakładu?
 
logikman 305

logikman

Użytkownik
Nie rozumiem trochę twoich stawek. Kilka postów wcześniej podajesz stawki w granicach 500 zł teraz po 2 zł. W jaki sposób dobierasz stawkę do zakładu?
Ja podaje stawki swoim uczniom. Nauka jest na małych stawkach. Chcesz grać po 500zł twoje ryzyko. Ja gram grube stawki ale tak jak mówiłem,ze moi inwestorzy grają te grube kupony.
 
R 35

rustin

Użytkownik
Nie wie czy można nazywac kogoś uczniem jak się nie uczy go nic, tym bardziej żaden nauczyciel. Obstawilem twoje 5 propozycji
Żadna nie weszła. To laik taki jak ja więcej sam trafiam. Wczoraj byłem 40zl do przodu, dzisiaj 10 do tyłu,zaden pieniądz ale co jakby stawiać stawki większe. Dzięki ale szkoda mi więcej kasy ma twoja naukę.
PS. Skończ z tymi twoimi uczniami, prędzej naiwniakami m

Nie wiem czego można się nauczyć skoro podajesz typy, nie mówisz czemu i jeszcze żaden nie wchodzi.
 
logikman 305

logikman

Użytkownik
Nie wie czy można nazywac kogoś uczniem jak się nie uczy go nic, tym bardziej żaden nauczyciel. Obstawilem twoje 5 propozycji
Żadna nie weszła. To laik taki jak ja więcej sam trafiam. Wczoraj byłem 40zl do przodu, dzisiaj 10 do tyłu,zaden pieniądz ale co jakby stawiać stawki większe. Dzięki ale szkoda mi więcej kasy ma twoja naukę.
PS. Skończ z tymi twoimi uczniami, prędzej naiwniakami m

Nie wiem czego można się nauczyć skoro podajesz typy, nie mówisz czemu i jeszcze żaden nie wchodzi.
NO I DLATEGO dla takich ludzi jak ty podawałem tylko typy, a nie zasady gry. Jesteś jednym z wielu ,który oczekuje złotego środka, a po kilku typach nietrafionych wylewasz żale. Nikt Ci nie kazał grać moich typów. Ja na nich wygrywam i własnie dlatego kazałem Ci grać po 2 zł bo to nauka. Nauka kończy sie wtedy kiedy ją w pełni zrozumiesz. po jednym niefartownym dniu nic nie mówi o typerze. Nie typy grają lecz metody gry, a do tego jest daleko.
 
R 35

rustin

Użytkownik
Jak na nich wygrywasz jak żaden nie wszędl? Chyba że ty co innego obstawiasz. Co miałem się dzisiaj nauczyć oprócz tego, żeby nie obstawiać bezmyślnie co kto pisze?
 
logikman 305

logikman

Użytkownik
Jak na nich wygrywasz jak żaden nie wszędl? Chyba że ty co innego obstawiasz. Co miałem się dzisiaj nauczyć oprócz tego, żeby nie obstawiać bezmyślnie co kto pisze?
SKORO UWAŻASZ ,ZE BEZMYŚLNIE to DZIEKUJE cI ZA NAUKĘ. Graj sobie swoje typy! (i PO SWOJEMU)

WIDAĆ,ŻE NIC Z DZISIEJSZEGO DNIA NIE ZROZUMIAŁEŚ!

1.GRA NIE TOCZY SIĘ JEDEN DZIEŃ
2. WIESZ CO TO CONTRA W BUKMACHERCE?
3. WIESZ CO TO ROZBICIE PAROWE JEST!
4. ZNASZ ZASADY PRAWDOPODOBIEŃSTWA?
5. WIESZ JAKI BYŁ KURS NA REMIS
20:00 Sittard 1 - 1 Eindhoven W OSTATNICH 10 MIN MECZU???
********************************
BUKMACHERKA TO SZTUKA OBSERWACJI ,wyciągania wniosków i analiz. jezeli tego nie zrozumiesz nie bierz się za typowanie.
 
R 35

rustin

Użytkownik
Właśnie nie wiem nic z tego i myślałem, że ty nauczysz. Ale tylko mówiłeś co obstawiać, w dodatku wszystko nie weszło i tyle. Więc jaka to nauka.
Chce się nauczyć ale chyba musisz być lepszym nauczycielem
 
logikman 305

logikman

Użytkownik
Powiedz mi co miałem zrozumieć i co miałem się nauczyć?
1.PRZEJRZYJ SOBIE ZAGRANE DZISIAJ KURSY.
2. Forum to nie jest miejsce do nauki gry live, bo tu decydują nieraz sekundy O Zagraniu, a szczególnie gdy grasz tenisa stołowego.
3. Obserwuj mój temat do końca roku zobaczysz wynik
Dzisiaj uznajemy,że jesteś w plecy -10zł Zobaczysz co się stanie jutro , pojutrze?
4. To jest śmieszna kwota w bukmacherce, bowiem jedno zagranie zmienia całośĆ sytuacji! ( CO ZRESZTĄ SAM ZOBACZYSZ)
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Chciałem dodać swoje pięć groszy, Czy nie możecie zrozumieć, że bukmacherka to maraton a nie sprint. Dzisiaj nie poszło ale juto będzie lepiej. Liczy się bilans na koniec danego okresu. Logik dzięki za typy. I tak jestem do przodu. Pozdrawiam.
 
logikman 305

logikman

Użytkownik
Argentina » Primera Division 2016/2017
29.11.2016 - 01:20
San Martin S.J. - Atl. Rafaela 1poł 1 2,65 ⛔ 0:1
stawka 3,00 EWK 7,95
Moi uczniowie od wczoraj według przykładu kol Rustina
28.12.2016 &gt;&gt;&gt; -10zł
29.12.2016 &gt;&gt;&gt; -3zł

Komentarz: Uważni obserwatorzy tematu widza ,ze po dniach sukcesów przyszedł tzw gorszy okres. sztuką jest go mądrze przetrzymać, a nawet przełamać umiejętnie grając stawkami. By było ciekawiej do bilansu wogóle nie zaliczyłem wcześniejszych trafionych kuponów tylko zaczynam od wczorajszego niefartownego dnia. Radze uważnie obserwować stawki i kursy.
 
Do góry Bottom