>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Logika musi zwyciężyć emocje- by szalikowiec

szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Z nowymi siłami i nadziejami wracam do gry.
Nowe zasady:​

1. Kapitał początkowy- 200 zł. Bukmacher- tobet.
2. Typy podawane ze stawką w złotówkach, aby odzwierciedlić realnie moją grę. Na chwilę obecną, stawka maksymalna wynosi 30 zł.
3. Zakaz gry kursów poniżej 1,30.
4. Statystyki pojawiać się będą po 20 kuponach. Ostatnie dwa wrześniowe dni wliczone zostaną do statystyk października. Pod koniec każdego dnia pojawiać się będzie mini podsumowanie, w którym podawać będę jedynie zysk/stratę w danym dniu.
5. Ambitny cel do końca roku- 1000 zł.
6. W miarę możliwości pisać nawet krótkie przemyślenia dotyczące każdego zagranego typu.
7. Omijać śmieszne wynalazki i dyscypliny o których nie mam zielonego pojęcia.
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Sporo ciekawych spotkań przed nami, jednak na razie zdecydowałem się wziąć pod lupę 2 mecze. Pierwszy z nich to spotkanie Rubina Kazań z PAOKiem Saloniki. Drużyna gospodarzy wyjątkowo słabo poczyna sobie w rosyjskiej Premier League, jednak wiemy że europejskie puchary to zupełnie inna bajka. Warto wspomnieć również, że Rubin w tych pucharach gra bardzo dobrze ( na ostatnie 13 spotkań tylko 1 porażka) i wiemy także jak ciężko gra się w Rosji. Zbliża się powoli czas, w którym również pogoda nie będzie dopisywać przyjezdnym- dziś w Kazaniu już poniżej 10 stopni, w Salonikach zaś w okolicy 20. PAOK radzi sobie o wiele lepiej w swej rodzimej lidze, jednak na wyjazdach nie jest już tak kolorowo. Do tego w składzie zabraknie dzisiaj dwóch ważnych pomocników- D. Salpingidis i P. García. Kurs na tobecie @1,60 jeszcze mnie zadowala i uważam, że Rubin troszkę się &quot;odstresuje&quot; i po słabych wynikach w lidze pokaże, że puchary są dla nich bardzo ważne.
Drugim meczem, który na chwilę obecną mnie zainteresował to Twente-Wisła. Nie mam zamiaru szukać tutaj żadnej niespodzianki bo i też dlaczego? Osłabiona Wisła, grająca ostatnio bardzo słabo przeciwko świetnie spisującemu się w Eredivisie Twente. Wisła chyba powoli musi przywyknąć do obecnej sytuacji i zdać sobie sprawę, że ten rok w pucharach nie będzie już udany. W weekend ciężkie starcie w lidze z Legią. Piłkarze mają już myślę ten mecz w głowach. Twente zaś u siebie ze słabym Excelsiorem, którego leje każdy, więc żadnego oszczędzania się dziś nie zobaczymy, biorąc pod uwagę także fakt straty punktów w pierwszym meczu z Fulham. Dla mnie pewne zwycięstwo graczy z Enschede.
Kupon #1
⚽ Rubin Kazan - PAOK Saloniki @ 1,60
⚽ Twente Enschede - Wisła Kraków @ 1,30

@2,80 || 20 zł

⛔ 20 zł
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Sesja się zbliża, więc jak zwykle zamiast się wziąć za naukę, człowiek szuka czegoś innego i padło na powrót do grania.

Kapitał: 200 zł
Bukmacher: Bet365
 
Do góry Bottom