>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

LMB - Mexico Baseball League

Status
Zamknięty.
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Bravos de León (J Vargas) vs Sultanes de Monterrey (E Leyva) 
typ Monterrey handi -1       3:6
kurs 1.66
buk marathonbet
$tawka 6/10 1j
OPIS: Nie lubię, nie popieram, nie gram progresją..pod koniec miecha jednak próbuję bo 0:3 w tej serii, obstawiam że Monterrey nie skończy????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Lecimy do Meksyku

Meksyk - Toros de Tijuana

Typ: 1     Kurs: 2.10    fortuna   

Zwyczajowo gdy w serii 0:2 to jadziem na Meksyk. Tym razem widze pewne zwycięstwo gospodarzy.
W poprzedniej serii 2 winy na wyjeździe więc tym razem przynajmniej na zakończenie serii trzeba pokazać moc.Kurs świetny tak więc pobieram

Wynik:
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Rieleros de Aguascalientes (N Molina)  vs Leones de Yucatan (Y Negrin)
typ Yucatan      2:4
kurs 1.69
buk Betrally
$tawka 4/10 0.75j
OPIS: szykuje się ''znamienita'' koncówka miesiaca..zazwyczaj po 26stym odpuszczam grę, teraz pociągnę do końca????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Pericos de Puebla (M Lara) vs Acereros del Norte Monclova(R Gil)
typ over 11.5      
kurs 1.66
buk Unibet
$tawka 3/10 0.5j
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Guerreros De Oaxaca????Bravos De Leon 15:14
typ Oax handi -1.5      
kurs 1.60
buk Marathonbet
????3/10

OPIS: Leon wystawia 42l etniego repa + już zdaje sie o nic nie grają.. po stronie Oax Bloch, który dziś mam nadzieję że udowodni-potwierdzi co jest wart..kurs nie zacheca, mozna probowac wyzszego handi ale ja pobralem -1.5..będę wrzucał po jednym w wolnej chwili w temacie baseball, nie to ze wybierał z tego co zagrane, bo nie ma 'pewnych' czy pewniejszych ale jak teraz, zagralem przed chwila, to się podzielę????
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Sultanes de Monterrey(Logan Darnell)????Acereros de Monclova(Conor Harber)
typ Monclova WIN PRZEŁOŻONY
kurs 1.61
buk William Hill 
????3/10 0.5j

OPIS:  ten mecz wczoraj miał się odbyć ale przez deszcz nie grali, odpuściłem przez to pozostałe trzy mecze w Meksyku i wszystkie trzy jak w masło, dzisiaj już nie odpuszczę, kwestia tylko u którego to będzie zagrane bo póki co tylko WH ma kursy wystawione, 10/10 2j to jest do gry ale przez buraka wczoraj rzucę tylko 0.5j, kurs nie zachęca, handi -1 już lepsze tylko czy któryś bukmacher wystawi jeszcze..jeśli tak, edytuję ????
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Acereros del Norte Monclova????Leones de Yucatan 9:3(1:3)
typ Yucatan ML      
kurs 1.87
buk Marathonbet
????1/10

OPIS: awizowany był Spencer Jones na drugi mecz finałowy a tymczasem Monclova wystawia Jaime Lugo, po stronie Leones zgodnie z planem Negrin..wczoraj wyszarpali(dosłownie) na 5:4 obstawiam że i dzisiaj wygrają ????
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Leones de Yucatan????Acereros del Norte Monclova 3:6(1:5)
typ Yucatan ML      
kurs 1.769
buk Pinnacle
????1/10

OPIS: Lwy 2:0 w serii mieli na wyciągniecie a tymczasem jest 1:1 i o 3 w nocy czasu Pl na Parque Kukulcán Alamo Monclova z Conorem Harberem na starterze spróbuję wydrzeć zwycięstwo i wyjść na prowadzenie 1:2..Ja obstawiam jednak że tak się nie stanie..Dustin Creenshaw a do tego u siebie wariaty.. nie mają NIC do stracenia + AS w odwodzie Cesar Valdez, under też wielce prawdopodobny ale nie ma jeszcze kursów..Lwy 1:4 finału nie przegrają, chaty na to bym nie postawił ale w razie W i w nast. meczu poleci 4/10 lub/i 10/10 w kolejnym na Yucatan????
[e] zmiana miotacza była u Leones..przegrywają 1:2 i progresja leci na 4ty i 5ty mecz.
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Leones de Yucatan????Acereros del Norte 3:2
typ Yucatan ML      
kurs 1.83
buk Marathonbet
????4/10

OPIS: 4ty mecz, dzisiaj Creenshaw vs Encina (przynajmniej na ta chwilę) kursy poleciały do żałosnych 1.70 ja złapałem 1.83 jeszcze.
Jeśli i dzisiaj będą plecy to w następnym meczu Yucatan wystawi jednego z najlepszych(w 1 trojce) miotaczy w lidze: Cesara Valdeza.

ZAKŁAD MIESIĄCA/Bet of the Month chociaż nie lubię takich określeń????
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Leones de Yucatan????Acereros del Norte 3:0
typ Yucatan ML      
kurs 1.73
buk 1xbet
????1/10

OPIS:  wydarli na 2:2 a dzisiaj(tzn dzis w nocy czasu Pl) z Valdezem na starterze stawiają wszystko na szali żeby przed meczami na wyjazdach prowadzić 3:2 ‼ na szczęscię nie muszę pod sam koniec miecha piłować tego 10/10 i na spokoju stawiam na Lwy, najlepsza ofensywa w lidze(Monclova) kontra jeden z najlepszych miotaczy któremu pierwszy mecz nie wyszedł tak jakby wszyscy oczekiwali(mimo zwyciestwa Yucatan)i dzisiaj będzie chciał udowodnić krytykom(a do tego u siebie) że to był tylko wypadek przy pracy..Monclova wystawia 7lat młodszego Quintane, wielka presja przed Nim i typuję że sobie nie poradzi..bukmacherzy czekają z kursami i ja sie nie dziwię bo sam bym czekał ale jeśli będzie ponad 1.70 na Lwy biorę od ręki łudząc że jeszcze się uda wyrwać ponad 1.80 jak wczoraj????
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom