>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Livescouting( praca)

american-boy 2

american-boy

Użytkownik
Dokładnie tak można zrobić. No cóż, czekam teraz na telefon z T-Mobile&#39;a, więc jak tylko dojdzie to zgłoszę aplikację i zobaczymy co z tego będzie. ????
 
czoker 109,2K

czoker

Użytkownik
No niby jakieś rachunki musisz przedstawić ale nie wiem na jakiej zasadzie to działa. No bo podejrzewam, że bilet będzie jednak tańszy niż paliwo, to poproś poprostu żeby ktoś Ci podrzucił paragon za paliwo na te 10 litrów i górka Twoja ????

Polak to jednak Polak, co?
To nic że zapłacą Ci za wszystko (bilet na dojazd , bilet na mecz, pensja?), zastanówmy się na czym można ich jeszcze przyciąć ...
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Polak to jednak Polak, co?
To nic że zapłacą Ci za wszystko (bilet na dojazd , bilet na mecz, pensja?), zastanówmy się na czym można ich jeszcze przyciąć ...
Dokładnie, bierzemy ile fabryka dała i tyle w temacie. ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Czoker, nie wiem czy rozumiesz co oznacza znak ???? ?
Poza tym oni sami piszą, że zwracają do 10 litrów paliwa na 100 km i w zależności ile masz km od siebie, to tyle dostaniesz. Możesz jednak się z nimi umowić, że pojedziesz dalej ale korzystasz z tańszego transportu o ile koszty będą własnie do tych 10 litrów.
P.S. Polak dostaje 35 euro, Niemiec dostaje 50 euro to coś ta firma też Polaków nie traktuje poważnie co?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sylar 87

sylar

Użytkownik
Ja powiem tyle, sam byłem ciekawy jak to wygląda, zgłosiłem się w tamtym sezonie i od razu dodam, że jak nie mieszkasz w dużym mieście gdzie masz drużyny z ekstraklasy to nie dostaniesz zlecenia, bo oni wolą komuś innemu zapłacić kto ma bliżej ???? Także nawet nie zaprzątajcie sobie głowy :p poza tym jebnąłem focha jak zobaczyłem ile dostają Niemcy, lub Skandynawowie za to samo ;) Tak jak napisał Jacques to jest trochę niepoważne...
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Ja powiem tyle, sam byłem ciekawy jak to wygląda, zgłosiłem się w tamtym sezonie i od razu dodam, że jak nie mieszkasz w dużym mieście gdzie masz drużyny z ekstraklasy to nie dostaniesz zlecenia, bo oni wolą komuś innemu zapłacić kto ma bliżej ???? Także nawet nie zaprzątajcie sobie głowy :p poza tym jebnąłem focha jak zobaczyłem ile dostają Niemcy, lub Skandynawowie za to samo ;) Tak jak napisał Jacques to jest trochę niepoważne...
Tak tyle, że np. ja mieszkam niby 20 km od dużego miasta, a i tak dojazd kosztuje mnie 5 - 10 zł. w obie strony pod stadion, poza tym są osoby co mają np. kupione bilety miesięczne i np. mogą uwzględnić w podaniu (o ile się da, nie wiem jak ono wygląda), że dojazd na ich koszt.
 
B 3

bart-1988

Użytkownik
Co do zwrotu za paliwo to oczywiście jest to maksymalnie 10 litrów na 100 km, ja oczywiście trochę zawyżam spalanie, ale jest to tylko dlatego, żebym był pewny że nie przejadę za więcej. Tak więc na 1 mecz napisałem spalanie 8 litrów na 100 km, w drugim już 9 litrów. Wiadomo teoretycznie mogę zawsze liczyć te 10 litrów, ale staram się być rzetelny. Wiadomo 35 euro może nie powala, jednakże po relacji z 40 meczy otwiera się droga do relacjonowania turniejów np. w tenisie, jeśli masz oczywiście zaliczony mecz egzaminacyjny z tego sportu.
Oczywiście pomylić się łatwo, ale każdą ważniejszy element relacji, jak gol czy rzut rożny trzeba potwierdzić osobnym klawiszem, także myślę, że błędy można omijać.
Jeśli chodzi o role konkretnych klawiszów to np. w trakcie już meczu:
1 - atak gospodarzy
2 + 1 - piłka w posiadaniu gospodarzy na ich połowie
2 + 3 - piłka w posiadaniu gości na ich połowie
3 - atak gości
4 + 5 (potwierdzenie) - rzut rożny dla gospodarzy ... itd. Jest tego specjalny poradnik w pdf z instrukcjami.
Trzeba napisać do nich email z zapytaniem o możliwość pracy jako skaut i dalsze informacje same przyjdą.
Co do zastąpienia auta tańszym transportem, oczywiście istnieje taka możliwość. W naszej gestii jest to, aby podczas rozliczania, dać ksero odpowiednich rachunków za paliwa i resztę kosztów.
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
Witam chłopaki, ja już tam się dostałem. Mój obecny status to Scout. Zgłosiłem się na 3 mecze towarzyskie drużyn typu Ruch Chorzów oraz Bks Stal Bielsko. Niestety te mecze ich nie interesowały. Chyba trzeba będzie poczekać na ligę ;)
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Cudownie ???? pamiętajcie że to tylko brzmi tak super, przyjdzie liga i też możecie nie dostać zlecenia ???? ale oczywiście życzę sukcesów i dużej kasy!
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Hmm tak czytam to i brzmi ciekawie. Ja osobiscie mieszkam w koszalinie , jestem ciekaw czy interesowało by ich rozgrywki tauron basket ligi czy też 1 liga pilki recznej kobiet bo tez taka tu jest.
 
A 0

andrzej22

Użytkownik
Nie polecam tej firmy.. Mój znajomy się tam dostał i nie zapłacili mu, bo coś tam niby jakiś błąd zrobił, a inny mecz tez cos wymyślili i koniec koncem był stratny.A i też bardzo mało meczy jest.A i procedury, zeby się tam dostać są dość ciezkie. Ogolnie strata czasu. Bardziej solidna jest firma Running Ball
 
Do góry Bottom