>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Livebetting

c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
scotratez nie ma za co ???? fuksiarsko weszło, chociaż było value ????
teraz patrzę że zaczęły Bułgaria - Czechy w u20 dywizji B. turniej w Bułgarii, Czeszki już sobie zapewniły awans i widzę że w pierwszej piątce weszły rezerwowe! warto chyba złapać handi na Bułarię +10,5 w b365 i można delikatnie ml @5
może im to puszczą na koniec ????
 
kostuchi 41

kostuchi

Użytkownik
Ghana U20 - Irak U20 - Irak strzeli gola
Ghana prowadzi 2:0 ale Irak o wiele lepszy. Maja cala 2 polowe na strzelenie i calkiem mozliwe ze nie tylko na tym poprzestana. Polecam 1 bramke bo i kurs zadawalajacy
⛔⛔⛔
 
kostuchi 41

kostuchi

Użytkownik
Shaktar Karagandy - Skenderbeu Korce - Under 3.5 gola bet365
no bez jaj 20 minut gry, 1 mecz a taki wysoki kurs (2.2) na under 2.5 przecierz to nie Real ani Barcelona gra
⛔3:0⛔
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Pieknie ustawili chłopaki dzis , mecz sie toczył a kursy na over zamiast rosnac to nawet spadały , byla jakos 70 minuta ( 1-0 ) a over 2,5 po 1.50 chodził .
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Koles na sosnowym forum dobrze kminił :
Shakhtyor Karagandy - Skenderbeu Korce
Jak słusznie zauważyłeś sobierk kursy na o/u dziwnie się zachowują, a ściśle rzecz biorąc kasa jaka na to idzie.
Nieczęsto się zdarza, że kwoty postawione na o/u 10 minut przed meczem dwukrotnie przewyższają kwoty na 1x2.
Analizując dokładniej rynek na betfair widać jednak też, że ktoś wyłożył około 20k euro i 10k euro ale w dwie strony jakby chciał skontrować.
Drużyna z Albanii już wycięła niejednego wałka, więc zastanawiam się czy dziś też czegoś nie planują.
Staty pokazują że dziś będzie under (tak intuicyjnie czułem jeszcze rano), ale po tym co się dzieje na rynku z doświadczenia wiem, że trzeba grać odwrotnie.
Dlatego typuje over 2,5.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Planuję pograć handi -13 na Wybrzeże kości z algierią. w kosza oczywiście
ze 2 godziny siedziałem jak debil nad tymi mistrzostwami i ogarn ąłem że wybrzeze ma 2 dobrych zawodników z ligi francuskiej,w ostatnim afrobaskecie byli w top4 a algieria to w *** słaby zespół.
+ wybrzeże to gospodarz

mecz powinien by w bet365 a stawka dość rekreacyjna 0,5j.✅✅
 
Do góry Bottom